Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1] 2 3 ... 6   Dolje

Autor Tema: MK Osijek, 22.6.-24.6.2012. 11. Moto susreti  (Posjeta: 13191 )

bajki

• *
MK Osijek, 22.6.-24.6.2012. 11. Moto susreti
« : 21. Siječanj 2012, 18:08:49 »

22.6. - 24.6.2012. Moto klub Osijek organizira 11. moto susrete.
Glavna promjena vezana za susrete je da je promijenjena lokacija susreta. Susreti će se održati na lokaciji Adrenalinski park, Sportska zračna luka Čepin.

info : 091 930-5107 Roby
        091-466-3299 Ranko

Unatoč dobroj volji da se uklopimo u ovogodišnji komplicirani kalendar moto-susreta, izvještavamo vas kako nismo u mogućnosti, zbog objektivnih okolnositi, organizirati susrete od 29.06.-01.07.2012. Moto-susreti ove godine će se održati od 22.06.-24.06.2012. kao što su prvotno i planirani. Unaprijed se ispričavamo svima zbog eventualnih problema, molimo za razumijevanje te očekujemo vaš dolazak.

Petak:
- defile u 17h
- Svirka:
     - Garage in July (Osijek)
     - Prohibitiy
     - AC/DC tribute band "High Voltage"

Subota:
- trenizni za utrku prvenstva države u motokrosu
- utrka ubrzanja od 14 h (klase 650 i OPEN) sa nagradama za prva tri mjesta - nema kotizacije
- supermoto utrka koja će se bodovati za prvenstvo Hrvatske
- defile u 17 h
- Svirka
     - Tamburaši
     - The Garden (Batina)
     - Hladno pivo

Nedjelja:
- utrka državnog prvenstva u motocrosu

Par informacija za utrku ubrzanja:
-motocikl treba biti serijski (dozvoljen drugi auspuh)
-registriran
-tehnički ispravan

Prije utrke odradit će se alkotest vozača, a tehnička ekipa će odraditi pregled motocikla te odobriti ili odbiti natjecatelja.

Evo i par najava na raznim mjestima:

Službena stranica Hladnog piva:
http://www.hladnopivo.hr/SvijetGlamura/#/koncerti

Službena stranica Hrvatskog motociklističkog saveza
kalendar supermoto 23.06.2012.:
http://www.hms-moto.hr/dokumenti/03_kalendar/02_supermoto/Bilten-SM-br-04-12.xls

kalendar motocross 24.06.2012.:
http://www.hms-moto.hr/dokumenti/03_kalendar/06_motocross/BILTEN-MX-1-12-kalendar2012.xls

Plakat:

Ulaz je besplatan za sva događanja!

Pozdrav svima!
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj 2012, 14:20:48 bajki »
Evidentirano

BEŠO - SB

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Yamaha Fazer S2
Odg: MK Osijek, 22.-24.6.2012. 11. Moto susreti
« Odgovori #1 : 09. Veljača 2012, 21:42:53 »

Kao i svake godine.....
Evidentirano
Darko Ćušković - BEŠO Više volim da me mrze zbog onog što jesam nego da me vole zbog onog što nisam.

bajki

• *
« Odgovori #2 : 13. Veljača 2012, 08:43:57 »

:palacgore:
Evidentirano

Fracha

• **
  • Vozi: Črna Hayabusa 1340 K8
« Odgovori #3 : 13. Veljača 2012, 11:38:44 »

U subotu utrka ubrzanja i Hladno pivo... :palacgore: Vidim ose!  :joy:
« Zadnja izmjena: 26. Travanj 2012, 16:11:08 Fracha »
Evidentirano
MK Baroker-VŽ

PavoXX

• *
  • Vozi: Honda CBR 1100XX '06
Odg: MK Osijek, 29.6.-1.7.2012. 11. Moto susreti
« Odgovori #4 : 25. Veljača 2012, 13:44:09 »

29.6. - 1.7.2012. Moto klub Osijek organizira 11. moto susrete na staroj lokaciji (prostor Katakombi).

