Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 3 4 [Sve]   Dolje

Autor Tema: POMOĆ- vožnja bez vozačke  (Posjeta: 7056 )

nrg.girl.tg

• *
  • Spol: Ženski
POMOĆ- vožnja bez vozačke
« : 02. Svibanj 2012, 20:09:01 »

Danas me zaustavila policija a ja još nemam vozačku dozvolu (upravo polažem a1 kategoriju). Policajac mi je uzea podatke i reka s obzirom da sam maloljetna i da mi je ovo prvi put da ce vjerovatno bit samo opomena. nije pisao nikakav zapisnik niti sam ja sta potpisivala i sad mene zanima šta mogu očekivat?? znam da moze biti kazna 5-15 t kn i 2 god zabrane pologanja ali se sve tjesim da cu proci samo sa opomenom...ako mi sudac i odredi nekakvu kaznu da pišem nekakvu žalbu/molbu za poništenje s obzirom na okolnosti (imala kacigu, vozila koliko je i ogranicenje, ubrzo polaganje vožnje) ??? i da napomenem nakon toga me opet pustija u promet...

p.s. znam da sam falila podforum ali neznam gdje da stavim ovaj post osim da se prebaci u info pult....
Evidentirano

domi199

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Monu
Odg: POMOĆ- vožnja bez vozačke
« Odgovori #1 : 02. Svibanj 2012, 20:28:07 »

Eto zakaj gro ljudi nevoli ovaj forum!!  :palacdolje:

Cura vas lijpo pita nekaj i odma počnete srat bezveze, jel te pitala jel se smije vozit bez vozačke? Jel te pitala jel smije bit na forumu ili bilo kaj osim kaj može oćekivati, kakvu kaznu!?

Ja sam se vozio bez vozačke dvije godine i natuko dosta km...

OT: Vjerojatno ćeš dobiti poziv na sud iako, ako policajac nije radio nikakav zapisnik niti ništa samo uzeo podatke možda nećeš ništa... Meni je jednom policajka uzela podatke (nije bitno zakaj napravio sam glupost) i nikad ništa...

Možda imaš sreće  :palacgore:

EDIT: ovo se odnosi na prva dva posta NHF  :palacgore:

« Zadnja izmjena: 02. Svibanj 2012, 20:32:19 domi199 »
Evidentirano
Work to ride and ride to work.

http://www.youtube.com/user/DOMI77199/videos

Quadbiker

• *
  • Vozi: Quad GY6 150
« Odgovori #2 : 02. Svibanj 2012, 20:28:15 »

tesko je reci sta ce bit...nadaj se da bude samo ta opomena... a sto se tice olakotnih okolnosti, bojim se da i s njima i bez njih prolazis isto... :misli: strpljen spasen, al znam kako se tesko strpiti...nadam se da ces proć lišo
p.s. ne razumjem zasto pisete ovakve gluposti na konkretno postavljeno pitanje

Ne kuzim kako smijes maloljetna doci ovdje na forum, brzo gasi internet, zapali komp i napij se do kome kako se nikada ne bi vratila

vjeruj mi za tvoje je dobro

sto se kazne tice, poslje jebanja nema kajanja... stogod dobijes zali se (osim opomene ofc) i to ne s razlogom da nisi kriva nego previsoka kazna, niska ili nikakva primanja itd itd itd itd
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj 2012, 20:32:10 Quadbiker »
Evidentirano

3alfa3

• Vozi: Z750 '12
« Odgovori #3 : 02. Svibanj 2012, 20:30:29 »

Nije slucajno taj prekrsaj u najskupljem cjenovnom razredu.... Olakotnih okolnosti nema po pitanju prekrsaja, ali koliko znam, maloljetnicima se po defaultu izricu ukori, opemene (ili kak se to vec zove).
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj 2012, 20:35:16 3alfa3 »
Evidentirano
A weekend wasted isn't a wasted weekend

dust_

• **
  • Vozi: ne
« Odgovori #4 : 02. Svibanj 2012, 20:36:58 »

mislim da neces dobit kaznu, vjv samo opomenu, ako i to. Ali zato se pazi sljedeci puta kada (i ako) te uhvate i da nesto nije u redu.
Evidentirano
Svako je lud na svoj način - kaže vuk i sjedne u koprivu

domi199

• **
« Odgovori #5 : 02. Svibanj 2012, 20:37:18 »

Vjerojatno je to ponovljeni prekrsaj ili vise prekrsaja odjednom, a sudac/tkinja taj dan bila nervozna

Ponovljeni nije, više prekršaja neznam baš jer je imao kacigu i bio na skutu od 50cc brijem da nekom kinezu znači više od 70 nije mogo ić da ga neznam kaj... I sa rotirkama su ga maznuli....

E da možda je bil neregan  :misli:
Evidentirano

merlin68

• überman
« Odgovori #6 : 02. Svibanj 2012, 20:55:44 »

Danas me zaustavila policija a ja još nemam vozačku dozvolu (upravo polažem a1 kategoriju). Policajac mi je uzea podatke i reka s obzirom da sam maloljetna i da mi je ovo prvi put da ce vjerovatno bit samo opomena. nije pisao nikakav zapisnik niti sam ja sta potpisivala i sad mene zanima šta mogu očekivat?? znam da moze biti kazna 5-15 t kn i 2 god zabrane pologanja ali se sve tjesim da cu proci samo sa opomenom...ako mi sudac i odredi nekakvu kaznu da pišem nekakvu žalbu/molbu za poništenje s obzirom na okolnosti (imala kacigu, vozila koliko je i ogranicenje, ubrzo polaganje vožnje) ??? i da napomenem nakon toga me opet pustija u promet...

p.s. znam da sam falila podforum ali neznam gdje da stavim ovaj post osim da se prebaci u info pult....
kao prvo dužan ti je bio reći kakvu kaznu buš dobila, vjerojatno nebuš ništa dobila a i da dobiš pošto si maloljetna dobit ćeš samo sudski ukor i ništa više
Evidentirano

Shepa

• Sarkazam se u Dalmaciji još uvijek smatra dijelom crne magije
  • Vozi: GS500 K1
Re: POMOĆ- vožnja bez vozačke
« Odgovori #7 : 02. Svibanj 2012, 21:10:51 »

U koliko je defile?
:mrgreen:

On topic: Svjesno si išla u prekršaj, znaš točno u čemu se isti sastoji, i policajac ti je to još jednom ponovija, i šta sad?
Zakon kaže da neznanje ne oslobadja od odgovornosti.
A ti znaš što radiš.
Jedina olakotna okolnost (ako se to uopće može tako nazvat) za tebe je ta šta su do tvoje 18-e za sve prekršaje odgovorni tvoji roditelji.

