.:: MOTORI ::. > Generalno o motociklima

polica osiguranja

<< < (2/7) > >>

Hevinio:
pital sam u osiguranju (buraza) i veli da ve dok je na gemištima nije siguran, al da u istoj kategoriji vozila ide bez
problema bonus sa supružnika na supružnika, i da misli da bi išlo i ta rodbinska veza al da nije 100% siguran,
al da more provjerit tek sutra il u ponedjeljak ovisno o dužini današnjeg izlaska  :mrgreen:

frosty:
meni su nedavno rekli u osiguranju da više nema mogućnosti prijenosa bonusa police osim u smrtnom slučaju i to samo sa roditelja na dijete :palacdolje:ako su meni lagali ja lažem vama :LOL:

Hrvoje:
http://www.huo.hr/podstranica.php?podstranica=15
Ne bi išlo. :mrgreen:

Ostale odredbe o bonusu i malusu

Članak 9.
(1)   Pravo na određeni premijski stupanj (bonus/malus) vezano je za vlasnika odnosno korisnika vozila i ne prenosi se na novog vlasnika.
1)    Iznimno kod stjecanja prava vlasništva vozila nasljeđivanjem unutar članova uže obitelji prava i obveze iz odredaba o premijskim stupnjevima (bonus/malus) prenose se na nasljednika.
U smislu ovih Uvjeta, članovima uže obitelji smatraju se supružnici, djeca i roditelji.
2)    Iznimno, pravo na stečeni premijski stupanj osiguranika može se prenijeti na njegovog supružnika ukoliko osiguranik proda ili odjavi vozilo.

zgrdic:
[Članak 9.
(1)   Pravo na određeni premijski stupanj (bonus/malus) vezano je za vlasnika odnosno korisnika vozila i ne prenosi se na novog vlasnika.
1)    Iznimno kod stjecanja prava vlasništva vozila nasljeđivanjem unutar članova uže obitelji prava i obveze iz odredaba o premijskim stupnjevima (bonus/malus) prenose se na nasljednika.
U smislu ovih Uvjeta, članovima uže obitelji smatraju se supružnici, djeca i roditelji.
2)    Iznimno, pravo na stečeni premijski stupanj osiguranika može se prenijeti na njegovog supružnika ukoliko osiguranik proda ili odjavi vozilo.[/i][/size]
hvala Hrvoje,ovo je pravi i konkretan odgovor,svaka čast-pozdrav

max34:

--- Citat: zgrdic - 12. Prosinac 2008, 14:36:42 ---kupio sam motor,sin na polici ima 50 %,koji čemo prodati ili odjaviti.
E sada kako da ostvarim popust od 50 % na svoje ime ili kako prenesti policu na mene
hvala-pozdrav

--- Kraj citata ---

nikako...bojim se da je to nemoguća misija....

--- Citat: mate - 12. Prosinac 2008, 15:00:59 ---Koliko se sjećam, s tebe na sina može, obrnuto ne.

--- Kraj citata ---

to je moglo do prije dvije godine, zakon su mijenjali tako da jedino u slučaju naslijeđivanja vozila (smrtni slučaj) djeca naslijede i policu osiguranja.....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju