Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Dolje

Autor Tema: Alarmi  (Posjeta: 21924 )

basta

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: FAZER 1000
Odg: Alarmi
« Odgovori #150 : 30. Lipanj 2006, 12:43:27 »

Potpisujem ZM alarmi  :palacgore:odlični drugi alarm sam već kod njih stavljao i samo rijeći hvale susretljivi,kvalitetni i nema problema.
Evidentirano
Jakkšššimmašš !!

Z500

• *
  • Vozi: Z500, Aprilia Pegasso Strada, Yamaha FZ6N S2
« Odgovori #151 : 12. Kolovoz 2006, 10:48:43 »

Cca godinu i pol od ovog posta, ponosni sam vlasnik novog alarma. Cijena ista, ugradjivac isti, samo mrvicu novija generacija alarma, sa poboljsanom panikom, glasnijom sirenom i mogucnosti paljenja sva 4 zmigavca (za one koji nemaju takvu opciju na motoru). I dalje mogu iskreno preporuciti ZM Alarm  :palacgore:

Adresa i kontakt brojevi su ionako navedeni u ovoj temi...

Možeš li navesti koji je taj drugi model i ako znaš imaju li kojeg zastupnika u okolici Splita?
Evidentirano
Imate li potrebu za novim računalom, notebook-om, printerom...informatičkom opremom, javite se na pp ili email, za forumaše posebne cijene i popusti.
www.pixma-centar.com

Sledgehammer

• Gost
« Odgovori #152 : 12. Kolovoz 2006, 11:56:49 »

Ja uzeo Aolin najbolji model... samo što mi nisu izvršili ugradnju, jer su baš firmu selili na novu lokaciju i u nove, bolje poslovne prostore... došlo me 650 kuna, bez ugradnje, cash % carry.

To bilo prije godišnjih, a i sada čekam da ga ugradim...
Evidentirano

vlucic

• Forumski Grobnik
  • Vozi: Kawasaki KLV
« Odgovori #153 : 12. Kolovoz 2006, 19:28:47 »

Možeš li navesti koji je taj drugi model i ako znaš imaju li kojeg zastupnika u okolici Splita?

DEF COM3, imas broj telefona u mojim postovima od ZM Alarma pa pitaj njih da li ti mogu preporuciti nekoga u Splitu... sori, ne mogu ti vise pomoci...

Evidentirano

Z500

• *
« Odgovori #154 : 12. Kolovoz 2006, 22:45:47 »

DEF COM3, imas broj telefona u mojim postovima od ZM Alarma pa pitaj njih da li ti mogu preporuciti nekoga u Splitu... sori, ne mogu ti vise pomoci...

Fala ti, dovoljno si pomoga. Ako saznam imaju li u Dalmaciji predstavnike javim na ovom postu.
Evidentirano
Imate li potrebu za novim računalom, notebook-om, printerom...informatičkom opremom, javite se na pp ili email, za forumaše posebne cijene i popusti.
www.pixma-centar.com

Sledgehammer

• Gost
« Odgovori #155 : 13. Kolovoz 2006, 09:49:26 »

Ako Te zanimaju iste stvari glede Aolina, imam mob od glavnih faca pa se raspitaj... pošalju i poštom, ako imaš smisla za sam-svoj-majstor...
Evidentirano

sven54

• **
  • Vozi: VXR209,Yamaha YZF R6 (2005.g)
« Odgovori #156 : 13. Kolovoz 2006, 11:19:57 »

aolin privlači kupce svojom povoljnom cijenom i pregrštom opcija.

no da li se itko od vas zapitao sto ako neki dio zakaže? moze li se on kupiti posebno, ili se mora nazalost kupiti cijeli komplet alarm iznova? (mislim da je garancija 1 godinu)

Kvaliteta aolin alarma.. :? neznam osobno pa necu pametovati...

