Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1] 2  Sve   Dolje

Autor Tema: RB moto  (Posjeta: 2858 )

darko_b

• Spol: Muški
  • Vozi: ..trese mi se Lada..
RB moto
« : 02. Ožujak 2017, 08:26:34 »

ima li netko iskustva kupovine kod njih polovnih motocikala  :misli:

ovi : http://www.njuskalo.hr/trgovina/rbmoto
Evidentirano
NE SKUPLJAM BABE PO CESTI
NITI PIJANE KRETENE

tomikawa

• **
Odg: RB moto
« Odgovori #1 : 02. Ožujak 2017, 08:30:55 »

ima li netko iskustva kupovine kod njih polovnih motocikala  :misli:

ovi : http://www.njuskalo.hr/trgovina/rbmoto

Kupio sam ja kod njega motor, uglavnom čovjek slaže razbijene, a ima nešto što je dobio u zamjenu, ovaj koji sam ja uzeo je dobro složen i za sada nema problema.

Koji te točno motor od njih zanima?
Evidentirano
Prva, druga, niža, graba, plot, hiža

darko_b

• Vozi: ..trese mi se Lada..
« Odgovori #2 : 02. Ožujak 2017, 08:57:41 »

pp
Evidentirano
NE SKUPLJAM BABE PO CESTI
NITI PIJANE KRETENE

M12

• Vozi: Shiver 900
« Odgovori #3 : 02. Ožujak 2017, 13:10:18 »

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-vfr800-oglas-21345545

ovaj mu je najbolji  :LOL: tolko pjan da nemre držat kameru mirno  :LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano
VUF! Kažu ljudi da sam se oženio... e pa nisam :P

Maverick22

• *
« Odgovori #4 : 06. Prosinac 2018, 17:12:14 »

namjeravam posjetit ovog dilera sad naredne dane.
prema informacijama koje čitam po forumima itd itd mišljenja su podjeljena....neki su se opekli a neki ga hvale

da li je stvarno večina motora u ponudi bila razbijena pa složena?

ako je netko kupovao tamo, da li se dobije neka garancija na tipa 1000km barem?

zna li još netko neku pouzdanu trgovinu sa polovnim motorima? KMS se ne bavi polovnim, a znam da ima Novema Nova još u Draganiću i tamo ću se zaletiti.
Evidentirano

luka737

« Odgovori #5 : 06. Prosinac 2018, 18:13:47 »

namjeravam posjetit ovog dilera sad naredne dane.
prema informacijama koje čitam po forumima itd itd mišljenja su podjeljena....neki su se opekli a neki ga hvale

da li je stvarno večina motora u ponudi bila razbijena pa složena?

ako je netko kupovao tamo, da li se dobije neka garancija na tipa 1000km barem?

zna li još netko neku pouzdanu trgovinu sa polovnim motorima? KMS se ne bavi polovnim, a znam da ima Novema Nova još u Draganiću i tamo ću se zaletiti.
Sbk moto kod Dubrave, mislim da to ima veze sa Moto Bencony  :misli:
Evidentirano

MOONSHIELD

• Vozi: NIŠTA
« Odgovori #6 : 06. Prosinac 2018, 19:00:57 »

čitam po forumima itd itd mišljenja su podjeljena....neki su se opekli a neki ga hvale
ja još nisam nigdje čuo ni vidio da ga je netko tko je imao posla s njim hvalio, osim eventualno nekih njegovih frendića koji ga reklamiraju po fejsu, lako moguće fejk profili
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU
you will never quiet this storm!!

Kawah

• **
« Odgovori #7 : 06. Prosinac 2018, 19:27:07 »

Skraćeno . Iz vlastitog iskustva dosta neprofesionalan i aljkav pristup spram mušterije .Staro nasljeđe . Nisu ni ostali med i mlijeko. Moto Bencony ima bolji pristup mada sam gazda ostavlja dojam nezainteresiranosti.Dks ,da se dogovoriti ali isto skloni izmotavanju.Vs motohaus iz Varaždina bi mogli biti ozbiljniji ,ali pritišče ih najam prostora ,s njima sam jedino trgovao jer su jedini ispoštivali dogovoreno.Zapravo ,trgovao sam i s Vladekom Bencony moto prije dvadesetak godina dok je još šarafil doma i otvarao poslovnicu u Sesvetama. To su moja iskustva. 8) :021:
Evidentirano

črnomerec

• Ponosni vlasnik kade i weceja sa tekućom vodom
  • Vozi: Onda ne ronda
« Odgovori #8 : 06. Prosinac 2018, 20:02:02 »

o benconyu sam napiso kada sam išo gledat tracera  :LOL: :LOL: :LOL: frajeri su na ocigled lagali i muljali da sam se poceo pred njima smijat
Evidentirano
zbog anice i bokala vina...

