Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 168 169 [170] 171 172   Dolje

Autor Tema: Yamaha XT 1200 Z Super Tenere  (Posjeta: 391419 )

Elias

• Spol: Muški
  • Vozi: '02 K1200RS, '93 XTZ750ST
  • Lokacija: ..........CH=Zürich.......... Sinj-Đakovo=Bananaland
Odg: Yamaha XT 1200 Z Super Tenere
« Odgovori #4225 : 13. Rujan 2018, 09:18:05 »

B4l, od kud su ta dodatna svijetla??

Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
Evidentirano
Vlast je NAJVEĆI neprijatelj naroda!!!!
htp://www.youtube.com/watch?v=rmfezDOSd2g

biker4life

• moderator
  • Vozi: yamaha
« Odgovori #4226 : 13. Rujan 2018, 10:06:41 »

B4l, od kud su ta dodatna svijetla??

Originalna dodatna oprema. Proizvođač PIAA.
Evidentirano
Alpe 2017. :smoke:
                   Gross i Vršić + Dolomiti 2018. 8)

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #4227 : 13. Rujan 2018, 14:06:47 »

Joke ako ima vremena može napisati kako su im se ti motori pokazali po pitanju servisa i opčenito iskustva sa vlasnicima, jer ovdje kod mene je ovo veća egzotika od Ferrarija. :? Mislim da su u Istri trenutno samo 2 ili 3, ne računajući ovaj tvoj koji je nekada bio u Poreču.

Taman radimo jednom servis na 80000. Upravo tu imamo primjer gdje je aftersales roll bar skoro pa ispilan flexericom od strane servisera :mrgreen:

A tu je bila i Cosmova ... a ta je prošla fino sito i krupno rešeto  :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 13. Rujan 2018, 14:53:15 joke »
Evidentirano
Potencijalni kupci TMax-a. U buduće morate tražit pismeno odobrenje "forumskih mudraca" kako bi uopće smijeli svojim novcima kupiti istog. : )

DuroDu

• *
  • Vozi: S10, Vespa PX 200E
« Odgovori #4228 : 20. Rujan 2018, 22:14:29 »

koji roll bar staviti kao nadogradnju na ovoga koji mi nosi i maglenke a štiti samo dekla
ja bi stavio nešto da mi zaštiti  i plastike

Dođi do mene vidit Touratech. Morat ćeš skidat onda original. Ja sam na njih išao zbog zaštite kilera. A i strše puno manje od Givija.
Evidentirano

joke

« Odgovori #4229 : 21. Rujan 2018, 11:57:28 »

Dođi do mene vidit Touratech. Morat ćeš skidat onda original. Ja sam na njih išao zbog zaštite kilera. A i strše puno manje od Givija.

E sad mi je jako žao što sam izbrisao video u kojem sam snimio psovke servisera dok radi na motoru sa Touratech roll-barom  :LOL:
Evidentirano
Potencijalni kupci TMax-a. U buduće morate tražit pismeno odobrenje "forumskih mudraca" kako bi uopće smijeli svojim novcima kupiti istog. : )

davor_77

• Shampoo boy
« Odgovori #4230 : 21. Rujan 2018, 12:42:54 »

Dakle, izbjegavati P&B servis, mehaničari su skloni iživljavanju na tuđim motorima.
Evidentirano

joke

« Odgovori #4231 : 21. Rujan 2018, 13:20:11 »

Da, bio bi više i red da se red čekanja smanji sa 2 tjedna na kraće
Evidentirano

ROMANISTA

• Vozi: S10 & Vespa Super Sport 300
« Odgovori #4232 : 21. Rujan 2018, 14:17:30 »

Bogami givi ne strsi vise od ovih tvojih. Cak bi reka da cak i malo vise stite
Evidentirano
KEITH FAKIN RIFFHARDS

ROMANISTA

« Odgovori #4233 : 21. Rujan 2018, 14:18:06 »

Dakle, izbjegavati P&B servis, mehaničari su skloni iživljavanju na tuđim motorima.
Ne trolaj. Procitaj sta je napisa prije toga
Evidentirano
KEITH FAKIN RIFFHARDS

niksa05

• **
  • Vozi: Bandit 1200S, Yamaha XT1200Z
« Odgovori #4234 : 22. Rujan 2018, 22:35:00 »

naletim sutra
upravo se vratio iz đira Slo Austrija
Evidentirano

DuroDu

• *
  • Vozi: S10, Vespa PX 200E
« Odgovori #4235 : 23. Rujan 2018, 23:00:40 »

Bogami givi ne strsi vise od ovih tvojih. Cak bi reka da cak i malo vise stite
Slažem se da više štite, jer su puno viši, ali zato su glomazniji, a vjerovatno zato i teži. Meni su uz sve to i jako ružni. I dalje sam mišljenja da više strše od Turatecha, ali nebih se zaklinjao. Da kiler nije boćno, nebi ja stavljao ni jednoga.
Evidentirano

Cvitalo

• **
  • Vozi: Honda Integra 750s
« Odgovori #4236 : 24. Rujan 2018, 19:06:24 »

Jel ima ova tenere dinamički ovjes ka GS i Caponord i (ako ko zna) koji još motori imaju to čudo?
Evidentirano
Otkad imam novu kacigu, glava mi više ni ne treba.

biker4life

• moderator
« Odgovori #4237 : 25. Rujan 2018, 00:13:27 »

Jel ima ova tenere dinamički ovjes ka GS i Caponord i (ako ko zna) koji još motori imaju to čudo?

