Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1] 2 3  Sve   Dolje

Autor Tema: Kinezi  (Posjeta: 4668 )

biber_cros

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: trenutno nista
Kinezi
« : 05. Listopad 2008, 15:03:24 »

kolko vidim na ovom forumu svi hvalite neke druge marke cak i Tajvaske samo Kineske ne falite,ja neznam stvarno sta njima fali,ja vozim kineza 5 godina i promijno lamelu i karike,lamelu zato sto sam ga silio po snijegu,motor ima 50ccm max 55 km/h,sad bih kupio opet kineza ali Keeway Matrixa 150ccm nesto jace jer me ovaj po uzbrdicama ne sluzi bas dobro jer je to ipak samo 50ccm i ja od njega i ne ocekujem bas nesto po uzbrdicama,Tomos je marka koja se kvari svaki drugi dan i opet ga hvalite,za kineze ima dijelova samo niko vam ga nece donijet na vrata i pitati "trebal vam neki dijel za motora" ili praviti kineske centre pored vase kuce,a Keeway jest kineska marka ali se proizvodi u Italiji u Benelijevim tvornicama,ali da su keewayu dali neko Talijansko ime on bi po vama bio najbolji skuter,sad da vidim vase komentare o kinezima..........,pozzzzzzzzzzz
Evidentirano
nedaj nase samo podase

vx_209

• *
Odg: Kinezi
« Odgovori #1 : 05. Listopad 2008, 15:53:01 »

kolko vidim na ovom forumu svi hvalite neke druge marke cak i Tajvaske samo Kineske ne falite,ja neznam stvarno sta njima fali,ja vozim kineza 5 godina i promijno lamelu i karike,lamelu zato sto sam ga silio po snijegu,motor ima 50ccm max 55 km/h,sad bih kupio opet kineza ali Keeway Matrixa 150ccm nesto jace jer me ovaj po uzbrdicama ne sluzi bas dobro jer je to ipak samo 50ccm i ja od njega i ne ocekujem bas nesto po uzbrdicama,Tomos je marka koja se kvari svaki drugi dan i opet ga hvalite,za kineze ima dijelova samo niko vam ga nece donijet na vrata i pitati "trebal vam neki dijel za motora" ili praviti kineske centre pored vase kuce,a Keeway jest kineska marka ali se proizvodi u Italiji u Benelijevim tvornicama,ali da su keewayu dali neko Talijansko ime on bi po vama bio najbolji skuter,sad da vidim vase komentare o kinezima..........,pozzzzzzzzzzz

jaooooo lika...............onda ti kupuj kineze kojki idu 55km/h..  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
Evidentirano

bikerica_sb

• **
  • Spol: Ženski
« Odgovori #2 : 05. Listopad 2008, 16:20:00 »

neam ja nista protiv kineza,jer kako vrijeme odmice sve ih vise dolazi na trziste i to cak po 600ccm,tak da mislim da ce ih uskoro biti sve vise na cesti,jebiga,nemaju svi love za 'prave' marke.moj prioritet je honda,a kineza-tko voli nek izvoli :palacgore:
Evidentirano
My love is revolver
My sex is a killer
..Do you wanna die happy?

Bajkeer

• **
  • Vozi: Kymco agility 125
« Odgovori #3 : 05. Listopad 2008, 16:49:35 »

Vlasnik Benellia je kinez.
Nije poanta u imenu nego u kvaliteti skutera(motora),npr.Yamaha proizvodi u kini ali je zadržala kvalitetu to se posedbno vidi na yamahi ybr koja je tehnički ista kao i Quinqi jer se proizvode u istom pogonu ali Yamahu nadgledaju japanski stručnjaci.Može se proizvođač zvati kako kod želi samo kad bi proizvodio kvalitetne motocikle.
Evidentirano
Kymco agility 125

biker4life

• MK Skunks
  • Moderator
  • Vozi: otišla R1, došao Fazer8 :)
« Odgovori #4 : 05. Listopad 2008, 17:04:38 »

Vlasnik Benellia je kinez.
Nije poanta u imenu nego u kvaliteti skutera(motora),npr.Yamaha proizvodi u kini ali je zadržala kvalitetu to se posedbno vidi na yamahi ybr koja je tehnički ista kao i Quinqi jer se proizvode u istom pogonu ali Yamahu nadgledaju japanski stručnjaci.Može se proizvođač zvati kako kod želi samo kad bi proizvodio kvalitetne motocikle.

