Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje

Autor Tema: Prvi Kawasaki DESETKA 88 u Osijeku  (Posjeta: 3890 )

Sredju

• Spol: Muški
  • Vozi: Honda NXR 650
Odg: Prvi Kawasaki DESETKA 88 u Osijeku
« Odgovori #25 : 08. Rujan 2017, 10:18:51 »

Od starih motora, jedino nejkedi i polu nejkedi plijene poglede i mozda VF 1000R, ono u Rothmans boji, a moze i HRC.

Evidentirano
Japanci. Neki ludi misle da oni kopiraju stvari. Ja ne mislim više tako. Ja mislim da oni u stvari ponovo izmišljaju stvari. Oni dođu do nečega što je već izmišljeno i proučavaju ga dok ga ne budu detaljno razumjeli. U nekim slucajevima oni ga na kraju razumiju bolje nego njegov izumitelj.

Johnny 1

• Vozi: zx9R
« Odgovori #26 : 08. Rujan 2017, 10:23:54 »

.. socijalni slucaj ostao je bez posla zena ima jako mala primanja. Zbog svoje tvrdoglavosti i inata nije uspio prodati motocikli ..
Socijalni slučaj koji ima i malo mozga u glavi morao bi znati da si tvrdoglavost i inat ne može priuštiti ..   :wink:

Zar nije bilo bolje prodati motor za neki razuman iznos,recimo nek' bude pet tisuća kuna i ostaviti obitelji taj novac ,a ne prastari motor u nekoj šupi ,a veliš obitelj na socijali ..
  :palacgore:
Evidentirano

Kawah

• **
« Odgovori #27 : 08. Rujan 2017, 10:39:43 »

Inat i tvrdoglavost su mnoge doveli na prosjački štap . Znam ,svatko cijeni svoje,bio to drlog ili ne .Želje su jedno ,realnost drugo . Hipotetski, želim da moj bajk postigne cijenu deset tisuća i to želim ,želim i dalje samo želim . A znam da za njega mogu dobiti sedam ,ako i to ... I tako se motori sa tim željama vlasnika dinstaju na raznoraznim Njuškalima stoljećima .   8) :LOL: :021:
Evidentirano

Sredju

• Vozi: Honda NXR 650
« Odgovori #28 : 08. Rujan 2017, 10:54:06 »

Problem je kolektivno razmisljanje.
Ono, sta si za tu kramu dao 10 000. 3000 kuna kosta zelja i 7 vrijedi motor.
Koliko pukne danas jedan kupac koji ode po nov motocikl u trgovinu, vjerovatno samom registracijom 3 takve kawe je izgubio kada bi ga odmah preprodao sa 0 km.

Evidentirano
Japanci. Neki ludi misle da oni kopiraju stvari. Ja ne mislim više tako. Ja mislim da oni u stvari ponovo izmišljaju stvari. Oni dođu do nečega što je već izmišljeno i proučavaju ga dok ga ne budu detaljno razumjeli. U nekim slucajevima oni ga na kraju razumiju bolje nego njegov izumitelj.

Kawah

• **
« Odgovori #29 : 08. Rujan 2017, 11:04:32 »

Ne govorim o tome . Ne bih kupio novi bajk da nisam svjestan pada njegove vrijednosti tijekom eksploatacije . To je tako . Ali ova napuhavanja želja na starim kramaturgijama dvadeset ili trideset godina su samo puste želje njihovih vlasnika .I ništa više od toga .Uh ,granulo i sunce ,prekrasno . Idem obući kožnjak,lagana vožnja za mene i stari bajk .  :021: :021: :021:
Evidentirano

MOONSHIELD

• Vozi: NIŠTA
« Odgovori #30 : 08. Rujan 2017, 11:06:38 »

zx 10 je sve samo ne prošlost , to je komad motora , e-box frame , 137 ks , takav motor plijeni još uvijek poglede
:shock: :shock: :shock:
kako si samo to lijepo sročio :LOL: :LOL: :LOL:

pa ni to zxr750, ow01 ili rc30, ovaj konkretni ne vrijedi apsolutno ništa jer mu je povijesno/kolekcionarska vrijednost mala čak i ako je u originalnom stanju, regan i održavan, ovaj s oglasa je eventualno nekad bio održavan pa je možda mašina uredna, iako ja čovjeku koji se spusti na tu razinu da vrijeđa i prijeti u inbox (kukac, da nebi bilo zabune) ne vjerujem apsolutno ništa :palacgore:

da se konkretni primjerak dovede u iole normalno vozno stanje treba potrošiti daleko više nego što prodavatelj traži za nju; probaj si na papir staviti samo tekućine, gume, prijenos, regu i već si na sigurno 700-800 eura, a di je sve ostalo što potencijalno treba promijeniti i složiti, a ako stoji 4 godine... 8)
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU
you will never quiet this storm!!

