Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1] 2  Sve   Dolje

Autor Tema: Koji quad kupiti?????  (Posjeta: 10671 )

matej

• Gost
Koji quad kupiti?????
« : 08. Svibanj 2007, 06:08:51 »

Naime moja žena je izrazila želju da kupimo quada i sad već dobrih pola godine razmatram situaciju,najvj.ćemo ga uzeti najesen!!!!popusti i to :mrgreen:,sad zanima me kvaliteta tj.,koji da uzmem,ima ih brdo i ja planiram dati oko 25-28 tk za njega i volio bi da bude 4t i oko 250-350 ccm te da ide 90-100 kmh , da je više orjentiran za vožnju u dvoje i das se ne srami blata jer dok žena bebude sa njim u gradu bit ću ja u blatu negdje,koju marku uzeti,gdje ima najveći izbor,svako iskustvo je dobrodošlo???

pozdrav Matej :D
Evidentirano

zeNNoN

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: MV Agusta F4 1000 S 1+1
Odg: Koji quad kupiti?????
« Odgovori #1 : 08. Svibanj 2007, 09:20:07 »

To i mene zanima. Poplava je ATV-a na trzistu raznih kubikaza i ostalog. Pa malo razlicitih iskustava ovdje ne bi bilo naodmet...  :wink:
Evidentirano

Makki

• **
  • Vozi: Lancia Delta II 1.8VVT ,NRG 180,
« Odgovori #2 : 08. Svibanj 2007, 09:30:22 »

Bombardier ATV 400cc , 650cc , 800cc 2 godine garancija , rotax motori 4x4 alu felge , vitlo..... Kanadska firma CAN-AM
Firma DAFU Jure Kastelana 19  Zagreb Borongaj
+385 1 2444620
+385 1 2444624

A ako trazis nekaj jeftinije jer u tom rangu cijena su samo kinezi onda se uvjeri da imaju lager dijelova ili centralno skladiste blizu jer ce ti trebati dijelova znam iz iskustva.

Evidentirano
Speed is just a question of money.......How fast do you wanna go??
SERVISIRANJE SVIH VRSTA SCOOTERA I MOTOCIKALA

Mobil

• *
  • Vozi: SUZUKI K5
« Odgovori #3 : 08. Svibanj 2007, 09:31:23 »

Ja imam Adly 300 U, vodi se pod radni stroj, 21 ks, moze se registrirati, dvoje ljudi se moze voziti bez problema, a i voli sumu i blato, lagan za voziti, lako navuce 100 km/h, napravio s njime 1200 km u kratko vrijeme i mogu reci da je odlican! Bio na 1000 km na servisu, cijena 500 kn, promijenjeno ulje i filter, sve detaljno pregledano, promijenio samo zadnje disk plocice! Cijena mu je bila 27000 kn, ali mislim da sada kosta 32000 kn! Uzeo sam ga u S.P. MOTO-PROM (www.spmoto-prom.hr) :palacgore:
Evidentirano

Super Jura

• Vozi: GSA, Versys
« Odgovori #4 : 08. Svibanj 2007, 16:38:08 »

Vjerujem da buš na ovoj adresi više doznal:

www.croline.com

:palacgore:
Evidentirano
Odbacivanje tuđeg stava kao apriori neispravnog je osnov demokratije, i bojim se da je promatranje tuđih gledišta kao da su legitimna, ili ne daj bože usvajanje drugačijeg stava, to jest priznavanje da je neko drugi u pravu prečica ka komunizmu, odnosno fašizmu

Kuca

• *
  • Vozi: adly 300
« Odgovori #5 : 05. Siječanj 2009, 14:53:10 »