Samo da napomenem, ne rade se sve Yamahe u Kini, vec samo YBR 125 i neki skuteri (manje kubikaze). XT125ccm se ja mislim radi u Brazilu, a ostali modeli u Europi ili Japanu. :wink:

Ovo u vezi nadzora kvalitete - jedan veliki potpis. Naime, postoji velika razlika između vozila koje se rade u Kini pod licencom sa kontrolom kvalitete, i onih koji su 110% Kineski proizvod. Ovi drugi su, realno gledajuci, miljama iza Europsko - Japanske konkurencije, bez obzira na mjesto proizvodnje. Piaggio Zip 50 4T se primjerice sklapa u Kini, prodaje se po cijeni od 7 - 8 tkn, dok se Baotian isto radi u Kini, po cijeni između 2.999,00 - 4 tkn. Razlika je kao nebo i zemlja. Zip je svjetlosne godine udaljen od Baotiana, po kvaliteti, zavrsnoj obradi, pouzdanosti, mozda i performansama, ali i po onom najbitnijem - aftersale ili postprodajnoj podrsci. Piaggio je zastupljen u gotovo svakom gradu Lijepe nase, dijelova ima 'ko u prici, dok je za Baote vrlo vrlo razlicita situacija.

Na takve stvari ljudi ne racunaju - kao "Novo je novo". Slazem se, ali ipak, koliko vam garancija vrijedi (na Baotu recimo) kad vam skuli krepa 15.07., u 13.30, na sred sredine, sunce przi, vani na asfaltu bar +35 stupnjeva, ako ne i vise, vi kasnite na posao/sastanak/pogreb, i on jednostavno nece i nece. :? A jos je pred vama recimo "produzeni vikend" = serviseri (ako ih uopce ima) ne rade 2-3-4 dana!?

Kuzim ja da se nema love i sve to, ali opet, mislim da ne vrijedi kupovati poluproizvode. Da napomenem jos, Baot dolazi u serijama, pa mozda (kao neki) budete imali sansu ubosti nekog koji ce malo duze trajati, ali sve je to kocka. Sretno. :palacgore:
Evidentirano
:smoke:                                                                                                        www.mkskunks.hr

ivan_m

• **
« Odgovori #5 : 05. Listopad 2008, 18:30:50 »

ma za kineze uopće nema rezervnih dijelova da ih tvornica isporučuje, onaj ko ih uvozi u hr, naprimjer na uvezenih 1000 komada, ostavi 10-15-20 za dijelove i to je to...
Evidentirano
"I noga u guzicu je korak naprid"

malaga

• Plačip...a
  • Vozi: po propisima i nikako drugacije
« Odgovori #6 : 05. Listopad 2008, 19:26:38 »

za cijenu novog kineza je bolje kupiti polovnog talijana :palacdolje:
Evidentirano

bubson

• **
  • Vozi: kawasaki 636 , APN-6s, piaggio zip 50,2t, vespa et
« Odgovori #7 : 05. Listopad 2008, 19:42:38 »

za cijenu novog kineza je bolje kupiti polovnog talijana :palacdolje:
naravno, za 5000 kn se može naći pristojan liberty ili stalker
Evidentirano
APN-6s automatsko paljenje nogom 6 puta snažno

bmw m 5

• Najbolji forumaš 2009. HONDA HRC TEAM
  • Vozi: se VTR SP 01
« Odgovori #8 : 05. Listopad 2008, 19:47:22 »

zar opet o kinezima.........a neda mi se vise.....jebi ga.... :LOL:
Evidentirano
O&G Team

malaga

• Plačip...a
« Odgovori #9 : 05. Listopad 2008, 19:52:16 »

ma napali na kineze kao da se besplatno dijele...dajte ljudi vidite sta kupujete,baotian skuteri dolaze u pev u dijelovima i onda ih slaze tko stigne,moj frend je radio u pevecu i vec drugi dan su ga poslali da slaze "skuter"
a o kvaliteti nema smisla govoriti jer se samo ponavljamo
Evidentirano

Denisxxx

• **
  • Vozi: T-max 2011'
« Odgovori #10 : 05. Listopad 2008, 19:57:25 »

ma napali na kineze kao da se besplatno dijele...dajte ljudi vidite sta kupujete,baotian skuteri dolaze u pev u dijelovima i onda ih slaze tko stigne,moj frend je radio u pevecu i vec drugi dan su ga poslali da slaze "skuter"
a o kvaliteti nema smisla govoriti jer se samo ponavljamo

neki dan sam kod moto-benconya u Sesvetama vidi Leo vince za baotiana  :shock: :shock: :shock:
Evidentirano

malaga

• Plačip...a
« Odgovori #11 : 05. Listopad 2008, 19:58:20 »

neki dan sam kod moto-benconya u Sesvetama vidi Leo vince za baotiana  :shock: :shock: :shock:
i sta mislis sta cu ti sad napisati :LOL: =skuplji auspuh od "skutera"
Evidentirano

rednyaW

• god admin wannabe
  • Vozi: KTM BattleDuke
« Odgovori #12 : 05. Listopad 2008, 20:31:26 »

238974)$"?=q)=")= KINEZ "%#!"%&$%"$%!" MATER %$$"%$&"$&#" KINESKU!!!!!!!!!!!

