Oldtimeri 2006 — 01 srpnja 2006 -

Start kl.4

Ali zato u klasi 4 je bilo iznenađenja. Stari majstor moto utrka Vladimir Hegel se vratio na pistu i u teatralnom stilu je pobijedio s velikom razmakom ispred drugoplasiranog Zdenka Jurčeca.

Legenda Hegel

dvoboj Jurčec-Cico

Nadamo se da ćemo ga gledati u slijedećim utrkama. Za drugo i treće mjesto se nazirala borba ali je ipak raspored vozača ostao po prvobitnom redoslijedu kako su krenuli u utrku. Drugi je bio Zdenko Jurčec a treći Cico Kralj.

Iberundanje
Trećeplasirani Cico

Klasa 4

Rezultati: 14714_-_Utrka.pdf

Klasa 5 i 6 su vozile zajedno. Bilo je i kaznenih sekunda za prerani start što je po prvi puta viđeno u PH Oldtimera. No ni tih 20 sekunda nije spriječilo Edu iz MK Blatnjavi da zauzme drugo mjesto. Viđeno je i ponešto novih motora a nakon dugo vremena nastupio je i bivši direktor discipline Davor Kralj na Hondi. U klasi 5 pobijedio je Pavlina a iza njega na 3 sekunde razmaka dojurio je aktualni prvak Miro Papec.

Petrić
Papec

U klasi 6 pobijedio je Darko Biščan a iza njega Edo.

Biščan-Edo

Klasa 6 Klasa 5

Rezultati: 14715,6_-_Utrka.pdf

Bilo je lijepo ali i vruće i svaka čast vozačima koji su izdržali do kraja. Drago nam je da je sve sretno završilo bez padova na skliskoj stazi Križevaca.