Pohvaljujem Prestige alarm koji je skup, i skuplji od konkrencije ali kad malo pogledamo firme koje se bave alarmima i to od kada mozemo vidjeti da je prestige jedan od prvih, a ujedno i kvalitetnih proizvođaca. (to je americki alarm) Garancija na njega je dozivotna ako se jednom godisnje dođe na pregled sustava.O kvaliteti nemoram govoriti opce..a o popisu mogucih opcija također  :palacgore:

jedna mala sitnica: prijatelj je kupio aolina zbgo daljinskog paljenja kojeg nudi, nakon nekoliko mjeseci doslo je do nekih problema s elektronikom i motocikl mu se usred grada (dok je parkiran) poceo sam paliti na daljinski. dakle sjedimo u kaficu i odjednom se upali njegov motor  :shock: :shock: wtf? pitam se sto bi bilo da smo bili negdje dalje i nismo vidjeli kad se to desilo....bojim se da bi nestao iste sekunde  :misli:
Evidentirano

Z500

• *
« Odgovori #157 : 25. Kolovoz 2006, 10:29:14 »

Evo kako sam i obećao - nakon moje potrage po Dalmaciji loše iskustvo što se tiće direktne prodaje. A kako imam trgovinu informatićke i teh. robe nabavio sam META alarme i za prodaju, modele M355, M357A i LEGOS(DEFENDER COM3). Za sve forumaše 15% popusta. Ovih dana stavljam LEGOS-a na svoj motor pa javim iskustva ali kako sa preporuka sa foruma tako i čitajući upustva vidim da je  :palacgore:.

Ako nekom treba na PP.
Evidentirano
www.pixma-centar.com

Rivi

• Il' si faca,ili nisi!!!
  • Vozi: Classic doggy style!
« Odgovori #158 : 25. Kolovoz 2006, 11:39:35 »

Ajde, dat ćeš nam potpuni info, a i osobno me zanima.
Ko će ugrađivat te alarme? Cijene. Sve pucaj!
Evidentirano

Chimpa

• Kontra-Admiral
  • Vozi: Baby Strom i KHS Comp
« Odgovori #159 : 25. Kolovoz 2006, 12:06:23 »

i mene interesiraju detaljnije info
Evidentirano

Z500

• *
« Odgovori #160 : 25. Kolovoz 2006, 12:31:46 »

Što se tiće detalja mislim da je to već negdje kroz forume opisano ali sam stavio u "oglasniku" na našem www.motori.hr detalje za modele. Ukratko radi se o META SYSTEM alarmima  :palacgore: ;M355 je sa shock senzorom a LEGOS 3 je najnoviji model, zamjena za 357, sa gravitacijskim senzorom, panik opcijom, blokadom motora....
Za ugradnju se pobrinete, svako u svom djelu HR, mislim da ima ovlaštenih montera, za Dalmaciju ih u Splitu ima dvoje u ZG sam vidio na forumu par adresa. Uglavnom, dobijete račun i garanciju od 36mjeseci,kao i certifikat o montaži kojeg ispunjava monter. Mislim da je cijena montaže oko 400Kn (toliko meni traže za ugraditi na moj motor tu u ST).
Cijene:?
M355 - 900Kn
LEGOS 3 - 1100Kn

Za sve sa foruma 15% popusta. Dostava na naš trošak na Vašu adresu. Plaćate prilikom preuzimanja.
Evidentirano
www.pixma-centar.com

Rivi

« Odgovori #161 : 25. Kolovoz 2006, 13:35:48 »

Jel Legos3 ima svoju bateriju?
Di ćeš ugradit ti svoj alarm?
Naziv svoje firme mi pošalji na PP, ako ovdje ne želiš.

Kad ugradiš, jel ti problem da se nađemo i vidim to u "ril tajmu"?

Za sve odgovore unaprid fala.
Evidentirano

Z500

• *
« Odgovori #162 : 25. Kolovoz 2006, 17:24:43 »

Jel Legos3 ima svoju bateriju?
Di ćeš ugradit ti svoj alarm?
Naziv svoje firme mi pošalji na PP, ako ovdje ne želiš.

Kad ugradiš, jel ti problem da se nađemo i vidim to u "ril tajmu"?

Za sve odgovore unaprid fala.

