Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 466 467 [468] 469 470   Dolje

Autor Tema: - Yamaha XT - General Topic -  (Posjeta: 1011603 )

prpa

• Spol: Muški
  • Vozi: clarke gable dvoosovinac
Odg: - Yamaha XT - General Topic -
« Odgovori #11675 : 29. Studeni 2017, 20:55:56 »

ko gastić :mrgreen: si mozes bolji motor kupiti :LOL:
Evidentirano
bolje trbuh od pijače, nego grba od štihaće

BRAPtolomej

• *
« Odgovori #11676 : 29. Studeni 2017, 23:34:50 »

Ma to ti ni ne treba.. kad lupi u blokadu znaš da si zakasnio  8)

Hah dogodilo se par puta  :LOL: Zapravo mi treba za namještanje ler gasa, učinim to i ovako od uha ali bi volio znati gdje je tih 1300-1500 rpm-a.

Dado - Idealan setup: s lijeve strane SerdareviČ, s desne AkrapoviČ.  :afro:
Evidentirano

BRAPtolomej

• *
« Odgovori #11677 : 04. Prosinac 2017, 20:49:51 »

Što mislite da li bi se ovako smio dizati motor od 185kg? Da li su ispušne grane dovoljno jake da prođe bez posljedica?

Evidentirano

Bokygs

• **
  • Vozi: sv650S
« Odgovori #11678 : 04. Prosinac 2017, 21:58:27 »

Nece mu nista bit :palacgore:
Evidentirano

Mikygs

• **
« Odgovori #11679 : 06. Prosinac 2017, 20:42:27 »

Bez brige,slobodno dizi,ja sam svoj tako dizao xy puta. :palacgore:
Evidentirano

BRAPtolomej

• *
« Odgovori #11680 : 11. Prosinac 2017, 20:26:05 »

Sad znam što nabaviti namjesto prednjeg štendera, tnx  :palacgore: Još jedno pitanje...

Xtx sada ima 40tkm a ne znam da li je prijašnji vlasnik štelao ventile na 20tkm (trebalo bi svako 20tkm provjeravati po manualu). Sada bi pretpostavljam bilo jako dobro odvesti motorbajk da se to provjeri?? Motor je onako, dosta bučan, ali ja stvarno ne znam da li je to do toga (par xt-ova na jubitu isto zvuče...).

Ne znam ni zašto pišem, da netko kaže "Maaa u redu je, to tek na 100tkm provjeriš."  :azn:
Evidentirano

črnomerec

• Ponosni vlasnik kade i weceja sa tekućom vodom
  • Vozi: Onda ne ronda
Evidentirano
zbog anice i bokala vina...

BlindBird

• **
  • Vozi: Z750R
« Odgovori #11682 : 12. Prosinac 2017, 10:55:57 »

Sad znam što nabaviti namjesto prednjeg štendera, tnx  :palacgore: Još jedno pitanje...

Xtx sada ima 40tkm a ne znam da li je prijašnji vlasnik štelao ventile na 20tkm (trebalo bi svako 20tkm provjeravati po manualu). Sada bi pretpostavljam bilo jako dobro odvesti motorbajk da se to provjeri?? Motor je onako, dosta bučan, ali ja stvarno ne znam da li je to do toga (par xt-ova na jubitu isto zvuče...).

Ne znam ni zašto pišem, da netko kaže "Maaa u redu je, to tek na 100tkm provjeriš."  :azn:

Ja sam svoje štelao na nekih 35 - 40 tkm ako me sjećanje dobro služi.. To se baš čuje ako su ventili raštelani, ima specifičan zvuk. Zvoncka; ne nzma kako bi ti bolje opisao.. Nije komplicirano za provjeriti a isplati se.. Ja znam kad sam svoje poštelao da više nije bilo zvonkog zvuka  :mrgreen:
Evidentirano
Brže, brže, brže dok uzbuđenje brzine ne pobijedi strah od smrti.

BRAPtolomej

• *
« Odgovori #11683 : 12. Prosinac 2017, 20:03:03 »

Ja sam svoje štelao na nekih 35 - 40 tkm ako me sjećanje dobro služi.. To se baš čuje ako su ventili raštelani, ima specifičan zvuk. Zvoncka; ne nzma kako bi ti bolje opisao.. Nije komplicirano za provjeriti a isplati se.. Ja znam kad sam svoje poštelao da više nije bilo zvonkog zvuka  :mrgreen:

Hvala once more!  :palacgore: Mislim da se to i čuje, da mi ventil probije klip stvarno bi se glupo osjećao. Vodim ga ovih dana na servis.

