Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 211 212 [213]   Dolje

Autor Tema: TDM impresije  (Posjeta: 371003 )

Čox

• Bribirski yetti
  • **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Varadero
Odg: TDM impresije
« Odgovori #5300 : 18. Prosinac 2017, 20:14:05 »

I da dodam... sad kad sam uzeo Varadera, koji se ponaša jako slično Stromu ako ne i isto, još sam sigurniji u to.
Već prvi kilometri su me oduševili, Varadero je puno vozniji ili upravljiviji, kako god hoćete, nego tdm
Evidentirano

drazen 39

• **
  • Vozi: V-Strom 1000
« Odgovori #5301 : 18. Prosinac 2017, 20:48:58 »

Ako je dilema između Stroma 1000 vs TDM 900, onda ista ima smisla, ali mali Strom nema što tražit s TuDuM-om. :wink:
Strom 1000 je u igri...prilično sam siguran da ću ga upiknut, malo me muči kaj nikak nemam vremena otić po njega i zima mi ga je vozit cca 60 km do doma...smiješno,ha? :mrgreen:
Čak sam mislio pričekat do iza Nove godine, navodno se nešto mijenja u zakonu pa bi prijenos vlasništva trebal biti osjetno jeftiniji... :misli:
Evidentirano

Gato

• Vozi: Milenijskog TuDuMa
« Odgovori #5302 : 19. Prosinac 2017, 21:12:34 »

Ja sam imao jednog i drugog (Stroma 5 godina, tdm-a 3 godine)i stojim iza svoje izjave...neki ovdje znaju kako se vozim i da ne mlatim praznu slamu. Pogotovo kad je i žena sa mnom na motoru, mana malog Stroma je jedino snaga...taman mu fali tih desetak konja
I da dodam... sad kad sam uzeo Varadera, koji se ponaša jako slično Stromu ako ne i isto, još sam sigurniji u to.
Već prvi kilometri su me oduševili, Varadero je puno vozniji ili upravljiviji, kako god hoćete, nego tdm

Ma nisam mislio ništa loše :palacgore:, malo sam se našalio prokomentiravši to na onakav način :wink: jer imam potpuno drugačije iskustvo sa Stromom. Očito je stvar u subjektivnom dojmu.
Meni je mali Strom lošije ležao od TDM-a, a za manjak snage se slažem u potpunosti, čak i za količinu konja koji mu fale, jer sam isto i ja znao reći dok sam ga imao. Slična stvar kao sa Transalpom, pa donekle i sa Africom.
Za Varadera ne mogu ništa tvrditi jer ga nikada nisam imao prilike voziti, ali i tu me pomalo čudi tvrdnja da je puno vozniji i upravljiviji od TDM, obzirom da je dosta veći, teži je, a ima i veći prednji kotač. :misli:
Evidentirano
Ne slusajte narodnjake, umrite prirodnom smrcu!Free Rider - Mačak - Slavonija

Gato

« Odgovori #5303 : 19. Prosinac 2017, 21:20:19 »

Strom 1000 je u igri...prilično sam siguran da ću ga upiknut, malo me muči kaj nikak nemam vremena otić po njega i zima mi ga je vozit cca 60 km do doma...smiješno,ha? :mrgreen:
Čak sam mislio pričekat do iza Nove godine, navodno se nešto mijenja u zakonu pa bi prijenos vlasništva trebal biti osjetno jeftiniji... :misli:

Pa ako te željeni motor čeka i odlučio si se definitivno za njega, onda pričekaj razvoj situacije po pitanju novog zakona. Što se tiče vožnje od 60 km...pa to je manje od sat vremena lokalnim cestama, a obzirom da zime više nisu što su nekad bile, gotovo sigurno ćeš ubost neki suh dan sa temperaturom 15 ili više u plusu i gas. :wink:
Evidentirano

drazen 39

• **
  • Vozi: V-Strom 1000
« Odgovori #5304 : 20. Prosinac 2017, 08:33:13 »

Pa ako te željeni motor čeka i odlučio si se definitivno za njega, onda pričekaj razvoj situacije po pitanju novog zakona. Što se tiče vožnje od 60 km...pa to je manje od sat vremena lokalnim cestama, a obzirom da zime više nisu što su nekad bile, gotovo sigurno ćeš ubost neki suh dan sa temperaturom 15 ili više u plusu i gas. :wink:
Nije baš 15 u plusu, ali dogovor je pao, danas se ide po motor! :wink: :D
Evidentirano

Gato

« Odgovori #5305 : 20. Prosinac 2017, 19:19:13 »

Nije baš 15 u plusu, ali dogovor je pao, danas se ide po motor! :wink: :D

To se traži.  :palacgore:
Evidentirano

toecutter

• **
  • Vozi: TDM 900
« Odgovori #5306 : 04. Siječanj 2018, 21:36:11 »

Dok čekamo Dr.Ervina da se malo oslobodi sve sam razmontirao i napravio servis, novi kit kvačila, led zadnje svjetlo i prozirne žmigavce i drugi volan s podizačima. Danas stigle ručke pa čemo to sutra još montirati i ubaciti nove žarulje.

« Zadnja izmjena: 04. Siječanj 2018, 21:43:04 toecutter »
Evidentirano
RESTORAN - KONOBA - PANSION
            " ROGOČANA "
 Str: 1 ... 211 212 [213]   Gore

Stranica je generirana za 0.348 sekundi uz 22 upita.