..., castello di Twin Horn MC,...
..., ili kako je to izgledalo jučer na winter partyu ekipe Twin Horna MC iz Pule.
Ne tako davno, jedno, u zemlju "dobro ukopano" vodocrpilište, postalo je "plijenom" ove ekipe. Krenulo se je u "pregovore" s Gradskim vlastima i u konačnici je postignut dogovor; Grad Pula ustupio je "vodocrpilište" na korištenje ekipi Twin Horna MC. Nisam siguran da li je to bilo "lakši" dio posla oko budućeg club housa, ili je onaj teži tek slijedio, ali da su tu "odrađeni" sati i sati rada članova Twin Horna, to nitko ne može opovrgnuti. Od iskopavanja, klesanja, stolarije, interijera, pa sve do opremanja i namještanja same unutrašnjosti, ali i samog zida koji okružuje club house, a koji je trebalo dovesti u "ravno" stanje, jer onaj prijašnji stvarno nije sličio ni na što. Pazilo se je na svaki detalj, a club house u svom sadržaju ima i spavaonicu s 40 kreveta, kuhinju, zasebnu sobu za "bikerske" mladence, kao i veliku dvoranu za sastanke. Dva šanka, jedan u gornjem dijelu a drugi u donjem dijelu club housa u potpunosti zadovoljavaju sve potrebe bikera koji se tu nalaze. Plesni podij kao i dio za rock grupe, omogućava dobru zabavu i neposredan kontakt sa svirkom, a kad oni "odmaraju", dva "DJ centra" šire dobre vibracije s izvrsnim razglasom.
Trebalo je puno "složnosti", a to kod ove ekipe nikad nije bilo upitno. Smisao "klupskog" okupljanja bikera, s istim ciljem, idejama i sklonostima, ovdje je došao do punog izražaja, i tek kad vidiš sve "ovo", ali se ujedno prisjetiš i svih njihovih moto susreta s kojim nas ova ekipa svake godine okupi u Puli, onda ti nešto jasnije bude zašto je "klupsko djelovanje" daleko "jače" od free "verzije bikera.
Da je ekipa Twin Horna MC-a nadaleko prepoznatljiva, govori činjenica da se je jučer u njihovom club housu pojavilo podosta bikera željnih dobrog starog rocka, kako iz Hrvatske, tako i iz Europe, njihovih prijatelja s kojima redovno održavaju kontakte, pohode njihove moto susrete i željno iščekuju trenutak "stiska" prijateljske bikerske ruke. To je ipak nezamjenljivo i to je onaj pravi bikerski život o kojem smo puno puta slušali, čitali u novinama, divili mu se. Potpuno nenametljivo, članovi Twin Horna, uredno su "opsluživali" sve pristigle bikere i bili im stalno na raspolaganju. Osjećaj da si dio "toga" stvara ti onaj dodatni "naboj", a gužva koja vlada u prostoru postaje ubrzo dio tebe i tada zabava počinje.
Ako ste i propustili ovaj winter s ekipom Twin Horna MC, ništa zato, ali slijedeće druženje u njihovom club housu nikako nemojte propustiti, jer odlaskom s njihovog partya i povratkom svojoj kući, sa sobom ćete ponijeti onaj "miris" koji ste svugdje tražili kao "biker", a koji ste pronašli upravo kod ove ekipe, baš tu, u Puli.
Bilo je super vidjeti opet "stare" znance na okupu; MK Moto C.B. u povećem broju, Fluminense Riders MK, predsjednik Sandro i njegova "suputnica", MK Staaari Rokeri, MK Hornets s "našim" Ediem, kompletna ekipa MK Higlandersa na čelu s "našim" Highom, MK Dead Frog s "našim" Baggiem, ekipa MK Black Pointa, MK Piratesa, MK Templarsa, svi MC klubovi iz Hrvatske, mnogi free bikeri i ako sam nekog izostavio nek mi ne zamjeri, a podrazumijeva se i ekipa Motoscene.
Dobra zabava do ranih jutarnjih sati a nakon toga povratak svojim kućama. Igor glavni i odgovorni za siguran odlazak i povratak iz Pule, rutinski je odradio svoj posao, a 4,30 ujutro bila je krajnja granica kad je trebalo otići u "horizontalu". Nadam se da su se svi dobro zabavili i ponijeli dobre "vibre"; i podrazumijeva se: "vidimo se opet". Idu fotke;