Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 [2] 3 4 ... 70   Dolje

Autor Tema: SV650S  (Posjeta: 79419 )

bullitt

• Spol: Muški
  • Vozi: ne vozi
Odg: SV650S
« Odgovori #25 : 24. Travanj 2008, 22:51:45 »

Uzmi SV-a N još dok ih ima, abs, crash bar, trebicu i haj lajf..  :mrgreen:
Kasko na trebicu af kors..  :palacgore:

Ej Turbo,kako to misliš dok ih još ima :shock:?Pa mislim da sv baš i nije toliko u điru da bi ih ponestajalo? Možda imaš neku informaciju...?
Evidentirano
Citat: rednyaW - 02. Studeni 2010, 09:40:39
ko ne padne... ne trudi se dovoljno.. ko se ne trudi... pickica je...
http://www.youtube.com/watch?v=nhPaWIeULKk

giantMC

• Vozi: vrlo dobro
« Odgovori #26 : 25. Travanj 2008, 18:07:36 »

novi k8 preporucena cijena u australiji 41448,89kn (preracunato naravno iz 9,500 njihovih dolarcica).. u njemackoj k7 43800kn.. obzirom na udaljenost izmedju njemacke i australije cudno je koliko mala razlika postoji u cijeni, a onda jos do hrvatske i hop 54000.. kako smo jadni  :(
Evidentirano
u upotrebi streetfighter prerada, LED lampe napred & otraga, digitalni instrumenti, slickovi sa simpatičnom šarom

http://www.youtube.com/watch?v=FesqHTQa9X8

bullitt

« Odgovori #27 : 25. Travanj 2008, 22:42:18 »

novi k8 preporucena cijena u australiji 41448,89kn (preracunato naravno iz 9,500 njihovih dolarcica).. u njemackoj k7 43800kn.. obzirom na udaljenost izmedju njemacke i australije cudno je koliko mala razlika postoji u cijeni, a onda jos do hrvatske i hop 54000.. kako smo jadni  :(

Ne mogu vjerovati,to je ogromna razlika,pogotovo kad se uzme u razmatranje naš i njemački standard.Pa tamo je sv prava bagatela :x.
Evidentirano

Icek

« Odgovori #28 : 26. Travanj 2008, 19:18:31 »

Ne mogu vjerovati,to je ogromna razlika,pogotovo kad se uzme u razmatranje naš i njemački standard.Pa tamo je sv prava bagatela :x.

To ti je zato što je naša zemlja mala,porobljena i nikakva...
Kod nas npr. nemaš ni 2 banke da su iz Hr... :palacdolje:
Evidentirano

dejvid

• **
  • Vozi: Fazer S2, Runner VX
« Odgovori #29 : 26. Travanj 2008, 21:17:46 »

To ti je zato što je naša zemlja mala,porobljena i nikakva...
Kod nas npr. nemaš ni 2 banke da su iz Hr... :palacdolje:

Istina, država nam je u dugovima do grla a gospodarstvo nam je slabo pa je nabijanje carina, trošarina i ostalih nameta jedini način da napune proračun.

Nego, vratimo se na temu.
Od auspuha najčešće vidim da na SV-a stavljaju Leo Vince SBK i Akrapoviča, dobiju puno bolji, dublji zvuk, a kako je sa performansama? Samo me brine da motor neće biti oduševljen sa mojih 90-ak kg i da će mo 76 konja biti premalo. Evo mene opet sa tom konjažom, hebiga, ne želim se zeznut u kupnji pa pitam vas iskusnije. Hvala i :naklon:

aurellie

• Vozi: S1000RR
« Odgovori #30 : 26. Travanj 2008, 21:24:30 »

Meštre, ne beri brigu. Konjaže će ti usfalit SAMO ako si u kurcu pa želiš se dokazivat pred frendovima, i eventualno nakon nekoliko posjeta grobničkoj stazi. Ako sad dođe lik sa starom r6 i namaže te i ti zbog toga budeš u depresiji, onda si uzmi jači motor. Za normalno điranje pa i za dobru jurnjavu 76 konja je  :palacgore: Znaš li Bajca sa foruma? Lik je vozio KLE500 a taj motor neznam jeli ima 50 konja a znaš što je radio sa njim po cesti? Letio  :palacgore: Konji i cestovna vožnja nemaju veze jedno s drugim
Evidentirano
The machine spirit is with me!

dejvid

• **
« Odgovori #31 : 26. Travanj 2008, 21:31:21 »

Brinem se sada jer ću poslije biti par godina čvrsto vezan za taj motor pa da ne bi bilo, zato pitam vas. A dokazivanje pred prijateljima je pogubno, zato i pogibaju toliko i motoristi a i ovi u autima, napiju se navečer i onda se prave. :naklon:

giantMC

« Odgovori #32 : 28. Travanj 2008, 11:01:20 »

koji ste zidovi  :mrgreen: da moram dignut cijenu na 2 (dve) pive da bi mi neko SV-a pokazal  :LOL:
Evidentirano
u upotrebi streetfighter prerada, LED lampe napred & otraga, digitalni instrumenti, slickovi sa simpatičnom šarom

darko_b

• Vozi: ..trese mi se Lada..
« Odgovori #33 : 28. Travanj 2008, 11:04:04 »