Ja vozim adly 300 (2005g) oko 3g.. pre zadovoljan sam.. drugi sam vlasnik.. servisa nikad vidio.. sve sto treba radim doma.. dijelovi nisu skupi.. motor ima par mana kao sto su pokazivac brzine i takve sitnice ali sve u svemu je solidno za tu cijenu.. imao bih samo primijedbu na malo lošije kočnice (mogle bi biti bolje).. u te 3g sam mijenjao gumice na ventilima (zbog bivseg vlasnika), kočione pločice,čistio fregazer ako tankam na "zovku" a sve ostalo pali i vozi..
Evidentirano

cobRRa

« Odgovori #6 : 05. Siječanj 2009, 15:43:49 »

MOTO PULS -- quad -- Noviteti 2009.  imam ga doma, poklonim ti reviju samo dodji po nju, naravno ak si u blizini. nema kaj nema unutra.
Evidentirano

matej

• Gost
« Odgovori #7 : 05. Siječanj 2009, 17:50:24 »

MOTO PULS -- quad -- Noviteti 2009.  imam ga doma, poklonim ti reviju samo dodji po nju, naravno ak si u blizini. nema kaj nema unutra.
Probao sam quad i atv,više komada od jeftilena do klx 450r i raptora 700,sve pet i supeeer osječaj no eto ja sam zakljičio da je motor prohodniji,brži i više za mene,quad mi je lijep kad stoji no kad krenem imam 2 točka viška.

Evidentirano

cobRRa

« Odgovori #8 : 05. Siječanj 2009, 17:56:50 »

Probao sam quad i atv,više komada od jeftilena do klx 450r i raptora 700,sve pet i supeeer osječaj no eto ja sam zakljičio da je motor prohodniji,brži i više za mene,quad mi je lijep kad stoji no kad krenem imam 2 točka viška.

onda imas i zenu viska. :wink:
Evidentirano

Daky

• *
  • Vozi: Kawasaki ER5
« Odgovori #9 : 05. Siječanj 2009, 18:14:02 »

Ja imam Adly 300 U, vodi se pod radni stroj, 21 ks, moze se registrirati, dvoje ljudi se moze voziti bez problema, a i voli sumu i blato, lagan za voziti, lako navuce 100 km/h, napravio s njime 1200 km u kratko vrijeme i mogu reci da je odlican! Bio na 1000 km na servisu, cijena 500 kn, promijenjeno ulje i filter, sve detaljno pregledano, promijenio samo zadnje disk plocice! Cijena mu je bila 27000 kn, ali mislim da sada kosta 32000 kn! Uzeo sam ga u S.P. MOTO-PROM (www.spmoto-prom.hr) :palacgore:

Frend isto ima njega i jako je zadovoljan.... Probao malo vozit i strava je a i ide dosta dobro
Evidentirano
dodji da vidis kakvu ja imam "kavu"

matej

• Gost
« Odgovori #10 : 05. Siječanj 2009, 19:52:57 »

onda imas i zenu viska. :wink:
Pa ako se dobro sa noktima uhvati neće ispast,neće moja baba samnom na cross-a,pa samo mi to još fali,kud ju ovak svuda vozam da još ide i na enduro samnom,nesmijem joj pokazat da ima crosseva sa prikolicom jer će htjet da to kupimo i idemo skupa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :LOL:.

Nema ništ khurac,u šumu sam,bar s motorom.....
Evidentirano

vlucic

• Forumski Grobnik
  • Vozi: Kawasaki KLV
« Odgovori #11 : 06. Siječanj 2009, 10:15:53 »

... te da ide 90-100 kmh

Preporucam da probas doci do quada, sjedi solo na njega i probaj se voziti brze od recimo 60 km/h i probaj uci u zavoj na asfaltu...

Quad nije za asfalt, a sve podloge izvan asfalta tesko trpe brzine 90-100 km/h ili vise...