Na forumu ti nitko neće dat konstruktivan savjet, jer ga za tako nešto i nema.

I ne, to nema veze s balkanskim stanjem uma.
Balkansko stanje uma je tvoj stav (koji je zapravo ogledalo cile države): radije ćeš svjesno ić u prekršaj pa na sve načine nastojat izmigoljit zakonu, nego se ne dovest u situaciju radjenja prekršaja in the first place.

:palacgore:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Evidentirano
"Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwyll-llantisiliogogogoch" is the name of a town in North Wales.
The name translates as "The church of St. Mary in the hollow of white hazel trees near the rapid whirlpool by St. Tysilio's of the red cave".

Srki

• Dezurni pojebavatelj
  • Vozi: S1000R
« Odgovori #8 : 02. Svibanj 2012, 21:12:45 »

ne samo da se briše zajebancija, nego i jasna poruka da takvo ponašanje ne bi trebalo podržavati

"svi smo mi tak vozili, a neki se još tak voze" nije izjava za ostaviti u topicu

čisto za zamisliti, npr dijete na skuteru sa kacigom bez vozačke dozvole pokupi i ubije drugo dijete na rivi u Biogradu...

jel bi u tom slučaju podržao takav postupak i obrisao jasnu poruku da to nije privatljivo? i rekao "shit happens"??

za moderatora danas :palacdolje:

Srki
Evidentirano
Heroj, a ne Vi!

dannyghost

• brišem sa i bez veze
  • Vozi: korijen od hrena
« Odgovori #9 : 02. Svibanj 2012, 21:17:17 »

jbga, trebao sam maknuti cijelu temu, jer u svakom postu zajebavate i date neku pametnu rečenicu.

kao mod NE PODRŽAVAM VOŽNJU motociklom/mopedom/skuterom bez odgovarajuće opreme i traženih dokaza o polaganju kategorije  :LOL:

a sad ... budite malo finiji prema nježnijem spolu... :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj 2012, 21:19:30 dannyghost »
Evidentirano
Šta se tiče voznih osobina draži su mi talijanski motori, imaju dušu,ali za koju vozač mora nešto žrtvovati.S druge strane Japanski su više strojevi za ugodu, kao neka vrsta cyberkurvi ali bez neke istaknute osobnosti

gastajbarter

• Vozi: R1-05
« Odgovori #10 : 02. Svibanj 2012, 21:18:01 »

prvi preksaj ako dodjes kod sudije ..ukor, bitno je napomenut da si uzela vozilo bez pristanka roditelja inace mogu kaznu roditelji platit
Evidentirano
U gasu je spas,a u kocnici propast

Srki

• Dezurni pojebavatelj
« Odgovori #11 : 02. Svibanj 2012, 21:20:30 »

jbga, trebao sam maknuti cijelu temu, jer u svakom postu zajebavate i date neku pametnu rečenicu.

kao mod NE PODRŽAVAM VOŽNJU motociklom/mopedom/skuterom bez odgovarajuće opreme i traženih dokaza o polaganju kategorije  :LOL:

a sad ... budite malo finiji prema nježnijem spolu... :mrgreen:

ajd tak sudi tekmu u Bibinju ak imaš muda moderatorska

Srki

« Zadnja izmjena: 02. Svibanj 2012, 21:24:11 dannyghost »
Evidentirano
Heroj, a ne Vi!

strasilo

• šafran
  • Vozi: egzotičnu Suzu i najbržeg pocketa u Požegi
« Odgovori #12 : 02. Svibanj 2012, 21:21:37 »

prvi preksaj ako dodjes kod sudije ..ukor, bitno je napomenut da si uzela vozilo bez pristanka roditelja inace mogu kaznu roditelji platit

možda bi i trebali ...  :palacgore:

bogami, kad je mene prvi puta polijajac dopratio kući (sa ispuštenim gumama na motoru i otiscima prstiju preko uba uha) ... nisam mogao na guzici dva dana sjediti ...

a danas se nebih čudio da roditelji još podignu neki prigovor protiv polijajca jer se drznuo uopće reći nešto nekome u (debelom) prekršaju ...  :palacdolje: :palacdolje:
Evidentirano
Ako ste napisalo post koji sadrži samo smilić ili više njih i isti vam je nestao, ne otvarajte glupe teme sa pitanjima, ja sam vam ga obrisao, samo ako sam ga skužio ... :)

Shepa

« Odgovori #13 : 02. Svibanj 2012, 21:24:07 »

Doda bih još i zanimljivu stavku u uvjetima osiguranja koja kaže da se ne pokrivaju štete prouzročene od strane vozača koji nema položenu adekvatnu kategoriju.
Pa i dalje savjetujte mlade nade kako vozit bez položenog ispita.

Evidentirano
"Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwyll-llantisiliogogogoch" is the name of a town in North Wales.
The name translates as "The church of St. Mary in the hollow of white hazel trees near the rapid whirlpool by St. Tysilio's of the red cave".

dannyghost

• brišem sa i bez veze
« Odgovori #14 : 02. Svibanj 2012, 21:25:46 »

ajd tak sudi tekmu u Bibinju ak imaš muda moderatorska

Srki

jesi provjerio moj profil?  :misli: :mrgreen:

Doda bih još i zanimljivu stavku u uvjetima osiguranja koja kaže da se ne pokrivaju štete prouzročene od strane vozača koji nema položenu adekvatnu kategoriju.
Pa i dalje savjetujte mlade nade kako vozit bez položenog ispita.

nitko ne podržava takovu vožnju,samo se umiruje nova nada foruma..barem dok ju ovi stari
Evidentirano
Šta se tiče voznih osobina draži su mi talijanski motori, imaju dušu,ali za koju vozač mora nešto žrtvovati.S druge strane Japanski su više strojevi za ugodu, kao neka vrsta cyberkurvi ali bez neke istaknute osobnosti

stock

• **
  • Vozi: Bandita 650s K8
« Odgovori #15 : 02. Svibanj 2012, 21:38:38 »

jel vozit bez vozačke u redu, a nije, jbga.. al kad se već dogodilo..

vjerojatno ne bu niš došlo, kak je netko već i spomenuo..

ali ako dodje:
- pišeš prigovor na rješenje to i to (pisat će već neki broj) i šalješ ga tam od kud je došlo - policija il' sud
- prigovor ne obrazlažeš, samo prigovaraš - jedna rečenica i gotovo
- zovu te na sud - tu je ključno
- fina, pokorno, žao ti je, sve znaš, nije u redu, al pazila si, sve uredno, eto čak i položila (roza u đepu)
- i da napomenem - ne izvlači se na policajca koji te pustio, državu, sanadera i sl..
- položi, poklopi se ušima i se bu ok  :palacgore:

Evidentirano
Those who make peaceful revolution impossible, will make violent revolution inevitable.

