Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 49 50 [51]   Dolje

Autor Tema: Najduza tura (km. u danu)??  (Posjeta: 264318 )

DADO+

Odg: Najduza tura (km. u danu)??
« Odgovori #1250 : 14. Ožujak 2018, 10:46:30 »

eto da budem ontopic  :mrgreen:
moja najdulja vožnja  :misli: mislim da je bila negdje oko 700km u dvoje i solo 1100km
a iskreno već mi je gnjavaža, iza 500km  :?

ali evo jedan dugoprugš, kraj kojega se većina forumaša može sakriti  :palacgore:

« Zadnja izmjena: 14. Ožujak 2018, 10:51:47 DADO+ »
Evidentirano
:rock:

Sinna

• Spol: Muški
  • Vozi: Pirellice na V90
« Odgovori #1251 : 17. Ožujak 2018, 16:38:26 »

eto da budem ontopic  :mrgreen:
moja najdulja vožnja  :misli: mislim da je bila negdje oko 700km u dvoje i solo 1100km
a iskreno već mi je gnjavaža, iza 500km  :?

ali evo jedan dugoprugš, kraj kojega se većina forumaša može sakriti  :palacgore:

Bio sam na predstavljanju knjige i naravno kupio sam primjerak. Sad uživam čitajući je! :palacgore: Rakela je car. :palacgore:
Evidentirano
#FORZA DUCATI - #DESMOSINNA

Getriba

• **
« Odgovori #1252 : 18. Ožujak 2018, 03:25:05 »

Bio sam na predstavljanju knjige i naravno kupio sam primjerak. Sad uživam čitajući je! :palacgore: Rakela je car. :palacgore:

Jesi se uclanio u bmw klub?
Evidentirano

Sinna

« Odgovori #1253 : 18. Ožujak 2018, 18:34:16 »

Jesi se uclanio u bmw klub?
Nisam, ali je vrime da se učlanim u DOC-Zg! :wink: :palacgore: :jesus:
Evidentirano

Nero

• Vozi: Češće guram
« Odgovori #1254 : 19. Ožujak 2018, 11:53:00 »

Davez Owners Club - Zg ?

Pravi klub za tebe
Evidentirano

Getriba

• **
« Odgovori #1255 : 19. Ožujak 2018, 12:25:00 »

Šta se čeka?
Evidentirano

Sinna

« Odgovori #1256 : 19. Ožujak 2018, 13:39:38 »

Šta se čeka?
Moram uplatit članarinu! :LOL: :jesus:
Evidentirano

Pinta 001 JA

« Odgovori #1257 : 19. Ožujak 2018, 14:27:34 »

Drvo sam posadio davno, knjigu pišem, ali ne o putovanjima, a djecu ako imam neznam za njih jer bio sam nestašan i ponekad nisam pazio, a namjerno ih nisam radio.

Kad putujem ne tražim sponzore niti hrvatske iseljenike putem.

Znam Rakelu i svaka čast na preveženim kilometrima :palacgore: ali imamo različite poglede na putovanja i različito razmišljamo glede toga no ne želim sad o tome.

Da me stigne po kilometraži treba mu još toliko koliko je do sad napravio :LOL: :LOL: :LOL:

Znam i dosta ljudi koji putuju (što naših što stranaca za koje se uopće nezna), a upoznao sam ih slučajno na cesti pa sam sad sa nekima i dobar frend tako da me po tom pitanju doista teško impresionirati. Interesantno je da sam baš danas saznao za lika koji jebeno brije na motoru i to od kolege s posla, a nikad do danas nisam čuo za njega, a nadam se da ću ga i upoznati.

E sad čemu ovaj post??????????

Pa zato jer me stvarno pili ekipa koja se svemu čudi ko pura dreku i isfurava heroje! Te neki podvizi ak si izvrtil par somova na putu, te ispraćaji, te vatrometi, dočeci, sponzori, kurci, palci itd isl. Pa mamu mu di mi to živimo????? Ko da su se motori počeli voziti od 2000te godine. Jbt gledal sam fotke frendovog djeda koji je sa njegovom bakom i ekipicom brijal HDom po Alpama, italiji Njemačkoj, tadašnjoj Jugi i to između 2 svjetska rata. Uza svu tu današnju modernu tehnologiju danas je to sve još jednostavnije. Na kraju krajeva Labaš (za kojeg vjerovatno svi znate počeo je putovati još tamo početkom osamdasetih (možda i prije)), Ekipa iz 1HMK putovala je 70tih (a možda neki koje nisam upoznao i 60tih). I Boris Rukavina je nedavno objavio knjigu o svojim putovanjima i onaj dečko kaj je obrijal svijet s Yamahom, a sad je na KTMu i tu se po forumu javljal je napisal knjigu.

