Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 136   Dolje

Autor Tema: kRRndija  (Posjeta: 255351 )

Gato

• Spol: Muški
  • Vozi: Milenijskog TuDuMa
Odg: kRRndija
« Odgovori #3275 : 21. Lipanj 2018, 00:44:41 »

btw. tebi sa D kategorijom mogu i posuditi vozilo ponekad -ako je nekakva ekskurzija u pitanju  :wink:

Taman može vozit "Vrane" umjesto u kombiju. :LOL:
Evidentirano
Ne slusajte narodnjake, umrite prirodnom smrcu!Free Rider - Mačak - Slavonija

miro

• prijatelj od Isusa
  • Vozi: MTS 1000
« Odgovori #3276 : 21. Lipanj 2018, 21:05:51 »

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3277 : 02. Srpanj 2018, 17:10:07 »

Voda teče, ljudi se voze, flaše se pune...  :mrgreen:
Evidentirano

guso

• **
« Odgovori #3278 : 03. Srpanj 2018, 15:24:52 »

Voda teče, ljudi se voze, flaše se pune...  :mrgreen:

Tako nekako  :palacgore:

Evidentirano
Gusler

rocky6

• Vozi: veliki motor
« Odgovori #3279 : 03. Srpanj 2018, 18:26:38 »

Tako nekako  :palacgore:

Ajd fino uslikaj svoj motor s boka, i još nekako i postavi u neku temu npr. " motori koje ne vidjamo.." ,prosao si nekidan prebrzo pokraj sportiva pa nisam stigao vidjeti. A baš mi se čini zanimljiv :wink:
Evidentirano
We live in the era of the smart phones and stupid people.

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3280 : 05. Srpanj 2018, 07:39:49 »

Guso is on the road again...  :021: :palacgore:
Evidentirano

FireRider900

• **
  • Vozi: GSXR 1000
« Odgovori #3281 : 08. Srpanj 2018, 23:36:26 »

Miro ajmo barem nedjeljom stavit koju fotku od druženja sa bRRda da nam tema ne zamre skroz  :paper:
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3282 : 09. Srpanj 2018, 07:19:55 »

Miro ajmo barem nedjeljom stavit koju fotku od druženja sa bRRda da nam tema ne zamre skroz  :paper:
ajd  :mrgreen:
 :palacgore:

tema ako i umre kRRndija živi vječno!  :LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3283 : 09. Srpanj 2018, 07:22:22 »

Ubuduće, ŽELJKO, izričito ti zabranjujem da na bRRdo više nosiš tu svoju prognozu na mobitelu, jer posijao si strah među bajkerskom populacijom i svi se razbježali kao da su od šećera a ne metala, gume, kože, gore-texa i ulja i goriva...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3284 : 09. Srpanj 2018, 07:37:00 »

kolegi na Benelli TNT 1130: super ti je bajk, čak ljepši od tebe  :LOL: :LOL: :LOL:, lijepo radi, lijepo izgleda, po meni kupio si zamjetan motor jako povoljno! A što se vožnje tiče, dobro me poslušaj: vozio si super, skoro nisam vidio da netko tako dobro vozi: dobar nagib, niti jednom nisi napustio sredinu svoje trake, a kamoli da si prešao bijelu crtu, na svako skretanje i promjenu smjera ili stajanje uključio si pokazivač smjera - to se rijetko viđa, ali znaj da iznimno cijenim takvu vožnju, a i svi drugi sudionici u prometu. Treba se sigurno vratiti domeka svojoj obitelji, tko ju ima, ili svojoj samoći, tko ju nema  :mrgreen:.
Dakako, da sve nije bajno, i za pohvalu, treba reći i ovo: zar čovjek s tako lijepim motorom, uredno obrijan i njegovan, uredno vozi - pa psuje? Nikako ti ne leži, loša navika koje se svatko može riješiti, tko hoće  :palacgore:

A da sam ti ime zaboravio, jesam, muško sam, tulav sam za te stvari, ali srest ćemo se opet pa ću ponoviti gradivo.  :palacgore:

Vidimo se nekom drugom prilikom ako Bog da...  :palacgore: 