Johnny 1

• Vozi: zx9R
« Odgovori #31 : 08. Rujan 2017, 11:22:05 »

.. iako ja čovjeku koji se spusti na tu razinu da vrijeđa i prijeti u inbox (kukac, da nebi bilo zabune) ne vjerujem apsolutno ništa :palacgore:

:LOL:
Evidentirano

Kawah

• **
« Odgovori #32 : 08. Rujan 2017, 11:22:56 »

Moon,potpuno si u pravu .Nije to niti zxr,kamoli Ow01 .Ljudi jednostavno ne shvaćaju i nikak da se pomire s tim . Ali i dalje tupe svoje . Svako ko je probal osobno dovesti stari bajk u stanje sigurnog prometala na cesti to dobro zna . Od mehanike ,do estetike . :palacgore: 8) :021:
Evidentirano

Kawah

• **
« Odgovori #33 : 08. Rujan 2017, 11:26:59 »

Kukac,ne znam kakve su bile tvoje pretenzije u svezi prodaje ovog ZX10,ali ako su bile nepoštene to ti ne služi na čast .Ako jesu ,to su onda moje krive insinuacije .  :misli: 8) :021:
Evidentirano

kukac

• **
« Odgovori #34 : 08. Rujan 2017, 11:49:12 »

Kukac,ne znam kakve su bile tvoje pretenzije u svezi prodaje ovog ZX10,ali ako su bile nepoštene to ti ne služi na čast .Ako jesu ,to su onda moje krive insinuacije .  :misli: 8) :021:

pokazao sam mu sto si napisao:"Kupio bih ovaj drlog da vidim mogu li od njega stvoriti nekaj . Sve inf. dobrodosle, odužim se ićem i pićem. Ako je netko bliže da malo osluhne agregat. 8)" na to se jako uvrijedio a ja sam se nasmijo........   Rekao je ako je drlog onda ga nece ni kupit i da ga maknem sa oglasa.....  Iduci tjedan se seli za Bec.....   Ja sam se nasmijao na sve to jer to nije razlog da ga ne proda i rekao sam da mu je sad prilika da se javim covijeku odnosno tebi Kawah...  On je to prihvatio kao uvredu i rekao brisi oglas.....   
Evidentirano

kukac

• **
« Odgovori #35 : 08. Rujan 2017, 11:49:51 »

Ja sam osobno svojevoljno spustio cjenu jer je previse trazo  :palacgore:
Evidentirano

kukac

• **
« Odgovori #36 : 08. Rujan 2017, 11:55:02 »

Eto vidiš, oglasio si motor iz solidarnosti spram prijatelja i to je vrijedno poštovanja. Zar nije bilo bolje prodati motor za neki razuman iznos,recimo nek' bude pet tisuća kuna i ostaviti obitelji taj novac ,a ne prastari motor u nekoj šupi ,a veliš obitelj na socijali ,što je zabrinjavajuće u svakom pogledu . Ne ulazim u njegovo obiteljsko stanje, ali sa znanjem koje ima kao što veliš takav motor će u Austriji zaraditi u najmanju ruku za pola mjeseca rada . To je još jedan od razloga što je prodaja i novih i starih na koljenima već dugo ,predugo .  8) :021:

Sve to stoji i sam sam to rekao ali djaba nekakav inat i tvrdoglavost je prevladala..... Brat mu je isto tako napustio dom  otisao i ostavio dobar stari  gpz600 u garazi koji trune......  Sto ljudi sto cudi  :palacgore:
Evidentirano

Kawah

• **
« Odgovori #37 : 08. Rujan 2017, 12:15:20 »

Za kompromis sam uvijek bio i biti ću i dalje . Očito da je gospodinu ispod časti primiti na ruke pet tisuća kuna gotovine, što je plafon plafona .To što će se za mene uz sve što sam mislio napraviti do proljeća taj iznos popeti na cca dvanaest tisuća njega i onako nije briga .Lijepo ga pozdravi,nek' se inati dalje i neka bude što tvrdoglaviji ,to je pravi smijer !  8) :palacgore:
Evidentirano

tibor_zg

• Oil sucker
  • Vozi: CBR1000RR
« Odgovori #38 : 08. Rujan 2017, 12:18:35 »

brat bratu šperploča čuke vrede bar soma eura kao unikat

kad se sve uzme u obzir čovjek još i malo traži

neka ga je mako iz oglasa

inati se slavonijo

!
Evidentirano
hockey is like chess but with way more body checking

MOONSHIELD

• Vozi: NIŠTA
« Odgovori #39 : 08. Rujan 2017, 12:19:12 »

:LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU
you will never quiet this storm!!