info : 091 930-5107 Roby
        091-466-3299 Ranko

Detalji slijede...
Unatoč dobroj volji da se uklopimo u ovogodišnji komplicirani kalendar moto-susreta, izvještavamo vas kako nismo u mogućnosti, zbog objektivnih okolnositi, organizirati susrete od 29.06.-01.07.2012. Moto-susreti ove godine će se održati od 22.06.-24.06.2012. kao što su prvotno i planirani. Unaprijed se ispričavamo svima zbog eventualnih problema, molimo za razumijevanje te očekujemo vaš dolazak.
Pozdrav svima! :palacgore:
Evidentirano

bajki

• *
Odg: MK Osijek, 22.6.-24.6.2012. 11. Moto susreti
« Odgovori #5 : 19. Ožujak 2012, 16:56:48 »

Glavna promjena vezana za susrete je da je promijenjena lokacija susreta. Susreti će se održati na lokaciji zračne luke Čepin!

Definiran dio programa za subotu:
- utrka ubrzanja
- navečer svira Hladno pivo

Evidentirano

BEŠO - SB

• **
« Odgovori #6 : 19. Ožujak 2012, 20:55:02 »

Planira li se panoramski let kao u Vukovaru kad je već sve promjenjeno(i lokacija i termin),hladovina Katakombi i Copica su teško zamjenljive lokacije pod geslom ,,promjena na bolje".
Evidentirano
Darko Ćušković - BEŠO Više volim da me mrze zbog onog što jesam nego da me vole zbog onog što nisam.

bajki

• *
« Odgovori #7 : 20. Ožujak 2012, 08:14:23 »

Copica će teško bit zamijenjena, ali hladovine ima i ovdje. Katakombe su zauzete u tom periodu sa drugim sadržajima tako da smo morali mijenjati i lokaciju i termin!  :huh:

Dodatna dopuna programa:

- subota: trenizni za utrku prvenstva države u motokrosu
- nedjelja: utrka državnog prvenstva u motocrosu
« Zadnja izmjena: 20. Ožujak 2012, 08:23:28 bajki »
Evidentirano

goran - gogi

• **
« Odgovori #8 : 21. Ožujak 2012, 20:51:24 »

ovo sa utrkama ubrzanja i motocrosom bi trebalo biti odlično!!!
veselimo se ovom susretu!!!  :D :palacgore:
Evidentirano

bajki

• *
« Odgovori #9 : 22. Ožujak 2012, 07:54:21 »

Još nije do kraja definirano, ali postoji mogućnost organiziranja natjecanja u freestylu i utrka quadova u sklopu utrke motocrosa!
Evidentirano

BEŠO - SB

• **
« Odgovori #10 : 22. Ožujak 2012, 13:11:21 »

Vidim da se ističu događanja iz programa DRŽAVNIH prvenstava pa me zanima poveznica sa 11.Moto-susret MK OSIJEK???
Evidentirano

kubik

• Vozi: Stršljena
« Odgovori #11 : 22. Ožujak 2012, 13:43:42 »

Vidim da se ističu događanja iz programa DRŽAVNIH prvenstava pa me zanima poveznica sa 11.Moto-susret MK OSIJEK???

http://www.sib.hr/sport/ostalo-sport/4722-osijek-postaje-centar-oktanskih-sportova.html  :wink: :palacgore:

Ipak središnji događaj za sve ljubitelje motocrosa dogodit će se od 22. do 24.6. kada će se održati Mega moto sureti i prvenstvo RH u morocrossu i quadovima.

- Pripremamo bogat program za posjetitelje, a svakako ističem besplatan koncert Hladnog piva u subotu 23. lipnja. Na mega moto susretima očekujemo rekordan broj bikera iz Hrvatske i inozemstva. Moto sureti su postali poznati diljem Europe, te vjerujem kako su važan turistički događaj za Osijek - naglašava Prgomet.
Evidentirano
"Onaj tko se zadnji smije je spor, onaj tko se prvi smije ima najprljavije misli"  :mrgreen:
"And God promised Men that good and obedient wives would be found in all corners of the world, next he made Earth round and laughed, and laughed....."