Ma sve je to O.K. al nemojte se više svemu čudit i uzdizati nekog u nebesa radi ovog ili onog. Budite svoji živite, guštajte, vozite se kak vam paše, tucite kilometre kak hoćete i možeta na stazi, u blatu, pustinjama, autoputevima, od birca do birca, ali radite to za sebe i tek ako to budete radili za sebe i svoj gušt onda će to biti to i neće biti važno koliko je preveženo i gdje, nego će biti sa veseljem i uživanjem.

Uffff ti post i filozofiju
Evidentirano
Speed is just a question of money. How fast can you go?

JopaTheDoctor

• **
  • Vozi: CBR 1100 xx , ZRX1200S
« Odgovori #1258 : 28. Ožujak 2018, 13:40:04 »

Drvo sam posadio davno, knjigu pišem, ali ne o putovanjima, a djecu ako imam neznam za njih jer bio sam nestašan i ponekad nisam pazio, a namjerno ih nisam radio.

Znam Rakelu i svaka čast na preveženim kilometrima :palacgore: ali imamo različite poglede na putovanja i različito razmišljamo glede toga no ne želim sad o tome.

Da me stigne po kilometraži treba mu još toliko koliko je do sad napravio :LOL: :LOL: :LOL:

Znam i dosta ljudi koji putuju (što naših što stranaca za koje se uopće nezna), a upoznao sam ih slučajno na cesti pa sam sad sa nekima i dobar frend tako da me po tom pitanju doista teško impresionirati. Interesantno je da sam baš danas saznao za lika koji jebeno brije na motoru i to od kolege s posla, a nikad do danas nisam čuo za njega, a nadam se da ću ga i upoznati.

Pa zato jer me stvarno pili ekipa koja se svemu čudi ko pura dreku i isfurava heroje! Te neki podvizi ak si izvrtil par somova na putu, te ispraćaji, te vatrometi, dočeci, sponzori, kurci, palci itd isl. Pa mamu mu di mi to živimo????? Ko da su se motori počeli voziti od 2000te godine. Jbt gledal sam fotke frendovog djeda koji je sa njegovom bakom i ekipicom brijal HDom po Alpama, italiji Njemačkoj, tadašnjoj Jugi i to između 2 svjetska rata. Uza svu tu današnju modernu tehnologiju danas je to sve još jednostavnije. Na kraju krajeva Labaš (za kojeg vjerovatno svi znate počeo je putovati još tamo početkom osamdasetih (možda i prije)), Ekipa iz 1HMK putovala je 70tih (a možda neki koje nisam upoznao i 60tih). I Boris Rukavina je nedavno objavio knjigu o svojim putovanjima i onaj dečko kaj je obrijal svijet s Yamahom, a sad je na KTMu i tu se po forumu javljal je napisal knjigu.

Ma sve je to O.K. al nemojte se više svemu čudit i uzdizati nekog u nebesa radi ovog ili onog. Budite svoji živite, guštajte, vozite se kak vam paše, tucite kilometre kak hoćete i možeta na stazi, u blatu, pustinjama, autoputevima, od birca do birca, ali radite to za sebe i tek ako to budete radili za sebe i svoj gušt onda će to biti to i neće biti važno koliko je preveženo i gdje, nego će biti sa veseljem i uživanjem.

Samo bi nadodo..TKO SAM JA DA PLACAM TUĐI GODOŠNJI??? :misli:
Evidentirano
bilo kuda XX svuda

alpine

• Vozi: Muharka i Kamička i Trijunfa
« Odgovori #1259 : 28. Ožujak 2018, 13:58:39 »

Drvo sam posadio davno, knjigu pišem, ali ne o putovanjima, a djecu ako imam neznam za njih jer bio sam nestašan i ponekad nisam pazio, a namjerno ih nisam radio. Kad putujem ne tražim sponzore niti hrvatske iseljenike putem.

....

za sve napisano :palacgore:
Evidentirano
Cili život jema san svoj kumpir, svoga špara i svoju bevandu... a sad ništo verdure, zubaca iz leda i botilju vina, kupi san u dućan.