Brckach

• **
  • Vozi: BMW R1100R
« Odgovori #16 : 02. Svibanj 2012, 21:55:26 »

izvuci pouku da se ne valja igrati pred polaganja s tim, sad pricekaj do vozacke pa onda vozi kolko te volja  :palacgore:
Evidentirano

gastajbarter

• Vozi: R1-05
« Odgovori #17 : 02. Svibanj 2012, 22:06:40 »

bogami, kad je mene prvi puta polijajac dopratio kući (sa ispuštenim gumama na motoru i otiscima prstiju preko uba uha) ... nisam mogao na guzici dva dana sjediti ...

a danas se nebih čudio da roditelji još podignu neki prigovor protiv polijajca jer se drznuo uopće reći nešto nekome u (debelom) prekršaju ...  :palacdolje: :palacdolje:

pa roditelji ce ionako platit :mrgreen:..nisam ja zagovornik da se vozi bez vozacke al to ti je samo komadic papira...pa i Lorenzo je neki dan polozio vozacki :mrgreen:
Evidentirano
U gasu je spas,a u kocnici propast

plavi15

• **
  • Vozi: Ninja
« Odgovori #18 : 02. Svibanj 2012, 22:12:13 »

Najvjerojatnije ces dobiti samo opomenu.
Isto tako trebala si biti svjesna da cinjenjem prekrsaja postoji mogucnost da te uhvate i kazne. Uci se na greskama.
Evidentirano

Shepa

Re: Odg: POMOĆ- vožnja bez vozačke
« Odgovori #19 : 02. Svibanj 2012, 22:22:32 »

Uci se na greskama.
:palacgore: Poželjno na tudjim.

Evidentirano

Author

• Vozi: po šumama i gorama
« Odgovori #20 : 02. Svibanj 2012, 22:22:38 »

pih najslađe brige, samo nemoj pasti i slomit se, ako nije niš pisao nit si šta potpisala onda je neki dobar  :police: ništa od kazne

tamo sa 14 sam dobio mz 250, bez vozačke i ikojeg kurca, lik mi je reko ovo nogom guraj gore, a kad oš to gurat stisni ovu ručku i nemoj sa njom kočit  :LOL:

naime, jednom sam se ošišao sam da me murja ne nađe, bježao sam i pravo u dvorište jednog brice, sakrili smo motor u grmlje i sjeo sam na stolicu, lik je opalio mašinu na mojoj glavi i kad ga je murja pitala jel vidio nekog na motoru, on je samo mrdnio glavom ne-ne  :palacgore:  počivao mi brico u miru

poslije sam dobio kacigu, koju nisam nosio jer mi je padala na nos, nisam niš vidio sa njom pa sam zaključio da mi neće baš pomoć  :D
Evidentirano
Remember the past, plan for the future, but live for today, because yesterday is gone and tomorrow may never come.

nrg.girl.tg

• *
« Odgovori #21 : 02. Svibanj 2012, 22:29:31 »

Eh da je bar tako imala sam "srecu" da naletin na najstrozeg policajca u gradu al eto...kako kazu na greskama se uci a budala uvik uci na svojin greskama....  :?

Evidentirano

Turc1n

• **
  • Vozi: se na štakama
« Odgovori #22 : 02. Svibanj 2012, 22:30:22 »

Mislim da u zakonu nema nista o zabrani polaganja, negdje prije imao neku raspravu i bas otisao pogledat zakon.
Pise samo 5-15k kazna...
Evidentirano

Mario_hornet_

• **
  • Vozi: Honda hornet 600 F6
« Odgovori #23 : 02. Svibanj 2012, 22:42:25 »

Sa 16 a1 položio ,sa 18 trebo dobit a i kupio er 5,ali me izvozali zakoni i nisam ništa dobio,sa njim u 3 god 20 tkm napravio ,jednom me zaustavi i pita jesam položio 2007 ,kažem da ,vrati papire i kaže vozi,i drugi puta jesenas sam za to dobio 1800kn,žalio se ,platio samo troškove,ali ajde da budem po zakonu odem polagat a2 ,i pred komisiju dodem sa hornijem,a kawer na bubanj ,tako da nju sada opet vozim sa a2,znači opet neispravan,i dosada već preko soma eura i još za 2 god a platit,toliko o zakonima,jedino me brine što mi je sutkinja dala samo opomenu u nadi da neću ponovit prekšaj. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano
Sjedam u sedlo sa stotinu konja,adios amigos cesta je moja...

Turc1n

• **
« Odgovori #24 : 02. Svibanj 2012, 23:23:27 »

Najmanji problem ti je kazna, malo veci problem je kad napravis 5-10k € stete na nekom autu pa osiguranje ne pokriva...
Samo zbog tog sam uzeo motor od 35kw iako je bilo puno boljih i jeftinijih koji ne ulaze u a2...
Evidentirano

Mario_hornet_

• **
  • Vozi: Honda hornet 600 F6
« Odgovori #25 : 02. Svibanj 2012, 23:35:13 »

Najmanji problem ti je kazna, malo veci problem je kad napravis 5-10k € stete na nekom autu pa osiguranje ne pokriva...
Samo zbog tog sam uzeo motor od 35kw iako je bilo puno boljih i jeftinijih koji ne ulaze u a2...
Evo još jedan razlog za oprezniju vožnju :palacgore:
Evidentirano
Sjedam u sedlo sa stotinu konja,adios amigos cesta je moja...

Hrvoje

• Najbolji forumaš 2008. Offtopic master 2006.&2007.
  • Vozi: CBR 1000RR- do jaja!
« Odgovori #26 : 02. Svibanj 2012, 23:46:55 »

kao prvo dužan ti je bio reći kakvu kaznu buš dobila,
Ajde molim te, ne budi smiješan...
Klasična šema, ne da mu se raspravljati pa kao "oprosti", a kada ono OPN poštom na kućnu adresu... :LOL:
Evidentirano
SMRT RIŠPEKTU, SLOBODA NARODU! Live free or diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiie

Svi lažu

papillon

• Ostao sam uvijek isti
  • Moderator
  • Vozi: Honda cbx 550 F1 - radi ka Honda
« Odgovori #27 : 02. Svibanj 2012, 23:47:30 »

ne samo da se briše zajebancija, nego i jasna poruka da takvo ponašanje ne bi trebalo podržavati

"svi smo mi tak vozili, a neki se još tak voze" nije izjava za ostaviti u topicu

čisto za zamisliti, npr dijete na skuteru sa kacigom bez vozačke dozvole pokupi i ubije drugo dijete na rivi u Biogradu...

jel bi u tom slučaju podržao takav postupak i obrisao jasnu poruku da to nije privatljivo? i rekao "shit happens"??

za moderatora danas :palacdolje:

Srki

Zašto si baš Biograd izabrao i Bibinje? Vidio sam tih situacija ali na sreću bez smrtnih ishoda a ne podržavam takve postupke jer da si imalo svjestan ne bi to niti napisao.I ja sam kao klinjo išao i kod psihologa i nekog iz socijalne službe na razgovore zbog vožnje bez kacige,rege i vozačke a kad sam se dočepao prve kacige nisam je skidao jer onda bila fora parkirati pred kafićem sa kacigom ,reganim motorom i položenim vozačkim a Milicija u šoku..
Evidentirano
"Ne pišaj mi iza leđa i ne govori mi da pada kiša''   Jedan je Agostini, Jedan je Fangio,Ostali su proizvod tehničke evolucije.