Gledao sam kako se radi na tenerki i ne izgleda previše komplicirano ali ima puno toga za skinut, a workbench mi je trotar ispred zgrade... Što bi dao za garažu, ili barem stan u prizemlju.  :evil: Ili ga provozat zgradom uzbrdo skalinima (dovoljno su uski da se ne prevrnem!) sa rezonantnim auspusima.   :mrgreen:

Neko sa foruma? https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-xt-600-cm3-oglas-23418109

Pa zar ovaj ne traži XT-a, a prodaje ovu zvijer? A možda je ipak netko odavde.  :LOL:

EDIT: Nema više oglasa, gledao sam jučer. Lik je prodavao YUGA a tražio XT600, ako nekog zanima.
Evidentirano

Dado33

• Vozi: ..lagano i gušta...
« Odgovori #11684 : 13. Prosinac 2017, 09:28:23 »

: Mislim da se to i čuje, da mi ventil probije klip stvarno bi se glupo osjećao. Vodim ga ovih dana na servis.

Gledao sam kako se radi na tenerki i ne izgleda previše komplicirano .
1-Štelanje ventila se ne radi da ventili nebi probili klip. To nema jedno s drugim nikakve veze.
2-  ja sam gledao kako je čovjek s motorom skočio 15-tak metara u dalj. Isto mi je izgledalo prilično jednostavno
Evidentirano

Zog

• Vozi: CRF 250 L
« Odgovori #11685 : 13. Prosinac 2017, 09:47:40 »

Triba ventile izbrusit da ne budu oštri i onda neće probit klip. :misli:
Evidentirano

delbi

• **
« Odgovori #11686 : 13. Prosinac 2017, 10:03:38 »

Uz isprike, nisam isao prelistavati temu..... Imam 'problem' koji je zanemariv..ali, ako nije tesko volio bi ga rijesiti. Kljuc na bravi ne mogu nikako staviti na LOCK poziciju. Ako je netko imao slican problem...i ako popravak moze odraditi debil....unaprijed puno hvala na pomoci ;)
Evidentirano
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

AnteK

• Vozi: u dolasku
« Odgovori #11687 : 13. Prosinac 2017, 13:37:13 »

Uz isprike, nisam isao prelistavati temu..... Imam 'problem' koji je zanemariv..ali, ako nije tesko volio bi ga rijesiti. Kljuc na bravi ne mogu nikako staviti na LOCK poziciju. Ako je netko imao slican problem...i ako popravak moze odraditi debil....unaprijed puno hvala na pomoci ;)

Bravica lagano šteka, to im je boljka...Probaj otići kod nekoga ključara i stavite malo grafita unutra da se razradi...
Ili kupi novu bravicu, zamjensku, npr:

https://www.ebay.com/itm/KR-Zundschlos-YAMAHA-XT-600-E-90-95-NEU-Ignition-switch/151049782223?hash=item232b44c3cf:g:yM0AAOSw4DJYi0uY

Evidentirano
U bejrutu arapi kipara u tur jebu. Bolje da su konjaka nam dali, nego sise kad smo bili mali!

BRAPtolomej

• *
« Odgovori #11688 : 13. Prosinac 2017, 14:19:24 »

1-Štelanje ventila se ne radi da ventili nebi probili klip. To nema jedno s drugim nikakve veze.
2-  ja sam gledao kako je čovjek s motorom skočio 15-tak metara u dalj. Isto mi je izgledalo prilično jednostavno

Lažu me dušmani... Ali to je super, onda ih ne treba rihtat! Samo ću dat da ih izbruse da ne budu oštri.  :mrgreen:

Ja sam mislio da imam isti problem na XTX-u dok nisam otkrio da za svako okretanje ključa treba primijeniti malo sile u suprotnom pravcu.

Zamisli sat! Ako želiš okrenuti ključ na 12 a on je trenutno na 10, donji dio ključa trebaš lagano gurati na 6. Kada želiš u LOCK poziciju uz sve to moras i stisnuti cijeli ključ unutra pa tek onda možeš okrenuti ključ na LOCK. Ne zaboravi okrenut volan skroz na lijevo.  :wink:
Evidentirano

delbi

• **
« Odgovori #11689 : 13. Prosinac 2017, 14:23:14 »

Ja sam mislio da imam isti problem na XTX-u dok nisam otkrio da za svako okretanje ključa treba primijeniti malo sile u suprotnom pravcu.

