Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 261   Dolje

Autor Tema: Gilera GP-800 - General Topic  (Posjeta: 751983 )

madirr

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: T max 530
Odg: Gilera GP-800 - General Topic
« Odgovori #400 : 03. Rujan 2008, 22:43:28 »

O jednom jedinom "problemu" sam pisao pa da ne ponavljam, potraži malo.
Glede servisa, prvi je na soma, drugi na 5.000 pa na 10.000. Onda na 20.000 ako se ne varam. Dakle, mislim da nema onoga na 15.000, a ako i je onda je kontrolni.

Inaće, sjedni-pali-vozi-natankaj-i ponovo u krug  :wink:

Sad za koji dan imam ovaj na 10.000 km. Budem javio koliko to košta, ali uglavnom, odmah mi se  :wc: kad se sjetim... :mrgreen:
oko 1000 al je nama to bitno šta vozimo gp
Evidentirano

BobaCH

• Vozi: Cipelcug
« Odgovori #401 : 04. Rujan 2008, 01:44:21 »

Ma naravno da nije bitno.  :wink:
Glavno da je zvijer među nogama, što god oni pričali o tome!  :mrgreen:
Evidentirano
Skutera je kraljica točka Gilera - GP800! :-))
>>>>>>>>>>>>>>>  DOBRONAMJERNICI, POSJETITE NAS: FORUM GP 800 <<<<<<<<<<<<<<<<

aprilliaaa

• BLASTER
  • Vozi: Integra 750
« Odgovori #402 : 04. Rujan 2008, 07:44:58 »

10000km i nešto i nema problema,to ti je dovoljno, ionako te ne zanima izrada plastika i šta ja znam šta su sve nabrojili,važno je da ide ka blesav

briga me za palstike :palacgore:
a joke nek se voza na 44 ks i 500 ccm3 :mrgreen:
a koliko je jak dokazuje to da je on doma s ponistre vidija razbijenog GPa i pozva momčića iz servisa da dođe slikat :LOL: i ti Bobo pitaš njega da zna li što neka javi:) eto javija je što mu odgovaralo.
Evidentirano

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #403 : 04. Rujan 2008, 08:37:17 »

Stvarno nema potrebe daljnja rasprava o ks/ccm u ovoj temi, jer več i laste znaju da znalcima to nije bitno koliko ukupni osječaj u vožnji. Naravno da je snaga bitan faktor osmjeha na licu vozača, ali postoji i več izlizana krilatica Michelina, "Snaga je ništa bez kontrole."

p.s. mislim da su slike svima zanimljive, pogotovo s obzirom na to da je večina naših priča rekla-kazala zbog relativnog malog broja gp-a na cesti. najbolje je bilo da prekinem ručak da bi otišo po aparat u servis i slikao gp-a na podu, vidi se da nemaš ženu i djecu. :palacdolje:
Evidentirano

gastajbarter

• Vozi: dvogrbu kamilu i SC 57
« Odgovori #404 : 04. Rujan 2008, 09:25:33 »

Stvarno nema potrebe daljnja rasprava o ks/ccm u ovoj temi, jer več i laste znaju da znalcima to nije bitno koliko ukupni osječaj u vožnji. Naravno da je snaga bitan faktor osmjeha na licu vozača, ali postoji i več izlizana krilatica Michelina, "Snaga je ništa bez kontrole."

p.s. mislim da su slike svima zanimljive, pogotovo s obzirom na to da je večina naših priča rekla-kazala zbog relativnog malog broja gp-a na cesti. najbolje je bilo da prekinem ručak da bi otišo po aparat u servis i slikao gp-a na podu, vidi se da nemaš ženu i djecu. :palacdolje:

Pirelli :jesus:
Evidentirano

josko

« Odgovori #405 : 05. Rujan 2008, 01:27:56 »

veliki celonja kojem je SW premal  :LOL: :LOL: :LOL:
Al kako je lega u cosu i nabia gasa ne bi da je na grobniku,a auspuh prdeka ko u starog juga sa probijenim loncem  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to zamišlja da vozi gp  :rofl: :rofl:
Evidentirano

cosmic

• Vozi: Nita
« Odgovori #406 : 05. Rujan 2008, 01:58:27 »

Sad znan i ja koji je...  Btw, napravija san 2000 km sa skuteron po zg a nisan vidija ni jednog gp-ea a kamoli maxa.  :misli:
Evidentirano
"Dress for the crash, not the ride"

zokx

• Vozi: BMW R1250 GSA HP
« Odgovori #407 : 05. Rujan 2008, 07:09:18 »