DOMA SI GA ZEMI AK TI SE TOLKO SVIĐA!

fak.... a vi velite da su hrvatski problemi u saboru...
Evidentirano
ma joj...

Denisxxx

• **
  • Vozi: T-max 2011'
« Odgovori #13 : 05. Listopad 2008, 20:35:40 »

i sta mislis sta cu ti sad napisati :LOL: =skuplji auspuh od "skutera"

pa mislim da je bio oko 1000 kuna :LOL:

ziher ide puno bolje s njime :mrgreen:
Evidentirano

Dave

• **
  • Vozi: Motorificirane višekotačne naprave
« Odgovori #14 : 05. Listopad 2008, 21:22:10 »

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: Tooooo care!  :mrgreen:

tl1000

• fluke carrier
« Odgovori #15 : 06. Listopad 2008, 00:16:38 »

koja je ovo tema o kinezima 100 ta :misli: :misli:
dobro evo ja se predajem kinezi su naj naj naj bolji skuteri na trzistu
blago vam se svima sto ih imate
 :mrgreen: :mrgreen: :palacgore:
Evidentirano
+55,i dalje po starom +25, nezna stati +23
Članu je zabranjeno objavljivanjePrigušen

malaga

• Plačip...a
« Odgovori #16 : 06. Listopad 2008, 00:20:02 »

tako treba
Evidentirano

Brankica

• **
  • Vozi: A3 ML
« Odgovori #17 : 06. Listopad 2008, 00:21:46 »

Tomos je marka koja se kvari svaki drugi dan
s mojim je sve u savrsenom redu...ne znam kad je zadnji put imao kvar...tj. znam, prosle godine iskocila sajla od gasa...al nebi rekla da je to neki kvar... :? e...
Evidentirano

Dave

• **
  • Vozi: Motorificirane višekotačne naprave
« Odgovori #18 : 06. Listopad 2008, 07:44:53 »

s mojim je sve u savrsenom redu...ne znam kad je zadnji put imao kvar...tj. znam, prosle godine iskocila sajla od gasa...al nebi rekla da je to neki kvar... :? e...

A mislim da se vodi pod kvar... jer... nemožeš se vozit s njim bez sajle gasa... osim nizbrdo!  :mrgreen:

Vyp

• Vozi: RS 250
« Odgovori #19 : 06. Listopad 2008, 10:54:37 »

Prika moj, Tomos (baren stari modeli) su 10 puta bolji motori nego bilo koji kinez koji kupiš.
Usput Kymco nije kinez nego tajvanac i Benelli je sad u Kymcovon vlasništvu, pa eno ti test one nove 50ice koja dobro izgleda a ne ide nigdi - jer su kinezi uvalili svoju mašinu i napisali benelli.

Ako prilagodiš očekivanja, kinez može bit dobar, ali ne triba ocekivat ni neku posebnu kvalitetu ni pouzdanost a definitivno ne performanse.
Evidentirano

Brankica

• **
  • Vozi: A3 ML
« Odgovori #20 : 06. Listopad 2008, 11:43:19 »

A mislim da se vodi pod kvar... jer... nemožeš se vozit s njim bez sajle gasa... osim nizbrdo!  :mrgreen:
meni je kvar nesto drugo  :LOL:
Evidentirano

kajjeee

• **
  • Vozi: TM 500
« Odgovori #21 : 06. Listopad 2008, 11:50:51 »

Usput Kymco nije kinez nego tajvanac i Benelli je sad u Kymcovon vlasništvu, pa eno ti test one nove 50ice koja dobro izgleda a ne ide nigdi - jer su kinezi uvalili svoju mašinu i napisali benelli.
Kak kinezi uvalili mašinu ak veliš da je tajvanac ?????!!!!!!   :misli: :misli:
Evidentirano

Dylan

• Vozi: Kawasaki ER 5
« Odgovori #22 : 06. Listopad 2008, 12:30:18 »

Pomješao je Kymco i Keeway.
Evidentirano
...mi trkači... :)

liberty

• Vozi: fz6
« Odgovori #23 : 06. Listopad 2008, 12:44:49 »

Kymca miješati s Kinezima.....

pogledajte koji Kymcov model u Italiji u zadnje vrijeme jako dobro ide
pa odvagnite koliko je talijansko tržište zahtjevno
pa ga onda stavljajte u isti koš sa smećem

Kymco je Airbus za Kineze...
Evidentirano
.I.

malaga

• Plačip...a
« Odgovori #24 : 06. Listopad 2008, 13:23:44 »

kymco je bolji,ali nije dovoljno dobar da bi se kupovao(moje misljenje)
Evidentirano
 Str: [1] 2 3  Sve   Gore

Stranica je generirana za 0.358 sekundi uz 19 upita.