Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 [2]  Sve   Dolje

Autor Tema: PROBLEM KOD PRIJENOSA MOTORA  (Posjeta: 1218 )

MOONSHIELD

• Spol: Muški
  • Vozi: NIŠTA
Odg: PROBLEM KOD PRIJENOSA MOTORA
« Odgovori #25 : 13. Kolovoz 2017, 11:50:13 »

ovjere su izmišljene za budale, svi bi se pojebali za tih 50 kuna, a 99% ekipe živi u totalnom nepovjerenju, svi traže dlaku u jajetu i kako će tko kome bolje smjestiti kod kupoprodaje, baš me zanima kak bi to po vašem funkcioniralo :shock:
baš me zanima kolko će koštati dok jedanput policija ili cvh preuzme taj dio posla, sigurno bu besplatno i gotovo bu za 3 sekunde :LOL: ili još bolje, da ide na riječ ili povjerenje, zna se da u lijepoj našoj riječ vrijedi više od papira..
« Zadnja izmjena: 13. Kolovoz 2017, 11:53:34 MOONSHIELD »
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU
you will never quiet this storm!!

geronimo43

• **
  • Vozi: kawasaki er6f suzuki gsx 1250 fa
« Odgovori #26 : 13. Kolovoz 2017, 12:01:58 »

obzirom na radno vrijeme policije,većinom do 14 h,pola sata pauza, vikend ništa, tek će onda biti veselo  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Ovdije se radi o čistom nemaru, znaš da moraš platiti taj porez i napraviti odjavu, čemu onda odugovlačiti??? Napraviš to u prvom redu  zbog sebe a i zbog bivšeg vlasnika.
Evidentirano

MOONSHIELD

« Odgovori #27 : 13. Kolovoz 2017, 12:28:12 »

ja to jako dobro znam, meni je kupac poginuo s motorom i hrpu pizdarija sam imao, čak sam dobio od osiguranja da popunim europsko izvješće kao vozač (a vozač poginuo) :?
i još sam morao godišnji porez platiti iduće godine, a na policiji mi rekli da je motor kod njih i da se automatski odjavljuje kod takve nesreće...
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU

Shepa

• Sarkazam se u Dalmaciji još uvijek smatra dijelom crne magije
  • Vozi: GS500 K1
« Odgovori #28 : 13. Kolovoz 2017, 13:43:42 »

Moon, nakon prometne skidaju tablice, i možeš ih preuzet kad motor prođe tehnički pregled.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Evidentirano
Tapeciram siceve. Manje modifikacije i prilagodbe su moguće.
Ne, to ne.

MOONSHIELD

« Odgovori #29 : 13. Kolovoz 2017, 15:52:38 »

Moon, nakon prometne skidaju tablice, i možeš ih preuzet kad motor prođe tehnički pregled.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
nisam ulazio u detalje, bio je 10. mjesec, čovjek poginuo, prijenos nije riješio, zvao tamo u policiju reda radi, vele da to ide automatizmom, nisam se zamarao tada, meni u 6. mj. iduće godine dođe uplatnica na 200 kn koju MORAŠ platiti, i između toga papiri od raznoraznih osiguranja i odvjetničkih društava..
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU

suspenzija

• **
  • Vozi: RSV
« Odgovori #30 : 13. Kolovoz 2017, 16:26:54 »

kako će on (prodavatelj) odjaviti motor bez prometne i pločica? On kao prodavatelj nema s tim vozilom doslovno ništa. Svakog kupca upozorim da mu ustupam pločice da dođe do doma ali je dužan u roku odmah napraviti odjavu i poslati slike kao dokaz. Ista stvar vrijedi i za mene kad sam bio kupac.
To policijsku upravu nije briga...oni salju kaznu onome ko je zadnji u prometnoj uveden a to je prodavatelj...zato kazem da ce prodavatelju doc kazna...a ako prodavatelj također je zagubio ugovor vjerovatno ce se potrudit doc do kupca da ga u drugom pokusaju skine s kurca...
Evidentirano

Bandit

• ADMIN PIZDEK
  • Administrator
  • Vozi: Suzuki SV 1000 S
« Odgovori #31 : 14. Kolovoz 2017, 12:17:22 »

kako će on (prodavatelj) odjaviti motor bez prometne i pločica? On kao prodavatelj nema s tim vozilom doslovno ništa. Svakog kupca upozorim da mu ustupam pločice da dođe do doma ali je dužan u roku odmah napraviti odjavu i poslati slike kao dokaz. Ista stvar vrijedi i za mene kad sam bio kupac.
Evo da znaš kaj sve možeš kao vlasnik (bivši) ako novi vlasnik još nije prenio vozilo na sebe u zadanom roku.

Od 11. lipnja 2015. godine (dana stupanja na snagu Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o sigurnosti prometa na cestama (''Narodne novine'' broj 64/15)) propisana je obveza novom vlasniku da je u slučaju prodaje ili drugog načina promjene vlasništva na vozilu dužan u roku od 15 dana od stjecanja vozila registrirati vozilo na svoje ime ili ga odjaviti, ako već nije odjavljeno, a ako ga ne registrira na svoje ime ili ne odjavi, ministarstvo nadležno za unutarnje poslove će, na zahtjev osobe na koju je vozilo registrirano, rješenjem ukinuti registraciju vozila.
 Str: 1 [2]  Sve   Gore

Stranica je generirana za 0.164 sekundi uz 22 upita.