Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1] 2  Sve   Dolje

Autor Tema: nmax ili madley  (Posjeta: 1831 )

Avan7garde

• *
nmax ili madley
« : 20. Srpanj 2018, 21:22:35 »

Pozz, planiram kupiti skuter i citam malo po netu, nmax izgleda vise sportskiji madley vise ozbiljni skuter. cijena ista za 125, Iskustva dal neko ima i da li je vozio oba, na nmaxu sam sjedio prije jedno mj dana, al tada nisam ni gledao da bi ga mozuda mogao kupiti, sutra idem isprobati madley ako ga bude bilo u trgovini.

Koji je kvalitetniji, koji se manje kvari? Skuter ce sluziti za posao djir do grada jer su guzve katastrofa. cijena je cca 26000kn za oba, ako imate ideju neki drugi slobodno predlozite al da je od 125 na dalje. cijenom ne bi bas isao puno gore, imam a kat. tako da kubikaza nije problem.

Sto vise pomognete to meni lakse i bolje.

lp
Evidentirano

mate

• Administrator
Odg: nmax ili madley
« Odgovori #1 : 20. Srpanj 2018, 21:55:35 »

Ako je 125 ili 150 onda probaj Xenter. Zapravo ne znam da li se jos proizvodi ali meni se jako svidio. Od 125 sam uzeo Kymco PeopleOne 125. Trebale su mi minimalne dimenzije i ravna podnica jer taj stoji stalno na moru. Od ova dva bi radije Medley jer vozim Beva mada su Maxovi isto vrh. 
Evidentirano

Avan7garde

• *
« Odgovori #2 : 21. Srpanj 2018, 11:43:30 »

danas sam napravio djir sa medley 155 i stvarno mi se svidio. na nmaxu sam sjedio nisam vozio tako da ne mogu nas napraviti usporedbu al mislim da u pon idem po medley 155. mat crvena sa crnim felgama.
Evidentirano

Tmax

• Spol: Muški
  • Vozi: AT&SH150&Z350i
« Odgovori #3 : 21. Srpanj 2018, 18:45:33 »

Obojica su dobri skuteri, nego za upotrebu koju si naveo ja bih uzeo onog ko ima veče kotače i više mjesta ispod sica. To znači da bi uzeo Madley.
Ja imam za takvu vožnju SH150 ABS i oduševljen sam. Ravna podnica (ako treba nešto veče prevest  :mrgreen:) i veliki kotači, taman za gradsku gužvu i loše ceste. Možda u obzir uzmeš People S i Symphony ST. Isto veliki kotači i gradska upotreba, možda če cijena bit malo manja  :misli:
Evidentirano

Avan7garde

• *
« Odgovori #4 : 21. Srpanj 2018, 22:21:25 »

ma da u medley stanu dvije velike kacige sto mi treba. kotaci su veci na ovome. i iskreno mi od uvijek bio beverly bio top skuter a ovaj dosta vuce na njega, jeftiniji a slabiji. mislim da mi ne treba veci za grad.
Evidentirano

hondimir

• Vozi: honda cb 250 rs '84, honda cbr 600 f 96'
« Odgovori #5 : 22. Srpanj 2018, 10:33:03 »

Obojica su dobri skuteri, nego za upotrebu koju si naveo ja bih uzeo onog ko ima veče kotače i više mjesta ispod sica. To znači da bi uzeo Madley.
Ja imam za takvu vožnju SH150 ABS i oduševljen sam. Ravna podnica (ako treba nešto veče prevest  :mrgreen:) i veliki kotači, taman za gradsku gužvu i loše ceste. Možda u obzir uzmeš People S i Symphony ST. Isto veliki kotači i gradska upotreba, možda če cijena bit malo manja  :misli:

Ovo je meni najbolja stvar na skuterima .
Evidentirano
Konobar,donesi prozor da skočim!
Toliko smo nesavršeni da očekujemo od strojeva da budu besprijekorni.

biker4life

• moderator
  • Moderator
  • Vozi: yamaha
« Odgovori #6 : 22. Srpanj 2018, 11:06:27 »

Ako je 125 ili 150 onda probaj Xenter. Zapravo ne znam da li se jos proizvodi ali meni se jako svidio. Od 125 sam uzeo Kymco PeopleOne 125. Trebale su mi minimalne dimenzije i ravna podnica jer taj stoji stalno na moru. Od ova dva bi radije Medley jer vozim Beva mada su Maxovi isto vrh.

