Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Off road utrka 28.-29.03.2009 Ribnik- Karlovac  (Posjeta: 1209 )

alan ford eskort

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Dobro
Off road utrka 28.-29.03.2009 Ribnik- Karlovac
« : 21. Ožujak 2009, 15:50:09 »

Iako sam temu zelio otvoriti u Birtiji uz blagoslov Gazde dobio sam preporuku da se tema otvori ovdje pa ako admini misle da nije prikladna neka je presele.

Dakle ovo je poziv za sve one koji voze terence ili SUV-ove (jedini uvjet je da su 4X4) da dodju na Turist utrku u organizaciji Offraoad kluba Schnee.
Voznja ce biti iz dva dijela. Prvi dio je voznja po road booku. Ne mjeri se vrijeme nego broj skupljenih tajnih pecata. Za vrijeme utrke u vozilo sa vama mogu biti zene,djeca,ljubavnice,djedovi,bake,frendovi itd. Svrha utrke je da ljudi koji posjeduju terenska vozila,a nemaju novaca i vremena ili zelje za pravim offroad utrkama probaju voziti po roadbooku, usput upoznavajuci krajeve Lijepe nase i provedu ugodan vikend u prirodi, a mozda koga uspijemo nagovoriti i na pravu utrku u soft ili hard kategoriji :mrgreen:
Drugi dio utrke je voznja po motocross stazi. Tu ce se mjeriti vrijeme. Zbrajanjem vremena i pecata dobija se pobjednik.
Isto tako organizira se i enduro ATV utrka.

Sve detalje mozete naci na http://www.schnee-offroad.com/
Evidentirano

z-1000mk

• Vozi: PraNinđu
Odg: Off road utrka 28.-29.03.2009 Ribnik- Karlovac
« Odgovori #1 : 21. Ožujak 2009, 16:08:05 »

Hm... prošle godine je bila ekipa kaj im nije radil prednji pogon pa me zanima ak nebu opči potop dali mogu i ja sa 4x2 ???   :misli:

Inače bilo je jedno od boljih druženja na kojima sam bio prošle godine...  :palacgore:
Evidentirano
Barenstarke bikes fur kleine mause
Let the good times roll...
Il si Ninđa il si Minđa... Fuck you & have nice day

alan ford eskort

• **
  • Vozi: Dobro
Odg: Off road utrka 28.-29.03.2009 Ribnik- Karlovac
« Odgovori #2 : 22. Ožujak 2009, 18:12:12 »

Dogovor je slijedeci. Ako ne bude padala kisa dan prije ili na dan utrke mogu se prijaviti i ljudi sa SUV vozilima koji imaju pogon samo na 2 kotaca, ali njihov rezultat se ne boduje.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.215 sekundi uz 21 upita.