Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 94 95 [96]   Dolje

Autor Tema: YAMAHA FZ1 N/S - od 2006 (General Topic)  (Posjeta: 225517 )

derba

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Yamaha FZ1S, Kawasaki ER5
Odg: YAMAHA FZ1 N/S - od 2006 (General Topic)
« Odgovori #2375 : 12. Travanj 2018, 14:19:45 »

mislim da je to nikakva lova, ali sranje ako trebaš ;)

evo ti na francuskom i engleskom, pa da budeš siguran koji je točno kataloški broj,
a ne samo naziv proizvoda :palacgore:

http://www2.yamaha-motor.fr/2016/ypec/index.php?prodCategory=10

https://www.motorcyclespareparts.eu/yamaha-parts/motorcycles/fz1-s-fazer-2007/cowling-1-355432.aspx

sjećam se samo; da sam na prošlom motoru, tako jednom tu nekakvu plastikicu pretegnuo, pa
mi je napukla i onda kad sam naručio, načekao se dok je stiglo, a motor je bio još u proizvodnji ;)

DADO+....Hvala
Evidentirano

derba

• **
« Odgovori #2376 : 14. Travanj 2018, 09:41:57 »

Kupio sam originalne GT oklope, e sad pitanje ....fale mi vijci i one gumice sa onim distancama metalnim što budu na rupama i kroz koje idu vijci .Imam nosace. Kako bi mogao saznati neke šifre od svega toga pa da narucim iz Yamahe?
Evidentirano

goc

• Vozi: FZ1S
« Odgovori #2377 : 16. Travanj 2018, 10:58:08 »

najjednostavnije će ti bit nazvat i pitat  :wink: nema ti druge pogotovo ako ti se ne čeka dostava sa Ebay-a.
Evidentirano
daj ljudi pijte koktele a ne samo gemište i pivu!
...ne radim dobro ali zato radim jako polako!

derba

• **
« Odgovori #2378 : 16. Travanj 2018, 22:26:14 »

najjednostavnije će ti bit nazvat i pitat  :wink: nema ti druge pogotovo ako ti se ne čeka dostava sa Ebay-a.

Išao danas pitat i bolje da nisam ,samo sam se naživcirao. Kao prvo u njihovim katalozima nema GT verzije pa tako ni vijaka i ostalog tako da na kraju ostaje strpljen -spašen verzija sa ebaya
Evidentirano

biker4life

• moderator
  • Vozi: yamaha
« Odgovori #2379 : 16. Travanj 2018, 22:39:03 »

Išao danas pitat i bolje da nisam ,samo sam se naživcirao. Kao prvo u njihovim katalozima nema GT verzije pa tako ni vijaka i ostalog tako da na kraju ostaje strpljen -spašen verzija sa ebaya

GT oklopi su uvijek bili dodatna oprema
čak i u Italiji gdje se baš prodavao kao Fazer 1 GT u biti se radilo o "normalnom" Fazeru i popratnoj opremi koju bi trgovac montirao "u salonu"

slična situacija je sa raznim paketima opreme na nekim drugim modelima koji su dolazili kasnije (Super Tenere World Traveler, Tracer 700 Traveler i sl.)
jednostavno se model prilagođava tržištu na mikrolokaciji i nerealno je očekivati da netko negdje na stanju u nekom globalnom skladištu skuplja gomilu sitnica za dodatnu opremu za model koji se ne proizvodi već 5-6 godina

kod dodatne opreme često nije moguće dobiti dijelove zasebno nego samo cijeli set
npr. kod modela koji su tvornički imali ralicu, ralica se mogla dobiti po dijelovima (nosači, vide, tijelo ralice...), ali je to uglavnom bila rijetkost - ralica je uglavnom dodatna oprema i kao takva dolazi samo u setu

drugim riječima, nije do trgovca nego je to takav sistem, bar koliko je meni poznato
fer bi bilo da ti je onaj tko ti je prodao oklope dao i set za montažu jer bez njega - našao si sebi prilično "posla", a i upitno je koliko vrijede ti oklopi
- a to je zato jer je taj isti vjerovatno pogubio ili zametnuo original vide pa je dio vida iskoristio od oklopa i to je to, a ove ostale prešutio...
Evidentirano
:smoke:                                                                                 Alpe 2017. 8)

TIS

• **
  • Vozi: r 1200 gs
« Odgovori #2380 : 16. Travanj 2018, 23:23:51 »

Ako imaš nosače sve ostalo kupiš u bilo kojem boljem moto dućanu. Od Yamahe ne možeš dobiti dijelove oklopa pojedinačno nego samo komplet.
Evidentirano

derba

• **
« Odgovori #2381 : 17. Travanj 2018, 07:09:24 »

Sve to stoji da su mi odmah tako rekli (ide u kompletu ili nema uopce) ,vec 2 sata traženja po mikro filmovima koji su dosta loši jer nisam uspio ni plastiku iznad sata naci na njima.
Evidentirano

DADO+

« Odgovori #2382 : Danas u 14:53:28 »

:misli: ja rijetko gledam i obrtomjer :neznam:  :mrgreen:
Evidentirano
:rock:

derba

• **
« Odgovori #2383 : Danas u 15:30:09 »

:misli: ja rijetko gledam i obrtomjer :neznam:  :mrgreen:

Ja nikako da se naviknem ...riješio sam !
Evidentirano
 Str: 1 ... 94 95 [96]   Gore

Stranica je generirana za 0.588 sekundi uz 21 upita.