Sad znan i ja koji je...  Btw, napravija san 2000 km sa skuteron po zg a nisan vidija ni jednog gp-ea a kamoli maxa.  :misli:

Ovdje se voze motori.  :mrgreen:
Evidentirano

aprilliaaa

• BLASTER
« Odgovori #408 : 05. Rujan 2008, 08:04:10 »

to zamišlja da vozi gp  :rofl: :rofl:

pa nisan nešto 8) eto baš se razmišljam otvorit novu temu...di bi svak svoga konja moga falit. a kako ovde gorljivo držin stranu GPa ispada da mi je i najdraži...a možda i nije :wink:
Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #409 : 05. Rujan 2008, 08:40:52 »

:nono: Na moju nesreću u zg provodim svoj dragocjeni godišnji odmor, ali sretna okolnost je šta žena kuva kad se vrati s posla.
Istina voze se motori.Čak sam i 1098 tricolore vidija, ali od skutera kad bih triba ,onako bubnit,večinom kina,beverly i neksus 250.

Je, istina. Pretežno se voze čang-šlang skuteri. Čuj, to je i za razumjeti. Jeftina vozila, još ako uzmeš na kredu...Samo koju godinu u nazad, neki od današnjih skuteraša i motorista, mogli su samo sanjati o vlastitom skuteru ili motoru. Konkurencija je velika pa su i cijene konkurentne. Nikada u povijesti prodaje nije bilo jednostavnije i brže doć do vozila.

Glede GP-800, iskreno, ja sam vidio dva u Zagrebu. Jedan je moj a drugi sam vidio kao svoj odraz u izlogu Name na Kvatriću..  :mrgreen: Jedini GP 800 osim mojega prošao je u suprotnom smjeru na autoputu poslije Lučkog. Gdje su svi prodani, nemam pojma. Vidio bi ih, jer se stvarno jako, jako puno vozim..  :misli:

---------------
2 Aprillia...Dugo ti je trajala tema. Taman da ću ti odgovoriti, kad ono -  :closed:  :LOL:
Evidentirano

Denisxxx

« Odgovori #410 : 05. Rujan 2008, 09:10:36 »

Je, istina. Pretežno se voze čang-šlang skuteri. Čuj, to je i za razumjeti. Jeftina vozila, još ako uzmeš na kredu...Samo koju godinu u nazad, neki od današnjih skuteraša i motorista, mogli su samo sanjati o vlastitom skuteru ili motoru. Konkurencija je velika pa su i cijene konkurentne. Nikada u povijesti prodaje nije bilo jednostavnije i brže doć do vozila.

Glede GP-800, iskreno, ja sam vidio dva u Zagrebu. Jedan je moj a drugi sam vidio kao svoj odraz u izlogu Name na Kvatriću..  :mrgreen: Jedini GP 800 osim mojega prošao je u suprotnom smjeru na autoputu poslije Lučkog. Gdje su svi prodani, nemam pojma. Vidio bi ih, jer se stvarno jako, jako puno vozim..  :misli:

---------------
2 Aprillia...Dugo ti je trajala tema. Taman da ću ti odgovoriti, kad ono -  :closed:  :LOL:

Bobach, mene stvarno fascinira činjenica, kako ti se još uvijek da natezati sa razno raznim duše brižnicima koji nikad nebi kupili GP-a, :wink:

naravno da ga nebi kupili, jer iz pola njih ne možeš iscijediti ni za kavu :wink:, valjda onaj koji zna zaraditi 70 000 kuna svojim rukama zna kako ih i potrošiti :wink:

a glavni im je argument da je to talijan :shock:, a yamahini i hondini skuteri se sigurno rade na marsu, a ne u Italiji? :misli:

Evidentirano

joke

« Odgovori #411 : 05. Rujan 2008, 09:40:25 »

Ovaj s kojim uspoređujemo GP-a se radi u Japanu, isto kao i onaj "ispod" njega, a zamisli imaju i aluminijsku šasiju oba :mrgreen:
Evidentirano

liberty

• Vozi: budem piaggio
« Odgovori #412 : 05. Rujan 2008, 09:41:25 »

pa koliko je GP-a sveukupno prodano u HR?
Evidentirano

joke

« Odgovori #413 : 05. Rujan 2008, 09:44:16 »