črnomerec

« Odgovori #9 : 06. Prosinac 2018, 20:03:37 »

...kuglica na kuplungu ostrugana do pola,nikad razbijan,a kuglica u plasticnoj zastiti :LOL: :LOL: :LOL: a prednji žmigavci jedan žuti a drugi bijeli  :LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano

Maverick22

• *
« Odgovori #10 : 06. Prosinac 2018, 20:18:46 »

Znaci morat cu bit jako pazljiv a i imat srece. Prvi put kupujem motor i ne ocekujem savrsenstvo za budzet od 3500e, ali ne bi zelio nesto sto ce me na kraju cjenovno ispast ko da sam kupio novi zbog popravaka, u slucaju da je “skrpano”
Evidentirano

sehrz

• **
« Odgovori #11 : 06. Prosinac 2018, 20:31:24 »

Znaci morat cu bit jako pazljiv a i imat srece. Prvi put kupujem motor i ne ocekujem savrsenstvo za budzet od 3500e, ali ne bi zelio nesto sto ce me na kraju cjenovno ispast ko da sam kupio novi zbog popravaka, u slucaju da je “skrpano”
Onda nes tamo kupit motor
Ps:a nes ni savrsenstvo za 3500
Evidentirano
jos sam mlad ne potpisujem se :)

MOONSHIELD

« Odgovori #12 : 06. Prosinac 2018, 21:06:29 »

za 3500 se da kupiti pristojan motor, ali sve ovisi što tražiš i koliko si realan po pitanju km/starosti..
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU

črnomerec

« Odgovori #13 : 06. Prosinac 2018, 21:13:41 »

dosta ovisi o sreci,reko sam ti za benconia,a opet,imo sam fazera osmicu,napravio sa njime skoro 30000 u sezoni,a dosao je kod mene iz splita od decka koji ga je uzeo kod benconya,moglo se skuzit po nekim detaljima da je bio najmanje pao sa nogara :mrgreen: a i bio je guran u rikverc barem jedno 15000 :mrgreen: ,mene je sluzio bez i najmanje greškice,i još ga prodo za skoro soma više
Evidentirano

Maverick22

• *
« Odgovori #14 : 06. Prosinac 2018, 21:37:20 »

za 3500 se da kupiti pristojan motor, ali sve ovisi što tražiš i koliko si realan po pitanju km/starosti..

10 godina starost
Kilometre racunam da bi mi do 50000 (stvarnih) bilo prihvatljivo (racunam da je netko radio prosjecno 5000km po sezoni)
Zelio bi naked izmedju 600-800ccm (gledam kawasaki er6n i z750, suzuki gsf 650, gsxr600)
Imao sam KLE 500pa sam gledao nesto u tom stilu ali versys i v-strom te starosti i kilometraze je za ovaj budzet nedostizan pa sam od toga odustao.

Ako netko ima prijedlog jos uz to svakako je dobrodosao jer jedino iskustvo koje imam je internet i taj KLE koji nikad nije stao.
Evidentirano

Kawah

• **
« Odgovori #15 : 06. Prosinac 2018, 22:05:48 »

Teško ćeš tu naći sreću . Ovo kaj veli Črni ti je njegov primjer i iskustvo ,ispalo na kraju dobro .Za 3500 se da naći pristojan bajk ,Moon ti je to napisao. Limit novca je uglavnom prisutan kod većine .Zato ,puno bolja solucija je kupiti i nešto starije od željenog godišta u što boljem stanju i pomiriti se na neko vrijeme s tim . Ne obazirati se previše na komentare tipa mogao si ovo ili ono. Samo strpljivo ,nema žurbe ,nigdje ne gori . :palacgore: :? :021:
Evidentirano

vladof

• Vozi: ER-5
« Odgovori #16 : 06. Prosinac 2018, 23:22:57 »

A da malo pogledas
https://www.avto.net
Evidentirano
u vinu je istina

tomikawa

• **
« Odgovori #17 : 07. Prosinac 2018, 08:33:21 »

Bježi od njega čim dalje.  Dva frenda kupili tamo motor i nikad više. Jednome nije bio spojen ventilator, pa se motor pregrijavao, a na drugome uopće nije bilo ekspanzione posude(posuda za antifriz), te se motor pregrijavao.  Od 3 motora složi jedan, jako loše polakirani i doslovce skrpani motori. Zaobići u širokom luku.  Uglavnom neka ti moonshield kaže svoje iskustvo, čini mi se da je on od njega kupio neku mašinu, a ono kifla....
Evidentirano
Prva, druga, niža, graba, plot, hiža