Legos 3 nema svoju bateriju, napaja se preko akumulatora ali im tzv. STOP RAD - ograničenje potrošnje struje svedenu na 0.
Citiram iz upustva:"alarmni sustav se automatski isključuje kako bi ograničio potrošnju struje s akumulatora motocikla, automatski izuzimajuči alarmne funkcije, no zadržavajuči blokadu motora. U tom je stanju potrošnja struje nula.STOP RAD je aktiviran 5 dana nakon što je sustav aktiviran daljinskim upravljačem ili automatski ako nije bilo uključivanja alarma u tom vremenu. Isto se automatski ukljući ako je akumulator motocikla gotovo prazan."

Alarm ću ugraditi u ST pa se možemo ćuti sa prvim dojmovima, a onda i da vidiš kako je u "ril tajmu".
Nadam se kroz sljedeći tjedan.Gdje si ti?

www.pixma.tk
Evidentirano
www.pixma-centar.com

darkovsky

• Vozi: R1200GS
« Odgovori #163 : 25. Kolovoz 2006, 21:00:54 »

I ja sam zainteresiran, baš sam vidio oglas. Daj reci koliko mjesta to zauzima na motoru- jel to ide ispod sica, jer ja tamo nemam mjesta ni za čačkalicu.
Kak to da Legos 3 nema svoju bateriju, pošto je i 357 ima, a on je nasljednik? Što se dogodi s alarmom ukoliko dođe do prekida struje?
I još nekaj- ta blokada motora- ona ide na anlaser ili kam?
@Rivi, javi kak je to u zbilji.

Rivi

« Odgovori #164 : 25. Kolovoz 2006, 23:04:48 »

Pa zato i pitam. Isto koštaju, s tim da 357 nema gravitaciju, a ima bateriju. Ovaj obratno.
Z500, ja sam ti u srid Splita.

Darkovsky, čim vidim, ajl tejk sam pikčrs end poust it hir!!!
Evidentirano

Pedrosa

• Vozi: RS 125 2006
« Odgovori #165 : 25. Kolovoz 2006, 23:21:36 »

mene isto interesira,samo mi reci neš,jer nisam skonto...taj alarm...kad ga pustim prek noći jeli je uključen ili samo blokada motora?
jer trebo bi mi neki koji o-24 radi a opet da ne pije akumulator....jer mi treba pred školom bit na oprezu cijelo vrijeme,pred kučom,nije me strah da će mi ga neko ukrast da ga upali nego više da mi ga ne stavi u kombi i doviđenja...tako da mi ta blokada ne igra neku ulogu :wink:
Evidentirano
I've never had a bad experience with needles or an injection, it's just that I don't like ... I don't mind being thumped over the head with a mallet, but I hate being stuck with a horrible pin-like thing

Rivi

« Odgovori #166 : 26. Kolovoz 2006, 08:46:42 »

Radi ti stalno, ali ako ga ne pališ-gasiš 5 dana onda prelazi u onaj sleep mod gdje puno manje troši. Ako radi, onda troši akumulator. Ne radi "na lijepe oči". Iako, čudno mi je da ne postoji baterija kao opcija pri kupnji.
Evidentirano

Pitbull

• Grobnička jurilica
  • Vozi: CDTI i 636
« Odgovori #167 : 26. Kolovoz 2006, 10:34:17 »

Radi ti stalno, ali ako ga ne pališ-gasiš 5 dana onda prelazi u onaj sleep mod gdje puno manje troši. Ako radi, onda troši akumulator. Ne radi "na lijepe oči". Iako, čudno mi je da ne postoji baterija kao opcija pri kupnji.

A kaj ak neko odcvika (prereže) žice?  :misli:
Evidentirano
MK ROOSTERS

Pedrosa

• Vozi: RS 125 2006
« Odgovori #168 : 26. Kolovoz 2006, 10:57:46 »

Onda si najebo :palacdolje:...razmišljo sasm malo o tome...meni će bit cerada preko motora stalno i onda čim ide skidat neš ono sirena odma...
Evidentirano
I've never had a bad experience with needles or an injection, it's just that I don't like ... I don't mind being thumped over the head with a mallet, but I hate being stuck with a horrible pin-like thing

Rivi

« Odgovori #169 : 26. Kolovoz 2006, 11:18:47 »

