Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 245 246 [247] 248   Dolje

Autor Tema: LIDL uopće... po svim datumima i akcijama  (Posjeta: 641698 )

picolovac

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: skoro 1.2 litre
Odg: LIDL uopće... po svim datumima i akcijama
« Odgovori #6150 : 09. Rujan 2018, 21:17:30 »

lidl Kukuljanovo(Rijeka)šatorska rasprodaja

potkape-20kn
termo majce -75
i još brdo toga po diskontnim cijenama od 10-100
Evidentirano

vmijolovic

• *
« Odgovori #6151 : 10. Rujan 2018, 18:59:17 »

lidl Kukuljanovo(Rijeka)šatorska rasprodaja

potkape-20kn
termo majce -75
i još brdo toga po diskontnim cijenama od 10-100

Šta je to bilo jučer? Na nekakvom oglasu sam čuo da su najavili od 17.09.
Evidentirano

picolovac

• **
  • Vozi: skoro 1.2 litre
« Odgovori #6152 : 11. Rujan 2018, 09:15:45 »

od prekjucer,požuri ako još ičega ima
Evidentirano

Ico92

• **
  • Vozi: Hyosung GT250
« Odgovori #6153 : 14. Rujan 2018, 20:57:32 »

Od četvrtka uz hrpu drugog alata i ovaj set pa me zanima jel ga uzimao netko prije i jel je čemu za šarafanje po motoru, autu i ostale hobi poslove? Taman sam si mislio uzeti neki malo bolji set kao Proxxon 23020 jer je stari alat u banani, ali sad kad vidim ovo za nekih 100 kn više se dobije pun k. nastavaka pa više ni sam ne znam šta da radim  :mrgreen: 
Evidentirano
"Where must we go, we who wander this wasteland, in search of our better selves?"

prpa

• Vozi: clarke gable dvoosovinac
« Odgovori #6154 : 14. Rujan 2018, 21:14:25 »

imam malo manji komplet,sve šljaka dobro
Evidentirano
bolje trbuh od pijače, nego grba od štihaće

stkaos

• **
  • Vozi: CBF 600 SA 8
« Odgovori #6155 : 14. Rujan 2018, 23:13:48 »

Lidlov alat je skroz ok za cijenu. Ne možeš očekivati vrhunski kvalitet, ali za povremene hobi radove, sasvim je dovoljan. Po mom iskustvu s alatima, a imam ga, sve je to, više manje, koliko para, toliko muzike, ali taj parkside ipak odskače za nijansu u odnosu cijene i kvalitete, a i jamstvo je lako ostvarivo. Pod ovim mislim na preciznost i sam osječaj u ruci. Nije ti to vrhunski alat, ali nije baš ni totalno smeće. Uz pažljivo rukovanje, može jako dugo trajat. Šta se motora tiče, da se mene pita, je bih zakonom zabranio bilo kakvo šrafanje bez service manuala i  moment ključa.
Evidentirano

54

• Vozi: Skuter
« Odgovori #6156 : 15. Rujan 2018, 10:28:34 »

Za onoga ko radi vise sati dnevno s istim alatom mislim da Lidlovi elekto alati nisu za preporuku bar je tako kod mene slucaj a opet cujem masu ljudi kako deru te alate i nikad nista .
Dobar alat se placa x 4 + u odnosu na Lidlov , sve zavisi sta kome treba .
Evidentirano
Guzica poila dusu....

seki22

• Pjađo me vodio kroz djetinjstvo i pomogao da postanem muško, tako mi Tmaxa
  • Vozi: ملك عجلتين
« Odgovori #6157 : 15. Rujan 2018, 11:40:57 »

Nemojte me krivo svatit ali majstor sa alatom iz Lidla nije majstor
To ka da fotograf za National Geographic ili npr ka oni meksikanac sta su ga nasi srusili izad gola kod slavlja koristi mobitel za slikavanje

Sent from my internet mobile device
Evidentirano
Kralj Majka

maRRin 06

• Vozi: 🎮
« Odgovori #6158 : 15. Rujan 2018, 12:47:02 »

Za onoga ko radi vise sati dnevno s istim alatom mislim da Lidlovi elekto alati nisu za preporuku bar je tako kod mene slucaj a opet cujem masu ljudi kako deru te alate i nikad nista .
Lidlov elektro alat (Parkside) je dobar za hobi radove, a za visesatno koristenje ipak treba profi alat.
Evidentirano
🎌

stkaos

• **
  • Vozi: CBF 600 SA 8
« Odgovori #6159 : 16. Rujan 2018, 13:50:02 »

Pa, normalno da profesionalac treba i profi alat. Ovdje je riječ o povremenom korištenju i manjim zahvatima, a to Lidlov alat odrađuje bez greške. Ni Hazet nije problem srušit ako se skače po njemu. Zato postoji profi i hobi linija alata, a parkside je solidan hobi alat za dobru cijenu. To ja mislim.
Evidentirano

Kawah

• **
« Odgovori #6160 : 16. Rujan 2018, 14:08:54 »

Imaš kod Tokića na jesenskoj ponudi izuzetno kvalitetetne komplete alata. Set u dimenziji1/2 sa cca 170 dijelova ti je 455 kuna ,nasadni set u1/4" od 46 komada je sada 130 kuna . Imam ijedan i drugi ,prije dvije pljunuo u nuždi za hitnu intervenciju na jednom bajku skoro 1500i nešto kuna .Evo ti i slike iz kataloga ,preporučam pogledaj .  :palacgore:
Evidentirano

Dene

• Vozi: Gsx-r 1000
« Odgovori #6161 : 16. Rujan 2018, 14:27:41 »

Lidlov elektro alat (Parkside) je dobar za hobi radove, a za visesatno koristenje ipak treba profi alat.
Krivo,dobar je i za profesionalnu upotrebu. Barem njihova baterijska bušilica  :palacgore:
Evidentirano

Dene

• Vozi: Gsx-r 1000
« Odgovori #6162 : 16. Rujan 2018, 14:31:37 »

Takav je tvoj slučaj,ne znam za ostale njihove alate ali znam da jedna njihova baterijska bušilica vrti profesionalno preko godine bez prestanka  :mrgreen: :palacgore:
Evidentirano

NVCR

• **
« Odgovori #6163 : 16. Rujan 2018, 15:11:48 »

Sve ovisi o tome dali radiš sa ivericom,iveralom, knaufom  ili  metalom, beton... I kolika preciznost se traži. Za neke stvari može poslužit. :palacgore:
Evidentirano

clox

• Vozi: Tenere Picasso, KMX200 (XT600E, KMX125)
« Odgovori #6164 : 16. Rujan 2018, 19:17:37 »

Krivo,dobar je i za profesionalnu upotrebu. Barem njihova baterijska bušilica  :palacgore:

Za bušilicu mogu i ja potvrditi iz osobnog iskustva.
S druge strane, baterijska biaksica je izuzetno nježna. Već sam je 2x reklamirao, a s njom nisam ništa ozbiljno radio.
Evidentirano
ništa ne prodajem i ništa ne tražim trenutno

Ico92

• **
  • Vozi: Hyosung GT250
« Odgovori #6165 : 16. Rujan 2018, 22:37:14 »

Imaš kod Tokića na jesenskoj ponudi izuzetno kvalitetetne komplete alata. Set u dimenziji1/2 sa cca 170 dijelova ti je 455 kuna ,nasadni set u1/4" od 46 komada je sada 130 kuna . Imam ijedan i drugi ,prije dvije pljunuo u nuždi za hitnu intervenciju na jednom bajku skoro 1500i nešto kuna .Evo ti i slike iz kataloga ,preporučam pogledaj .  :palacgore:

Hvala, pogledat ću i to  :palacgore:
Evidentirano
"Where must we go, we who wander this wasteland, in search of our better selves?"

grafit

« Odgovori #6166 : 17. Rujan 2018, 09:22:13 »

Taj komplet alata je jako dobar ,osim ako neces popravljati ruzinave brodske motore.Kupio ga slucajno I ispalo je kao odlicna kupnja.Taj komplet iz tokica I lidla je po kvaliteti skoro pa isti,vidi koji je povoljniji
Evidentirano
u dobru se ne uzvisu ,u zlu se ne ponizi!

kubik

• Vozi: GSR
« Odgovori #6167 : 17. Rujan 2018, 09:25:12 »

Od četvrtka uz hrpu drugog alata i ovaj set pa me zanima jel ga uzimao netko prije i jel je čemu za šarafanje po motoru, autu i ostale hobi poslove? Taman sam si mislio uzeti neki malo bolji set kao Proxxon 23020 jer je stari alat u banani, ali sad kad vidim ovo za nekih 100 kn više se dobije pun k. nastavaka pa više ni sam ne znam šta da radim  :mrgreen:

Šta vam je ljudi, to sve kinezi štancaju na veliko, trgovine samo brendiraju po potrebi. Sve je to isti kc, valja samo kupiti gdje je jeftinije i da ima garanciju.
Isto imam takav alat, prošao je sve od rastavljanja motora, auta, silovanja twin hammer udarnim pištoljem i skakanja preko poluge.... Za tu cijenu je odličan.
Da imam kamion/traktor ili nešto gdje se alat jako troši išao bi na 3/8" ili 1" gedore (kodnog imena "nejeb" i "urazumitelj") umjesto da silujem gedore od 1/2" preko nekakih poluga pa plačem da alat ne valja ništa.

https://www.alibaba.com/product-detail/High-quality-150-pcs-1-4_60010403662.html?spm=a2700.7724838.2017115.1.6fc930b7eC1Tbm
Evidentirano
"Onaj tko se zadnji smije je spor, onaj tko se prvi smije ima najprljavije misli"  :mrgreen:
"And God promised Men that good and obedient wives would be found in all corners of the world, next he made Earth round and laughed, and laughed....."