Cvajburg

• **
« Odgovori #1260 : 28. Ožujak 2018, 14:07:41 »

za sve napisano :palacgore:

Pinta naklon!
Reko jednom neki pisac da svatko ima jednu knjigu u sebi.
No neki ju žele na silu izbaciti iz sebe, misle da su je vrijedni, da su njihovi km najveći km ikada i tako...
Stara kineska veli: Put je cilj! Kao što si rekao, putujte, vozite se, al prestanite srat, radit parade-veselite se i uživajte!
Evidentirano
Put je cilj! Stara kineska

Pinta 001 JA

« Odgovori #1261 : 31. Ožujak 2018, 17:23:21 »

Ufff dobro je! Več sam se bio uplašio da sam ugasio temu. Onim postom stvarno nisam htio biti bezobrazan ili nekoga uvrijediti, nego samo htio dati ljudima na znanje da se ne klanjaju i ne dive drugima radi ovog ili onog, nego da poštuju tuđa dostignuća, neka imaju i uzore i učitelje kao što sam i ja imao i još uvijek imam, ali da budu svjesni da nažalost svi ne raspolažemo uvijek istom količinom vremena koje za nešto možemo izdvojiti, sa istom količinom sredstava koja za svoj gušt možemo koristiti, pa da se ipak time ne opterećujemo nego da vrednujemo svoja postignuća u svojim životnim situacijama. Neko može godišnje prevaliti 50000 kilometara, neko pak 5000, ali najvažnije je da se čovjek ne preda i da uživa koliko god može u onom što ga veseli.

I nemojte me krivo shvatiti, neka ljudi podjele svoja iskustva sa najvećim kilometražama u danu. Dobro je to jer bu možda inspiriralo i ohrabrilo nekoga da nekud krene, nešto vidi i nešto nauči. Nažalost još uvijek ima vozača motora koji misle da je jeeeeebena stvar otići motorom na more ili neki moto susret u okolici mjesta u kojem žive. E za takve je ova tema dušu dala :wink:

Kolege hvala na razumjevanju.

Neka sila bude sa vama :mrgreen:

Pinta naklon!
Reko jednom neki pisac da svatko ima jednu knjigu u sebi.
No neki ju žele na silu izbaciti iz sebe, misle da su je vrijedni, da su njihovi km najveći km ikada i tako...
Stara kineska veli: Put je cilj! Kao što si rekao, putujte, vozite se, al prestanite srat, radit parade-veselite se i uživajte!

Sviđa mi se sve gore navedeno :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Evidentirano
Speed is just a question of money. How fast can you go?

Elias

• Vozi: '02 K1200RS, '93 XTZ750ST
  • Lokacija: ..........CH=Zürich.......... Sinj-Đakovo=Bananaland
Najduza tura (km. u danu)??
« Odgovori #1262 : 01. Travanj 2018, 22:00:59 »

Da me stigne po kilometraži treba mu još toliko koliko je do sad napravio

U sridu!
Dijelim mišljenje.. al zaista.

Poslano sa crikvenog tornja...mit tapatalk und ajfonx
Evidentirano
Vlast je NAJVEĆI neprijatelj naroda!!!!
htp://www.youtube.com/watch?v=rmfezDOSd2g

vuky_1991

• **
« Odgovori #1263 : 30. Svibanj 2018, 09:14:48 »

Ja odvalio prošlo ljeto na skuteru nešto oko 1200km u jednom danu u jednom smjeru.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Evidentirano

osa123

• *
  • Vozi: Ružni putevi su svi isti
« Odgovori #1264 : 23. Lipanj 2018, 08:36:52 »

Vespa px 200 Biograd Tuzla 10 sati 500km..poslije kuvan ko zec.. :021:
Evidentirano

viktor79

• *
« Odgovori #1265 : 12. Srpanj 2018, 01:35:34 »

Pre 2 dana-Opatija-Stip,Makedonija,1030 km ,12 sati sa 6 stajanja po 20 min.znaci 10 sata voznje od koje 200 km po kisi!Uopste mi nije bio neki problem, mogao bih jos najmanje 200 km!Motor BMW S1000 XR potrosio 6.4 l/100 km i odlicno odradio svoj zadatak!Pozdrav
Evidentirano

velecasni1

• **
  • Vozi: Moto guzzi Breva 750ie
« Odgovori #1266 : 13. Srpanj 2018, 17:19:56 »

Autoput?
Evidentirano
----------
Koji je najkraci put do Vrapca ?? Skrenes !!
 Str: 1 ... 49 50 [51]   Gore

Stranica je generirana za 0.22 sekundi uz 21 upita.