Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1] 2  Sve   Dolje

Autor Tema: POSAO PRODAVAČA- SUZUKI  (Posjeta: 3335 )

Bob Rock

• Spol: Muški
  • Vozi: Suzuki GSX-S750
POSAO PRODAVAČA- SUZUKI
« : 11. Srpanj 2018, 08:00:03 »

Ekipa, u firmi tražimo ozbiljnog čovjeka za prodaju Suzuki motora i skutera u Splitu.. Znači otvara se novi prodajni salon i servis.. Normalno, bilo bi najbolje imati iskustva u prodaji motora i opreme, ali nije uvjet..Treba nam netko tko se kuži u motore prije svega... Posao snova za mene, ali eto, ne mogu se maknuti s moje pozicije, nažalost  :( ....Ajmo, samo ozbiljne upite molim na pp...
Evidentirano
Suzuki ATT MOTO Split
Ovlaštena prodaja i servis

kalimero

• Vozi: v-strom 1000 L4
Odg: POSAO PRODAVAČA- SUZUKI
« Odgovori #1 : 11. Srpanj 2018, 08:34:17 »

Kolika je plaća?
Evidentirano
Nema učione bez pušione!

balky1

• **
  • Vozi: Yamaha FJ 1100
« Odgovori #2 : 11. Srpanj 2018, 08:44:42 »

Kolika je plaća?

Najbitniju info ne napiše....  :LOL:
Evidentirano

pegaso

• **
  • Vozi: vfr800fi
« Odgovori #3 : 11. Srpanj 2018, 08:52:24 »

E da sam iz splita ili okolice odmah bi vam se javio,to bi zbilja bio posao iz snova :palacgore:
Evidentirano
pegaso

Bob Rock

« Odgovori #4 : 11. Srpanj 2018, 10:17:47 »

Dio plače je fiksan, a dio na proviziju.. Ne bih ovako o plaći.. Ako je netko zainteresiran, neka mi pošalje mob. i par rečenica o sebi (godine, gdje radi, broj mob.  i sl. ).. Na razgovoru s vlasnikom firme če biti detalja  :wink: ... Firma je super, ljudi kod nas rade dugi niz godina, ako su normalni  :LOL: ...
« Zadnja izmjena: 11. Srpanj 2018, 11:54:20 Bob Rock »
Evidentirano
Suzuki ATT MOTO Split

Napier

• **
« Odgovori #5 : 13. Srpanj 2018, 22:46:08 »

Di se taj novi salon otvara ako nije tajna ?
Evidentirano

Bob Rock

« Odgovori #6 : 13. Srpanj 2018, 23:18:53 »

Tamo di se i auti Suzuki prodaju..ATT Suzuki, Put Duja 16.. Odma do auto salona..
Evidentirano
Suzuki ATT MOTO Split

gastajbarter

• Vozi: prerenomiRRanu i dvogrbu kamilu
« Odgovori #7 : 14. Srpanj 2018, 07:57:16 »

najbolje je da joketa nekako dovucete :mrgreen:..tad bi suzuki na forumu posto najbolji motor a imali bi i najbolju prodaju..burgman bi ponovo bio kralj sto je uvijek i bio,a frule i klavijature bi dosle na mjesto koje im i pristaje..uz tamburice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Evidentirano

Bob Rock

« Odgovori #8 : 14. Srpanj 2018, 11:50:16 »

Neka Joke i Nike tamo di jesu...P&B je več godinama u Splitu uzor kojeg treba slijediti u svom poslu. Takav diler ostalima visoko podiže letvicu koju treba pokušati dohvatiti... To ide samo u korist kupcima, a i ostalim dilerima koji imaju mozga u glavi  :wink:
Evidentirano
Suzuki ATT MOTO Split

Zetec

• **
  • Vozi: ZR7
« Odgovori #9 : 14. Srpanj 2018, 11:59:24 »

Neka Joke i Nike tamo di jesu...P&B je več godinama u Splitu uzor kojeg treba slijediti u svom poslu. Takav diler ostalima visoko podiže letvicu koju treba pokušati dohvatiti... To ide samo u korist kupcima, a i ostalim dilerima koji imaju mozga u glavi  :wink:

:palacgore: :palacgore:
Evidentirano

fawlty82

• I`am Buttman
  • Vozi: jaše na tvrdim leđima
« Odgovori #10 : 14. Srpanj 2018, 12:17:33 »

E kad bi Joke imao takvu razinu komunikacije...  :palacgore:
Evidentirano
Vikend natezač kožice!