Razmisli dobro prije shoppinga.
Evidentirano

Sip

• Vozi: Snove
« Odgovori #12 : 06. Siječanj 2009, 10:21:19 »

Ja pao na reklamu i gadno razmatram da si kupim TGB Target 425

http://www.motori.hr/TGB_Target_425_2954.html

Evidentirano
ONE MAN, ONE BIKE, ONE REASON

EVERYDAY IS A RACE DAY

matej

• Gost
« Odgovori #13 : 06. Siječanj 2009, 13:52:31 »

Preporucam da probas doci do quada, sjedi solo na njega i probaj se voziti brze od recimo 60 km/h i probaj uci u zavoj na asfaltu...

Quad nije za asfalt, a sve podloge izvan asfalta tesko trpe brzine 90-100 km/h ili vise...

Razmisli dobro prije shoppinga.
Svidio mi se quad samo zato što bih mogao sa sinom po šumi i tako to,probao sam voziti atv i quadove većinom po terenu i ok mi je to ali kad sjednem na jednu croos ili enduro pilu tipa ova koju vozim ili 450 yzf eeee onda je to to,stai moj,znaš onu od Bijelog dugmeta:prekasno je da se mjenjam :mrgreen:,moš me hebat,moram priznat da sam zadrti motorist.

Nekako sa motorom sam to ja a na quadu sam ko pod ručnom.
Evidentirano

matej

• Gost
« Odgovori #14 : 06. Siječanj 2009, 13:56:26 »

Vozio sam ga,taj se stvarno svuda popenje,bio sam na nekoj Volvo prezentaciji auta u Mozart hotelu kod vt i tamo je zastupnik imao i tgb pa pošto se znam sa ljudima dobio sam na maaaalo dužu probu tgb 425 i oduševio se ali i razočarao,to je prvenstveno radni stroj i mali traktor,nema to meni šubera,e i taj variomat,ma to mi je za skutere,pa pravi ljudi šaltaju sa nogom,bez tog rada nema zanata.
Evidentirano

Tommee

• MetRRo Magnifico
  • Vozi: Nacionalna klasa Z 750S (Socijal)
« Odgovori #15 : 06. Siječanj 2009, 15:42:05 »

Vozio sam ga,taj se stvarno svuda popenje,bio sam na nekoj Volvo prezentaciji auta u Mozart hotelu kod vt i tamo je zastupnik imao i tgb pa pošto se znam sa ljudima dobio sam na maaaalo dužu probu tgb 425 i oduševio se ali i razočarao,to je prvenstveno radni stroj i mali traktor,nema to meni šubera,e i taj variomat,ma to mi je za skutere,pa pravi ljudi šaltaju sa nogom,bez tog rada nema zanata.

A i ti bi igracku za velike decke  :D

I ja bi  :mrgreen:

Samo pokusavam smisliti kako da nabavim 60k kn...

Evidentirano
Proširite horizonte - pušite dinamit.

Color television! Bah, I won’t believe it until I see it in black and white.

Denisxxx

• **
  • Vozi: T-max 2011'
« Odgovori #16 : 06. Siječanj 2009, 18:34:49 »

ja sam vozio Dinlija 270 (tajvanac, SP moto-prom) i bio sam zadovoljan kvalitetom, ali ti ipak preporučam da si probaš nabavit neki na probu bar jedan dan.... večina koju sam ja vozio leluja po pravcu, poprilično su zahebani u zavojima....sve u svemu nisu baš za asfalt... izuzev nekih vrhunskih modela, ali oni i koštaju...

budi siguran da to želiš prije nego ga kupiš, da ga ne bi prodavao kao ja za 2 mjeseca, jako se teško prodaju... :palacgore:   
Evidentirano

BeLa-Vg

• Vozi: ER-6R
« Odgovori #17 : 06. Siječanj 2009, 19:43:03 »

A i ti bi igracku za velike decke  :D

I ja bi  :mrgreen:

Samo pokusavam smisliti kako da nabavim 60k kn...

