Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Mini cross za klinca 12 god.  (Posjeta: 4376 )

kalimero

• Spol: Muški
  • Vozi: strom 09
Mini cross za klinca 12 god.
« : 21. Svibanj 2011, 10:48:23 »

Obećao sam malom mini cross ako prođe 5. razred s peticom. Kako stvari sada stoje mali će ga dobiti.
O mini motorima apsolutno nemam pojma. Gledam po njuškalu te mini croseve, ali čine mi se premali za njega, oglasi su tipa od 8 god.
Ima li tko kakav savjet, što uzeti za klinju 11-12 godina? Visine je 150 i možda par cm. Da je u cijeni do npr. 3000- 3500 kn (može biti i jeftinije :mrgreen:).
Evidentirano
Nema učione bez pušione!

istipa622

• **
  • Vozi: Honda Hornet 600
Odg: Mini cross za klinca 12 god.
« Odgovori #1 : 21. Svibanj 2011, 10:56:20 »

malaguti grizzly 50 ili tomos mc 80/50 senior
Evidentirano

kalimero

« Odgovori #2 : 21. Svibanj 2011, 11:17:30 »

malaguti grizzly 50 ili tomos mc 80/50 senior

Sada sam malo proguglao, ovaj grizzly 12 mi se sviđa, ali je papren kod nas, soma eura. Baš me briga, peglati ću karticu.
Hvala :palacgore: :palacgore:
Evidentirano
Nema učione bez pušione!

KING RR

• Vozi: 没有自行车.. 没有生命..
« Odgovori #3 : 21. Svibanj 2011, 12:28:17 »

Obećao sam malom mini cross ako prođe 5. razred s peticom. Kako stvari sada stoje mali će ga dobiti.
O mini motorima apsolutno nemam pojma. Gledam po njuškalu te mini croseve, ali čine mi se premali za njega, oglasi su tipa od 8 god.
Ima li tko kakav savjet, što uzeti za klinju 11-12 godina? Visine je 150 i možda par cm. Da je u cijeni do npr. 3000- 3500 kn (može biti i jeftinije :mrgreen:).

Tražiš tu igračku da dečkića 12 godina   :shock:  sunce ti tvoje reci sinu šta si ti sa 12 vozio   :jesus:   ja sa apenca, elektronke, jawe i emze nisam silazio   :jesus:

Ne cigani na vlastitom klincu nego mu kupi kako spada motorin pa nek bude faca među curicama ili nemoj ništa   8)

http://www.motospektar.hr/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=1&id=4&Itemid=20        8)

Evidentirano
速い車の若い死ぬ

stojedan

• glavonja
  • Vozi: apriliju
« Odgovori #4 : 21. Svibanj 2011, 13:40:35 »

Jebote , ja ti imam  ovo ; http://www.hmmoto.de/34.html ali moj klinac ima 10 godina , pa mu je to malo .... trebaš nekaj veće gledat 80 -85 .... ili one neke kineze , X-motos ili tak nekaj
Evidentirano

Sip

• Vozi: Snove
« Odgovori #5 : 21. Svibanj 2011, 14:01:59 »

Sada sam malo proguglao, ovaj grizzly 12 mi se sviđa, ali je papren kod nas, soma eura. Baš me briga, peglati ću karticu.
Hvala :palacgore: :palacgore:

Prodajem ti ja Grizzly 12 za 4000 KN, klinac ne vozi, 5 rezervara goriva potrosio, racun, servisna knjizica, pali, vozi :wink:
Evidentirano
ONE MAN, ONE BIKE, ONE REASON

EVERYDAY IS A RACE DAY

Babylon-07

• **
  • Vozi: RN01
« Odgovori #6 : 21. Svibanj 2011, 14:03:08 »

Prodajem ti ja Grizzly 12 za 4000 KN, klinac ne vozi, 5 rezervara goriva potrosio, racun, servisna knjizica, pali, vozi :wink:

Sip

Ajd nabaci koju sliku

Sip

• Vozi: Snove
« Odgovori #7 : 21. Svibanj 2011, 14:19:18 »

Sip

Ajd nabaci koju sliku

Evo cim prodje nevrijeme :mrgreen: ne radi mi komp, tu u Slavoniji i kod mene, ne da sjeva i grmi, nego tako vec dugo, dugo nisam cuo :?

Zadnji put mi rezno grom u kucu :LOL: sve mi spalio :(
Evidentirano
ONE MAN, ONE BIKE, ONE REASON

EVERYDAY IS A RACE DAY

kalimero

« Odgovori #8 : 21. Svibanj 2011, 18:34:27 »

Čekam fotke, dogovoriti ćemo se.
Evidentirano
Nema učione bez pušione!

kalimero

« Odgovori #9 : 21. Svibanj 2011, 18:44:10 »

Tražiš tu igračku da dečkića 12 godina   :shock:  sunce ti tvoje reci sinu šta si ti sa 12 vozio   :jesus:   ja sa apenca, elektronke, jawe i emze nisam silazio   :jesus:

Ne cigani na vlastitom klincu nego mu kupi kako spada motorin pa nek bude faca među curicama ili nemoj ništa   8)

http://www.motospektar.hr/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=1&id=4&Itemid=20        8)

100% si u pravu, ali ne želim mu uzeti pilu koja ide preko 100km/h. Bilo bi to preopasno za njega, znam da se može ubiti i s manjim, ali dobro je imati nekakva ograničenja dok nisam s njim. Nije baš isto voziti cross u Slavoniji gdje je gotovo sama zemlja na terenu i ovdje gdje su sve oštre kamenčine. A tresnuti će sigurno više puta.
Ako je i malo na tatu, a je, ne treba mu motor da bude faca među curicama :mrgreen: :mrgreen:

Ja sam u njegovim godinama vozio automatika, kada sam prešao na apenca slomio sam nogu, preletio preko psa. Tako uvijek imam neki strah u vezi motora i djece.
Evidentirano
Nema učione bez pušione!

KING RR

« Odgovori #10 : 21. Svibanj 2011, 22:57:36 »

Kupi mu što skuplji i brži motor.Kad se gine neka se gine sa stilom.
Preporučam Hayabusu.
Onda će neko reć,MLADO LUDO,
Ludi su roditelji koji ispunjavaju dječje hirove.     :palacdolje:

Čeg si se ti napušio   :misli:  daj malo    :mrgreen:    :LOL:

Teorija nas koji smo odrasli na motoru je ta da : bolje mu ja kao ćaća kupim kako spada motor ( pa makar i čajnezi cross al MOTOR ) pa ga pomalo učim nego da mu nedam ili branim, onda će otić uzet od frenda krug i najebat  :wink:  a pogotovo uzet tog prdavca koji će mu za 15 dana postat nezanimljiv i opet će čim ćaća nekud ode žicat od frenda krug na MOTORU    :jesus:

Ja sam imao tu sreću da je moj stari motorista već preko 40 godina, doslovno sam se rodio na motoru, volim motor, živim za motor i rađe bi dao ljevo jaje nego da se odreknem motora. Danas sam konjina koja se vozi na njima preko 20 godina, konjina koja se višestruko izlomila, dvaput bio u komi i posljednji sam živući primjerak od cijele moje ekipe - a bilo nas je 12    :?

Mom ćaći ni dan danas nije svejedno kad sjednem na supersportaka al šuti i nikad mi nije reko jednu jedinu riječ, to se zove ljubav koja se nemože objasnit, al da bi ti to znao i shvatio moraš bit zaljubljen u MOTOR   8)

Evidentirano
速い車の若い死ぬ

kalimero

« Odgovori #11 : 21. Svibanj 2011, 23:30:15 »

Kupi mu što skuplji i brži motor.Kad se gine neka se gine sa stilom.
Preporučam Hayabusu.
Onda će neko reć,MLADO LUDO,
Ludi su roditelji koji ispunjavaju dječje hirove.     :palacdolje:

M!.... znam da si ti, ne pokušavaj se sakriti iza čudnovatog nicka. Kada si ti nabavljao motor (od prvog do zadnjeg), što su ti mama i tata rekli znamo i ti i ja..... pa si ipak napravio po svome. Prema tome, ne kaki.
Sada si nadrljao, kosti ću ti glodati kada ti budeš ispunjavao hirove svoje djece za koju godinu :mrgreen: :mrgreen:
Evidentirano
Nema učione bez pušione!

Jolly

• **
  • Vozi: Kawasaki ZX9R
« Odgovori #12 : 21. Svibanj 2011, 23:46:46 »

Moj sin ima 11 godina i vozi midi cross Zonghsen 125 ccm i mislim da je motor relativno dosta dobar za taj uzrast,naravno za te pare koje spominješ.Onaj mali mini cross bi mu bio vjerovatno mali a i nemože se usporedit sa ovim četverotaktnim od 125 ccm.   :palacgore:

KING RR

« Odgovori #13 : 21. Svibanj 2011, 23:51:46 »