Turc1n

• **
« Odgovori #28 : 02. Svibanj 2012, 23:59:47 »

Ajde molim te, ne budi smiješan...
Klasična šema, ne da mu se raspravljati pa kao "oprosti", a kada ono OPN poštom na kućnu adresu... :LOL:

Sjecam se kad sam prije 7-8god dobio skuter, 1. dan ga vozio registrirat, vidio me pajkan s motorom i naravno zaustavio jer nisam imao tablice.
Objasnio sam mu lijepo da je skuter danas kupljen i da ga vozim registrirat, pokazao racun i sve ostalo.
On se prakticki meni poceo ispricavat sto me zaustavio, kao da je pretpostavio da je to slucaj ali morao je provjerit.
Za par mjeseci stigla cestitka  :D, ali sreca samo 100kn ukor pa mi se nije dalo zajebavat sa zalbama i ostalim...
Evidentirano

scopas

• **
  • Vozi: TDM 900
« Odgovori #29 : 03. Svibanj 2012, 00:49:12 »

meni u ciloj prici nije jedna stvar jasna oko tih kazni ako nisi nista potpisao kako ti moze stici ikakva kazna ,po toj logici cim zafali malo love u proracunu amo  slati uplatnice ..tj. kako moze on dokazati da sam ja napravio prekrsaj bez mog potpisa tj. da sam ja to bio ako ja imam svjedoke da sam bio negdi drugdje  :mrgreen:
Evidentirano
loud pipes save lives....
voziti motor je kao igrati sah - uvijek smeta neki konj....

milanche

• Klavijaturist Milanš
« Odgovori #30 : 03. Svibanj 2012, 00:51:27 »

A ako ja neću potpisati??

Sented from my iBok juzing Tapatok
Evidentirano

scopas

• **
« Odgovori #31 : 03. Svibanj 2012, 01:05:39 »

A ako ja neću potpisati??

tu ima neka caka mogu te zadrzavati ili sta ti ga znam najbolji ce ti dezurni momci u plavom dati odgovor  :mrgreen:

al ono amo rec nadjes se u situaciju lipi dan kao stvoren za napravit djir nakon 50tak kilometara  :police:, ti stanes  vozis uredno... :police: pita prometnu i vozacku,ti mu je das,sve uredno imas motor registrirao prije misec dana on ti vrati dokumente  jedan drugome bog bog kazete i nastavis uzivat  u voznji,nakon 10 dana dodje ti  kazna radi brze voznje ili da nisi nosio kacigu ,i sta u ovom slucaju raditi ?
Evidentirano

milanche

• Klavijaturist Milanš
« Odgovori #32 : 03. Svibanj 2012, 01:08:27 »

Hmmm zanimljivo,nikad nisam o tome razmišljao

Evidentirano

Brckach

• **
  • Vozi: BMW R1100R
« Odgovori #33 : 03. Svibanj 2012, 03:01:36 »

Mislim da u zakonu nema nista o zabrani polaganja, negdje prije imao neku raspravu i bas otisao pogledat zakon.
Pise samo 5-15k kazna...

Ima samo dio da ti mogu izreci zabranu upravljanja koju ti kasnije lupe u vozacku kad polozis
Evidentirano

Srki

• Dezurni pojebavatelj
« Odgovori #34 : 03. Svibanj 2012, 06:55:59 »

Zašto si baš Biograd izabrao i Bibinje? Vidio sam tih situacija ali na sreću bez smrtnih ishoda a ne podržavam takve postupke jer da si imalo svjestan ne bi to niti napisao.I ja sam kao klinjo išao i kod psihologa i nekog iz socijalne službe na razgovore zbog vožnje bez kacige,rege i vozačke a kad sam se dočepao prve kacige nisam je skidao jer onda bila fora parkirati pred kafićem sa kacigom ,reganim motorom i položenim vozačkim a Milicija u šoku..

nema neki razlog, često sam u Biogradu, vidim dosta motora, a i ima dosta klinaca bez kacige

jasno mi je da je to tradicionalno normalna stvar, al tu i tam se dogode neke katastrofe i onda ide priča "pa kak to niko ne kontrolira, kaj radi policija, pa to je tak tu normalno...". Al jbga kad se sranje već dogodi :palacdolje:

a osim toga moji pra-jedni su tam od onog poteza Sukošan-Bibinje, pa imam neke "obaveze" :palacgore:

Srki
Evidentirano
Heroj, a ne Vi!

dannyghost

• brišem sa i bez veze
« Odgovori #35 : 03. Svibanj 2012, 09:19:27 »

Hmmm zanimljivo,nikad nisam  razmišljao

nema neki razlog, često sam u Biogradu, vidim dosta motora, a i ima dosta klinaca bez kacige

jasno mi je da je to tradicionalno normalna stvar, al tu i tam se dogode neke katastrofe i onda ide priča "pa kak to niko ne kontrolira, kaj radi policija, pa to je tak tu normalno...". Al jbga kad se sranje već dogodi :palacdolje:

a osim toga moji pra-jedni su tam od onog poteza Sukošan-Bibinje, pa imam neke "obaveze" :palacgore:

Srki

čuvanje ovaca nije obveza nego gušt  :mrgreen: :mrgreen:

vožnja bez položene kategorije i odgovarajuće opreme nije podržano od strane foruma, vlasnika stranice i/ili sponzora
« Zadnja izmjena: 03. Svibanj 2012, 09:22:15 dannyghost »
Evidentirano