Bob Rock

« Odgovori #11 : 23. Srpanj 2018, 10:23:10 »

Moram priznat da se je malo ljudi javilo...Očito je da nema nezaposlenosti kod nas...Zašto lažu ovaj napačeni narod  :mrgreen: ....U svakom slučaju je misto još otvoreno...
Evidentirano
Suzuki ATT MOTO Split

pegaso

• **
« Odgovori #12 : 23. Srpanj 2018, 14:03:56 »

Ili to ili su uvjeti tj. plača ne primjereni za taj posao,negdje je kvaka
Evidentirano
pegaso

Bob Rock

« Odgovori #13 : 23. Srpanj 2018, 15:52:33 »

Nisu ni uvjeti, ni plača problem. Problem je u našim ljudima, jer vide da susjed iznajmljuje sobu za 300 kn na dan i odmara, pa misle da če to dovijeka trajati i da če se ušlepati na taj vlak... Kada vide da plaču treba odraditi i zaslužiti, to je več problem...Kvalitetne prodavače za Kia vozila smo tražili skoro 2 godine...
Evidentirano
Suzuki ATT MOTO Split

M12

• Vozi: Shiver 900
« Odgovori #14 : 23. Srpanj 2018, 15:55:31 »

Moram priznat da se je malo ljudi javilo...Očito je da nema nezaposlenosti kod nas...Zašto lažu ovaj napačeni narod  :mrgreen: ....U svakom slučaju je misto još otvoreno...

da se otvori prodaja i servis va Istre ko sto bi i trebalo javio bi se prvi  :mrgreen:
Evidentirano
VUF! Kažu ljudi da sam se oženio... e pa nisam :P

pegaso

• **
« Odgovori #15 : 23. Srpanj 2018, 16:24:48 »

Tu se tek nitko nebi javio,ovdje ne nađeš ništa 300 kn po danu,a uostalom 300*21radni dan bi i trebala biti plača za bar nekakav pristojan život u RH
Evidentirano
pegaso

Bob Rock

« Odgovori #16 : 23. Srpanj 2018, 18:12:02 »

Tu se tek nitko nebi javio,ovdje ne nađeš ništa 300 kn po danu,a uostalom 300*21radni dan bi i trebala biti plača za bar nekakav pristojan život u RH

Pa tko je rekao da nije? Ispod 5.500, 6.000 kn ne možeš preživjeti..Mrzim kada te na forumu hvataju za svako napisano slovo..Mogao sam napisati i 400 kn, ne mijenja ništa na stvari..Ja govorim o ljudima koji neče da rade...Imali smo dosta likova u prodaji auta koje je samo interesirao fiksni dio plače... Nisu ni namjeravali potruditi se nešto prodat i uzet proviziju, a kamoli dugoročno razmišljati o tom poslu..Sjedili su u salonu ko panjevi i sramotili sebe i firmu..
Ovlašteni prodavač i serviser plača tvoje školovanje , a tvoje je da se nadograđuješ i da budeš šta bolji u svom poslu..
Mene je firma u 14 god. poslala na otprilike 50-ak predavanja/školovanja za prodavača, a poslije i za servisnog prijemnika..Posjedujem punu policu certifikata...
Ako ti u prvih mjesec dana ne prepoznaš kakav je čovjek, na njemu možeš puno izgubiti.. Iz tog razloga sam došao na ideju da čovjeka potražim na forumu...Nekog tko živi s motorom i tko ima želju naučiti i nadograditi se u tom svijetu...Raditi taj posao godinama.. Nisam htio davati oglas za posao na birou..Javi ti se 50 ljudi koji nemaju veze s motorima, a znam koliko mene nervira kada mi robu prodaje netko tko se u nju ne razumije..
Možda sam predaleko otišao u razmišljanju, ali činjenica je da dobrog radnika trebaš svijećom tražiti.. To trebaju priznati i poslodavci i takve štiti urednim plačama i dobrim uvjetima rada.. Potrebno je uzajamno poštovanje poslodavca i radnika.
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj 2018, 18:28:07 Bob Rock »
Evidentirano
Suzuki ATT MOTO Split

Elias

• Vozi: '02 K1200RS, '93 XTZ750ST
  • Lokacija: ..........CH=Zürich.......... Sinj-Đakovo=Bananaland
« Odgovori #17 : 23. Srpanj 2018, 18:36:06 »

Haleluja!!

Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
Evidentirano
Vlast je NAJVEĆI neprijatelj naroda!!!!
htp://www.youtube.com/watch?v=rmfezDOSd2g

Dragon Racing

• **
  • Vozi: Fazer 600
« Odgovori #18 : 23. Srpanj 2018, 18:46:05 »

Da ja podijelim svoje videnje prodavaca motocikala.
Znaci ovo sta pisem je nevezano za prodaju Suzuki motocikala nego opcenito.
Kao prodavac motocikala ili moto opreme bi jako volio biti, jel su motocikli ono sta volim i sta zivim.
Dodem na razgovor i kazu mi placa 3000kn plus provizija,  koliko si sposobam toliko ces zaradit. I vise nrgo posteno i tako bi to trebalo biti. Druga strana. Koliko se godisnje prodalo motocikala, zadnjih 5god?? Koliko ie Suzuki popularan u skuterima u hr??
Jbg. Mozda je to problem?? Suzuki, auto mozes prodavat kroz cilu godinu bez problema, motor??
Ukratko da je blize sigurno bi se raspita oko posla. Ovako :(
Evidentirano

geronimo43

• **
  • Vozi: suzuki gsx 1250 fa
« Odgovori #19 : 23. Srpanj 2018, 20:48:12 »

koliko se uopće proda novih motora u splitu i okolici :misli:
Evidentirano
Za domovinu treba dati sve, čak i život drugih

maredo

• **
« Odgovori #20 : 23. Srpanj 2018, 22:26:57 »

koliko se uopće proda novih motora u splitu i okolici :misli:
Joke se neki dan na fejsu hvalio sa 6-7 komada u jednom danu...
Evidentirano