Proizvodi se (samo 125ccm). Odličan skuter. Mada je meni osobno N Max (125 i 155) puno zanimljiviji i u vožnji se uopče ne osjete mali kotači. E sada ostaje pitanje podnice... šta kome treba...
Evidentirano
Alpe 2017. :smoke:
                   Gross i Vršić + Dolomiti 2018. 8)

Avan7garde

• *
« Odgovori #7 : 22. Srpanj 2018, 14:28:12 »

da stane gajba piva najbitnije :D
Evidentirano

Boxer_st

• **
« Odgovori #8 : 23. Srpanj 2018, 08:38:45 »

... honda SH150... bez razmišljanja... :wink:
Evidentirano
Ja ne vozim brzo, samo nisko letim

cosmic

• Vozi: Nita
« Odgovori #9 : 24. Srpanj 2018, 17:37:57 »

... honda SH150... bez razmišljanja... :wink:
Ja san isto u planovima nabavke sličnog skutera, i smatram da Hondi SH 150 2018 sa cijenom od 30tkn nema ravnog u sunčevom sustavu. To ti dolazi od nekog kome je honda općenito bljak.
Evidentirano
"Dress for the crash, not the ride"

Tmax

« Odgovori #10 : 24. Srpanj 2018, 18:06:37 »

ja imam model iz 2012 s ABS. Mislio sam je prodat jer sam nešto drugo tražio i na kraju kupio  :mrgreen:  ali dobro da nisam ovu SH prodao. Za grad i gradsku upotrebu je najbolji skuter po mome mišlenju.
Sad neznam koliko je Madley kod vas skuplji ali možda se kod Honde dobi koji % popust i možda razmisliš  :misli: U ITA je najbolje prodavan skuter sa velikim kotačima i to nešto znači :)

Sasvim na kraju stranice imaš usporedbu SH (sasvim novi model ja imam stariju - slika) i Madleya

https://www.motoservices.com/essai-scooter/honda-sh-125-2017-euro4-petit-honda-grande-classe.htm

Evidentirano

mate

• Administrator
« Odgovori #11 : 24. Srpanj 2018, 19:39:10 »

Ja san isto u planovima nabavke sličnog skutera, i smatram da Hondi SH 150 2018 sa cijenom od 30tkn nema ravnog u sunčevom sustavu. To ti dolazi od nekog kome je honda općenito bljak.

Slazem se. Ne mislim da je los skuter ali kupitii Hondu mi je ono... mission impossible.  :mrgreen:
Evidentirano

Avan7garde

• *
« Odgovori #12 : 25. Srpanj 2018, 18:38:41 »

uzeo sam mat crveni sa crnim felgama tj dao akontaciju, 27000kn, mozda ovih dana ako stignem odem po njega pa bacim koju sliku ako ne kad se vratim sa puta.
Evidentirano

Tmax

« Odgovori #13 : 26. Srpanj 2018, 07:31:00 »

uzeo sam mat crveni sa crnim felgama tj dao akontaciju, 27000kn, mozda ovih dana ako stignem odem po njega pa bacim koju sliku ako ne kad se vratim sa puta.

:palacgore:
Evidentirano

Avan7garde

• *
« Odgovori #14 : 28. Srpanj 2018, 09:39:29 »

Evidentirano

cosmic

• Vozi: Nita
« Odgovori #15 : 28. Srpanj 2018, 15:03:17 »

Ajde čestitam! Javi kako ide M(e)dley!
Evidentirano
"Dress for the crash, not the ride"

Avan7garde

• *
« Odgovori #16 : 29. Srpanj 2018, 11:15:30 »

Vozio ga samo dva dana al prvi dojam je super. Nisam vozio neke druge modele tih jačina pa ne mogu baš usporediti Al sa visinom od 192 i 105kg vuče super, svaki auto obidjem bez problema čak i sa suvozacem od 85-90kg. Super stvar što stanu dvije velike kacige, isprobao xl i l. I sic se zatvara. Ima start stop. Fora stvar al mislim da cu to slabo koristiti. Kad stane. Čim das gas kreće odma. Nema kašnjenja. Velike gume, prednji zadnji abs. Jedino mi čudno kad sjednemo dva velika skroz se spusti do kraja amortizer, a gledam na nekim pedesetkama se voze.

Za moju visinu lijepo ne smetaju koljena vozi se odlično.

Naletio sam na arrow urban za nekih 2500-3000kn sa granom baš za medley. Sta kažete se isplati uzimati ili bolje pustiti original? Mada najvj necu mjenjati dok imam garu dvije god.

