Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 167 168 [169]   Dolje

Autor Tema: Kawasaki ZR7 topic - Koliko nas ima???  (Posjeta: 344206 )

Karcher

• Gost
Odg: Kawasaki ZR7 topic - Koliko nas ima???
« Odgovori #4200 : 13. Studeni 2017, 20:53:20 »

Prije par dana mi je motor počeo čudno raditi. Kao da radi na tri cilindra, ali ima iskru na svim svječicama. Svječice su ispravne.
A tako radi do nekih 5000 okr a iza ide ajmo reći normalno.
Ima li netko pretpostavku što bi mu moglo biti?

jedan karb se zaštopao?

ali treba pokušati i upaliti pa skidati jednu po jednu lulicu sa sviječice i vidjeti na kojemu ima najmanje promjene u radu na leru, onda je na tom cilindru problem...pa shodno tom zakjlučku pregledati i struju i karb na tom cilindru...
Evidentirano

teo2

• *
  • Spol: Muški
  • Vozi: kawasaki zr7
« Odgovori #4201 : 18. Studeni 2017, 18:57:10 »

Evo sam danas malo pregledavao motor. Treci cilindar ne radi kako treba. Ima iskru i kad odvojim kabel od svjecice se zvuk ne mjenja. I dalje na malim okretajima treokia ana vecim radi kako treba. Jos sam vidio kad potegnem čok da motor radi normalno na malim okretajima. Jos sam zatekao jednu cijev koja ide s prvog karburatora koja je otkacena. To je siroka cijev iza fovodne cijevi od goriva. Zna li tko gdje ona ide?
Evidentirano

Karcher

• Gost
« Odgovori #4202 : 18. Studeni 2017, 19:55:48 »

Evo sam danas malo pregledavao motor. Treci cilindar ne radi kako treba. Ima iskru i kad odvojim kabel od svjecice se zvuk ne mjenja. I dalje na malim okretajima treokia ana vecim radi kako treba. Jos sam vidio kad potegnem čok da motor radi normalno na malim okretajima. Jos sam zatekao jednu cijev koja ide s prvog karburatora koja je otkacena. To je siroka cijev iza fovodne cijevi od goriva. Zna li tko gdje ona ide?

ako proradi dobro kada digneš obrtaje, onda je zaštopana ler dizna na trećem karbu....skidaj cijeli registar dolje i lijepo sve raskopaj i očisti...provjeri i nivoe gorica u kotlićima....imaš sve tu po forumu slikovito objašnjeno kako ćeš što napraviti....da se ne ponavljam...
Evidentirano

*Brzi*

• **
  • Vozi: Kawasaki ZR-7
« Odgovori #4203 : 03. Prosinac 2017, 22:42:59 »

Dakle nakon 10 godina zajedničkog druženja došla je odluka za rastanak! Ako znate neku dobru dušu koja bi udomila mog ZR-a molim javite. Detalji su na njuškalu: http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-zr-7-750-cm3-oglas-24156834

Za sva dodatne informacije stojim na raspolaganju putem poruka ili na tel. 098 / 818 - 861, može i Viber i WhatsApp.
  Razlog prodaje je potraga za BMW R1150RT, eventualno K1100LT koji bi došli u obzir za zamjenu.

teo2

• *
« Odgovori #4204 : 08. Prosinac 2017, 18:48:49 »

ako proradi dobro kada digneš obrtaje, onda je zaštopana ler dizna na trećem karbu....skidaj cijeli registar dolje i lijepo sve raskopaj i očisti...provjeri i nivoe gorica u kotlićima....imaš sve tu po forumu slikovito objašnjeno kako ćeš što napraviti....da se ne ponavljam...
Evo je riješen motor. Bilo je kako si ti rekao. Zaštopana ler dizna na trećem karburatoru. Čovjek je rastavio, očistio i sve podesio i sad se ne može prepoznati motor.
Evidentirano

teo2

• *
« Odgovori #4205 : 19. Prosinac 2017, 18:49:51 »

Da li je netko mjerio kompresiju na zr-u i kolika mu je?
Evidentirano

ronny

• Vozi: vozaju me
« Odgovori #4206 : 14. Siječanj 2018, 11:36:28 »

Da li je netko mjerio kompresiju na zr-u i kolika mu je?
taman je.. :mrgreen:
Evidentirano
kad brod tone dubina je nebitna...
 Str: 1 ... 167 168 [169]   Gore

Stranica je generirana za 0.346 sekundi uz 20 upita.