ZEKAN_OS

• **
  • Lokacija: "Tu gde cvijeće rosom ne opaja Gdje se nebo s morem žita spaja Moja prva ljubav tu se skriva Slavonija moja mirno sniva "
« Odgovori #12 : 22. Ožujak 2012, 13:48:07 »

http://www.sib.hr/sport/ostalo-sport/4722-osijek-postaje-centar-oktanskih-sportova.html  :wink: :palacgore:

Ipak središnji događaj za sve ljubitelje motocrosa dogodit će se od 22. do 24.6. kada će se održati Mega moto sureti i prvenstvo RH u morocrossu i quadovima.

- Pripremamo bogat program za posjetitelje, a svakako ističem besplatan koncert Hladnog piva u subotu 23. lipnja. Na mega moto susretima očekujemo rekordan broj bikera iz Hrvatske i inozemstva. Moto sureti su postali poznati diljem Europe, te vjerujem kako su važan turistički događaj za Osijek - naglašava Prgomet.

Ovo su natpisi novinara. MK Osijek nigdje nije objavio da su to "mega" već moto-susreti :wink:

Dođi, pa vidi poveznicu :wink: :mrgreen:
Evidentirano
"Gledam kako negdje u daljini ta slavonska crnica podilazi nebu.Gledam to prostranstvo pogledom koji želi memorirati svaki pedalj viđenoga.Upijam, jer tko zna hoću li proći ovim putem i sutra."***Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka***

Rajić

• Ko to mene g'eda?
  • Vozi: JOK
« Odgovori #13 : 22. Ožujak 2012, 13:59:07 »

Ovo su natpisi novinara. MK Osijek nigdje nije objavio da su to "mega" već moto-susreti :wink:

Ma svejedno je bili mega ili ne  :mrgreen:

:palacgore: za organizaciju
Evidentirano
....... Moja žena je zlopamtilo.
                        Sjeti se svake godišnjice braka.

BEŠO - SB

• **
« Odgovori #14 : 22. Ožujak 2012, 18:16:52 »

U mom pitanju je zanimanje dali je prostor moto susreta u neposrednoj blizini trkače staze,dali se gledanje sportskog sadržaja naplačuje jer ste stavili da je dopuna programa to i to,a dosad nisam znao da se MK OSIJEK bavi organizacijom državnih prvenstava što iz ovako sročene dopune proizlazi,naravno da mi to nesmeta već samo želim info. vezanu uz program ma tko ga organizirao.Sigurno je da ću kao i do sada doći(a počeo sam dolazit od Majski susreta 78.),a kad vidim poveznicu u koliko je neshvatim bar znam tko će mi ju uz pivo pojasnit.
« Zadnja izmjena: 22. Ožujak 2012, 18:19:44 BEŠO - SB »
Evidentirano

dovla

• Vozi: Husaberg FS570
« Odgovori #15 : 22. Ožujak 2012, 18:24:35 »

1.Da
2.Da
3.Ne

:mrgreen:
Evidentirano

bosutsko

• *
  • Vozi: Yamaha FZ6S
« Odgovori #16 : 23. Ožujak 2012, 06:27:36 »

Moto cross staza je na prostoru zračne luke Čepin, gdje se održavaju i moto susreti, dakle parkiraš motor i miran si, sve obiđeš pješke.
Naravno da MK Osijek ne organizira moto cross utrku, nego moto susrete, ali budući da složna braća kuću grade, dogovoreno je da se ova dva događaja objedine te tako pruže dodatni sadržaji i posjetiteljima moto susreta, i posjetiteljima moto cross utrke. Nadam se da ni jedni ni drugi neće imati ništa protiv. :o)
Prema dogovoru, ni ulaz na moto susrete (koncerte), ni ulaz na moto cross utrku NEĆE se naplaćivati. Dakle ulaz slobodan i to i za motoriste i za pješake.
Kamp za motoriste će biti na dijelu koji ima drveća i hladovine.
Evidentirano

goran - gogi

• **
« Odgovori #17 : 23. Ožujak 2012, 07:30:27 »

Moto cross staza je na prostoru zračne luke Čepin, gdje se održavaju i moto susreti, dakle parkiraš motor i miran si, sve obiđeš pješke.
Naravno da MK Osijek ne organizira moto cross utrku, nego moto susrete, ali budući da složna braća kuću grade, dogovoreno je da se ova dva događaja objedine te tako pruže dodatni sadržaji i posjetiteljima moto susreta, i posjetiteljima moto cross utrke. Nadam se da ni jedni ni drugi neće imati ništa protiv. :o)
Prema dogovoru, ni ulaz na moto susrete (koncerte), ni ulaz na moto cross utrku NEĆE se naplaćivati. Dakle ulaz slobodan i to i za motoriste i za pješake.

