Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 849 850 [851] 852 853 ... 855   Dolje

Autor Tema: Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca  (Posjeta: 1363280 )

hrvoje_st

• *
Evidentirano

miljcha

• **
  • Spol: Muški
Odg: Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca
« Odgovori #21251 : 21. Svibanj 2018, 22:50:01 »

Uzmi R-a bez razmišljanja ako već planiraš uzeti

Poslano sa mog VKY-L29 koristeći Tapatalk

Evidentirano

hrvoje_st

• *
« Odgovori #21252 : 21. Svibanj 2018, 23:04:42 »

M a ne da planiram nego izbor je pao na dva komada..i ovaj gore sa linka mi se sviđa ali neznam nista vise o motoru(nisam isao vidit motor). znaci R vridi tih par tisucica vise? s tim da ima i abs koji sigurno kosta bar 500-600 e sam po sebi
Evidentirano

BlindBird

• **
  • Vozi: Z750R
« Odgovori #21253 : 21. Svibanj 2018, 23:05:16 »

Ja i sam imam R, pa isto glasam za R naspram "običnog" ; vozio sam i jednog i drugog i postoji razlika. Najviše u samom ovjesu i kočnicama ( mislim da su ovi dilberi iz Kawasakia tako napravili 2009. godine običnog zeku takvog da bi to bio najprodavaniji motor ikad.. Ja mislim da tu iznad što je u linku je i jedini na oglasnicima našima.. A po vani su cijene oko 6500 - 7000 € .. Tako da ... preporuka je R  :palacgore:
Evidentirano
Brže, brže, brže dok uzbuđenje brzine ne pobijedi strah od smrti.

irmascher

• **
« Odgovori #21254 : 21. Svibanj 2018, 23:08:30 »

https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-z-750-r-abs-black-edition-oglas-22865448

R model ti ima napredniji prednji i zadnji ovjes i bolje kočnice (Nissin). Najlakše ga prepoznaš po drukčijoj zadnjoj vilici te nešto drukčijoj maski. Motor je identičan u oba modela, snaga je znači ista.
Z750 svakako dobro drži cijenu, čak i predobro (R model još može samo bolje) jer je motor i dan danas atraktivan, ima potentniju mašinu od klase 600 i jako jako je pouzdan i jeftin održavat.
Evidentirano

hrvoje_st

• *
« Odgovori #21255 : 21. Svibanj 2018, 23:13:23 »

Da da,bas mi je puno ljudi reklo da su masine stvarno dobre i trajne.ako se odnosis ok prema motoru normalno..a ovo za vilice,maskui jos tih par razlika sam proguglao,nesto san i znao od prije..cisto me zanimalo kao u voznim karakteristikama. al mislim da to igra vise ekipi koja vozi taj/te motore ko po pisti pa ce i osjetit razliku..ja nisam jos skupio muda za takvu voznju a i msm da necu nikad,haha..jednostavno imam svoj đir i adio  :mrgreen: A onda nek bude R pa cemo vidit..
Evidentirano

irmascher

• **
« Odgovori #21256 : 21. Svibanj 2018, 23:17:36 »

Da da,bas mi je puno ljudi reklo da su masine stvarno dobre i trajne.ako se odnosis ok prema motoru normalno..a ovo za vilice,maskui jos tih par razlika sam proguglao,nesto san i znao od prije..cisto me zanimalo kao u voznim karakteristikama. al mislim da to igra vise ekipi koja vozi taj/te motore ko po pisti pa ce i osjetit razliku..ja nisam jos skupio muda za takvu voznju a i msm da necu nikad,haha..jednostavno imam svoj đir i adio  :mrgreen: A onda nek bude R pa cemo vidit..

