Hrvatski motosport — 12 travnja 2010 -

Na stadionu Milenium u subotu 10.4. održana je prva utrka pojedinačnog prvenstva Hrvatske i Slovenije. S maksimalnih 15 bodova pobijedio je Matej Žagar, slovenski vozač  iz Ljubljane. Jurica Pavlic morao je priznati poraz samo njemu te je završio na 2. mjestu sa 14 bodova. Posebno zanimljiva vožnja bila je za 3. mjesto između Ljubljančana Kraljiča i Gregoriča gdje je u zadnjem krugu pobjedu i treće mjesto odnio Maks Gregorič.

Slijedeća utrka vozi se u Ljubljani, 17.4.

Dino Kovačić  pobijedio u Lendavi!

Nakon utrke državnog prvenstva na stadionu Milenium, u nedjelju je u Lendavi održana prva utrka državnog prvenstva juniora u kojoj nastupaju vozači do 21 godine iz Slovenije, Hrvatske i Mađarske. Nakon lošeg starta u subotu, gdje je Dino Kovačić osvojio 10. mjesto sa 5 bodova, iskupio se pobjedom u nedjelju sa osvojena 3 prva mjesta. Utrka je naime prekinuta zbog kiše nakon 12 vožnji te su rezultati verificirani gdje je svaki vozač imao po 3 izlaska. Drugi najbolji hrvatski predstavnik bio je Jasmin Ilijaš sa osvojena 5 boda.