Hrvoje

« Odgovori #36 : 03. Svibanj 2012, 09:36:53 »

meni u ciloj prici nije jedna stvar jasna oko tih kazni ako nisi nista potpisao kako ti moze stici ikakva kazna ,po toj logici cim zafali malo love u proracunu amo  slati uplatnice ..tj. kako moze on dokazati da sam ja napravio prekrsaj bez mog potpisa tj. da sam ja to bio ako ja imam svjedoke da sam bio negdi drugdje  :mrgreen:
Znači bez tvog potpisa ništa, a? Tj. ako ti ne priznaš, prekršaja nema? Čemu onda prekršajni sudovi uopće? :LOL:

Naravno da potpis ne treba. Ako se piše optužni prijedlog prekršajnom sudu, ne potpisuje se ništa.
Ako se piše prekršajni nalog potpis je moguć, ali ne i nužan. ;)
Evidentirano

Svi lažu

papillon

• Ostao sam uvijek isti
  • Moderator
« Odgovori #37 : 03. Svibanj 2012, 10:09:37 »

Zaboravih jer mi je Srki malo zamutio um :mrgreen:.Još se nešto bunimo protiv  :police: a preksinoć na izlazu iz Šibenika trojka na motorima(ne skuterima niti biciklama) se utrkiva a prvi nema baš niti jedno svjetlo na motoru  :no: jedva sam ga vidio kao i ostali sudionici prometa i sad koju njemu posluku porati u 21:50 jer vjerujem da nema niti položeno a u ovom slučaju manje bitno jer on je šišmiš i on vidi a dali njega vide to ga ne zanima.
Evidentirano
"Ne pišaj mi iza leđa i ne govori mi da pada kiša''   Jedan je Agostini, Jedan je Fangio,Ostali su proizvod tehničke evolucije.

scopas

• **
« Odgovori #38 : 03. Svibanj 2012, 10:13:05 »

Ok Hrvoje mozda si u pravu al da te pitam sta bi ti napravio da ti dodje kazna amo rec za nenosenje kacige u Biogradu (kad se vec  spominje :D ) a nosis je nonstop  i kad je kazna napisana ti si u to vrime bio u Splitu  ?
Evidentirano

Hrvoje

« Odgovori #39 : 03. Svibanj 2012, 10:18:24 »

Ok Hrvoje mozda si u pravu al da te pitam sta bi ti napravio da ti dodje kazna amo rec za nenosenje kacige u Biogradu (kad se vec  spominje :D ) a nosis je nonstop  i kad je kazna napisana ti si u to vrime bio u Splitu  ?
uložiš prigovor nadležnom sudu. tome sud služi.
a i napišeš predstavku na postupanje policijskog službenika nadležnoj policijskoj upravi.
Evidentirano

Svi lažu

scopas

• **
« Odgovori #40 : 03. Svibanj 2012, 10:26:18 »

To te ja pitam  :mrgreen: ,isto tako ova cura sa pocetka price moze napraviti istu stvar ,daleko od toga da bi morala snositi neke posljedice.... al zakon je malo glupav
Evidentirano

OldBoy

• a.k.a. Kit Carson
  • Vozi: yamaha FZR1000
« Odgovori #41 : 03. Svibanj 2012, 10:28:55 »

uložiš prigovor nadležnom sudu. tome sud služi.
a i napišeš predstavku na postupanje policijskog službenika nadležnoj policijskoj upravi.

...napišeš "predstavku"... jebo te prdstavka  :LOL:. Kako to zovu normalni ljudi?
Evidentirano
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,226610.msg4210002.html#msg4210002
...još je malo primjeraka iz prvog izdanja. Narudžbe na PP ;)

papillon

• Ostao sam uvijek isti
  • Moderator
« Odgovori #42 : 03. Svibanj 2012, 10:46:20 »

...napišeš "predstavku"... jebo te prdstavka  :LOL:. Kako to zovu normalni ljudi?

Formalnost u rvata - prvo uložiš stavku pa onda predstavku i dobiješ predstavu  :mrgreen:
Evidentirano

Blaster01

• *
« Odgovori #43 : 03. Svibanj 2012, 10:50:56 »

Mene su zaustavili tako prije nekih 6-7 godina jos kad sam bio maloljetan. Isto na skuteru bez vozacke. Imao svu opremu. Uglavnom, kroz nekih mjesec dana mi dosao poziv za sud. Tamo sam otisao s tatom. I samo sam izjavio da sam uzeo skuter bez tatinog znanja i to je to. Dobio sam samo opomenu i nista vise. Tak ces vjerojatno i ti dobiti. ;)
Evidentirano

mg749ie

• Vozi: V2
« Odgovori #44 : 03. Svibanj 2012, 11:08:43 »

tu ima neka caka mogu te zadrzavati ili sta ti ga znam najbolji ce ti dezurni momci u plavom dati odgovor  :mrgreen:

al ono amo rec nadjes se u situaciju lipi dan kao stvoren za napravit djir nakon 50tak kilometara  :police:, ti stanes  vozis uredno... :police: pita prometnu i vozacku,ti mu je das,sve uredno imas motor registrirao prije misec dana on ti vrati dokumente  jedan drugome bog bog kazete i nastavis uzivat  u voznji,nakon 10 dana dodje ti  kazna radi brze voznje ili da nisi nosio kacigu ,i sta u ovom slucaju raditi ?
u preko 35 godina vozačkog iskustva nisam doživo nekaj takvoga, naplaćao sam se globe i to onak dolazi na mahove i doživio svakakve situacije, ali nikad nisam doživio ovo kaj se imputira u ovom postu.  :police:
Evidentirano
Ljubav grije, al jakna je jakna

fico_199

• **
  • Vozi: o
« Odgovori #45 : 03. Svibanj 2012, 11:10:59 »

Imam ja jedno vezano pitanje, kolika je šansa da mi policajac dođe na suočenje? (rekao mi je dok je pisao da sigurno neće dolazit  :LOL: )
Evidentirano
if you ain't mixin oil and gas, you ain't kickin ass

cosmic

• Vozi: Pahuljicu
« Odgovori #46 : 03. Svibanj 2012, 12:38:17 »

Jeli ti rekao zašto??

©
Evidentirano
"Dress for the crash, not the ride"

Srki

• Dezurni pojebavatelj
« Odgovori #47 : 03. Svibanj 2012, 12:59:34 »

Jeli ti rekao zašto??

©

zato kaj mu je taj dan punici sprovod, pa hoće bit siguran da je zmaj pod zemljom

Srki
Evidentirano
Heroj, a ne Vi!

cosmic

• Vozi: Pahuljicu
« Odgovori #48 : 03. Svibanj 2012, 13:50:14 »

zato kaj mu je taj dan punici sprovod, pa hoće bit siguran da je zmaj pod zemljom

Srki
Srđane...dobra!