Sent from my galaxy S9+ using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 29. Srpanj 2018, 11:28:11 Avan7garde »
Evidentirano

stojo

• *
  • Vozi: mic mic
« Odgovori #17 : 29. Srpanj 2018, 16:07:40 »

Pogledaj si nosivost u prometnoj!
200kg mi se čini previše za taj skuter.
Moj Downtown ima nosivost 160kg
Evidentirano
Tko se opeče na kineza puše i na japanca!

Avan7garde

• *
« Odgovori #18 : 29. Srpanj 2018, 16:24:16 »

Piše 200 gledao sam. Ma bitno mene i curu da vozi. A to može. Tako da mi više ni ne treba.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Evidentirano

Tmax

« Odgovori #19 : 01. Kolovoz 2018, 13:17:32 »

.................

Naletio sam na arrow urban za nekih 2500-3000kn sa granom baš za medley. Sta kažete se isplati uzimati ili bolje pustiti original? Mada najvj necu mjenjati dok imam garu dvije god.

Sent from my galaxy S9+ using Tapatalk

Ma ostavi original, barem moje mišlenje. Taj novac sigurno možeš drukčije potrošit, ako ne drukčije kupi curi nešto biče bolje  :mrgreen:
Evidentirano

liberty

• Vozi: budem piaggio
« Odgovori #20 : 09. Kolovoz 2018, 18:38:14 »

probao medley 150 danas
lijepo ide
ima puno čvršću šasiju od libertya pa sam i njega uzeo (sada) u obzir
iznenadila me odlična završna obrada na medleyu - sve plastike su lijepo složene
+ višen crveni medley u gradu - isto lijepo izgleda

skuter lijepo nabire brzinu do 80 kmh....stabilan je, dobra je zaštita od vjetra u donjem dijelu nogu
moguće da kofer nije ni nužan obzirom ispod sica ima stvarno dosta mijesta, a ni podnica nije tako "neravna" kao što mi se činilo

imam osjećaj da na medleyu voziš 80 km i sigurno hvataš rupe po cesti, a da je liberty 125/150 više da prati promet i da se na 80 kmh vjerovatno boriš s njime (meni se čini na njemu dosta lakši prednji kraj)  itd

budem ratmislio,,,,istina medley 150 je već cijena preko 27.000 kn, a nije to ni malo
Evidentirano

Avan7garde

• *
« Odgovori #21 : 11. Kolovoz 2018, 21:14:24 »

Iskreno liberty nisam ni gledao 125 čini mi se premali naspram MEDLEY. Evo cijeli tjedan pićim kako sam se vratio sa puta već 200km.
U dvoje dodjem na 80-90 bez problema. Što je i previše al vidim da može i to mi je bitno kad treba pretjecati da se ne moram bojati ocu uspijeti ili ne. Taman I novu Nolan n87 uzeo.
Ovi visoki kotači su super.

Evidentirano

liberty

« Odgovori #22 : 12. Kolovoz 2018, 00:22:28 »

Iskreno liberty nisam ni gledao 125 čini mi se premali naspram MEDLEY. Evo cijeli tjedan pićim kako sam se vratio sa puta već 200km.
U dvoje dodjem na 80-90 bez problema. Što je i previše al vidim da može i to mi je bitno kad treba pretjecati da se ne moram bojati ocu uspijeti ili ne. Taman I novu Nolan n87 uzeo.
Ovi visoki kotači su super.

drago mi je da si zadovoljan
i ja idem u smjeru medley 150
 :palacgore:
Evidentirano

liberty

« Odgovori #23 : 20. Kolovoz 2018, 16:19:45 »

probao sam još 1x medley 150
i ponovno mi se svidio
pa sam si ga naručio - mislim da je to prava mjera za grad/prigradske vožnje i moje potrebe

odlučio sam se za 150 jer je premala razlika u cijeni u odnosu na 125
neću uzimati nikakav vizir/kofer jer ispod sica stanu 2 integralke (i sam sam probao/uvjerio se)

Evidentirano

Avan7garde

• *
« Odgovori #24 : 20. Kolovoz 2018, 16:23:21 »

Super jedan više. Vidio sam već dva u gradu. Ja sam isto uzeo 150 jer je bilo manje od 1000kn razlike. Nisam ni ja vizier uzimao niti mislim da hoću. Sad mi se već čini nekako spor, ko da nema snage hehe

Evidentirano
 Str: [1] 2  Sve   Gore

Stranica je generirana za 0.151 sekundi uz 22 upita.