Nema!

Dolazi u dvije izvedbe, ovjes je potpuno podesiv, na prvoj izvedbi manualno, dok u ZE izvedbi elektronski.

Ima naravno ABS, te TC i UBS koji funkcioniraju sasvim korektno, sa posebnim naglaskom na ovog zadnjeg.

Ovjes je za jednog japanca prilično ozbiljan i motor sa stvarno fino vozi.
Evidentirano

Cvitalo

• **
« Odgovori #4238 : 25. Rujan 2018, 13:37:21 »

Šta ga opravdavaš, nema i gotovo.  :mrgreen:

Tek sam se  susrea s tim pojmom dinamičkog ovjesa, pa mi postaje jasno zašto ljudi koji putuju sa boljim polovicama kupuju GS-a. Ja na ipak tvrdoj Integri dobro promišljam kako ću prelazit preko neravnina kada vozim suprugu jer suvozači ne mogu niti osjetit niti pratit situaciju na cesti te osjete svaki udarac, pogotovo ukoliko imaju problema s leđima.

Kod solo vožnje mi dinamički ovjes i ne igra toliku ulogu. Čitam da poboljšava i voznost al ne bi tome pridava toliku važnost. Eto do tih sam zaključaka do sada doša...ako je koga briga uopće...iako nije...pa šta sad.
Evidentirano

biker4life

• moderator
« Odgovori #4239 : 25. Rujan 2018, 20:56:32 »

Tek sam se  susrea s tim pojmom dinamičkog ovjesa, pa mi postaje jasno zašto ljudi koji putuju sa boljim polovicama kupuju GS-a. Ja na ipak tvrdoj Integri dobro promišljam kako ću prelazit preko neravnina kada vozim suprugu jer suvozači ne mogu niti osjetit niti pratit situaciju na cesti te osjete svaki udarac, pogotovo ukoliko imaju problema s leđima.

Kod solo vožnje mi dinamički ovjes i ne igra toliku ulogu. Čitam da poboljšava i voznost al ne bi tome pridava toliku važnost. Eto do tih sam zaključaka do sada doša...ako je koga briga uopće...iako nije...pa šta sad.

i bolje da nema :mrgreen:

ono čega nema - ne može se pokvariti :mrgreen:

neznam koliko imate kg, ali ako dotegneš zadnji amortizer prema hard, za vožnju sa suvozačem, u načelu kada se voziš solo dobiješ samo rekreativniji motor (zadnji kraj je viši), dok se u dvoje voziš normalno i ne osjetiš nikakve rupe, ovo je 1200ccm, ipak je to klasa za sebe po pitanju komponenti

ja čak ni nisam dirao prednju vilicu, odlično je podešena tvornički (ja 95 kg suvozačica 55 kg + kuferi)

bivšeg fazera sam cijelog preštimao :mrgreen:
http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=160783.msg4838097#msg4838097
Evidentirano

joke

« Odgovori #4240 : 26. Rujan 2018, 09:42:08 »

Hard je hard jedino ako si sam....ako si sa suvozačem malo zategnutiji je normalan kao i nezategnut dok si sam, ako je puno zategnut i imaš suvozača i prtljagu opet nije hard nego normalan .... razliku "hard" osjetiš jedino ako si sam bez prtljage a dotežeš oprugu.
Evidentirano

gvo

• Reinkarnirani Krleza
  • Vozi: cb600f '07, Z1SX
« Odgovori #4241 : 26. Rujan 2018, 09:58:15 »

Ako mogu birat, za svoje pare, radije dobar aftermarket ovjes, nego bilo što dinamički. Kvaliteta komponenti tih dinamičkih ovjesa  je često ispod aftermarketa. Ono što plaćaš je automatika, software, kompleksnost. Da ne govorimo o problemima kad ti krepa van garancije ili u nekoj pripizdini. Probao sam dosta motora s dinamičkim, i fakat ne vidim neke koristi od toga, osim ako nisi u bmwejaš, pa se voliš kurčit marketinškim kraticama.
Evidentirano

biker4life

• moderator
« Odgovori #4242 : 26. Rujan 2018, 10:00:38 »

Hard je hard jedino ako si sam....ako si sa suvozačem malo zategnutiji je normalan kao i nezategnut dok si sam, ako je puno zategnut i imaš suvozača i prtljagu opet nije hard nego normalan .... razliku "hard" osjetiš jedino ako si sam bez prtljage a dotežeš oprugu.

