Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: FJR iz njuškala  (Posjeta: 783 )

Fireteam

• *
  • Spol: Muški
  • Vozi: BMW R1200GS
FJR iz njuškala
« : 08. Siječanj 2017, 11:55:07 »

Jel zna tko šta o ovim FJRima? http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-fjr-1300a-2vl-kao-nov-oglas-16648025, http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/fjr-izvrsnom-stanju-oglas-18138937 Kupac sam a već duže ih pratim pa bio bih zahvalan za neki info prije nego odem vidjeti. Hvala!!.... :piva: :paper:
Evidentirano

jessy

• Vozi: FJR 1300
Odg: FJR iz njuškala
« Odgovori #1 : 08. Siječanj 2017, 16:08:53 »

Jel zna tko šta o ovim FJRima? http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-fjr-1300a-2vl-kao-nov-oglas-16648025, http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/fjr-izvrsnom-stanju-oglas-18138937 Kupac sam a već duže ih pratim pa bio bih zahvalan za neki info prije nego odem vidjeti. Hvala!!.... :piva: :paper:
Ne znam o konkretnim Fjr ima ništa, ali općenito, Fjr gen 2 je motor bez gotovo ikakvih mana, nepoderiv. Ako je servisiran na vrijeme i po intervalima nebi trebalo biti problema. Najviše obrati pažnju na izgled, da su sve plastike original i nisu naknadno lakirane, kao i spojevi plastika da su uredu, kao i vijci. Ako je tu nešto sfušano postoji mogućnost da je padano. Također pogledaj varove na pomoćnom okviru ispod suvozačevog sjedala. Zbog pretovara top casea i suvozačevog naslanjanja na top case postoji mogućnost  napuknuća varova na navedenom mjestu. Fjr ima prvi veći servis na 40000 km. To bi trebao odraditi znalac. Podešavanje ventila, sinhronizacija usisa... Oko 50000 km bilo bi dobro promijeniti ulje u prednjim vilicama.  Desetak godina se vozim u društvu nekoliko Fjr a. I to na višednevnim putovanjima. Nikad do sada niti jedan nepredviđeni kvar ili problem. To me navelo da ga i ja prije 2,5 god kupim. Do sada 45000 bezbrižnih  kilometara
Evidentirano
Rokovnici, planeri, kalendari iz vlastite proizvodnje, veliki izbor promotivnih proizvoda npr: majice, jakne, kape i flis sa dotiskom ili štikom, olovke, kožna galanterija, veleprodaja uredske opreme i potrošnog materijala
www.vega-dubravka.hr

Elias

• Vozi: '02 K1200RS, '93 XTZ750ST
  • Lokacija: ..........CH=Zürich.......... Sinj-Đakovo=Bananaland
« Odgovori #2 : 08. Siječanj 2017, 16:18:47 »

Fjr je jako pouzdan tourer.
Evidentirano
Vlast je NAJVEĆI neprijatelj naroda!!!!
htp://www.youtube.com/watch?v=rmfezDOSd2g

Fireteam

• *
  • Vozi: BMW R1200GS
« Odgovori #3 : 08. Siječanj 2017, 17:27:53 »

Ne znam o konkretnim Fjr ima ništa, ali općenito, Fjr gen 2 je motor bez gotovo ikakvih mana, nepoderiv. Ako je servisiran na vrijeme i po intervalima nebi trebalo biti problema. Najviše obrati pažnju na izgled, da su sve plastike original i nisu naknadno lakirane, kao i spojevi plastika da su uredu, kao i vijci. Ako je tu nešto sfušano postoji mogućnost da je padano. Također pogledaj varove na pomoćnom okviru ispod suvozačevog sjedala. Zbog pretovara top casea i suvozačevog naslanjanja na top case postoji mogućnost  napuknuća varova na navedenom mjestu. Fjr ima prvi veći servis na 40000 km. To bi trebao odraditi znalac. Podešavanje ventila, sinhronizacija usisa... Oko 50000 km bilo bi dobro promijeniti ulje u prednjim vilicama.  Desetak godina se vozim u društvu nekoliko Fjr a. I to na višednevnim putovanjima. Nikad do sada niti jedan nepredviđeni kvar ili problem. To me navelo da ga i ja prije 2,5 god kupim. Do sada 45000 bezbrižnih  kilometara

Hvala na uputama jer vidim da kod ovih recimo malo skupljih polovnih (RT, FJR, GTR itd.) ima svega samo ne oni iz jednog komada. :012: Bar one koje sam gledao.  :misli:
Ili sam previše paranoičan!?!?! :dizzy:
Evidentirano

Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.196 sekundi uz 20 upita.