Moj sin ima 11 godina i vozi midi cross Zonghsen 125 ccm i mislim da je motor relativno dosta dobar za taj uzrast,naravno za te pare koje spominješ.Onaj mali mini cross bi mu bio vjerovatno mali a i nemože se usporedit sa ovim četverotaktnim od 125 ccm.   :palacgore:

:palacgore:

Evidentirano
速い車の若い死ぬ

Brutall

• **
  • Vozi: kam se po birtijama
« Odgovori #14 : 05. Srpanj 2011, 18:13:31 »

Ima li tko kakav savjet, što uzeti za klinju 11-12 godina? Visine je 150 i možda par cm. Da je u cijeni do npr. 3000- 3500 kn (može biti i jeftinije :mrgreen: ).

mali ti ima 12 godina a ti mu kupuješ ta mini sranja, kupi mu rs50! :mrgreen:
ja sam sa gotovo 13 imo runnera 125(baš svog), a pošto današnja djeca sve brže napreduju, beri mu neku bijesnu cvaju! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Evidentirano
-- .. ... .-.. .. ... / -.. .- / ... .. / .--. .- -- . - .- -. / .--- . .-. / ... .. / ... -.- ..- --.. .. --- / ... - .- / .--. .. ... .?

KING RR

« Odgovori #15 : 05. Srpanj 2011, 20:37:43 »

I šta si mu kupio nakraju    :misli:
Evidentirano
速い車の若い死ぬ

Brutall

• **
  • Vozi: kam se po birtijama
« Odgovori #16 : 05. Srpanj 2011, 20:41:13 »

Citat:
Hvala

jel u ovom grmu leži zjec? :misli: :mrgreen:
Evidentirano
-- .. ... .-.. .. ... / -.. .- / ... .. / .--. .- -- . - .- -. / .--- . .-. / ... .. / ... -.- ..- --.. .. --- / ... - .- / .--. .. ... .?

kalimero

« Odgovori #17 : 06. Srpanj 2011, 08:42:21 »

Na kraju nije htio motor nego nešto drugo, ali to ovdje ne smijem napisati, jer bi mi kosti pojeli..... Izgleda da mene motori više zanimaju nego njega. Iskreno, još mi nije jasno kako je hladno rekao da ne bi motor, nego bla,bla. Ma, sve je to razmaženo u PM. Jbt, ja sam se veselio kada sam išao u kino, kada sam teškom mukom dobio polovnog automatika bio sam najveći frajer u gradu. A ovi danas tenisice starke (minimalno 3 para), mobiteli, laptopi i fejs. Zbog tih stvari vratio bih JNA :mrgreen: , tj. obvezni vojni rok da ih malo neki debil vodnik uči životu, tek tako bi shvatili neke stvari.
Imao sam dobru volju i uzeo bih mu grizlija 12. Ali njegov izbor, njegov život.
Evidentirano
Nema učione bez pušione!

kalimero

« Odgovori #18 : 06. Srpanj 2011, 08:42:47 »

jel u ovom grmu leži zjec? :misli: :mrgreen:

Nije, upao sam u lovu.
Evidentirano
Nema učione bez pušione!

KING RR

« Odgovori #19 : 06. Srpanj 2011, 08:47:04 »

Na kraju nije htio motor nego nešto drugo, ali to ovdje ne smijem napisati, jer bi mi kosti pojeli..... Izgleda da mene motori više zanimaju nego njega. Iskreno, još mi nije jasno kako je hladno rekao da ne bi motor, nego bla,bla. Ma, sve je to razmaženo u PM. Jbt, ja sam se veselio kada sam išao u kino, kada sam teškom mukom dobio polovnog automatika bio sam najveći frajer u gradu. A ovi danas tenisice starke (minimalno 3 para), mobiteli, laptopi i fejs. Zbog tih stvari vratio bih JNA :mrgreen: , tj. obvezni vojni rok da ih malo neki debil vodnik uči životu, tek tako bi shvatili neke stvari.
Imao sam dobru volju i uzeo bih mu grizlija 12. Ali njegov izbor, njegov život.

Nije valjda barbiku    :shock:    ili kožnu torbicu    :shock:   
Evidentirano
速い車の若い死ぬ

kalimero

« Odgovori #20 : 06. Srpanj 2011, 08:58:01 »

Nije valjda barbiku    :shock:    ili kožnu torbicu    :shock:

Ajde, hvala Bogu nije baš tako kritično..... htio je novi instrument, završio je 3. razred muzičke.
Evidentirano
Nema učione bez pušione!

vladof

• Vozi: quad
« Odgovori #21 : 08. Srpanj 2011, 21:27:33 »

Ima još nade za njega probaj ovak nekaj
Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.285 sekundi uz 19 upita.