Brinem se sada jer ću poslije biti par godina čvrsto vezan za taj motor pa da ne bi bilo, zato pitam vas.

a da razmislis o necem drugom?
Evidentirano
NE SKUPLJAM BABE PO CESTI
NITI PIJANE KRETENE

dejvid

• **
« Odgovori #34 : 28. Travanj 2008, 15:08:29 »

Predlažite.
Honda hornet
CBR 600 '08  :D
Yamaha FZ6 S2...
Najviše volim R-ove pa mi se SV650S najviše svidio jer izgledom podsjeća na njih, a mislim da bi mi CBR bio prejak.

darko_b

• Vozi: ..trese mi se Lada..
« Odgovori #35 : 28. Travanj 2008, 22:49:19 »

a GSR 600,imas jednog u oglasniku...
Evidentirano
NE SKUPLJAM BABE PO CESTI
NITI PIJANE KRETENE

dejvid

• **
« Odgovori #36 : 29. Travanj 2008, 21:59:20 »

lijep je GSR ali i nema baš zaštite od vjetra, postoji li S model sa nekim poluoklopima  :misli:
Inače, ja najviše volim R-ove, ali mislim da nemam još dovoljno iskustva da sjednem na CBR
Jel ima SV650S barem nešto sportske krvi, jel voli brzu vožnju, ubrzanja, pretjecanja, naginjanja u zavoju i to  :misli:

bullitt

« Odgovori #37 : 29. Travanj 2008, 22:38:03 »

Vidim da si zapeo za sv, ali isto tako vidim i da te muče još mnoge nedoumice.Ja sam prolazio nešto slično i mislim da sam to opisao u jednom od prijašnjih postova.Htio sam i ja otvorit temu o sv-u i tu me malo CroKick usmjerio i uputio na tražilicu a  to savjetujem i tebi. Ja sam došao do vlasnika i njihovo posjedovanje dotičnog modela mi je poslužilo kao svojevrstan test, a odgovori koje sam dobio su me u potpunosti učvrstili u odluci da kupim sv-a,samo jaš neznam kad :mrgreen:,dobro mislim da će bit uskoro.Vrati se malo unatrag i pročitaj.
Evidentirano

giantMC

« Odgovori #38 : 29. Travanj 2008, 22:45:19 »

ajde ti to kupi prije ljeta.. jer prema svemu sudeci ja nebudem.. a da imam kog gnjavit kad dodjem u zadar :mrgreen: da mi malo pokazes makinu.. meni je sv u najuzem krugu kandidata
Evidentirano

bullitt

« Odgovori #39 : 29. Travanj 2008, 23:04:26 »

Jbg.da je to jedina stvar,lako bi ja,vidjet ćemo...prije, poslije,nije važno,bitno da stigne u moju garažu.A vožnji će bit,itekako :palacgore:.
Evidentirano

giantMC

« Odgovori #40 : 02. Svibanj 2008, 10:43:23 »

nego sta nego ce bit.. takva masina zasluzuje sve kilometre napravljene s njim za ono sta uz njih pruza (pricam bezveze, nisam ga vozil al vjerujem da je tak)
Evidentirano

bad_ri

• **
« Odgovori #41 : 11. Svibanj 2008, 08:29:18 »

koji ste zidovi  :mrgreen: da moram dignut cijenu na 2 (dve) pive da bi mi neko SV-a pokazal  :LOL:

ja u rijeci isto licitiram par piva (i cevape ako treba) za malo bolji pogled na sv-a novijeg datuma (k5 ili k7)... cisto da vidim kako se sjedi na naked verziji... uz njega su mi kandidati bandit i nesto drugaciji tip motora: kawa versys.
Evidentirano

bullitt

« Odgovori #42 : 11. Svibanj 2008, 10:24:57 »

ja u rijeci isto licitiram par piva (i cevape ako treba) za malo bolji pogled na sv-a novijeg datuma (k5 ili k7)... cisto da vidim kako se sjedi na naked verziji... uz njega su mi kandidati bandit i nesto drugaciji tip motora: kawa versys.