Ninja

• Vozi: RR
« Odgovori #40 : 08. Rujan 2017, 12:20:13 »

Za 5000 kn mozes kupiti dobrog skoro novog Baotiana 150ccm  :palacgore:
Evidentirano
CHAMPIONS are built when no one is watching

kukac

• **
« Odgovori #41 : 08. Rujan 2017, 12:22:39 »

Sve mi jasno.... Ja sam se i posvadjo jucer sa njim zbog toga,to je velika glupost....  Rekao sam da ce taj motor dat ciganima za par godina zato sto ce propast. Na 5000kn sigurno nebi pristao. Ne branim ga vjeruj mi ni sam neizlazim na kraj sa njim makar smo prijtelji.....  Znam koliko vrijedi taj motor vozim motore 20god bez pauze ali nemam mu srca reci da taj drlog vise nista ne vrijedi.....  I sam kazem za svoj dobro odrzavan motor iz 2001god da je stari drlog......  Sve mi jasno ali eto na zalost ponekad neke ljude tvrdoglavost mozda dovede u tu situaciju do koje je doslo a sto je najgore ide se iz krajnost u krajsnot...... 
Evidentirano

Kawah

• **
« Odgovori #42 : 08. Rujan 2017, 13:05:35 »

Ako mu ti nemaš srca reći da ne vrijedi više ništa,kako mu ja onda imam srca reći da dajem pet tisuća naših novaca . Očito ne shvaća da ko god da si to čudo doveze doma ,ima da do proljeća snese nojevo jaje da ga dovede u kakav takav red ,doslovno ima da popi..i ! A za taj pothvat moraš biti malo udreniji u glavu da bi uopće s njim počeo .  8) :021:
Evidentirano

gastajbarter

• Vozi: CBR 1000 RR "08, ZX 12 R "00
« Odgovori #43 : 08. Rujan 2017, 15:30:24 »

motor, auto i bilo sta drugo u vrijedi onoliko koliko ti neko daje u tom momentu..ako mislis da vrijedi vise neces ga prodat i gotovo...ima realna cijena, ima koliko ko cijeni, ima trziste..rijetko kad su na istom nivou..ja sam za ovo reko odma..ako pali radi tu je to negdje
Evidentirano

vodoriga7

• **
  • Vozi: gpz 500 s
« Odgovori #44 : 08. Rujan 2017, 15:54:25 »

Motor vrijedi 1000 eura , sigurno nije loš po pisanju kukca i ako nekom ne paše uvijek postoje kinezi od 250 ccm koji se prodaju za 1400 evra.
Evidentirano

vodoriga7

• **
« Odgovori #45 : 08. Rujan 2017, 15:55:59 »

Sve to stoji i sam sam to rekao ali djaba nekakav inat i tvrdoglavost je prevladala..... Brat mu je isto tako napustio dom  otisao i ostavio dobar stari  gpz600 u garazi koji trune......  Sto ljudi sto cudi  :palacgore:
Dobar stari gpz 600 r , ponavljam dobar , interesantno, ako je orginalan neke bi to i zanimalo.
Evidentirano

vodoriga7

• **
« Odgovori #46 : 08. Rujan 2017, 15:57:41 »

Moon,potpuno si u pravu .Nije to niti zxr,kamoli Ow01 .Ljudi jednostavno ne shvaćaju i nikak da se pomire s tim . Ali i dalje tupe svoje . Svako ko je probal osobno dovesti stari bajk u stanje sigurnog prometala na cesti to dobro zna . Od mehanike ,do estetike . :palacgore: 8) :021:
Spominješ zxr ili owo1 , ako imaš puno para javi se , ima i to na ponudi .
Evidentirano

Kawah

• **
« Odgovori #47 : 08. Rujan 2017, 16:39:25 »

Novaca za takove egzibicije nemam .Barem ne dovoljno .Za Ow01 i za zxr750h1 znam gdje su i ko ih ima .No to ovdje nije bitno. Spominjemo pretpovijesna moto prometala koja su dala svoje . Vremena fergazera,gas sajli  i sličnih rješenja su prošlost i to neki ne mogu prihvatiti .Još malo pa će 2018a ,još smo na ustašama i partizanima .Tako i kod motora starih trideset godina, udahnuti im novi život i opet su dvadeset ili trideset godina stari drlozi .Ende !  :LOL: :021:
Evidentirano

gjo 13

• *
  • Vozi: zx10r s ružnom maskom
« Odgovori #48 : 08. Rujan 2017, 16:43:44 »

Motor vrijedi 1000 eura , sigurno nije loš po pisanju kukca i ako nekom ne paše uvijek postoje kinezi od 250 ccm koji se prodaju za 1400 evra.

Jel to tvoja 10-ka?  :misli:
Evidentirano

vodoriga7

• **
« Odgovori #49 : 08. Rujan 2017, 17:00:45 »

Jel to tvoja 10-ka?  :misli:
NE od kukcevog prijatelja koji ga vise ne prodaje pa je rasprava gotova .
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore

Stranica je generirana za 0.34 sekundi uz 20 upita.