Posebno pozdravljam tvoju odvažnost da kupiš neobičan i nesvakidašnji bajk, i dadeš stroju priliku da ti pruži gušt u vožnji bez obzira na tipično hrvatsko ziheraštvo koje uglavnom kupuje samo "provjerenu robu koju sutra može lako prodati". Ne kažem da je to besmisleno, ali gdje je u tome ljepota otkrivanja novih horizonata i osvajanja do sada nepoznatog? Nema je!  :cool:
Evidentirano

dovla

• Vozi: HUSKY
« Odgovori #3285 : 09. Srpanj 2018, 07:51:04 »

kolegi na Benelli TNT 1130: super ti je bajk, čak ljepši od tebe  :LOL: :LOL: :LOL:, lijepo radi, lijepo izgleda, po meni kupio si zamjetan motor jako povoljno! A što se vožnje tiče, dobro me poslušaj: vozio si super, skoro nisam vidio da netko tako dobro vozi: dobar nagib, niti jednom nisi napustio sredinu svoje trake, a kamoli da si prešao bijelu crtu, na svako skretanje i promjenu smjera ili stajanje uključio si pokazivač smjera - to se rijetko viđa, ali znaj da iznimno cijenim takvu vožnju, a i svi drugi sudionici u prometu. Treba se sigurno vratiti domeka svojoj obitelji, tko ju ima, ili svojoj samoći, tko ju nema  :mrgreen:.
Dakako, da sve nije bajno, i za pohvalu, treba reći i ovo: zar čovjek s tako lijepim motorom, uredno obrijan i njegovan, uredno vozi - pa psuje? Nikako ti ne leži, loša navika koje se svatko može riješiti, tko hoće  :palacgore:

A da sam ti ime zaboravio, jesam, muško sam, tulav sam za te stvari, ali srest ćemo se opet pa ću ponoviti gradivo.  :palacgore:

Vidimo se nekom drugom prilikom ako Bog da...  :palacgore: 

Posebno pozdravljam tvoju odvažnost da kupiš neobičan i nesvakidašnji bajk, i dadeš stroju priliku da ti pruži gušt u vožnji bez obzira na tipično hrvatsko ziheraštvo koje uglavnom kupuje samo "provjerenu robu koju sutra može lako prodati". Ne kažem da je to besmisleno, ali gdje je u tome ljepota otkrivanja novih horizonata i osvajanja do sada nepoznatog? Nema je!  :cool:

Jedino besmisleno je ovo što si ti napisao... jer kako osvajati nepoznato i otkrivati nove horizonte s motorom koji je više u radioni nego na cesti? Inače ne govorim konkretno za baš taj motor iz teme već za isti model koji je kolega imao.. Pa to su strahote...
Evidentirano

guso

• **
« Odgovori #3286 : 09. Srpanj 2018, 13:48:00 »

Jedino besmisleno je ovo što si ti napisao... jer kako osvajati nepoznato i otkrivati nove horizonte s motorom koji je više u radioni nego na cesti? Inače ne govorim konkretno za baš taj motor iz teme već za isti model koji je kolega imao.. Pa to su strahote...

Ja sam siguran da je Miro pod time "osvajati nepoznato i otkrivati nove horizonte " ipak koristio tešku metaforu. Kod nas je i kupovina takvog motora već osvajanje nepoznatog i novog horizonta  :misli:  :mrgreen: 

Btw. prošao jučer kod izvora mislim da je bilo oko 6 -pola 7, bilo neka skroz mlada ekipica sa skuteRRima  :mrgreen:
Kada inače budeš gore, Miro ?
Evidentirano
Gusler

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3287 : 09. Srpanj 2018, 16:31:11 »

Ja sam siguran da je Miro pod time "osvajati nepoznato i otkrivati nove horizonte " ipak koristio tešku metaforu. Kod nas je i kupovina takvog motora već osvajanje nepoznatog i novog horizonta  :misli:  :mrgreen: 

Btw. prošao jučer kod izvora mislim da je bilo oko 6 -pola 7, bilo neka skroz mlada ekipica sa skuteRRima  :mrgreen:
Kada inače budeš gore, Miro ?
poslije ručka, oko 15h, 16h dok papučari spavaju probavljajući ručak što su skuhali ženama...  :mrgreen:
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3288 : 09. Srpanj 2018, 16:39:10 »

dakako da nije besmisleno... pa to su horizonti... odvažni iskušavaju nepredvidivo...  :mrgreen:

pa nije valjda situacija tako crna i teska?  :wink:

S pravim strojevima treba znati rukovati... :mrgreen:

Tak su pričali i za Ducati, ovo ono, ja ga vozim 13 godina i nikad se ništa nije pokvarilo. ALi ništa. Čuj, netko bi i nakovanj pokidao... jel taj tvoj frend jedan od njih?  :mrgreen:

:palacgore:
Evidentirano

dovla

• Vozi: HUSKY
« Odgovori #3289 : 09. Srpanj 2018, 17:10:44 »

S ovim benelijem je baš baš bilo problema.. Struja br 1.. A što reći osim sretno mu bilo i neka ga obiđu!
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3290 : 09. Srpanj 2018, 17:13:58 »

S ovim benelijem je baš baš bilo problema.. Struja br 1.. A što reći osim sretno mu bilo i neka ga obiđu!
Koliko sam shvatio čovjeka, svjestan je tih stvari, ali se ipak odvažio... a bumo vidli kako će stvar fercerati  :palacgore:
Evidentirano