©
Evidentirano
"Dress for the crash, not the ride"

baldeks

• Vozi: Gilera Nexus 300ie
« Odgovori #49 : 03. Svibanj 2012, 13:56:03 »

Ne brini,
meni se ista stvar desila, vozio sam sa 16, 17 god. skuter bez vozačke i bez kacige  :bonk: , uhvatilo me i zapisalo podatke na neki papir, a ne na klasičnu kaznu...
Nakon 2 miseca na adresu stiglo priopćenje sa suda di se navodi šta se desilo, da sam maloljetan, da mi je to prvi prekršaj, da se klonim činjenja istih ubuduće bla bla, uglavnom ništa od toga  :palacgore:
Evidentirano

kmamic

• **
  • Vozi: Hornet
« Odgovori #50 : 03. Svibanj 2012, 13:56:11 »

Jeli ti rekao zašto??

©

Vjerojatno mu je platio dnevnicu za taj dan (dan suočenja)  :mrgreen:  :mrgreen:
Evidentirano
Radim na crno, trošim na bijelo

fico_199

• **
« Odgovori #51 : 03. Svibanj 2012, 14:17:08 »

Pa ono, standardna zalopojka, nemoj pisat molim te, nemam novaca, bla bla. Al ipak mi je napisal. :mrgreen: .  Onda sam ga pitao za zalbu i to , bio sam maksimalno pristojan pa mi je rekao da pisem na zalbu kaj ocu da on na sud nebu dolazil.
Evidentirano
if you ain't mixin oil and gas, you ain't kickin ass

domi199

• **
« Odgovori #52 : 03. Svibanj 2012, 20:52:20 »

Pa ono, standardna zalopojka, nemoj pisat molim te, nemam novaca, bla bla. Al ipak mi je napisal. :mrgreen: .  Onda sam ga pitao za zalbu i to , bio sam maksimalno pristojan pa mi je rekao da pisem na zalbu kaj ocu da on na sud nebu dolazil.

pa kaj te brine jel bude on došo na sud ili ne?  :misli:
Evidentirano

Srki

• Dezurni pojebavatelj
« Odgovori #53 : 03. Svibanj 2012, 21:44:20 »

Srđane...dobra!

©

heba te Srđan :mrgreen:

imenjak mi Pauletić 8)

Srki
Evidentirano
Heroj, a ne Vi!

Shepa

« Odgovori #54 : 03. Svibanj 2012, 22:47:10 »

heba te Srđan :mrgreen:

imenjak mi Pauletić 8)

Srki
Kaj?

:LOL:

Evidentirano

papillon

• Ostao sam uvijek isti
  • Moderator
Odg: Re: Odg: POMOĆ- vožnja bez vozačke
« Odgovori #55 : 03. Svibanj 2012, 22:52:14 »

Kaj?

:LOL:

Robert ili Boba  :mrgreen: :LOL:
Evidentirano

Cezar89

• **
  • Vozi: Ninja 636 05/06
« Odgovori #56 : 03. Svibanj 2012, 22:57:14 »

Ove danas sve kategorije a1, a2 i a su stvarno preskupe... Prije dvi godine sam polozija a2 istresa nesto vise od 4000kn, a sada moram opet A polagat. Vozit cu opet 50 po gradu, 90 na otvorenoj cesti, al motor koji ima 6 konja vise i 3.5 kilograma tezi....  Oni fakat mi to treba, inace sam tudum i neznam voziti...
Po meni i valjda misljenju većine bilo bi najbolje da nakon dvi godine iskustva se jednostavno ode na policiju i upise se nova kategorija. Jer kad su te kategorije napravili za motor trebali su napraviti i B1 i B2.
Sada vozim bez propisane kategorije motor od 95kw, a dozvoljeno mi je 35kw... Al dobro, svjestan sam posljedica. Al opet kad izracunam, 2 puta polaganje a2 i a me izade oko 8000kn. Kazna bez odgovarajuce kategorije je 2000kn. U svakom slucaju bilje kaznu platit pa stoga nosim i 2000kn uvjek u jakni :)

Al svejedno posto i sam radim u drzavnoj sluzbi ici cu sada upisati A kategoriju ( za koji dan ), dat cu tih 500kn za ljecnicki i 3200 polaganje... Zivit cu narednih 3 mjeseca na kruhu i vodi, necu ni vozit motor je nemam placu 10000kn da stignem pokriti kredite, polaganje, reziju i hranu.... Al bit cu gradanin po zakonu i bla bla bla...
Evidentirano
"This is life. This is what I know. So to me, this is life... One more road to cross, One more risk to take, Gotta live my life like there's one more move to make"

Shepa

« Odgovori #57 : 03. Svibanj 2012, 23:01:19 »

Ne bi bija problem cijene da te oni stvarno nešto korisno nauče u auto-školi, ali žalosno je kolike pare se ubiru, a ljude se ne nauči niti counter-steering, a kamoli šta kompliciranije.

Evidentirano

bobanovic

• **
  • Vozi: Na jednom od dva cilindra
« Odgovori #58 : 04. Svibanj 2012, 09:17:53 »

iz iskustva x2.. (bio sma neiskusan i ja sam kriv, imo sam vozacku sa 16 god al ne i iskustvo pa sam vadio motor iz sive i crvene toyote yaris)
Kad dolaziš na sud, a vjerojatno ideš tamo jer se radi optužni prijedlog, barem je meni bilo oba puta. Kulturan razgovor, kao da su već navikle do 18 godina ne kažnjavamo pisemo opomene. Kažeš da ne radiš da su učenica, vrlodobra, ne pretjerivat, novac za vozački il skute/motor dala baba od mirovine. Ja sam bio iskren pa sam reko da sam za odličan uspijeh dobio stipendiju, a jesam k. dobili su svi. Prvi put nemoj ni doč, ja nisam, doso sam sutradan i reko da sam imo školu da solas(stcw) konvencije ne priznaju izostajanje zbog sudskih postupaka. I onda tamo popričali (tad sam bio punoljetan taman na rođendan došao, to mi je rekla da mi je poklon  :mrgreen:)..
OT: ugl sudski ukor nemaš od kuda platit kaznu.. ako vec ide placanje zali se trazi da to odradis dobrovoljno, i opet ceš dobit opomenu jer je to lakse za napisat.. zali se na pretrpljeni strah reci da si emotivna, zensko si.
Evidentirano
Zongshen - yaris 2:0

Zbunjeni

• Vozi: SUZUKI GSXR 1127-KAWASAKI ZX9R /02
« Odgovori #59 : 04. Svibanj 2012, 13:06:29 »

Ovak,mozete me pobrisat,ali ja cu napisati. Ne stajem. Jednostavno ne stajem. Nikom,nikad....Ko sa moto-susreta ide 50km/h i ispod 0,50% alkohola? Niko. Svakako si u prekrsaju imao regu,nemao,imao vozacku nemao. A kazne su tolike da to nije normalno i kaznu platim ja,a neki lik u terencu nekog nazove i sredi si. Mala,ako nesta i dobijes,zavitli u smece i ne brini. Niko nece dolazit po tebe da te vodi u zatvor zbog 500-1000kn. Provjereno.
Evidentirano
Nema pjesme bez 4 cilindra ni motora bez 1000 kubika...
Motor s jednim auspuhom ko žena s jednom sisom...
MK ILEGALA

milanche

• Klavijaturist Milanš
« Odgovori #60 : 04. Svibanj 2012, 13:15:15 »

Srđane odlicno si rekao!! 