Mislim da je 30
Evidentirano

liberty

« Odgovori #414 : 05. Rujan 2008, 09:45:58 »

mislim da sam u Puli vidio samo 1, kojeg smo već spomenuli

za razliku od 2 ili 3 Tmaxa 2008, od kojih jedan ima Akrapoviča
Evidentirano

aprilliaaa

• BLASTER
« Odgovori #415 : 05. Rujan 2008, 09:46:14 »

Mislim da je 30

a da ti joke otvoriš neki bilten di bi se falija koliko si ih proda, a ovo misto ostaviš lipo na miru da se piše o konkretnim stvarima.
šta me brige koliko ih se kojih prodalo!? pričamo o skuteru kao skuteru, a ne o robi.
Evidentirano

floyd

• Vozi: Honda CBF 1000/Leo 150
« Odgovori #416 : 05. Rujan 2008, 09:47:05 »

U Šibeniku vidija sam ih 2 - 3.
Evidentirano

liberty

« Odgovori #417 : 05. Rujan 2008, 09:48:18 »

Aprillliaaa, pa ti nam sve više naginješ ka GP-u
nisi ostao imun na njega :mrgreen:
Evidentirano

Denisxxx

« Odgovori #418 : 05. Rujan 2008, 09:52:51 »

Ovaj s kojim uspoređujemo GP-a se radi u Japanu, isto kao i onaj "ispod" njega, a zamisli imaju i aluminijsku šasiju oba :mrgreen:

da i ?

pa i moja kosilica za 3000 kuna ima aluminijsku šasiju :wink:

možda zato šta je kupljena u Pevecu, stajala je odmah do Yamahinog štanda :LOL:

i zaboravio si napomenuti 2 trokuta?

ona ista 2 trokuta koje navodno i xciting ima :mrgreen:

GP je najmočniji skuter trenutno i to je to, ne znam šta se tu ima puno raspravljati :misli:

vjerojatno bi i T-maxova ciklistika povremeno došla u pitanje da ima 30 konja više :LOL:
Evidentirano

joke

« Odgovori #419 : 05. Rujan 2008, 09:54:17 »

a da ti joke otvoriš neki bilten di bi se falija koliko si ih proda, a ovo misto ostaviš lipo na miru da se piše o konkretnim stvarima.
šta me brige koliko ih se kojih prodalo!? pričamo o skuteru kao skuteru, a ne o robi.

Hvalia?
Proda?
Čega proda?
U kojem si ti filmu?

Čovjek pitao za podatak, a ja imam sve podatke za HR tržište, friške i točne, evo sad provjerio, dakle do 9. mjeseca 33 komada GP-a prodano.
Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #420 : 05. Rujan 2008, 09:54:38 »

Bobach, mene stvarno fascinira činjenica, kako ti se još uvijek da natezati sa razno raznim duše brižnicima koji nikad nebi kupili GP-a, :wink:

naravno da ga nebi kupili, jer iz pola njih ne možeš iscijediti ni za kavu :wink:, valjda onaj koji zna zaraditi 70 000 kuna svojim rukama zna kako ih i potrošiti :wink:

a glavni im je argument da je to talijan :shock:, a yamahini i hondini skuteri se sigurno rade na marsu, a ne u Italiji? :misli:

To je i moje razmišljanje ali nisam htio potpaljivati vatru. Ionako, neki samo čekaju da pohvališ nekaj kaj nije vezano za brend koji favoriziraju, pa se troje-četvero obruše sa bujicom "protuargumenata". A da ne kažem da ne treba dirati u osinje gnijezdo kada su u pitanju pojedinci koji voze "motor"...iako me s tugom u očima gledaju u tablicu i pokušavaju me (bezuspješno) prestići na autoputu.  :mrgreen: (nema mi veče sreće od toga..  :njanja:)

GP-a sam izabrao najviše iz razloga što mi je trebao motor bez šaltanja po gradskim gužvama, sa dovoljno prtljažnog prostora, dovoljno jak i brz za duža putovanja (obzirom na moj posao).
Da, prvo sam gledao T-maxa u salonu, ali iskreno, nisam ni znao da je GP već na tržištu kod nas. Čitli smo žena i ja o GP-u ono njegovo predstavljanje u Italiji prošle godine, i "na prvu" nam se nije dopao dizajn. Ali kad sam navratio u dućan Piaggio i vidio GP-a, bila je to ljubav na prvi pogled. S druge strane, kako sam već pisao, ženu sam otfurao da vidi T-maxa i reakcija je bila - "fuj-ne sviđa mi se". Toliko o raspravama glede ukusa.

