Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Dolje

Autor Tema: HONDA noviteti za 2013.  (Posjeta: 12314 )

cRuNk

• Spol: Muški
  • Vozi: `08 CBR 600 RR - mašina edišn
Odg: HONDA noviteti za 2013.
« Odgovori #75 : 17. Studeni 2012, 15:18:12 »

Jedina dobra stvar je sto nisu oklopi vise iz milijun dijelova... pa je lakse za mijenjati polupane  :0648:
Evidentirano
Svi su isti i nikad neće skužit neke stvari, to stalno trčanje za lovom i interes samo ubija poimanje ljudskog i sportskog uspjeha i pretvaranje svega i svakoga samo u običan broj ...

puskacbr

• **
  • Vozi: Honda cbr 600rr 06., Sintić aerox 0.50....
« Odgovori #76 : 17. Studeni 2012, 19:57:28 »

dizajn je još ok, tj. jako su male promjene. a dali se zna jel šta poboljšavano ispod rezervara?
Evidentirano
puska

RideHard

• Vozi: CBR 1000F '96.
« Odgovori #77 : 17. Studeni 2012, 22:29:28 »

IMG_2071m.jpg

koja beach  :shock:

ona na Repsolki je mnogo ljepsa i simpaticnija, ova mi nekako djeluje da ju je zub vremena poceo nacinjati, a i sa ovolikim balkonima mi djeluje previse ocigledno da je "plastificirana" sto ne volim. Malo mi je falilo da je zamolim da se makne sa motora jer sam htio slikati bas samo motor al da ne pomisli da sam gay izdurao sam je.  :LOL:
Evidentirano
www.honda-motori.ba / www.moto-shop.ba  Some dream to escape reality, some to change it forever - Power of dreams -  Soichiro Honda
faster and faster until the thrill of speed overcomes the fear of death

RideHard

• Vozi: CBR 1000F '96.
« Odgovori #78 : 17. Studeni 2012, 22:39:32 »

dizajn je još ok, tj. jako su male promjene. a dali se zna jel šta poboljšavano ispod rezervara?

Series Large Development Project Leader Hirofumi Fukunaga:
“The new CBR600RR, building on the platform of the previous model, has taken its performance to a new level. It delivers an awesome ride on the circuit, but is even easier than before to ride on city streets. It sounds contradictory, but the natural fusion of these two aspects of the bike’s character is what makes this model even more attractive than its predecessor. What’s more, we developed the bike with an eye to making it available at an affordable price. As the overall project leader, nothing could give me greater pleasure than for this new CBR600RR to stimulate the Supersports mind of the rider new to the class.”

Model Overview

So two key factors drove development of the new CBR600RR: improved racetrack performance, combined with the ability to be ridden – and genuinely enjoyed – on a twisty road or city street by riders of all experience levels.

Focus was placed upon the chassis, with the goal being creation of a bike that offered control and handling far beyond its class. The CBR600RR’s new inverted Showa 41mm Big Piston Forks deliver an incredibly smooth ride on the road, while offering great connection to the front tyre when on the limit at the racetrack. Lightweight, 12-spoke cast aluminium wheels – similar to those on the CBR1000RR Fireblade – are also used, for greater feedback.

Its 599cc four-cylinder engine’s sophisticated PGM-DSFI fuel injection system – fed a large volume of air by the Direct Air Induction System – and its ECU have been re-mapped for improved throttle response and feel throughout the rev-range. The Intake Air Control Valve also now operates through all rpm ranges. These improvements make the bike easier to ride at ‘normal’ speed, with increased performance under sports or racetrack conditions.

The CBR600RR’s stunning and very clean new styling is a blend of Honda’s current RC213V MotoGP race bike, with aerodynamic lessons taken directly from the 2011 RC212V. Fittingly, for a motorcycle that shares DNA with one of the world’s ultimate race machines, a Repsol colour will now be available on the CBR600RR. Inspired by Honda’s 2012 MotoGP bike, this colourway is also available on the NSC50R, CBR250R and CBR1000RR for 2013.
Evidentirano
www.honda-motori.ba / www.moto-shop.ba  Some dream to escape reality, some to change it forever - Power of dreams -  Soichiro Honda
faster and faster until the thrill of speed overcomes the fear of death

markookram

• Vozi: pure enduro
« Odgovori #79 : 18. Studeni 2012, 17:15:35 »

netko je vec napisao,honda je to,mora valjati :wink:
da bi danas bio dobar prodavac ... biti "dobar" nije dovoljno ...