Evidentirano

Cezar89

• **
  • Vozi: Ninja 636 05/06
« Odgovori #61 : 04. Svibanj 2012, 13:26:36 »

Ovak,mozete me pobrisat,ali ja cu napisati. Ne stajem. Jednostavno ne stajem. Nikom,nikad....Ko sa moto-susreta ide 50km/h i ispod 0,50% alkohola? Niko. Svakako si u prekrsaju imao regu,nemao,imao vozacku nemao. A kazne su tolike da to nije normalno i kaznu platim ja,a neki lik u terencu nekog nazove i sredi si. Mala,ako nesta i dobijes,zavitli u smece i ne brini. Niko nece dolazit po tebe da te vodi u zatvor zbog 500-1000kn. Provjereno.
Ohoooo, to se trazi :)... U pravu si potpuno.
Na moto susretu bude 100 motora, prosle godine u Biogradu oko 4000 motora... A svi kako su ih dovezli moraju ih nekako i odvesti... A sigurno nitko nije pija ili tko zna sto hahahaha :)
Sent from my MT15i using Tapatalk
Evidentirano
"This is life. This is what I know. So to me, this is life... One more road to cross, One more risk to take, Gotta live my life like there's one more move to make"

merlin68

• überman
« Odgovori #62 : 04. Svibanj 2012, 13:35:07 »

hm .kod nas bi jako loše prošao zbog nestajanja ,sa susreta sve više ljudi ide kak bog zapovijeda ,zato su tu šatori,kazne su velike i trebaju biti i veće,naravno za recideviste ,likovi u terencima su prošlost ,takvi su mi najdraži, mala i da dobije optužni prijedlog neće ništa platiti iz jednostavnog razloga jer je maloljetna ,dobit će sudski ukor
Evidentirano

stock

• **
  • Vozi: Bandita 650s K8
« Odgovori #63 : 04. Svibanj 2012, 14:08:42 »

Niko nece dolazit po tebe da te vodi u zatvor zbog 500-1000kn. Provjereno.

frenda su odveli zbog 200 kn sudskih troškova :police:
mene su zvali doma zbog istih 200 kn sudskih troškova - pitali, bum platil il da dolaze :LOL:

pa eto, tak je to u metropoli..  :mrgreen:
Evidentirano
Those who make peaceful revolution impossible, will make violent revolution inevitable.

Srki

• Dezurni pojebavatelj
« Odgovori #64 : 04. Svibanj 2012, 14:16:56 »

Robert ili Boba  :mrgreen: :LOL:

Jobi :mrgreen:

Imam A kategoriju i stajem svima, jednom sam u nekoj akciji murije dobil CD Davora Radolfija jer sam bil ful legalan na motoru

pa ti vidi kak se isplati bit legalan :mrgreen:

Srki
Evidentirano
Heroj, a ne Vi!

3alfa3

« Odgovori #65 : 04. Svibanj 2012, 14:21:53 »

...jednom sam u nekoj akciji murije dobil CD Davora Radolfija jer sam bil ful legalan na motoru

I ja sam full legalan, al znaci da fakat treba bezat glavom bez obzira  :LOL:
Evidentirano

Zbunjeni

« Odgovori #66 : 04. Svibanj 2012, 14:22:54 »

A ja sam jednom stao full ispravan i dobio kaznu zbog PRVE POMOCI!!! Ja pitam,pa ljudi... Pa sta je ovo,veli on-takav je zakon...
Evidentirano
MK ILEGALA

merlin68

• überman
« Odgovori #67 : 04. Svibanj 2012, 14:23:43 »

ak nude cd od Radolfija i ja bum po gasu
Evidentirano

merlin68

• überman
« Odgovori #68 : 04. Svibanj 2012, 14:24:29 »

A ja sam jednom stao full ispravan i dobio kaznu zbog PRVE POMOCI!!! Ja pitam,pa ljudi... Pa sta je ovo,veli on-takav je zakon...
full ispravan znači i prva pomoć  :jesus:
Evidentirano

einstein

• **
  • Vozi: HONDA Hornet 600
« Odgovori #69 : 04. Svibanj 2012, 14:28:05 »

Mene jednom zaustavili ispred tunela Učke, preticao kolonu preko pune crte, dobio prediku da zašto moram tako voziti i pustili me dalje  :)
Evidentirano
><((((º>.¸.•'´¯)

Srki

• Dezurni pojebavatelj
« Odgovori #70 : 04. Svibanj 2012, 14:28:40 »

da sam znao da bum Radolfija dobil i ja bi po gasu, al jbga Dado skače iz zasjede :mrgreen:

Srki
Evidentirano
Heroj, a ne Vi!

Srki

• Dezurni pojebavatelj
« Odgovori #71 : 04. Svibanj 2012, 14:29:06 »

Mene jednom zaustavili ispred tunela Učke, preticao kolonu preko pune crte, dobio prediku da zašto moramtako voziti i pustili me dalje  :)

kaj, a Radolfi?!?!?!?! :misli: :misli: :misli:

Srki
Evidentirano
Heroj, a ne Vi!

