Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 132 133 [134] 135 136   Dolje

Autor Tema: kRRndija  (Posjeta: 255359 )

Zorro

• Spol: Muški
  • Vozi: KLV-1000
Odg: kRRndija
« Odgovori #3325 : 21. Kolovoz 2018, 20:20:39 »

Sad još uzmite papir i krenite skupljati peticiju.
Treba ljude podsjetiti na peticiju da ne bi slučajno zaboravili.
Katastrofa
Eto zbog Mirinog i mog zbog pisanja na forumu koji BTW prate svi stanovnici Starčevićeve ..podsjetili smo ih da ponovo pokrenu peticiju baš mi je sad žao  :embarrassed:
..bravo mudri  :LOL: 
 :povraca:
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
  • Vozi: MTS 1000
« Odgovori #3326 : 21. Kolovoz 2018, 20:39:27 »

Da netko tko ima moć, ima i dobre volje i malo mašte isposlovao bi da je staza bar u neko doba godine dostupna, podigle bi se zvučne barijere prema kućama, malo sanirale izletne zone, ljudi sklonili s ceste i zapravo uvjeren sam da bi dolazili odsvakud... možda bi i neki štand s pićem funkao... možda bi nastao rasadnik nove generacije vozača, trkača... who knows... ali dobro, možda sam ja mašti dao previše slobode...  :mrgreen:
 :palacgore:
Evidentirano

Sip

• Vozi: Snove
« Odgovori #3327 : 22. Kolovoz 2018, 10:39:03 »

Da netko tko ima moć, ima i dobre volje i malo mašte isposlovao bi da je staza bar u neko doba godine dostupna, podigle bi se zvučne barijere prema kućama, malo sanirale izletne zone, ljudi sklonili s ceste i zapravo uvjeren sam da bi dolazili odsvakud... možda bi i neki štand s pićem funkao... možda bi nastao rasadnik nove generacije vozača, trkača... who knows... ali dobro, možda sam ja mašti dao previše slobode...  :mrgreen:
 :palacgore:

Ovaj put nisi, nego zdravom razumu :palacgore:
Evidentirano
ONE MAN, ONE BIKE, ONE REASON

EVERYDAY IS A RACE DAY

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3328 : 03. Rujan 2018, 16:41:14 »

Bar koliko sam ja čuo, Glavica ostaje otvorena cijeli 9 mjesec, subotom i nedjeljom. Čini se da se ne samo kRRndija već i druge ekipe preseliše u dobrom broju tamo. Lijepo se vozi, dosta ljudi, ako sam dobro shvatio 100kn je cjelodnevna vožnja. Neki dobro peglaju, nema što. Bolje tamo nego na bRRdu  :palacgore:
Evidentirano

Zorro

« Odgovori #3329 : 03. Rujan 2018, 21:13:57 »

Bar koliko sam ja čuo, Glavica ostaje otvorena cijeli 9 mjesec, subotom i nedjeljom. Čini se da se ne samo kRRndija već i druge ekipe preseliše u dobrom broju tamo. Lijepo se vozi, dosta ljudi, ako sam dobro shvatio 100kn je cjelodnevna vožnja. Neki dobro peglaju, nema što. Bolje tamo nego na bRRdu  :palacgore:
..ti kad se zaželiš muške vode s kRRndijskog izvora..samo javi..odmah krećem u potpisivanje peticije protiv vožnje na Glavici  :LOL:
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3330 : 04. Rujan 2018, 10:42:58 »

..ti kad se zaželiš muške vode s kRRndijskog izvora..samo javi..odmah krećem u potpisivanje peticije protiv vožnje na Glavici  :LOL:
:LOL: :LOL: :LOL:

svaka čast kolegstvo... :palacgore:

:LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3331 : 22. Rujan 2018, 16:41:58 »

živjela glavica, dolje kRRndija!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:shock: :shock: :shock:

:cry: :cry: :cry:
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3332 : 24. Rujan 2018, 07:09:04 »

Jučer sam bio toliko lijen da mi se nije dalo obući odijelo, izgurat motor iz garaže  i pohodit bRRdo. Strašno je to kad ostariš....
u kasno popodne automobilski posjet glavici - puna je. Lijepo je vidjeti ljude da se druže i voze.  :palacgore:
Evidentirano

Gato

• Vozi: Milenijskog TuDuMa
« Odgovori #3333 : 24. Rujan 2018, 14:01:24 »

Jučer sam bio toliko lijen da mi se nije dalo obući odijelo, izgurat motor iz garaže  i pohodit bRRdo. Strašno je to kad ostariš....
u kasno popodne automobilski posjet glavici - puna je. Lijepo je vidjeti ljude da se druže i voze.  :palacgore:

Lijepo je vidjet da se voze :palacgore:, ali bas nije lijepo vidjet kako se razbijaju.
Srećom, za sad je sve zlo sto se događalo relativno dobro proslo za vlasnike, (nešto manje za motore :mrgreen:), ali do kad će tako-neizvjesno je.
« Zadnja izmjena: 24. Rujan 2018, 14:07:06 Gato »
Evidentirano
Ne slusajte narodnjake, umrite prirodnom smrcu!Free Rider - Mačak - Slavonija

guso

• **
« Odgovori #3334 : 24. Rujan 2018, 14:41:42 »

