Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 [2]  Sve   Dolje

Autor Tema: Enduro ge-o 2012 malo Kapele i G.K.-a, više Istre  (Posjeta: 2004 )

Direktor

• ex Street Illegal
  • Spol: Muški
Odg: Enduro ge-o 2012 malo Kapele i G.K.-a, više Istre
« Odgovori #25 : 02. Rujan 2012, 20:15:01 »

Mene te enduro vožnje uopće ne privlače dok ne vidim ovo. Lijepo  :palacgore:
Evidentirano
MK SOMA RR

PG

• **
  • Vozi: DR-TA
« Odgovori #26 : 02. Rujan 2012, 20:45:43 »

Kaj je ovo prvo, SLO?

Soča ispod Vršiča kod Trente ( SLO ).
Bistra,pitka,ledena...

Nakon pola minute u vodi ( do koljena, naravno ) noge doslovno bole od hladnoće...
Evidentirano

clox

• Vozi: Tenere Picasso, NX250 black edition
« Odgovori #27 : 02. Rujan 2012, 21:50:21 »

Soča ispod Vršiča kod Trente ( SLO ).
Bistra,pitka,ledena...

Nakon pola minute u vodi ( do koljena, naravno ) noge doslovno bole od hladnoće...

mrak!
sad si mi dal ideju...  :mrgreen:
Evidentirano
ništa ne prodajem i ništa ne tražim trenutno

miromax

• **
  • Vozi: 950 super enduro
« Odgovori #28 : 03. Rujan 2012, 10:35:27 »

Da, potrajalo je dok si se sabr'o od GO. Tako i treba.
Ja bi se osvrnuo na ovo, jedno od najbolje organiziranih putovanja u novijoj povijesti.

Dakle, u srijedu smo zaključili da ne idemo u četvrtak, a u četvrtak u 22.00 smo dogovarali beznačajne detalje kao što su mjesto i vrijeme polaska u 6 ujutro. Cjelokupna komunikacija pri organizaciji se sastojala od 4ipol maila i dva telefonata, u glavnom sa enduraško-poslovičnim sadržajem "Ok. Se razme. Sve 5". Tak je na kraju i bilo. I love this game!
Iako će Clox tvrditi drugačije.
Ma, i ukupan zaključak i osnovni dojam cijelog izleta od 750km u dva dana je: „ staviti Cloxa na začelje je isto ko da si mu metnuo šaku crvenih mrava u podgaće. U glavnom, imao je mengu cijelu subotu (ili je „možda vino bilo malo hladno?“  :LOL: ).
I to nakon što smo do duboko u noć s petka na subotu trasirali rutu, ni Mikka ju ne bi bolje istrasir'o.
U glavnom, nismo se nigdi izgubili, jednom ili možda dvaput smo malo fulali ili morali pitat, a sve je pošlo k'o podmazano kad sam počeo ispod oka, da niko ne primjeti, pratiti oznake biciklističkih staza. Mountainbike staza, molit ću fino.
Ma, kad napraviš rutu Antenal-Nova Vas-Grožnjan-San Mauro-Momjan-Zrenj-Hrib-Kotli u jednom danu, moraš bit zadovoljan životom.
Čak i kad te Žuti povede u pet popodne da idemo „samo malo pogledat' kak' dolinom Mirne doć od Buzeta do Kotli“. Hm, oni hard-enduro momci u Kotlima su možda bili malo zbunjeni našim uprispodobljenjem...
Čak je i povratak u Zg iš'o k'o puter. Jedino što su bile zatvorene benzinske i u Skradu i u Severinu i Jarče Polje. Srećom da smo šparno vozili, pa nisam morao dudlat kod Žutog na pipi.
Na žalost, na žalost, fotki baš i nema. A to je osnovni dokaz da nam je bilo super. Kome se gleda, nek ode tam pogledat  :wink:. P.s. na slici 5169 obratiti pažnju na čizme - dokaz da su Clox i Žuti pripadnici neke sekte (npr. moronske)
I kratki reminder: ostaje obaveza obići s radnim zadatkom „od podruma do podruma“.  :drunk:
« Zadnja izmjena: 03. Rujan 2012, 10:38:40 miromax »
Evidentirano
Smrt fašizmu, sloboda narodu

romar

• *
  • Vozi: yamaha xt660z Tenere
« Odgovori #29 : 03. Rujan 2012, 11:17:56 »

Ja mislim da je to radi ravnoteže.Na desnoj strani ima kofer, pa na lijevoj to nadoknađuje sa glomaznijom čizmom. :D
Evidentirano

ZUTI

• *
  • Vozi: ktm 640 adventure, yz 250
« Odgovori #30 : 03. Rujan 2012, 21:00:11 »

Jel to zato jer je ponedjeljak pa nisam pri sebi ili sam previše benzinskih para udahnuo jučer pri popravku Alfe al kladio bih se da Žuti, osim što opet ima jedan kofer ima i dvije različite čizme na nogama?!?!

Ja ću popizdit.

:LOL:

Nemre tebi malo snifa benge pomutiti razboritost zapažanja: :D :jesus:
Priznam da sam radi komocije ( boli) žrtvovao ukupni dojam orange fana :mrgreen:, ali kurje oko ne pita ....
Zahvalan sam Cloxu , koji mi je ustupil svoju razgaženu vojničku čizmu ,u zamjenu za moj SIDI CROSFIRE ORANGE SUPER ULTRA DELUHE. Jebote nije niko rekel da su ti digički brojevi i kalupi  tak uski..
U stvari zahvalan sam još i Nivesinom tati, koji je ako se ne varam, prvi razgazil te vojničke cokule. Kaj da velim , taj momenat kad sam obukel tu čizmu uljepšal mi se dan a to su i svi oko mene vidli. Vidli su to i turisti u Grožnjanu, koji su nas gledli sa čuđenjem. Kužil sam ih.Gledaju u Cloxa i mene i nekaj im je čudno i ne štima , a u prvi čas ne kuže kaj ne valja..U stvari od čizama ne vide razliku. Ja sam mlad vitak i lijep, za razliku od mog prijatelja Cloxa :mrgreen:
Evidentirano

ZUTI

• *
  • Vozi: ktm 640 adventure, yz 250
« Odgovori #31 : 03. Rujan 2012, 21:07:57 »

Ja mislim da je to radi ravnoteže.Na desnoj strani ima kofer, pa na lijevoj to nadoknađuje sa glomaznijom čizmom. :D

Ovo je bila izvanredna situacija zvana  kurje oko. :palacgore:
Kofer je u balans za ljevo jaje , ali nesmem nikome odati tajnu :mrgreen:
Evidentirano

romar

• *
  • Vozi: yamaha xt660z Tenere
« Odgovori #32 : 03. Rujan 2012, 22:15:32 »

Ovo je bila izvanredna situacija zvana  kurje oko. :palacgore:
Kofer je u balans za ljevo jaje , ali nesmem nikome odati tajnu :mrgreen:
Što se tiče kurjeg oka,suosjećam s tobom. :palacgore: A što se pak tiče balansa,čestitam na lukavom rješenju problema. :mrgreen:                                                       
Evidentirano

Okica

• **
  • Spol: Ženski
  • Vozi: xt350
« Odgovori #33 : 05. Rujan 2012, 11:30:49 »

Jako lijep filmsko-fotografski uradak!

Evidentirano
...da bi me stvarno volio, trebaš voljeti i moje mane i moje strasti. mane ćeš otkriti, motor mi ne uzimaj!...
 Str: 1 [2]  Sve   Gore

Stranica je generirana za 0.203 sekundi uz 19 upita.