.:: SKUTERI ::. > Tehnička pitanja - skuteri

Peugeot Vivacity - ne baca iskru!

<< < (3/4) > >>

vincent_01:
Pa u prvom postu sam napisao da sam totalni neznalica ... Ne radim ja na skuteru upravo iz tog razloga nego sam ga dao na popravak. Pokušavam naći info da pomognem liku da mi to riješi.  :?

Makki:
Ajoj! , a kome si to dao na popravak kada mu moraš pomoči??

Provjeravaj 
1.Namotaje ispod magneta (desna strana masine)
2.Bobina (često na peugeotu , samo prati kuda ide kabl od lulice )
3.Naravno kabl od sviječice i lulicu
4.Pretpostavljam da ste provjerili sa novom sviječicom??

vincent_01:
Ma lik je mehaničar, pa ga izgleda zbunila struja: i on sam prizna da se ne razumije u struju. Probao je naravno i sa drugom svjećicom (mada sam ja donio novu)  i drugim CDI, i drugom bobinom.. Nisu sa Peugeota, ali bi valjda trebalo funkcionirati.
Skuter vrti pri paljenju ali kako nema iskre, nema ni paljenja. Mislio sam da je neki lagan kvar za otkriti, jer mi on treba pregledati mehaniku, nisam se struji nadao...

stage_6:

--- Citat: vincent_01 - 05. Ožujak 2011, 12:36:53 ---Ma lik je mehaničar, pa ga izgleda zbunila struja: i on sam prizna da se ne razumije u struju. Probao je naravno i sa drugom svjećicom (mada sam ja donio novu)  i drugim CDI, i drugom bobinom.. Nisu sa Peugeota, ali bi valjda trebalo funkcionirati.
Skuter vrti pri paljenju ali kako nema iskre, nema ni paljenja. Mislio sam da je neki lagan kvar za otkriti, jer mi on treba pregledati mehaniku, nisam se struji nadao...

--- Kraj citata ---
nemoze ti radit drugi cdi s nekog drugog motora  mozda su isti konektori ali nevjerujem  :misli:

vincent_01:
Kako onda provjeriti da li CDI radi?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju