Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 42 43 [44]   Dolje

Autor Tema: Gume za maxi skuter  (Posjeta: 175811 )

maxsakot

• *
  • Spol: Muški
Odg: Gume za maxi skuter
« Odgovori #1075 : 04. Siječanj 2018, 23:12:15 »

Vladof! Važno mi je mišljenje onih koji su je imali da bih okvirno znao što me očekuje. A da ću objaviti svoja iskustva sa tom gumom u to budi siguran. Razlog zašto sam kupio gumu pa onda tražio mišljenje korisnika je u tome što sam staru morao pumpati svako jutro prije vožnje u proteklih dva-tri dana i novu sam morao odmah nabaviti. Kriv je bio ventil, dole u svom "korijenu". To što je sredina gume bila ćelava me nije toliko požurilo koliko njeno gubljenje zraka. Ovo što sam je dovezao od Crikvenice do kuće u Krasici je malo da bih dao neku konkretniju osjenu. Normalno, razliku sam odmah primjetio u "glatkoj i laganijoj" vožnji ali o tome kad pređem više kilometara lokalno i po autoputu. Bivši i sadašnji korisnici te gume, javite se! Zahvaljujem.
Evidentirano
max

Belly_SMB

• Vozi: Frtalj soma
« Odgovori #1076 : 12. Siječanj 2018, 08:26:14 »

Matko, molim preporuku za gume za Nexus 250 (120/70/14 prednja i 140/60/14 zadnja).
Do sada sam (osim originalnih Pirelli GTS 23/24) promijenio 2 seta City Grip s kojima sam bio jako zadovoljan (kako zbog držanja ceste tako zbog trajnosti gume), a sada bih ipak nešto drugo.
Vidim da hvale Metzeler FeelFree.
Režim vožnje je malo grad, ostalo otvorena cesta i duže rute.
Hvala unaprijed.
Evidentirano

noky200

• **
  • Vozi: Piaggio Beverly 250 ie, x10 500
« Odgovori #1077 : 12. Siječanj 2018, 09:12:35 »

Nemres fulat s feelfree  :palacgore:
Ja ih vozim na oba skutera i prezadovoljan sam, drze odlicno (po kisi ne vozim) i traju fakat dugo.
Evidentirano

636Njega89

• **
  • Vozi: Miško..
« Odgovori #1078 : 12. Siječanj 2018, 09:56:42 »

Matko, molim preporuku za gume za Nexus 250 (120/70/14 prednja i 140/60/14 zadnja).
Do sada sam (osim originalnih Pirelli GTS 23/24) promijenio 2 seta City Grip s kojima sam bio jako zadovoljan (kako zbog držanja ceste tako zbog trajnosti gume), a sada bih ipak nešto drugo.
Vidim da hvale Metzeler FeelFree.
Režim vožnje je malo grad, ostalo otvorena cesta i duže rute.
Hvala unaprijed.

I ja moram u nabavku guma za Beva, naime 07/16 sam uzeo City Grip i uopće nisam zadovoljan  :palacdolje: (Naručio ih preko "kupi gume"- stigle za 2 dana, dot dobar, Made in Serbia).
Gume su katrastofalno loše - ne drže cestu uopće na normalnu vožnju, kad je kiša svaki start na uzbrdici je drift.
Sada ne znam da probam sa FeelFree ili nekom drugom alternativom...
Evidentirano
....

Guliermo

• *
« Odgovori #1079 : 18. Siječanj 2018, 18:06:00 »

Probaj si nabaviti Dunlop ScootSmart, ja ih imam, iako sam u početku bio full skeptćan prema tim gumama, i to zato što su ih svi dizali u nebesa. Pružila mi se prilika 2 nove sa montažom za 1000 kn. Rekao sam uzeti ću ih po toj cijeni, pa da ih vozim sezonu isplati se... Eto već ih imam od 2015. drže kao prvog dana. :palacgore:.
Imao sam i Metzeler FeelFree isto super guma, drži, lijepi za asfalt ali mi se čini da baš nisu za hladno i mokro vrijeme.
Pa ti vidi...  :palacgore:   :021:
Evidentirano

hrvoje50

• *
« Odgovori #1080 : 26. Ožujak 2018, 15:22:37 »

Ja sam na nexusa stavio pirelli diablo i jako sam zadovoljan
Evidentirano

v.V

• *
  • Vozi: Huoniao HN 125-7A
« Odgovori #1081 : 21. Travanj 2018, 22:37:56 »

Novi sam vlasnik bmw c650gt, kupljen je sa gumama dot 2015 tako da bih ih mijenjao.
Može preporuka (recimo da je važno isključivo kako drži guma a ne trajnost) prednja 120/70/15 i zadnja 160/60/15?
Možda odmah i sa ponudom?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Evidentirano
7 slova 2 točke

maxsakot

• *
« Odgovori #1082 : Jučer u 05:46:49 »

U mom zadnjem postu od siječnja ove godine obečao sam da ću napisati nešto o iskustvima sa novom gumom -continental-, 140-60, 13", 63s. Guma je na pogonskom, zadnjem kotaču i do sada sam prešao oko 2200 km. po svim uvjetima koji mogu zadesiti vozača maxi skutera. Bilo je vožnje po kiši u kombinaciji sa burom, snijega oko 5 cm. i sve to po brdovitoj riječkoj okolici a imao sam i vožnju do Milana i nazad za Uskrs. Jedino nije bilo vožnje po makadamu. Kad sve zbrojim i oduzmem sa gumom sam jako zadovoljan. Za cijenu od 350kn. sa uslugom montaže ta me guma sigurno dovezla kući a proklizavanja je bilo,  bez padova, kad je bio snijeg na cesti. Na mokroj cesti vozim dosta sigurno sa naginjanjem u zavoju nešto manjim nego kad je cesta suha jedino što pazim na poklopce šahta koji su tada jako skliski. Kočenje je dosta dobro u tim uvjetima tako da sam prijatno iznenađen svojstvima te gume. Stil vožnje mi je turistički, putni, pretječem "na sigurno" jer sa 250ccm. i 22ks. x-7 poslije 100km. ubrzava znatno sporije nego do 100km. Ukratko, guma je ok.
Pozdrav svim skuterašima.
Evidentirano
max
 Str: 1 ... 42 43 [44]   Gore

Stranica je generirana za 0.182 sekundi uz 22 upita.