Ako ne misliš gonjat brzinske prosjeke, bit ćeš zadovoljan i sa običnim zekom, al kad već možeš uzmi R i shvati to kao neko ulaganje u budućnost, a i bolji ovjes ti daje više sigurnosti u vožnji.
Evidentirano

BlindBird

• **
« Odgovori #21257 : 21. Svibanj 2018, 23:19:36 »

Nije tu u pitanju vožnja po pisti.. Čista normalna vožnja, ponajviše je razlika u samim kočnicama, točno što je irmascher napisao.. Tu su četvero klipne čeljusti, što samo smanjuje put kočenja, kamoli razlika kod ovjesa, pogotovo prednja vilica sa kompletnim podešavanjem (  gdje da imaš par brzih zavoja se osjeti itekako razlika između R-a i običnog ) .. i to nisu nikakve trke niti išta slično..
Evidentirano

hrvoje_st

• *
« Odgovori #21258 : 21. Svibanj 2018, 23:22:23 »

Ma ne mislim..Uzet cu R da.sutra cu nazvat ovog decka pa cemo vidit sto i on ima za reci..muci me ovaj njegov serdarevic.znam da je bilo problema sa db kilerima i prolaskom tehnickog.
Evidentirano

hrvoje_st

• *
« Odgovori #21259 : 21. Svibanj 2018, 23:24:08 »

Nije tu u pitanju vožnja po pisti.. Čista normalna vožnja, ponajviše je razlika u samim kočnicama, točno što je irmascher napisao.. Tu su četvero klipne čeljusti, što samo smanjuje put kočenja, kamoli razlika kod ovjesa, pogotovo prednja vilica sa kompletnim podešavanjem (  gdje da imaš par brzih zavoja se osjeti itekako razlika između R-a i običnog ) .. i to nisu nikakve trke niti išta slično..

ma sve pet.sve mi je jasno  :palacgore:
Evidentirano

BlindBird

• **
« Odgovori #21260 : 21. Svibanj 2018, 23:24:50 »

Ma ne mislim..Uzet cu R da.sutra cu nazvat ovog decka pa cemo vidit sto i on ima za reci..muci me ovaj njegov serdarevic.znam da je bilo problema sa db kilerima i prolaskom tehnickog.

Ja imam akrapovica na svom i evo na tehnički dođem sa db killerom striček tamo to vidi i to je to.. a cijelo vrijeme bez db killera vozim i nikad sa organima vlasti nisam imao problema niti su ikad šta pitali za auspuh..
Evidentirano

hrvoje_st

• *
« Odgovori #21261 : 21. Svibanj 2018, 23:29:09 »

Ja imam akrapovica na svom i evo na tehnički dođem sa db killerom striček tamo to vidi i to je to.. a cijelo vrijeme bez db killera vozim i nikad sa organima vlasti nisam imao problema niti su ikad šta pitali za auspuh..
super.to mi je korisna info.pitanje,ako znas mozda,da li uopce serdarevic radi/rade db jer kao oni su za pistu,znam da sam negdi citao o tome..ako grijesim,pardoniraj me  :mrgreen:
Evidentirano

Sinisa Vz

• *
« Odgovori #21262 : 22. Svibanj 2018, 07:30:43 »

Pozdrav ekipa,trebam jednu pomoć...

Koje žarulje idu u z750S za kratko i dugo svjetlo?
Evidentirano

mr.mee

• Vozi: kawasaki z650 i z750
« Odgovori #21263 : 22. Svibanj 2018, 07:36:00 »

Uzmeš amortizer od zx6r 2008 i ide plug n play. Samo moraš regler izvuć gore, ali to je 5min posla.