Ma meni čak ni nije više lijepo vidjeti da se voze, jer je to sve samo ne vožnja...
Počeo sam Krndiju izbjegavati u širokom luku, govorim o vikendima, jer jednostavno nije za normalno se provozati koliko se divlja gore.
Prije dva vikenda sa djevojkom sam išao do Broda preko Krndije, ekipa wnb rejsera prvo i prvo kod izvora izleću u prometni trak bez da pogledaju dali itko ide, zatim zapale lamelu u pokušaju brzog starta jer tek u retrovizoru skuže da su nekome oduzeli prednost, ekipa koja za njima krene ne drže ni minimalni razmak između vozila, doslovno ti se zalijepe na zadnji kotač i onda mahnitalo prestižu u škarice..  :palacdolje:

Ugl. jako neugodno iskustvo  :palacdolje: , iskreno nije me briga što će se neiživljeni tatin sin razbit, već me briga što ugrožavaju tuđe živote.

Ako si ti što čitaš jedan od njih, razmisli malo jer se sranje dogodi za čas, a nismo u nfs igrici da ti se auto restarta i zablinka i ajmo opet ...
Evidentirano
Gusler

guso

• **
« Odgovori #3335 : 24. Rujan 2018, 14:44:01 »

i da zaboravio napomenuti kako dotični rejser koji je izletio pred mene nije imao registriran motor  :palacgore:
Evidentirano
Gusler

Gato

« Odgovori #3336 : 24. Rujan 2018, 16:40:32 »

Ma meni čak ni nije više lijepo vidjeti da se voze, jer je to sve samo ne vožnja...
Počeo sam Krndiju izbjegavati u širokom luku, govorim o vikendima, jer jednostavno nije za normalno se provozati koliko se divlja gore.

kRRndija je prica za sebe i vec smo ju nekoliko puta iskomentirali, kao i neodgovorne pojedince koji rade pizdarije gore, ono je bio komentar na voznju po Glavici. :wink:
Evidentirano

guso

• **
« Odgovori #3337 : 24. Rujan 2018, 16:54:44 »

kRRndija je prica za sebe i vec smo ju nekoliko puta iskomentirali, kao i neodgovorne pojedince koji rade pizdarije gore, ono je bio komentar na voznju po Glavici. :wink:

skužio sam kasnije, Gato, ali sam ostavio post jer je ipak u temu koja se odnosi za Krndiju  :palacgore:
Evidentirano
Gusler

tinkula

• *
« Odgovori #3338 : 24. Rujan 2018, 22:54:29 »

Pa zašto ideš gledati vožnju na Glavicu ako ti to nije lijepo. Stvarno ne razumijem kakvi su vam to komentari. Pustite ljude da rade ono sto je njima lijepo, a vi izvolite nađite si nešto što je vama "lijepo" i prestanite više sa negativnim komentarima
Evidentirano

guso

• **
« Odgovori #3339 : 24. Rujan 2018, 23:46:33 »

Pa zašto ideš gledati vožnju na Glavicu ako ti to nije lijepo. Stvarno ne razumijem kakvi su vam to komentari. Pustite ljude da rade ono sto je njima lijepo, a vi izvolite nađite si nešto što je vama "lijepo" i prestanite više sa negativnim komentarima

negativni komentari su upućeni Krndijašima..

Ne znam što je Glavica , pretpostavljam staza ?!
Ako je tako onda je totalno drugačija priča..
Jer cesta nije staza niti obrnuto  :palacgore:
Evidentirano
Gusler

Zorro

« Odgovori #3340 : 25. Rujan 2018, 00:09:14 »

Stvarno ne razumijem..
Ne razumiješ ti štošta, a praviš se pametan i mudar.

Evidentirano

[email protected]

• Vozi: Versys 1000
« Odgovori #3341 : 25. Rujan 2018, 06:53:05 »

Znači sad se može na Krndiju? :D

Zorro

« Odgovori #3342 : 25. Rujan 2018, 08:34:30 »

Znači sad se može na Krndiju? :D
Požuri..još ovaj vikend je free  :mrgreen: ..a onda se zatvara Glavica i utrke se sele u Kulu ..kod Jugovića okretište..uzbrdo S zavoj ..kroz selo 250 ..pa ko se uspije zaustavit kod centrale na Ferovcu taj ima pravo na još 7 "krugova"  :LOL:
Sigurnost zajamčena  :palacgore:..Tin kod doma će mahati zastavicama ..kome se ne sviđa nek ne ide kroz Kulu  8)
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3343 : 25. Rujan 2018, 15:39:53 »

Na kRRndiji se pretjeruje dok netko ne izgubi glavu opet, kao da nije dovoljno riskantno i malo potjerati. Ali eto. No kako reče kolega iznad govorio sam o Glavici i da je tamo lijepo gledati kako se voze. Tamo je ipak vožnja u jedan krug svi okolo naokolo, nema nikog iz suprotnog smjera. Ipak su bar neke šanse za smrt ili tešku ozljedu manje.  :shock:
Evidentirano

Gato

« Odgovori #3344 : 25. Rujan 2018, 16:46:37 »

Pa zašto ideš gledati vožnju na Glavicu ako ti to nije lijepo.