Dragon Racing

• **
  • Vozi: Fazer 600
« Odgovori #21 : 23. Srpanj 2018, 23:08:30 »

Joke se neki dan na fejsu hvalio sa 6-7 komada u jednom danu...

Skutera da, Čovik u ŠI govori da im ljudi dolaze sa lovom, a da oni nemaju šta prodat, govorim o T-max, X-mAX i ta cuda  :mrgreen:
Evidentirano

Bob Rock

« Odgovori #22 : 24. Srpanj 2018, 06:22:39 »

Burgman 125, 200, 400 i 650...Ima skutera Suzuki, nije to problem..Ne prodaju se Yamaha skuteri najviše jer su najbolji, več zbog najboljeg zastupnika...
Ista stvar je s prodajom Suzuki auta u Splitu.
Evidentirano
Suzuki ATT MOTO Split

pegaso

• **
« Odgovori #23 : 24. Srpanj 2018, 13:21:09 »

Pa tko je rekao da nije? Ispod 5.500, 6.000 kn ne možeš preživjeti..Mrzim kada te na forumu hvataju za svako napisano slovo..Mogao sam napisati i 400 kn, ne mijenja ništa na stvari..Ja govorim o ljudima koji neče da rade...Imali smo dosta likova u prodaji auta koje je samo interesirao fiksni dio plače... Nisu ni namjeravali potruditi se nešto prodat i uzet proviziju, a kamoli dugoročno razmišljati o tom poslu..Sjedili su u salonu ko panjevi i sramotili sebe i firmu..
Ovlašteni prodavač i serviser plača tvoje školovanje , a tvoje je da se nadograđuješ i da budeš šta bolji u svom poslu..
Mene je firma u 14 god. poslala na otprilike 50-ak predavanja/školovanja za prodavača, a poslije i za servisnog prijemnika..Posjedujem punu policu certifikata...
Ako ti u prvih mjesec dana ne prepoznaš kakav je čovjek, na njemu možeš puno izgubiti.. Iz tog razloga sam došao na ideju da čovjeka potražim na forumu...Nekog tko živi s motorom i tko ima želju naučiti i nadograditi se u tom svijetu...Raditi taj posao godinama.. Nisam htio davati oglas za posao na birou..Javi ti se 50 ljudi koji nemaju veze s motorima, a znam koliko mene nervira kada mi robu prodaje netko tko se u nju ne razumije..
Možda sam predaleko otišao u razmišljanju, ali činjenica je da dobrog radnika trebaš svijećom tražiti.. To trebaju priznati i poslodavci i takve štiti urednim plačama i dobrim uvjetima rada.. Potrebno je uzajamno poštovanje poslodavca i radnika.
Potpuno se slažem sa svim što si napisao
prije točno 20g frend ima 25t maraka u đepu ulazimo kod rudana,tad generalnog zastupnika opela,dva prodavača sjede i čačkaju po kompu,samo nas pogledaju i ovlaš pozdrave i ništa više
dobrih pola sata ogledavamo izložene aute,niko da bi nam rekao izvolite,na kraju dolazi od nekud rudanica i s njom obavimo sve,frend na kraju naručuje auto za preko 30 marona i ostavlja 15 t avansa,ona dva magarca i dalje ne trzaju,
rekao sam tada rudanici da će doć vrijeme da će ovakvi magatci stajat na slavonskoj na semaforu i vuć kupce za rukav ak budu htjeli dobit plaču
do danas se to većinom promjenilo na puno bolje bar u velikoj večini ali vidim da još i dalje je problem naći preve ljude za taj posao
kao što neko reče da sam bliže ja bi ti se javio makar imam 51 u guzici
Evidentirano
pegaso

Bob Rock

« Odgovori #24 : 24. Srpanj 2018, 15:44:46 »

Je, promijenilo se je to dosta...Trebali su se i poslodavci promijeniti.. Ne možeš tražiti od zaposlenika da se prema firmi ponaša kao da je njegova, a s druge ga strane zanemaruješ..Ali opet, ne mogu se oteti dojmu da je sve više korektnih poslodavaca, a sve manje dobrih radnika... Ludo vrime...
Evidentirano
Suzuki ATT MOTO Split
 Str: [1] 2  Sve   Gore

Stranica je generirana za 0.237 sekundi uz 21 upita.