:palacgore: :palacgore: :palacgore:
Evidentirano

BEŠO - SB

• **
« Odgovori #18 : 23. Ožujak 2012, 11:42:50 »

Pojašnjenje je za pohvalu kao i ideja koju ste osmislili,apsolutno preporučam vikend u Osijeku(Čepinu). :piva:
Evidentirano

ZEKAN_OS

• **
  • Lokacija: "Tu gde cvijeće rosom ne opaja Gdje se nebo s morem žita spaja Moja prva ljubav tu se skriva Slavonija moja mirno sniva "
« Odgovori #19 : 23. Ožujak 2012, 14:48:35 »

Pojašnjenje je za pohvalu kao i ideja koju ste osmislili,apsolutno preporučam vikend u Osijeku(Čepinu). :piva:

U mom pitanju je zanimanje dali je prostor moto susreta u neposrednoj blizini trkače staze,dali se gledanje sportskog sadržaja naplačuje jer ste stavili da je dopuna programa to i to,a dosad nisam znao da se MK OSIJEK bavi organizacijom državnih prvenstava što iz ovako sročene dopune proizlazi,naravno da mi to nesmeta već samo želim info. vezanu uz program ma tko ga organizirao.Sigurno je da ću kao i do sada doći(a počeo sam dolazit od Majski susreta 78.),a kad vidim poveznicu u koliko je neshvatim bar znam tko će mi ju uz pivo pojasnit.

bez obzira imaš pivo :piva:  :wink:
Evidentirano
"Gledam kako negdje u daljini ta slavonska crnica podilazi nebu.Gledam to prostranstvo pogledom koji želi memorirati svaki pedalj viđenoga.Upijam, jer tko zna hoću li proći ovim putem i sutra."***Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka***

BEŠO - SB

• **
« Odgovori #20 : 23. Ožujak 2012, 20:38:59 »

bez obzira imaš pivo :piva:  :wink:
A ne,ja plačam školu...poz organizatorima i vidimo se .
Evidentirano

bosutsko

• *
  • Vozi: Yamaha FZ6S
« Odgovori #21 : 15. Travanj 2012, 17:48:49 »

Danas je održana pozivna motocross utrka.
Staza je položila test te se utka za prvenstvo Hrvatske održava 24.06.2012. po planu.
Svaka čast organizatoru MOTO-SPORT OSIJEK.
Vidi se da su pravi zaljubljenici u taj sport i da su s ljubavlju i profesionalno odradili utrku.

Pravi užitak. Veselim se novim utrkama.

Nisam imao fotoaparat, pa molim ako je netko slikao da baci par fotografija i ovdje.
Evidentirano

kawa os

• **
  • Vozi: Kawu z1000sx
« Odgovori #22 : 15. Travanj 2012, 18:31:22 »

Sa današnjeg motocrossa u Osijeku.  :palacgore:
Evidentirano

kawa os

• **
  • Vozi: Kawu z1000sx
« Odgovori #23 : 15. Travanj 2012, 18:32:33 »

Sa današnjeg motocrossa u Osijeku.  :palacgore:
:palacgore:
Evidentirano

Fracha

• **
  • Vozi: Črna Hayabusa 1340 K8
« Odgovori #24 : 15. Travanj 2012, 18:50:49 »

Glavna promjena vezana za susrete je da je promijenjena lokacija susreta. Susreti će se održati na lokaciji zračne luke Čepin!

Definiran dio programa za subotu:
- utrka ubrzanja
- navečer svira Hladno pivo

Hladno pivo!  :palacgore:
Evidentirano
MK Baroker-VŽ
 Str: [1] 2 3 ... 6   Gore

Stranica je generirana za 0.281 sekundi uz 19 upita.