prekrasaaaaan !!! :slinavac: :slinavac: :slinavac:

ima tko 60k kn viska?  :mrgreen:
Evidentirano
Kovintiskačka Metalna Galanterija "TEHNIKO" - Obrada i Proizvodnja proizvoda od svih vrsta metala.
Kontakt na PM

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #18 : 06. Siječanj 2009, 20:02:53 »

Znalci se dvoume između Can-Am-a i Yamahe, dalje dvojbe nema osim te.
Naravno ukoliko imaš i cijenovni limit koji si naveo, onda zaboravi na ova dva renomirana branda ukoliko želiš model sa homologacijom koji možeš i registrirati.
ALI, postoji nešto što bi te možda zadovoljilo uz cijenu koju si naveo.
Starijeg je dizajna i izvedbe, te bez homologacije, ali vjerovatno bi ti se svidio(neki s njim voze i utrke u PH).

Yamaha Raptor

Akcija je stara, vozila prodana i morao bi vidjeti jeli još mogu nabavit koji komad, ali ako te zanima pošalji pp
http://www.croline.com/index.php?page=132
Evidentirano

maxis

• *
  • Vozi: KTM 950 SM , SUZUKI LTZ 400 (quad)
« Odgovori #19 : 06. Siječanj 2009, 20:17:46 »

Ima ga moj frend novog . Skinuo je i blokadu al ništa od toga. To je jednostavno traktorčić zapakiran u sportski look (težak,slab, nezgrapan, variomat iritira) dobar za početnike i nezahtjevne vozaće.
Evidentirano
BIG SM
Moto-Sport Osijek

DacMan

• **
  • Vozi: eu
« Odgovori #20 : 06. Siječanj 2009, 20:48:51 »

joke stariš, trebalo ti je 19 postova da uguraš jamahu :LOL:
Evidentirano

jel te baca

• **
  • Vozi: bulltrack
« Odgovori #21 : 06. Siječanj 2009, 20:55:43 »

joke samo mali ispravak  :wink: ovo gore na slicici je blaster 200 ccm 2taktni stroj
Evidentirano

joke

« Odgovori #22 : 06. Siječanj 2009, 20:59:10 »

joke stariš, trebalo ti je 19 postova da uguraš jamahu :LOL:

Mislim da je broj mjeseci ipak znakovitiji od broja postova :mrgreen:

Ali u svakom slučaju moja ponuda je best buy(kao i uvjek) pa vi pjevajte  8)
Evidentirano

joke

« Odgovori #23 : 06. Siječanj 2009, 21:01:34 »

joke samo mali ispravak  :wink: ovo gore na slicici je blaster 200 ccm 2taktni stroj

jeb***, nema đabe ni u stare babe, ovo je najbolje za cijenu od renomiranih igrača. u 4 takta bi možda mogao 125 midi sa variomatom ponudit, ali to mislim nebi bilo zanimljivo ko ovaj osvajač PH(možda ženi, ali ni taj nema homologaciju)
Evidentirano

matej

• Gost
« Odgovori #24 : 06. Siječanj 2009, 21:15:25 »

Znalci se dvoume između Can-Am-a i Yamahe, dalje dvojbe nema osim te.
Naravno ukoliko imaš i cijenovni limit koji si naveo, onda zaboravi na ova dva renomirana branda ukoliko želiš model sa homologacijom koji možeš i registrirati.
ALI, postoji nešto što bi te možda zadovoljilo uz cijenu koju si naveo.
Starijeg je dizajna i izvedbe, te bez homologacije, ali vjerovatno bi ti se svidio(neki s njim voze i utrke u PH).

Yamaha Raptor

Akcija je stara, vozila prodana i morao bi vidjeti jeli još mogu nabavit koji komad, ali ako te zanima pošalji pp
http://www.croline.com/index.php?page=132
Stari moj a KTM i Polaris????
Evidentirano
 Str: [1] 2  Sve   Gore

Stranica je generirana za 0.297 sekundi uz 20 upita.