Nakon ovoga je to već druga priča

jel paše samo iz 2008 ili može i neko drugo godište?

irmascher

• **
« Odgovori #21264 : 22. Svibanj 2018, 09:02:17 »

Za 2007-2008 model znam sigurno, ostalo nisam siguran.
Evidentirano

Z750 Freak

• *
« Odgovori #21265 : 22. Svibanj 2018, 10:12:17 »

Ovaj gore R iz klc je 8 vlasnik (provjereno) i to me je odmah odvratilo od kupnje a bio sam i ja sam zainteresiran.. po njegovoj prici mi je rekao 3-4 a u stvari je svake godine drugi vlasnik
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj 2018, 10:17:20 Z750 Freak »
Evidentirano

BlindBird

• **
« Odgovori #21266 : 22. Svibanj 2018, 10:20:12 »

Ti se vode po onoj.. koliko godina motor ima toliko i vlasnika 😁 priblizno
Evidentirano

Z750 Freak

• *
« Odgovori #21267 : 22. Svibanj 2018, 10:34:49 »

Cak je i motor sudjelovao u par prometnih nesreca, bilo je nekih laksih a i tezih.. osobno nisam isao gledati motor a mozda bi ga trebao pogledat, ne mora to sve nista znaciti
Evidentirano

BlindBird

• **
« Odgovori #21268 : 22. Svibanj 2018, 10:37:14 »

Cak je i motor sudjelovao u par prometnih nesreca, bilo je nekih laksih a i tezih.. osobno nisam isao gledati motor a mozda bi ga trebao pogledat, ne mora to sve nista znaciti

Ma naravni da ne mora, ali onda to nije realna cijena ako je sve tako kako kazes..
Evidentirano

error

• **
« Odgovori #21269 : 22. Svibanj 2018, 10:42:29 »

Uz manje preinake odgovara i amortizer s novijeg modela ZX-6R (2009-ne znam do kad je isti). Problem je nastao na donjem prihvatu, gdje sam skinuo oko 0,5 mm "mesa" da bih ga ugradio u prihvat. Ostalo sve paše, i razlika u dužini amortizera je oko 5 mm, ako se dobro sjećam. Regler je riješen na gore opisani način  :palacgore:

To je konkretna informacija, znam još da paše direktno sa ZX12R, al je upitno ugrađivati amortizer s motora tog godišta i u pitaj boga kakvom stanju. Idi na čim novije, ako možeš  :palacgore:
Evidentirano
Msd=1,35 Mg+1,5Mq

Z750 Freak

• *
« Odgovori #21270 : 22. Svibanj 2018, 12:18:19 »

A dali je moguce negdje kupiti novi amortizer od R modela i samo ga staviti na obicni z750?
Evidentirano

Stig

• *
  • Vozi: Z750
« Odgovori #21271 : 22. Svibanj 2018, 12:25:16 »

Pa u Zg to vise na tehnickom i ne prolazi bas, za u voznji nije problem, ali problem nastane kada ides preko granice, onda ti svakako treba db killer
Evidentirano

3alfa3

• Vozi: Z750 '12
« Odgovori #21272 : 22. Svibanj 2018, 13:18:55 »

A dali je moguce negdje kupiti novi amortizer od R modela i samo ga staviti na obicni z750?

Trebalo bi provjerit jel pase na seraf ili ne. Ali cijena ti vjerojatno nece odgovarat, oko 850-900 eura u EU (nije jeftiniji ni ovaj kojeg imas, 50tak eura je jeftiniji - nov, naravno) :mrgreen:
Evidentirano
A weekend wasted isn't a wasted weekend

irmascher

• **
« Odgovori #21273 : 22. Svibanj 2018, 15:41:14 »

Ovaj amortizer od zx6r se moze naci za 500tinjak kn... a imas ti i aftermarket amortizere bas za z750, ali to je cijena previsoka, ovo za zx6r je najftinija opcija a vrijedna spomena
Evidentirano

Z750 Freak

• *
« Odgovori #21274 : 22. Svibanj 2018, 16:50:22 »

@3alfa3 napravio sam onako kako si mi rekao sve, sad je bolje, ljuja se i dalje ali ne toliko koliko prije i bas me je iritiralo. Hvala puno, najjaci si! ;)
Evidentirano
 Str: 1 ... 849 850 [851] 852 853 ... 855   Gore

Stranica je generirana za 0.307 sekundi uz 21 upita.