DADO+

« Odgovori #3291 : 09. Srpanj 2018, 18:18:56 »

:misli: moguće da je taj TNT Šekijev i
nisam ga baš previše vidio da
se voza s njim, kao puno godina prije,
ali sad kad ga je Jago prodao, nije ionako ni bitno  :mrgreen:

BTW
motor je baš mali i ima potencijala, a
kakava je kvaliteta :neznam: ;)
Evidentirano
:rock:

DADO+

« Odgovori #3292 : 09. Srpanj 2018, 18:23:57 »

edit

ne sumnjam da ga nisu zrihtali, ali
to uzeti, ako i malo "stružeš"  :mrgreen:
zaista je odvažno  :palacgore:
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3293 : 09. Srpanj 2018, 18:39:28 »

who dares wins!

:lipotan: :lipotan: :lipotan:
Evidentirano

salej600

• **
« Odgovori #3294 : 10. Srpanj 2018, 08:36:10 »

kada su se pojavili novi kod nas prvi puta tamo nekako otprilike prije ajd oko 12-13 godina na Osijek street race. Na jednom je uštekao mjenjač u roku od 4-5 malo jačeg kretanja i probe po parkingu. Drugi je malo malo nešto štucao i teško palio.

Nadam se da će se ovaj bolje iskazati, jer stvarno prekrasno izgleda. Kao nov je
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3295 : 10. Srpanj 2018, 16:20:44 »

kada su se pojavili novi kod nas prvi puta tamo nekako otprilike prije ajd oko 12-13 godina na Osijek street race. Na jednom je uštekao mjenjač u roku od 4-5 malo jačeg kretanja i probe po parkingu. Drugi je malo malo nešto štucao i teško palio.

Nadam se da će se ovaj bolje iskazati, jer stvarno prekrasno izgleda. Kao nov je
lijep je, da. jako. Pa valjda ako je što i bilo pretpostavljam u duhu dobre vjere da je sređeno kad je u prodaji. pa ne bi si valjda prodavač takvog renomea iz broda dozvolio da proda čovjeku motor što ne valja. sumnjam.  :wink:
Evidentirano

Gato

• Vozi: Milenijskog TuDuMa
« Odgovori #3296 : 10. Srpanj 2018, 18:16:42 »

:misli: moguće da je taj TNT Šekijev i
nisam ga baš previše vidio da
se voza s njim,

Kad kažeš "Šekijev" misliš na kolegu Šavrića s Osječke ili...? Ne sjećam se da je on imao TNT... :misli:

Inače, meni lijep i zanimljiv motor od pojavljivanja, a što se kvalitete tiče, ne mogu ništa reći jer ne znam nikoga tko ga ima niti sam što konkretno čuo. :neznam:
Evidentirano
Ne slusajte narodnjake, umrite prirodnom smrcu!Free Rider - Mačak - Slavonija

DADO+

« Odgovori #3297 : 10. Srpanj 2018, 19:06:02 »

Kad kažeš "Šekijev" misliš na kolegu Šavrića s Osječke ili...? Ne sjećam se da je on imao TNT... :misli:

Inače, meni lijep i zanimljiv motor od pojavljivanja, a što se kvalitete tiče, ne mogu ništa reći jer ne znam nikoga tko ga ima niti sam što konkretno čuo. :neznam:

da,
ali sad si me sjetio (malo sam gledao neke prošle fotke :starac:  :mrgreen: )
mislim da je zadnje bio kod Nikole, ali ni njega baš nisam previše vidio po Slavoniji da se voza s njim :LOL:

evo nešto sam našao  :palacgore:

:misli: zadnje, mislim da sam ga vidio na blagoslovu motora (prije "par" godina), ali JBGa - memorija me izdaje polako  :LOL:
« Zadnja izmjena: 10. Srpanj 2018, 19:13:50 DADO+ »
Evidentirano

DADO+

« Odgovori #3298 : 10. Srpanj 2018, 19:09:17 »

who dares wins!

:lipotan: :lipotan: :lipotan:

:palacgore: tako nekako  :LOL:
Evidentirano

zeljkocbf600

• *
  • Vozi: Honda CBF 600 SA
« Odgovori #3299 : 11. Srpanj 2018, 19:16:37 »

Ubuduće, ŽELJKO, izričito ti zabranjujem da na bRRdo više nosiš tu svoju prognozu na mobitelu, jer posijao si strah među bajkerskom populacijom i svi se razbježali kao da su od šećera a ne metala, gume, kože, gore-texa i ulja i goriva...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nikad više......dajem časnu pionirsku   :mrgreen: :mrgreen: Miro u nabrajanju si zaboravio plastiku :wink:
« Zadnja izmjena: 11. Srpanj 2018, 21:08:38 zeljkocbf600 »
Evidentirano
 Str: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 136   Gore

Stranica je generirana za 0.147 sekundi uz 21 upita.