Do žica treba i doć. A ne vjerujem da može razbit sic, bez da imalo zaljulja motor. A usto, zar alarm te veličine mora bit na vrhu ispod sica? Zna se to dobro sakrit.
Evidentirano

Z500

• *
« Odgovori #170 : 26. Kolovoz 2006, 11:21:18 »

Evo kako vidim ima puno zainteresiranih a po ovoj temi još uvijek nejasnoća. :misli:

Sve detalje i slike možete naći na njihovim stranicama na linku:
http://www.metasystem.it/index.php/msy_ita_en/msyit/moto/aftermarket/allarmi_moto
na eng.jeziku.

Kako vidite LEGOS3 i DEF-COM3 nisu isti modeli kako sam prije naveo (tako su mi rekli naši distr.). Imaju potpuno iste karakteristike ali DEF-COM3 ima vlastito napajanje el.sirene koje u slučaju prekida žice traje cca 5min. LEGOS3 nakon prekida žice ima uključenu blokadu motora.

I LEGOS3 i DEF-COM3 u aktivnosti uključuju se:
-kada se ključ za paljenje okrene u položaj UKLJUČENO
-pri pokušaju skidanja ili micanja bilo kojeg dijela motocikla koji je zaštićen posebnim preklopnikom (npr. ako se otvori sjedalo ili pretinac za stvari)
-kad se motocikl pomakne

Evidentirano
www.pixma-centar.com

Rivi

« Odgovori #171 : 26. Kolovoz 2006, 11:37:00 »

A evo gledam usporedbu i nemogu nikako skužit koji je najopremljeniji opcijama, a da istovremeno ima svoju bateriju. Legos nema, ovaj ima, ali ima li ovaj i gravitaciju i sve šta Legon ima?
Evidentirano

Rivi

« Odgovori #172 : 26. Kolovoz 2006, 11:39:09 »

Nisi nam puka ni cijenu DefComa.
Najkomičnije je šta na houmpejđu imam šturije informacije o ovim alarmima, nego kad guglam, pa nađem nekog distributera.

Evo vidim da i novi 357A ima gravitacjski senzor. Dakle, bolji je od Legosa. Nije ni čudo da van piše da mu je Legos "baby brother". Jedino još da vidimo razliku šta Defcom ima u odnosu na 357 ili obratno.

Z500?

Vidin ja da ti u dućanu svašta imaš. Čut ćemo se mi još (ovo nije prijetnja :mrgreen:).
« Zadnja izmjena: 26. Kolovoz 2006, 11:49:57 Rivi »
Evidentirano

Z500

• *
« Odgovori #173 : 26. Kolovoz 2006, 12:07:35 »

A evo gledam usporedbu i nemogu nikako skužit koji je najopremljeniji opcijama, a da istovremeno ima svoju bateriju. Legos nema, ovaj ima, ali ima li ovaj i gravitaciju i sve šta Legon ima?

Po specifikacijama koju su naveli potpuno su isti osim što DEF-COM3 ima to vlastito napajanje sirene. Ali je on i dosta skuplji negdje oko cca 1500Kn. To još provijerim pa javim. Ja LEGOS3 stavljam kroz slijedeći tjedan pa javim dojmova.
Evidentirano
www.pixma-centar.com

Z500

• *
« Odgovori #174 : 26. Kolovoz 2006, 12:13:19 »

Cca godinu i pol od ovog posta, ponosni sam vlasnik novog alarma. Cijena ista, ugradjivac isti, samo mrvicu novija generacija alarma, sa poboljsanom panikom, glasnijom sirenom i mogucnosti paljenja sva 4 zmigavca (za one koji nemaju takvu opciju na motoru). I dalje mogu iskreno preporuciti ZM Alarm  :palacgore:

Adresa i kontakt brojevi su ionako navedeni u ovoj temi...

Mislim da je VLUCIC stavio DEFENDER COM3 a gore je naveo prednosti u odnosu na 357 model kojeg je imao prije.
Evidentirano
www.pixma-centar.com
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Gore

Stranica je generirana za 0.238 sekundi uz 20 upita.