a to da je honda po necem "posebnija" od ostalih japanaca ... jos ni jedan njihov model motora me u to nije uvijerio ...  :wink: 8)
Evidentirano
potrošač je koproizvođač

jota

• Vozi: Machine Agricole
« Odgovori #80 : 18. Studeni 2012, 17:36:05 »

Imam i jedno i drugo u garaži Kawasaki 2 - Honda 1.
Jedno i drugo su dobri motori, svaki ima svoje.
Imao sam i Suzukija i Yamahu, to više nebi.
A ni talijane koje se proizvode osim Guzzija .
Evidentirano

mac.airbrush

• Vozi: CBR 954RR
« Odgovori #81 : 18. Studeni 2012, 22:47:18 »

razgovarao s frendom koji se sinoc vratio iz Milana i pitam ga kakva je u zivo ... veli da kad ju gledas iz nekog kuta drito od napred svjetla skoRRo ni ne vidis i onda je ok :mrgreen:
neznam iz kojeg to kuta :misli: moraš gledat,ali ova svjetla na slikama izgledaju katastrofa :palacdolje:
možda dok ne vidim u živo...tak je bilo i sa novom 1000RR, 2008g prednji kraj je zgledal ko Gold Wing  :mrgreen:
Evidentirano
nema toga od Trsta do Graza, šta ima kod Maca...
http://www.mac-superpaint.com

tibor_zg

• Oil sucker
  • Vozi: CBR1000RR
« Odgovori #82 : 19. Studeni 2012, 00:27:24 »

neznam iz kojeg to kuta :misli: moraš gledat,ali ova svjetla na slikama izgledaju katastrofa :palacdolje:
možda dok ne vidim u živo...tak je bilo i sa novom 1000RR, 2008g prednji kraj je zgledal ko Gold Wing  :mrgreen:

on je onak malo vislji :mrgreen: pa veli da kad ju gledas skroz od napred prema dolje da se vidi samo gornji rub lampe i da onda ne zleda lose :brush:
Evidentirano
hockey is like chess but with way more body checking

cosmic

• Vozi: Pahuljicu
HONDA noviteti za 2013.
« Odgovori #83 : 19. Studeni 2012, 00:29:56 »

Par slika nove CBR 600RR iz Milana
Di su ovu kanturinu ofucanu našli?? :D

©
Evidentirano
"Dress for the crash, not the ride"

elektricar86

• Vozi: Tomos:14M,A3M i....pilu
« Odgovori #84 : 19. Studeni 2012, 01:04:35 »

Jel ima koje razlike,osim boja, kod 1000RR , u odnosu na 2012?

Ali bez obzira na to,meni je i dalje model 2008 lijepsi od ovih novijih.
Evidentirano
Suzuki,bas je fora,kad ga vozi majstor MadjaRR! (i potrosi dva seta slajderi na jedan set guma) 
  :mrgreen:

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #85 : 19. Studeni 2012, 09:37:57 »

Ova CB 500 serija bi mogla dobro proći kod nas (solidan izgled, mala cijena rege) ukoliko ne useru s cijenom.
Samo što su si napravili konkurenciju u vlastitoj kući NC 700 modelima, tu mi baš nisu jasni al ok.  :misli:

CB serija je dostupna za "nižu" EU vozačku
Evidentirano

xx-SB

• Vozi: xx-a
« Odgovori #86 : 20. Studeni 2012, 08:05:06 »

Novitet za 2013  :shock: ... samo neznam hoće li vam se svjetla svidjeti  :jesus:  :mrgreen:

Najveći europski salon dvokotača jučer je zatvorio svoja vrata, a mi na njemu nažalost nismo vidjeli sve ono čemu smo se nadali. Jedna od želja bio je koncept cestovne izvedenice Hondina MotoGP motocikla za koji se nagađalo kako će put Italije. Taj superbike nažalost još ćemo neko vrijeme morati čekati. No dok to činimo možemo još jednom prevrtjeti sve ono što o njemu trenutno znamo…

Cestovni RC213V dobar će dio tehnologije na cestu prenijeti upravo iz MotoGP natjecanja. Oslabljena varijanta Hondina natjecateljskog motocikla bit će pokretana V4 agregatom obujma 1.000 ccm. Neće tu biti stvari poput Hondine mjenjačke kutije ili pneumatskih ventila, a znatno će jednostavniji biti ovjes i kočnice. Zbog toga će i cijena ovog dvokotača biti znatno niža, visoko pozicionirani ljudi u Hondi kažu oko 750.000 kn.