Stari želim ti sreću u potrazi, jer rijetki su na našim cestama,ja sam jednog vidio u zd parkiranog ispred kafića i čak sam čekao da se vlasnik pojavi da ga malo priupitam o motoru,nisam imao baš sreće jer čovjek rekao:nije moj od sina je,nevozim ga ja baš :misli:.Ja sam ga našao u Eurorentu u Zagrebu i kod Dude,doduše 1000 verziju, al iste su dimenzije.
Evidentirano

giantMC

« Odgovori #43 : 11. Svibanj 2008, 13:26:15 »

Stari želim ti sreću u potrazi, jer rijetki su na našim cestama,ja sam jednog vidio u zd parkiranog ispred kafića i čak sam čekao da se vlasnik pojavi da ga malo priupitam o motoru,nisam imao baš sreće jer čovjek rekao:nije moj od sina je,nevozim ga ja baš :misli:.Ja sam ga našao u Eurorentu u Zagrebu i kod Dude,doduše 1000 verziju, al iste su dimenzije.

ja sam vidio jednog na placu, i kad sam se vracao opet sam ga iso malo vidit i taman je doso vlasnik.. motor je stvarno nahvalio i rekao da ceka da izadje k8 i onda mjenja ovaj za novi..
 :? kad sam ja bio nije bilo sv-a ni u eurorentu ni kod dude, to je bilo sad prosli mjesec
Evidentirano

dejvid

• **
« Odgovori #44 : 11. Svibanj 2008, 14:14:00 »

prodaje ga onaj Alen koji je prije bio na forumu
http://www.auti.hr/showAdvert.do?cid=18&rid=1&aid=203332&noCache=1&msg=

Mislim da malo previše traži, inače, u Rijeci je pa pitaj za jednu vožnju  :palacgore:

DeXtEr_5

• Vozi: Z(Er)Xa-500 ;)
« Odgovori #45 : 12. Svibanj 2008, 23:49:58 »

polozaj sjedenja sv s u odnosu na n je extremno sportski. umara na iole duzim voznjama kao i najljuci rr. To je vise puta spomenuto u raznim road testovima sv-a. Imati na umu.  :palacgore:
Evidentirano

dejvid

• **
« Odgovori #46 : 14. Svibanj 2008, 16:37:15 »

polozaj sjedenja sv s u odnosu na n je extremno sportski. umara na iole duzim voznjama kao i najljuci rr. To je vise puta spomenuto u raznim road testovima sv-a. Imati na umu.  :palacgore:

Dobro za umor, za to postoje kafići uz cestu da se odmorim  :)
Nego, uhvatila me frka. SV mi se baš jako sviđa, ali koliko čujem trebao bih u njega ulupat još love za vilice, kočnice, zadnji amortizer i auspuh (serijski mi zvuči kao traktor). Ne znam da li se za ovjes žale samo ako ga koriste za trke, ja bih ga većinom samo za cestovnu vožnju, ali svejedno želim biti siguran na njemu, a ne daje mi se još 2000 eura kako bi se novi motor stavio u vozno stanje.  :misli: Nemam pojma više, SV mi je baš drag, ali ne želim kupiti mačka u vreći  :misli: HELP

mbeber

• **
  • Vozi: Hondu CBF-a---> I TO CRNOGA!!! [500ccm]
« Odgovori #47 : 14. Svibanj 2008, 17:11:12 »

Jakooo dobar motor. Zvuk???? Preheben!!!!  :peace: Kupi!! Moja tiha patnja: V masina na sportaku.  :slinavac: :slinavac: :slinavac:

Jedini nedostatak je mjenjac.  :? Bilo je par primjera da izbacuje iz brzine (šeste) i da je trebalo mjenjati cijelu kuplungu.

Imas temu koju sam otvorio: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,60737.msg1124595.html#msg1124595

Sredili sa klincicama na kvacilu. Oni vole oslabiti. Na 2004 pa na dalje je to rijeseno.

Eto, toliko od mene!!!
Evidentirano
brm, brm...

mbeber

• **
  • Vozi: Hondu CBF-a---> I TO CRNOGA!!! [500ccm]
« Odgovori #48 : 14. Svibanj 2008, 17:15:56 »

Nego, uhvatila me frka. SV mi se baš jako sviđa, ali koliko čujem trebao bih u njega ulupat još love za vilice, kočnice, zadnji amortizer i auspuh (serijski mi zvuči kao traktor). Ne znam da li se za ovjes žale samo ako ga koriste za trke, ja bih ga većinom samo za cestovnu vožnju, ali svejedno želim biti siguran na njemu, a ne daje mi se još 2000 eura kako bi se novi motor stavio u vozno stanje.  :misli: Nemam pojma više, SV mi je baš drag, ali ne želim kupiti mačka u vreći  :misli: HELP

MOJ SAVJET: Kupi kod H.R.C.-DUDA i servisiraj kod H.R.C.-DUDA!!!!!  8)
Evidentirano
brm, brm...

koss

• Vozi: sv 650s(exy)
« Odgovori #49 : 14. Svibanj 2008, 17:34:09 »

Promjeni samo auspuh, prednje vilice ti se štelaju i dobre su. Sa zadnjim amortizerom meni dobro drži. Naravno da se sve može poboljšati s određenom sumom love :) Mačak u vreći sigurno nije.
Evidentirano
Unbelievable riders Dubrovnik
 Str: 1 [2] 3 4 ... 70   Gore

Stranica je generirana za 0.144 sekundi uz 20 upita.