+marek+

• Vozi: FZ6N, VXR
« Odgovori #18 : 07. Prosinac 2018, 09:43:50 »

Pa kad dođeš dolje možeš vidjeti kakve motore ima/prodaje, radiona puna razbijenih motora.
Reko bi joke pametnome dosta  :mrgreen:
Evidentirano

Kawah

• **
« Odgovori #19 : 07. Prosinac 2018, 10:32:50 »

Da prodaje doma u spavaćoj sobi i da stoje na perzijaneru odmah bi svi koje sklepa bili bolji. Mnogi od Vas(nas) kad vide raskupusan bajk i uglavnom neurednu i masnu radionu steknu svoju sliku koja je uglavnom negativna .I pitanje :" Jel' bolja kupovina solidno sklepane desetke stare deset godina od nepoznatog čovjeka  ili originalne prve serije četri godine starije od prve ruke za isti iznos ?.  8) :021:
Evidentirano

MOONSHIELD

« Odgovori #20 : 07. Prosinac 2018, 11:17:51 »

Jel' bolja kupovina solidno sklepane desetke stare deset godina od nepoznatog čovjeka  ili originalne prve serije četri godine starije od prve ruke za isti iznos ?.  8) :021:
ovo ne postoji :mrgreen: ali ta prva desetka je i dalje najljepša i dobri primjerci najbolje drže cijenu
a od bakarićevih 3 u 1 sklepanaca je bolja i aprilia rs125 :mrgreen:
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU

Kawah

• **
« Odgovori #21 : 07. Prosinac 2018, 11:38:34 »

Ti konstruktivno i pametno razmišljaš .Naravno da ne postoji ? Ali dok vidim i čitam neka ostala lupetanja jednostavno pošizim.Sklepanec je sklepanec ,bil on petletni ili dvajstletni .Uredan i donekle originalan treba platiti bil on parletni ili punoljetni . Ostalo su sve zavaravanja samoga sebe ,ali neki to nikak da skuže.Ma valjda i kuže ali nikak da prihvate pa se stalno rađaju novi jeleni , kasnije tek postanu lopatari .  :palacgore: :mrgreen: :LOL: :021:
Evidentirano

MOONSHIELD

« Odgovori #22 : 07. Prosinac 2018, 12:58:46 »

no viš kak se razmemo, kak da smo se po istim brajdama kopitali :mrgreen:
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU

Stig

• **
  • Vozi: Z750
« Odgovori #23 : 07. Prosinac 2018, 15:23:21 »

10 godina starost
Kilometre racunam da bi mi do 50000 (stvarnih) bilo prihvatljivo (racunam da je netko radio prosjecno 5000km po sezoni)
Zelio bi naked izmedju 600-800ccm (gledam kawasaki er6n i z750, suzuki gsf 650, gsxr600)
Imao sam KLE 500pa sam gledao nesto u tom stilu ali versys i v-strom te starosti i kilometraze je za ovaj budzet nedostizan pa sam od toga odustao.

Ako netko ima prijedlog jos uz to svakako je dobrodosao jer jedino iskustvo koje imam je internet i taj KLE koji nikad nije stao.

Za tu lovu Z tesko da ces dobar naci (jedino verziju do 2007 god), er6n vec nekako i da, za suze nezz ne pratim im cijene, najbolje izabrati sa njuske par motora koji izgledaju ok, lovom i ostalim uvijetima da ulaze u budjet, i otici svaki pogledati, osim kada si osoba zacrta samo odredjeni model, tu je onda teza situacija

Ja kad sam Z kupovao, izvana primjerci vrijedni gledanja su dolazili na istu cijenu prakticki, no ja sam i jako visoko ljestvicu postavio.. to se mozda isplati na bajkovima starim godinu-dvije gdje vani vise pada cijena od naseg njuskala, na 6,7,8 god starima u pravilu sto sam vidio sve sto valja to i kosta..
Evidentirano

Kawah

• **
« Odgovori #24 : 07. Prosinac 2018, 15:56:44 »

no viš kak se razmemo, kak da smo se po istim brajdama kopitali :mrgreen:

Sem ti ni ja kak Matek kaj bi ti mam kontru vudril.Ja se ne kopičem,dok me prime mam sem nakli,bez kopitanja . :LOL: :palacgore: :021:
Evidentirano
 Str: [1] 2  Sve   Gore

Stranica je generirana za 0.389 sekundi uz 21 upita.