Prvo: Tko je rekao da idem gledati?
Drugo: Čitaj s razumijevanjem, rekao sam da nije lijepo gledati kako se razbijaju.
Treće: Nauči se quotati na post onoga kome se obraćaš.
Četvrto: Fali ti upitnik na kraju rečenice.  :mrgreen:
Evidentirano

miro

• prijatelj od Isusa
« Odgovori #3345 : 26. Rujan 2018, 12:16:09 »

Stvarno neki dečki lijepo voze na Glavici. Lijepo je vidjeti i razne klase motora kako se okušavaju. Moram priznati da ima pojedinaca koji se i na motorima stvarno starog godišta jako lijepo voze. Štoviše čovjek se i iznenadi. Vidi se da iako je puno zavoja, a i svi osim jednog su lijevi, da tko ima konja dobro može nadoknaditi na ravnišima.

Nedostatak u cijeloj priči je to što u riječi glavica nemaš nijedno R koje bi poduplao.  Tak da i da hoće ne može nadmašiti kRRndiju.  :mrgreen:
Evidentirano

deco

• dRRečo
  • Vozi: smrdljivog martina
« Odgovori #3346 : 27. Rujan 2018, 10:31:09 »

RR Glavica
Evidentirano
Ko dobije gubitak gubi zgoditak

zeljkocbf600

• *
  • Vozi: Honda CBF 600 SA
« Odgovori #3347 : 30. Rujan 2018, 18:51:19 »

Nedostatak u cijeloj priči je to što u riječi glavica nemaš nijedno R koje bi poduplao.  Tak da i da hoće ne može nadmašiti kRRndiju.  :mrgreen:
[/quote]
Jedna je kRRndija  :palacgore:   čak i za nas koji se lagano kotrljamo  :mrgreen:
Evidentirano

Zorro

« Odgovori #3348 : 30. Rujan 2018, 19:08:52 »

Prvo: Tko je rekao da idem gledati?
Drugo: Čitaj s razumijevanjem, rekao sam da nije lijepo gledati kako se razbijaju.
Treće: Nauči se quotati na post onoga kome se obraćaš.
Četvrto: Fali ti upitnik na kraju rečenice.  :mrgreen:
Nemoj se s budalom uopće natezat  :wink:
Danas zadnji dan na Glavici..jako puno motora..gledatelja..ljudi čakulaju..druže se..popiju cugu (cuga je zaista po popularnim cjenama  :palacgore:)
Nema se što reć..stvarno je ova Glavica donijelo jedno lijepo i pozitivno osvježenje.
Kaže mi Jaroš danas..što je najbitnije da je i policija zadovoljna..jer otkad je krenula Glavica..nema više dojava i prijava policiji da se divlja po Krndiji
Tak da..iak nisam rejser..jedva čekam proljeće da opet krenu vožnje i druženje na Glavici  :palacgore:
Evidentirano

Gato

« Odgovori #3349 : 30. Rujan 2018, 20:38:39 »

Nemoj se s budalom uopće natezat  :wink:
Danas zadnji dan na Glavici..jako puno motora..gledatelja..ljudi čakulaju..druže se..popiju cugu (cuga je zaista po popularnim cjenama  :palacgore:)
Nema se što reć..stvarno je ova Glavica donijelo jedno lijepo i pozitivno osvježenje.
Kaže mi Jaroš danas..što je najbitnije da je i policija zadovoljna..jer otkad je krenula Glavica..nema više dojava i prijava policiji da se divlja po Krndiji
Tak da..iak nisam rejser..jedva čekam proljeće da opet krenu vožnje i druženje na Glavici  :palacgore:

Ma nije mi zelja natezanje, nego covjek skace na zadnji :mrgreen: bez razloga, pa da mu pojasnim da bas nije sve onako kako on to vidi i da malo smanji dozivljaj.
Jbg, mi malo  :wink: matoriji koji smo okusili što znači polomiti se gadno na motoru malo drugacije gledamo na cijelu pricu.
Btw, cak sam i ja u subotu kad sam otisao od tebe bacio oko kako se decki tamo voze. S nekima malo kasnije na partyu kod Tsunamija sam i razgovarao jer vidim da se pojedinci jako dobro voze.  :palacgore:
Svakako bolje tamo nego bilo gdje na cesti i nadam se da ce i dalje sva steta, (ako se vec dogodi), biti samo na motorima.
Evidentirano
 Str: 1 ... 132 133 [134] 135 136   Gore

Stranica je generirana za 0.212 sekundi uz 21 upita.