Ostalo — 12 rujna 2005 -

SUBOTA 22.10.2005.
08.00-18.00 PRIJAVA za Subotu i Nedjelju (TEHNIČKI PREGLED ZA UTRKE od 10-15 h)

09.00 grupa 1 brzi vozači (krug ispod 1’45?)
09.40 grupa 2 srednje brzi vozači (krug preko 1’45?)
10.20 grupa 3 spori vozači i početnici (krug više od 1’55?)

11.00 grupa 1 brzi vozači (krug ispod 1’45?)
11.40 grupa 2 srednje brzi vozači (krug preko 1’45?)
12.20 grupa 3 spori vozači i početnici (krug više od 1’55?)
13.00 REKREATIVNA VOŽNJA po grupama – vožnja sa suvozačem & zabranjeno pretjecanje
13.30 grupa 1 brzi vozači (krug ispod 1’45?)
14.10 grupa 2 srednje brzi vozači (krug preko 1’45?)
14.50 grupa 3 spori vozači i početnici (krug više od 1’55?)

15.30 UTRKA Italy Cup (8 krugova)
15.50 UTRKA Ðuro Valvoline SuperStock Cup (8 krugova)
16.10 UTRKA klasa Classic & Old-Timer & do 550 ccm & Enduro & Naked & motori proizvedeni do ’95 godine & Supermoto & Naked (6 krugova)

16.30 grupa 1 brzi vozači (krug ispod 1’45?)
17.00 grupa 2 srednje brzi vozači (krug preko 1’45?)
17.30 grupa 3 spori vozači i početnici (krug više od 1’55?)

18.00 TEAMSKA UTRKA klasa ?Serija? & ?No limit? (4×7 krugova – cca 1 sat) (dva vozača u teamu – 1 ili 2 motora)
19.00 VOŽNJA NA ZADNJEM KOTAČU
20.00 PROGLAŠENJE POBJEDNIKA I DODJELA NAGRADA

20.30 Party time
 
 


 
NEDJELJA 23.10.2005.
08.00-16.00 PRIJAVA (od10-15 h TEHNIČKI PREGLED za utrke)

09.00 grupa 1 brzi vozači (krug ispod 1’45?)
09.40 grupa 2 srednje brzi vozači (krug preko 1’45?)
10.20 grupa 3 spori vozači i početnici (krug više od 1’55?)

11.00 grupa 1 brzi vozači (krug ispod 1’45?)
11.40 grupa 2 srednje brzi vozači (krug preko 1’45?)
12.20 grupa 3 spori vozači i početnici (krug više od 1’55?)
13.00 REKREATIVNA VOŽNJA po grupama – vožnja sa suvozačem & zabranjeno pretjecanje

13.30 UTRKA Italy Bobo Cup (8 krugova)

13.50 grupa 1 brzi vozači (krug ispod 1’45?)
14.30 grupa 2 srednje brzi vozači (krug preko 1’45?)
15.10 grupa 3 spori vozači i početnici (krug više od 1’55?)

15.50 UTRKA klase SERIJA do 600 ccm & preko 600 ccm & Lady cup
16.10 UTRKA klasa NO LIMIT & PRO STOCK
16.30 – 17.00 slobodan trening: grupe 1, 2 i 3 zajedno

17.00 PROGLAŠENJE POBJEDNIKA I DODJELA NAGRADA.
 

Share

About Author

admin