Zamisli sat! Ako želiš okrenuti ključ na 12 a on je trenutno na 10, donji dio ključa trebaš lagano gurati na 6. Kada želiš u LOCK poziciju uz sve to moras i stisnuti cijeli ključ unutra pa tek onda možeš okrenuti ključ na LOCK. Ne zaboravi okrenut volan skroz na lijevo.  :wink:
ok..za volan u lijevo znam ;) Hvala ;) Pokusam, uz sat na ruci, puno puno hvala!
Evidentirano

casper000

• **
  • Vozi: :)
« Odgovori #11690 : 14. Prosinac 2017, 00:47:27 »

ok..za volan u lijevo znam ;) Hvala ;) Pokusam, uz sat na ruci, puno puno hvala!
u gadnim si problemima ako imas digitalni,a ne analogni sat...  :misli:
Evidentirano

zlogi

• **
  • Vozi: CBR 1100XX
« Odgovori #11691 : 18. Prosinac 2017, 19:21:36 »

Našpricaj WD40 u bravicu i par puta ključ nutri van  :mrgreen: i probaj gurat u lock poziciju  :palacgore:
Evidentirano
Nema lošeg vremena, samo loša oprema! Straight roads do not make skilful riders!
Some do drugs, others pop bottles we solve our problems with wide open throttles! :evil_laugh:

delbi

• **
« Odgovori #11692 : 18. Prosinac 2017, 19:35:31 »

u gadnim si problemima ako imas digitalni,a ne analogni sat...  :misli:
istina...ubilo me, skinuo zeni zid sa sata...popizdila je ;)

Našpricaj WD40 u bravicu i par puta ključ nutri van  :mrgreen: i probaj gurat u lock poziciju  :palacgore:
ma probati cu i to, WD40 kupujem si prvom prilikom....znam da bez njega ne ide nista ;) Puno hvala ;)
Evidentirano

prpa

« Odgovori #11693 : 18. Prosinac 2017, 19:51:22 »

istina...ubilo me, skinuo zeni zid sa sata...popizdila je ;)
ma probati cu i to, WD40 kupujem si prvom prilikom....znam da bez njega ne ide nista ;) Puno hvala ;)
malo tehnike,kljuc kad gurnes u bravu,malo ga prema naprijed gurnut,volan u lijevo i kljuc u lijevo,lock :palacgore: napisao je gore Ante,to im je boljka,razloha se brava ali bi trebalo ici
Evidentirano

zlogi

• **
  • Vozi: CBR 1100XX
« Odgovori #11694 : 18. Prosinac 2017, 19:55:16 »

Pa ne zaključava čovjek vjerojatno prvi put volan da ne zna kud što i kako  :?
« Zadnja izmjena: 18. Prosinac 2017, 19:58:40 zlogi »
Evidentirano
Nema lošeg vremena, samo loša oprema! Straight roads do not make skilful riders!
Some do drugs, others pop bottles we solve our problems with wide open throttles! :evil_laugh:

delbi

• **
« Odgovori #11695 : 18. Prosinac 2017, 19:57:49 »

malo tehnike,kljuc kad gurnes u bravu,malo ga prema naprijed gurnut,volan u lijevo i kljuc u lijevo,lock :palacgore: napisao je gore Ante,to im je boljka,razloha se brava ali bi trebalo ici
nevjerojatno, ali doista nisam imao vremena...malo specificno radim...zivim, ali..puno puno hvala na savjetima, probam svakako. Naime, probavao sam pa nije islo..ali, nisam jos stigao ni jedan savjet odavdje probati... + jedan dragi covjek me cak i telefonom zvao. Puno puno hvala svima ;)
Evidentirano

prpa

« Odgovori #11696 : 18. Prosinac 2017, 20:43:12 »

javi kaj je bilo,i nemoj forsirati kljuc :palacgore:
Evidentirano

BRAPtolomej

• *
« Odgovori #11697 : 18. Prosinac 2017, 23:07:20 »

javi kaj je bilo,i nemoj forsirati kljuc :palacgore:

Osim crvenog, njega slobodno slomi.  :LOL:

Šalim se!! Bez crvenog si nahebo, njega čuvat! A stvarno probaj s drugim ključem ako ne ide. Ja sam sa svojim dobio 2 crna i jedan crveni ključ.
Evidentirano

Dado33

• Vozi: ..lagano i gušta...
« Odgovori #11698 : 18. Prosinac 2017, 23:25:12 »

Jao..koji crni crveni...Delbi, ne slušaj ništa. Samo vozi i čuvaj glavu.
Evidentirano

JosipSt

• **
« Odgovori #11699 : 18. Veljača 2018, 22:43:04 »

Gledam malo ove xt660x i naletin na bisera godine  :jesus: :jesus: :jesus:

Stari oglas, cijena manja kilometraza ista
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-xt660x-660-cm3-oglas-23353994

Novi vlasnik, nova cijena kilometraza ista
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-xt660x-660-cm3-oglas-24606557?list_return_url=https%3A%2F%2Fwww.njuskalo.hr%2Findex.php%3Fctl%3Dsearch_ads%26keywords%3Dyamaha%2B660%26categoryId%3D12046%2324606557

Cak ni opis nezna smislit nego pise sve isto  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
Tribalo bi ga nazvat  :misli: :misli:
Evidentirano
 Str: 1 ... 466 467 [468] 469 470   Gore

Stranica je generirana za 0.153 sekundi uz 21 upita.