3alfa3

« Odgovori #72 : 04. Svibanj 2012, 14:35:40 »

Kakva mrtva prva pomoc na motoru? U HR to ne treba. Mene je isto jednom nakon detaljnog pregleda kad vise nije znao kak da uzme lovu, pitao za prvu pomoc na sto sam mu reko da u HR nije obavezna za motocikle. Onda se poceo cak i derat, a ja mu reko - u redu, platit cu kaznu na licu mjesta, ali zelim vidjeti po kojem clanku me se kaznjava.
Nakon 2-3 minute listanja, predao mi je dokumente uz opasku da drugi put vozim sporije  :LOL:
Evidentirano

einstein

• **
  • Vozi: HONDA Hornet 600
« Odgovori #73 : 04. Svibanj 2012, 14:43:49 »

kaj, a Radolfi?!?!?!?! :misli: :misli: :misli:

Srki

Ništa od Radolfija  :x
Ali sam ja njima odnio bukolu Cole  :0648:
Evidentirano
><((((º>.¸.•'´¯)

milanche

• Klavijaturist Milanš
« Odgovori #74 : 04. Svibanj 2012, 14:46:48 »

Prva pomoć na motoru?!? N'ti muku

Evidentirano

Shepa

« Odgovori #75 : 04. Svibanj 2012, 14:52:52 »

Imaš za par ojra u Louisu malu moto-prvu pomoć, ja je držin već par godina ispod sica.
Jedino ne znan di će mi trokut stat kad postane obavezan.
Evidentirano

merlin68

• überman
« Odgovori #76 : 04. Svibanj 2012, 14:53:21 »

je nego kaj si mislil ,sa čim buš pružil prvu pomoć ak me sretneš na podu  :palacgore:
Evidentirano

merlin68

• überman
« Odgovori #77 : 04. Svibanj 2012, 14:53:56 »

Imaš za par ojra u Louisu malu moto-prvu pomoć, ja je držin već par godina ispod sica.
Jedino ne znan di će mi trokut stat kad postane obavezan.
nemoj zaboravit i štrik
Evidentirano

milanche

• Klavijaturist Milanš
« Odgovori #78 : 04. Svibanj 2012, 14:55:24 »

Pitanje je da li je obavezno imati prvu pomoć na motoru??

Evidentirano

3alfa3

« Odgovori #79 : 04. Svibanj 2012, 14:56:37 »

Nije
Evidentirano

merlin68

• überman
« Odgovori #80 : 04. Svibanj 2012, 14:57:19 »

kod vas je ,kod nas se murija bavi pametnijim problemima
Evidentirano

Zbunjeni

« Odgovori #81 : 04. Svibanj 2012, 15:01:37 »

500 kn platio i nisam jedini. Jedno vrijeme jedan policajac na motoru derao sve redom zbog toga. Prije oko 2 godine.
Evidentirano
MK ILEGALA

rus

• Vozi: Capo di tutti capi-Caponord
« Odgovori #82 : 04. Svibanj 2012, 15:02:52 »

upravo tako nešto je i kod mene bilo ,a i veliki problem je u roditeljima šta po svaku cjenu brane dicu, :mrgreen: uvik je kriv netko drugi
Evidentirano
mk-malari-trogir-hajduk split-aprilija

3alfa3

« Odgovori #83 : 04. Svibanj 2012, 15:04:04 »

500 kn platio i nisam jedini.

To sto nisi imao prvu pomoc?
Ako imas kaznu, pogledaj po kojem clanku ZOSPC-a te je kaznio, pa se mozda iznenadis
Evidentirano

Zbunjeni

« Odgovori #84 : 04. Svibanj 2012, 15:11:08 »

Rekoh prije 2 godine,tad sam jos placao kazne. Dobio uplatnicu,izvjesce,sve po pravilu,ne kes njemu u dzep. Mislim da je pisalo nesto o nedostatku dodatne opreme. Ko zna gdje je to...
No evo imamo Merlina,treba ili ne treba?
« Zadnja izmjena: 04. Svibanj 2012, 15:14:26 confusedbikefan »
Evidentirano
MK ILEGALA

Shepa

« Odgovori #85 : 04. Svibanj 2012, 15:12:04 »

je nego kaj si mislil ,sa čim buš pružil prvu pomoć ak me sretneš na podu :palacgore:
Sa tvojom kutijom prvom pomoći.  :palacgore:
Evidentirano

milanche

• Klavijaturist Milanš
« Odgovori #86 : 04. Svibanj 2012, 15:15:53 »

kod vas je ,kod nas se murija bavi pametnijim problemima
:shock: :shock: :LOL: :LOL:
daj definiraj malo
Evidentirano

3alfa3

« Odgovori #87 : 04. Svibanj 2012, 15:22:12 »

Rekoh prije 2 godine,tad sam jos placao kazne. Dobio uplatnicu,izvjesce,sve po pravilu,ne kes njemu u dzep. Mislim da je pisalo nesto o nedostatku dodatne opreme. Ko zna gdje je to...
No evo imamo Merlina,treba ili ne treba?

http://www.cvh.hr/cvh/propisi-i-upute/pravilnici/zakon-o-sigurnosti-prometa-na-cestama/pravilnik-o-tehnickim-uvjetima-vozila-u-prometu-na-cestama.aspx

Članak 88.

(1) Motorna vozila, osim mopeda, mopeda s tri kotača, motocikla, motocikla s bočnom prikolicom, motornog tricikla, lakih četverocikla i četverocikla i traktora moraju imati jednu kutiju prve pomoći, a autobusi sa više od 25 sjedećih mjesta dvije kutije.
Evidentirano

Zbunjeni

« Odgovori #88 : 04. Svibanj 2012, 16:34:05 »

I zasto sam ja onda platio kaznu? Mozda je bila neka izmjena zakona? To je bilo pre 2 god.
Evidentirano
MK ILEGALA

Hrvoje

« Odgovori #89 : 04. Svibanj 2012, 17:11:49 »

I zasto sam ja onda platio kaznu? Mozda je bila neka izmjena zakona? To je bilo pre 2 god.
nije
Evidentirano

Svi lažu

Fronius

• **
« Odgovori #90 : 04. Svibanj 2012, 17:50:47 »

To se zove porez na budale...
Evidentirano

VOPA

• **
  • Vozi: Duke 3
« Odgovori #91 : 04. Svibanj 2012, 17:55:51 »

Da tebe nisu u Srbiji čapili, tamo je obavezno?
Evidentirano

Zbunjeni

« Odgovori #92 : 04. Svibanj 2012, 18:15:17 »

Da tebe nisu u Srbiji čapili, tamo je obavezno?
Na Trpinjskoj cesti,prije 2 godine... Meni,prijatelju i jos sam za par slucajeva cuo... I sto sam trebao? Natezat se snjim...? Eto,zato vise NE STAJEM...  :evil:
Evidentirano
MK ILEGALA

milanche

• Klavijaturist Milanš
« Odgovori #93 : 04. Svibanj 2012, 18:18:57 »

Bann svima koji rade prekršaja!!

Evidentirano

grafit

• **
  • Vozi: BMW r1100rt
« Odgovori #94 : 04. Svibanj 2012, 19:59:38 »

60 kn prva pomoć u Metroa,ja je imam u vespi ne zbog mene niti što je moram imati nego zato jer nekome mogu pomoći.Inače sam na cesti non stop vozač po profesiji i lijepo je kad nekome pružiš pomoć i možda spasiš život za tih 60 kn
Evidentirano
 Str: 1 2 3 4 [Sve]   Gore

Stranica je generirana za 0.316 sekundi uz 19 upita.