Šta nisam to napisao!? :shock: :mrgreen:

Ako mogu birat, za svoje pare, radije dobar aftermarket ovjes, nego bilo što dinamički. Kvaliteta komponenti tih dinamičkih ovjesa  je često ispod aftermarketa. Ono što plaćaš je automatika, software, kompleksnost. Da ne govorimo o problemima kad ti krepa van garancije ili u nekoj pripizdini. Probao sam dosta motora s dinamičkim, i fakat ne vidim neke koristi od toga, osim ako nisi u bmwejaš, pa se voliš kurčit marketinškim kraticama.

:palacgore:
Evidentirano

Cvitalo

• **
« Odgovori #4243 : 26. Rujan 2018, 16:21:51 »

Probao sam dosta motora s dinamičkim...

Daj molim te samo mi brzinski pobroji koji sve motori imaju dinamički ili koje si voza...kad se već bavim glupostima. Svakako znači nije taj dinamički nešto ekstra.
Evidentirano

gvo

• Reinkarnirani Krleza
« Odgovori #4244 : 26. Rujan 2018, 16:37:31 »

Ne da mi se pobrojavat, ni flejmat, u krugu 50 km od boravišta imam dealere s manje više kompletnim demo lagerima svih brendova osim talijana. Politika je donesi vozačku, potpiši i testiraj. Mene takav ovjes osobno nije impresioniralo, dopuštam da je nekome fora. Uzeo bi motor s tim jedino da ne mogu dobit vulgaris verziju u nekom razumnom roku.
Evidentirano

biker4life

• moderator
« Odgovori #4245 : 26. Rujan 2018, 17:46:43 »

Ima tu još nešto. Recimo uzme se motor sa el. podesivim ovjesom, ili sa el./dinamičkim ovjesom i u nekoj fazi shvatite da vam je amortizacija slaba neovisno o elektronici. E bojim se da onda tu nema mogučnosti dogradnje, bar ja ne vidim kako, pogotovo kod vozila gdje se sve podešava preko satova i tvornički se ne nudi neka jača verzija amortizacije.

Kod ovih "mehaničkih" motora, fino skineš vilice, zadnji amortizer, naprid ubaciš catrige set, iza drugi amortizer, a motor ni nezna da se nešto desilo, i podesiš po svom guštu. :neznam: :mrgreen:
Evidentirano

Branko-ST

« Odgovori #4246 : 26. Rujan 2018, 17:56:12 »

koliko si Dakara zavrsija di si steka svo to iskustvo?

Forum je stvarno zakon  :LOL:
Evidentirano
▒▓█▀H▄A▀J▄D▀U▄▀K▄▀▄S▀▄P▀▄L▀▄I▀▄T▀█▓▒

ROMANISTA

« Odgovori #4247 : 26. Rujan 2018, 18:26:58 »

Ne da mi se pobrojavat, ni flejmat, u krugu 50 km od boravišta imam dealere s manje više kompletnim demo lagerima svih brendova osim talijana. Politika je donesi vozačku, potpiši i testiraj. Mene takav ovjes osobno nije impresioniralo, dopuštam da je nekome fora. Uzeo bi motor s tim jedino da ne mogu dobit vulgaris verziju u nekom razumnom roku.
Trolllloolollollol
Evidentirano
KEITH FAKIN RIFFHARDS

Cvitalo

• **
« Odgovori #4248 : 27. Rujan 2018, 13:05:26 »

Kod ovih "mehaničkih" motora, fino skineš vilice, zadnji amortizer, naprid ubaciš catrige set, iza drugi amortizer, a motor ni nezna da se nešto desilo, i podesiš po svom guštu. :neznam: :mrgreen:

Kako misliš fino. Nama običnim smrtnicima to znači 15 dana guglanja,čitanja 100 strana raznih foruma i bacanja para da bi na kraju dobili totalno sranje jer nemamo pojma šta radimo i kupili smo totalno krive after market proizvode. Al bar ubijemo 20 dana dok čekamo penziju.  :mrgreen:
Evidentirano

gvo

• Reinkarnirani Krleza
« Odgovori #4249 : 27. Rujan 2018, 13:19:03 »

Pođeš na stranice od dealera ohlinsa. Odabereš kit(ove) za svoj model ovisno o financijama. Ispuniš opcije o težini, načinu vožnje, itd. Platiš. Preuzmeš pošiljku. Odneseš nekome da ti ugradi. :misli:
Evidentirano
 Str: 1 ... 168 169 [170] 171 172   Gore

Stranica je generirana za 0.391 sekundi uz 21 upita.