Jasno je kako si taj motocikl neće moći priuštiti velik broj ljudi što nije ni Hondin cilj jer će i tako on biti proizveden u ograničenoj seriji koja bi mu trebala osigurati homologaciju za superbike natjecanje. Dvokotač koji će biti vrh Hondine ponude nije jedini potez koji ovaj brand vuče. Razmišlja se i o verziji koja će konkurirati CRT-ima no to je opet druga priča.
Evidentirano
Bolje umreti od litre nego od kapi!

jota

« Odgovori #87 : 20. Studeni 2012, 08:13:49 »

Novitet za 2013  :shock: ... samo neznam hoće li vam se svjetla svidjeti  :jesus:  :mrgreen:

Najveći europski salon dvokotača jučer je zatvorio svoja vrata, a mi na njemu nažalost nismo vidjeli sve ono čemu smo se nadali. Jedna od želja bio je koncept cestovne izvedenice Hondina MotoGP motocikla za koji se nagađalo kako će put Italije. Taj superbike nažalost još ćemo neko vrijeme morati čekati. No dok to činimo možemo još jednom prevrtjeti sve ono što o njemu trenutno znamo…

Cestovni RC213V dobar će dio tehnologije na cestu prenijeti upravo iz MotoGP natjecanja. Oslabljena varijanta Hondina natjecateljskog motocikla bit će pokretana V4 agregatom obujma 1.000 ccm. Neće tu biti stvari poput Hondine mjenjačke kutije ili pneumatskih ventila, a znatno će jednostavniji biti ovjes i kočnice. Zbog toga će i cijena ovog dvokotača biti znatno niža, visoko pozicionirani ljudi u Hondi kažu oko 750.000 kn.

Jasno je kako si taj motocikl neće moći priuštiti velik broj ljudi što nije ni Hondin cilj jer će i tako on biti proizveden u ograničenoj seriji koja bi mu trebala osigurati homologaciju za superbike natjecanje. Dvokotač koji će biti vrh Hondine ponude nije jedini potez koji ovaj brand vuče. Razmišlja se i o verziji koja će konkurirati CRT-ima no to je opet druga priča.

Odvratno :mrgreen:
Evidentirano

xx-SB

• Vozi: xx-a
« Odgovori #88 : 20. Studeni 2012, 08:59:51 »

Odvratno :mrgreen:
Odvratno bezobrazno  :mrgreen:
Kako se, uopće usuđuju staviti tako bezobrazno visoku cijenu... jel oni ne znaju da je kriza  :LOL:
Evidentirano
Bolje umreti od litre nego od kapi!

elektricar86

« Odgovori #89 : 20. Studeni 2012, 09:13:18 »

A ma,neznam,ali mislim da za 750 tisuca kuna se moze sloziti itekako vrhunski motor,i ovjes vrhunski,i makinu nabrijati itd.
Da mozda bude i bolji nego ovaj Hondin GP,ako se varam ispravite me. :mrgreen:
Evidentirano
Suzuki,bas je fora,kad ga vozi majstor MadjaRR! (i potrosi dva seta slajderi na jedan set guma) 

jota

« Odgovori #90 : 20. Studeni 2012, 10:08:18 »

A ma,neznam,ali mislim da za 750 tisuca kuna se moze sloziti itekako vrhunski motor,i ovjes vrhunski,i makinu nabrijati itd.
Da mozda bude i bolji nego ovaj Hondin GP,ako se varam ispravite me. :mrgreen:

Ja bi rekao da se varaš, za taj nivo tehnologije i ekskluzivnosti  je to možda i niska cjena, kupiti taj motor je bolje nego oroćit lovu na bilo kojoj banci.
Kupiš guštaš i prodaš za recimo 30 godina, vrjednost X 3 u današnjim novcima.
Druga je priča što si to velika većina običnih smrtnika neće moći priuštiti. Ta priča bi mogla biti vrjednija nego RC30, RC45 ili NR750.

BDW, svi proizvođači sanjaju tako nešto a rjetko koji to može ponudit i još da se ne raspada stalno ( ducati).
Evidentirano

karadolo46

• Vozi: Ninja ZX-10R 09
« Odgovori #91 : 20. Studeni 2012, 16:57:52 »

:?
Evidentirano

vanir

• **
  • Vozi: cbr600rrrrrrrr
« Odgovori #92 : 20. Studeni 2012, 19:06:27 »

siguran sam da ce uzivo izgledati odlicno :palacgore:

Evidentirano
"This will never end Cause I want more More, give me more,Give me more"...

honda21

• **
  • Spol: Ženski
  • Vozi: Hondu CBR 600RR Hannspree 08'
« Odgovori #93 : 20. Studeni 2012, 19:33:30 »

Evidentirano
Život je Prilika ... Iskusi je    Život je Zadatak ... Izvrsavaj ga    Život je Bogatstvo ... Cuvaj ga   Život je Borba ... Prihvati je

honda21

• **
  • Spol: Ženski
  • Vozi: Hondu CBR 600RR Hannspree 08'
« Odgovori #94 : 20. Studeni 2012, 19:34:48 »

možda , ali u nekoj drugoj boji  :palacgore:
Evidentirano
Život je Prilika ... Iskusi je    Život je Zadatak ... Izvrsavaj ga    Život je Bogatstvo ... Cuvaj ga   Život je Borba ... Prihvati je

prpa

• Vozi: vikend na xl
« Odgovori #95 : 20. Studeni 2012, 20:57:09 »

recimo rose :mrgreen:
Evidentirano

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #96 : 21. Studeni 2012, 09:59:21 »

ja sam ga vidio uživo i nebi se složio. već nekoliko godina gledam isti ili gotovo isti stražnji kraj tako da mi ovaj "novi" model izgleda više kao neka kućna prerada prednjeg oklopa.
Evidentirano

puskacbr

• **
  • Vozi: Honda cbr 600rr 06., Sintić aerox 0.50....
« Odgovori #97 : 21. Studeni 2012, 11:14:54 »

ma to je sve k.. kad nema onih "bitnih" novosti  :misli:
Evidentirano
puska

elektricar86

« Odgovori #98 : 21. Studeni 2012, 15:41:01 »

Ja bi rekao da se varaš, za taj nivo tehnologije i ekskluzivnosti  je to možda i niska cjena, kupiti taj motor je bolje nego oroćit lovu na bilo kojoj banci.
Kupiš guštaš i prodaš za recimo 30 godina, vrjednost X 3 u današnjim novcima.
Druga je priča što si to velika većina običnih smrtnika neće moći priuštiti. Ta priča bi mogla biti vrjednija nego RC30, RC45 ili NR750.

BDW, svi proizvođači sanjaju tako nešto a rjetko koji to može ponudit i još da se ne raspada stalno ( ducati).

Nisam mislio na ime Honda i ekskluzivnost,naravno da se to placa,nego cisto na razinu tehnologije i kvalitetu,znaci ulozeno-dobiveno. 
Ono,kupiti djelove u vrijednosti 750k kuna.    :)
Evidentirano

cRuNk

• Vozi: `08 CBR 600 RR - mašina edišn
Re: HONDA noviteti za 2013.
« Odgovori #99 : 21. Studeni 2012, 16:23:50 »

Prije bi kupio Moto2... Bila su 2 lijepa primjerka na mobile.de za 25-30000€... Sve na njima i ije ništa skinuto s motora kao kod ovog gore

Sent from my MediaPad 7 Lite using Tapatalk 2

Evidentirano
Svi su isti i nikad neće skužit neke stvari, to stalno trčanje za lovom i interes samo ubija poimanje ljudskog i sportskog uspjeha i pretvaranje svega i svakoga samo u običan broj ...
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Gore

Stranica je generirana za 0.271 sekundi uz 19 upita.