Za 70.000 kn mogli smo uzeti nekaj drugo ali meni, jednostavno rečeno, GP je ponudio točno ono kaj sam mislio da bi volio imati sklopljeno u jedan motor "po mojoj mjeri i želji". Dakle nisam mentalno zaostao i bez veze bacio 70 somova, nego sam kupio točno ono kaj mi treba.

Zato su mi pušiona izjave tipa "mogao si ovo-ono" ili, to je poluproizvod i sl. Takvi likovi kao da imaju izljev proljeva u mozak. Da sam HTIO mogao sam kupiti T-Maxa, Burgmana, ležaljku, enduraču..Imam s čime kupovati, pa je dakle stvar u osobnom afinitetu i ukusu.

A i dojadilo mi je svako malo "opravdavati se" zakaj sam kupio to kaj sam kupio.
Kaj bi trebao reći "oprosti kaj sam se zajebo..neću više nikada, prije nego kaj te pitam gdje da ubijem svojih 10 somova eurića"?

-----------
AddOn/edit:
Da nema GP-a na tržištu, moj izbor sigurno bi bio T-max. To je jedini pandan onome što trenutno vozim. Toliko o T-maxu!
Evidentirano

joke

« Odgovori #421 : 05. Rujan 2008, 09:59:34 »

Ako si kupio kosilicu pokraj Yamahinog štanda u Pevecu onda je vrlo vjerovatno stara 2 godine, jer upravo onda je Pevec prestao biti partner Yamahe(i od onda rasprodaje kupljenu robu, koje još ima na nekim prodajnim mjestima).
I nisam zaboravio napomenuti 2 trokuta, jer oba nemaju 2 trokuta, več samo TMax. Rijetko se desi da ja pogrijšim ili zaboravim nešto u vezi tehnike motora 8)

P.s. I puno sretnih kilometara želim vlasnicima GP-a, nek mi ne zamjere, ali mislim da ipak nije zabranjeno raspravljati o npr. stvari koja zanima ljude diljem svijeta, postoje i usporedni testovi u medijima upravo zbog tog interesa.
Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #422 : 05. Rujan 2008, 10:01:54 »

Ako si kupio kosilicu pokraj Yamahinog štanda u Pevecu onda je vrlo vjerovatno stara 2 godine, jer upravo onda je Pevec prestao biti partner Yamahe(i od onda rasprodaje kupljenu robu, koje još ima na nekim prodajnim mjestima).
I nisam zaboravio napomenuti 2 trokuta, jer oba nemaju 2 trokuta, več samo TMax. Rijetko se desi da ja pogrijšim ili zaboravim nešto u vezi tehnike motora 8)

Dobro, Joke..cijenim te kao stručnjaka glede skutera, ali zakaj piliš sa ta dva jebena trokuta? Zašto mi to "fali" recimo na GP-u i kaj bi ja dobio s time na GP-u?
Evidentirano

Denisxxx

« Odgovori #423 : 05. Rujan 2008, 10:12:06 »

P.s. I puno sretnih kilometara želim vlasnicima GP-a, nek mi ne zamjere, ali mislim da ipak nije zabranjeno raspravljati o npr. stvari koja zanima ljude diljem svijeta, postoje i usporedni testovi u medijima upravo zbog tog interesa.

šta nema? :mrgreen: morao sam probati :mrgreen: :LOL:

gledaj Joke, rasprave radi, ja bi kupio T-maxa i strpao odmah gore Akrapa, ali i dalje mislim da se to ne može uspoređivati...

pa čovječe :shock:, jučer ste ti i Nike toliko gorljivo branili razliku od 1.5 sekundi između x-maxa i bevca, a sad Vam to više i nije bitno :misli:

za T-max je, ako se ne varam u Motoreviji izmjereno ubrzanje od 8.9 sec, a za GP-a je podatak oko 5.5 sec :misli:

pa to je kao da startaju civic typeR i iveco turbo daily sa semafora,

s time da je u ovom slučaju Iveco brži :LOL: :mrgreen: 
Evidentirano

marki

• **
  • Vozi: Suzuki burgman 650
« Odgovori #424 : 05. Rujan 2008, 10:17:03 »

AddOn/edit:
Da nema GP-a na tržištu, moj izbor sigurno bi bio T-max. To je jedini pandan onome što trenutno vozim. Toliko o T-maxu!

A burgman 650  :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:
Evidentirano
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 261   Gore

Stranica je generirana za 0.359 sekundi uz 21 upita.