Danijel 23

• **
  • Vozi: Vespa PX 200E Arcobaleno
« Odgovori #6168 : 18. Rujan 2018, 05:44:05 »

Šta vam je ljudi, to sve kinezi štancaju na veliko, trgovine samo brendiraju po potrebi. Sve je to isti kc, valja samo kupiti gdje je jeftinije i da ima garanciju.
Isto imam takav alat, prošao je sve od rastavljanja motora, auta, silovanja twin hammer udarnim pištoljem i skakanja preko poluge.... Za tu cijenu je odličan.
Da imam kamion/traktor ili nešto gdje se alat jako troši išao bi na 3/8" ili 1" gedore (kodnog imena "nejeb" i "urazumitelj") umjesto da silujem gedore od 1/2" preko nekakih poluga pa plačem da alat ne valja ništa.

https://www.alibaba.com/product-detail/High-quality-150-pcs-1-4_60010403662.html?spm=a2700.7724838.2017115.1.6fc930b7eC1Tbm
Koristio bi za traktor il kamion,  onda valjda  3/4", a ne na 3/8.
Evidentirano

balky1

• **
  • Vozi: Yamaha FJ 1100
« Odgovori #6169 : 18. Rujan 2018, 07:28:08 »

Koristio bi za traktor il kamion,  onda valjda  3/4", a ne na 3/8.

Sad razmišlja...  :misli: :mrgreen: Možda uskoro skuži da je 3/8 manje od 1/2.  :LOL:
Evidentirano

kubik

• Vozi: GSR
« Odgovori #6170 : 18. Rujan 2018, 08:21:00 »

Jasno, zajeb. Sve preko pola cola  :palacgore:

Ja se vodim ovom logikom   :mrgreen: :LOL:
« Zadnja izmjena: 18. Rujan 2018, 08:42:51 kubik »
Evidentirano
"Onaj tko se zadnji smije je spor, onaj tko se prvi smije ima najprljavije misli"  :mrgreen:
"And God promised Men that good and obedient wives would be found in all corners of the world, next he made Earth round and laughed, and laughed....."

MIK0

• Vozi: F4 Brutale
« Odgovori #6171 : 18. Rujan 2018, 09:59:03 »

Imam njihove dvije 20V "bušilice", zapravo jedno je udarni odvijač i ta stvar radi brutalno... još mi se nije desilo da nešto ne mogu odšarafit, a za zašarafljivanje vijaka u drvo bez obzira na dužinu vijka je veća šansa da će slomit vijak nego da neće imat snage doć do kraja (preporučam torxe)  :evil:
Znači to je ovo: 

Druga stvar je isto iz 20V serije ali multifunkcionalan 4u1 uređaj.  Kod njega se vidi da ima manje momenta, no i drugačiji je princip rada.  Funkcionalnost je neupitna, a omjer uloženo/dobiveno još i manje s obzirom da su to zapravo 4 alata.
Znači ovo: 

Kako god, moja iskustva sa Parksideom do sada su odlična, a znam i da u jednom servisu koriste njihovu aku bušilicu bez milosti i nikako da krepa, uporaba je tipa da na nju stave lončastu četku i šlajfanje dok ne crkne baterija, punjenje i opet gasss tako da ...
Evidentirano

Gato

• Vozi: Milenijskog TuDuMa
« Odgovori #6172 : 19. Rujan 2018, 00:30:48 »

Od Parkside-a imam aku-bušilicu 20V, srednju brusilicu 1200 w sa regulacijom rpm i pneumatski pištolj set. Sve navedeno radi besprijekorno već jako dugo, a ne eksploatira se baš previše nježno :mrgreen: i rijetko. Meni sasvim dovoljno da mogu reći: omjer uloženo-dobijeno je  :palacgore:
Evidentirano
Ne slusajte narodnjake, umrite prirodnom smrcu!Free Rider - Mačak - Slavonija

markookram

• loncu poklopac
  • Vozi: pure enduro
« Odgovori #6173 : 19. Rujan 2018, 10:26:04 »

Ja sam nedavno kupio acu sabljastu pilu... 333kn i za te novce nema bolje ... Za dva dana se isplatila  :D
Ali lemilice su banana  :palacdolje:
Evidentirano
potrošač je koproizvođač
U klimu ja vjerujem

exile

• **
  • Vozi: Kornet 6 dcl
« Odgovori #6174 : 19. Rujan 2018, 16:12:06 »

Sad sam u BauWelt letku videl da imaju one skroz male akice po 120kn a ova "v3eca" tj obicna po 250. 14V je pa razmišljam jel uzet iskru ili parkside.
Evidentirano
"You are erratic, conflicted, disorganized. Every decision is debated, every action questioned. Every individual entitled to their own small opinion. You lack harmony, cohesion, greatness. It will be your undoing."
7 of 9
 Str: 1 ... 245 246 [247] 248   Gore

Stranica je generirana za 0.436 sekundi uz 21 upita.