Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 261   Dolje

Autor Tema: Gilera GP-800 - General Topic  (Posjeta: 752406 )

marki

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Suzuki burgman 650
Odg: Gilera GP-800 - General Topic
« Odgovori #450 : 05. Rujan 2008, 11:38:52 »

Pa nije ! 5% popusta dobije svako!

ma pusti ti sad popuste,govorimo o razlici cijene kad je izisa cca 68 000 kn i sadasnju cijenu cca 75 000 kn!

i prije si ima popust 5 posto pa ga je glupo sad ubrajat
Evidentirano

Pec

• **
  • Vozi: Hyosung GT650i
« Odgovori #451 : 05. Rujan 2008, 11:42:52 »

Ne kažem da netko mulja, nego pitam dal' onda meni sat toliko laže?..Zakuca se na 220 i čujem da kao još malo i ubrzava..dakle, rekao bih da je po satu brzina 225-230..
Kaj da si mislim sad?  :misli:
Brzinomjeri se smatraju ispravnim ako pokazuju brzinu koja je u rasponu od: stvarne trenutne brzine (dakle GPS brzina) do maksimalno one brzine koja se računa kao: stvarna trenutna brzina (GPS) X 1,1 (iliti uvećano za 10%) +4 km/h. To kod GP-a znači da bi pri stvarnoj (GPS) brzini od npr. 195 km/h je najveća brzina koju smije pokazivati brzinomjer: 195 x 1,1 + 4 = 214,5 + 4 = približno 220 km/h i to na ravnom , bez vjetra s prikladno napumpanim gumama i s vozačem blago pognutim koji teži 75 kg. Ako pokazuje i mrvicu više to svakako nije razlog za reklamaciju.
Evidentirano

BobaCH

• Vozi: Cipelcug
« Odgovori #452 : 05. Rujan 2008, 11:52:00 »

daj koju kunicu cicijo i kupi si gps, pa ponovi opit  :palacgore:

Ima cicija GPS, ima  :mrgreen: Ali ne stignem gledati u ekran. Sve se nekak' brzo dešava.  :mrgreen:

2 Pec
Thnx! Probat ću slijedeči puta bacit oko na gps. Iako, moja težina daleko premašuje 75 kg  8), plus kofer i stvari..Dakle, ja sretan!
Evidentirano
Skutera je kraljica točka Gilera - GP800! :-))
>>>>>>>>>>>>>>>  DOBRONAMJERNICI, POSJETITE NAS: FORUM GP 800 <<<<<<<<<<<<<<<<

karet

• **
  • Vozi: cestom uglavnom
« Odgovori #453 : 05. Rujan 2008, 11:53:30 »

Ima cicija GPS, ima  :mrgreen: Ali ne stignem gledati u ekran. Sve se nekak' brzo dešava.  :mrgreen:

a top speed ili max speed ? cicijo kupi novi gps koji ima sve opcije
Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #454 : 05. Rujan 2008, 11:57:29 »

a top speed ili max speed ? cicijo kupi novi gps koji ima sve opcije

Ima to, ima. Piše ciciji i to ali ne stigne cicija zuriti u ekrančić...Brzo je to, brzo. A obično imam na repu jednog pacijenta sa autom koji misli da ga podbadam na utrkivanje pa su mi stalno iza.. :mrgreen:
Evidentirano

karet

• **
  • Vozi: cestom uglavnom
« Odgovori #455 : 05. Rujan 2008, 12:20:51 »

Ima to, ima. Piše ciciji i to ali ne stigne cicija zuriti u ekrančić...Brzo je to, brzo. A obično imam na repu jednog pacijenta sa autom koji misli da ga podbadam na utrkivanje pa su mi stalno iza.. :mrgreen:

pa ostane ti cicijo valjda memoriran top speed, o tome ti govorim...nema veze beznadezan slucaj
Evidentirano

marki

• **
« Odgovori #456 : 05. Rujan 2008, 12:21:49 »

moja jedina zamjerka gp-u je to sta nema saltung,to bi bilo pre*ebeno
Evidentirano

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #457 : 05. Rujan 2008, 12:27:59 »

moja jedina zamjerka gp-u je to sta nema saltung,to bi bilo pre*ebeno

vidim ja na što ti pucaš, pa ču ti i reči da je najčešći kvar u suzukiu burgman 650 upravo kvar sekvencijalnog mjenjača. u tom slučaju burgman ostaje u 2 brzini jer to podrazumijeva mogučnost da se dovuče do servisa. nema povrata u variomat mod več ostaje u 2. brzini sekvencijalnog. Nakon što sam pitao jednog servisera(ne ovlašenog) što misli o njemu i jel ga radio, spomenuo mi je da ima dosta onih "pametnjakoviča" koji voze u 2. bez da i pokušaju popravit kvar.
Evidentirano

marki

• **
« Odgovori #458 : 05. Rujan 2008, 12:42:21 »

vidim ja na što ti pucaš, pa ču ti i reči da je najčešći kvar u suzukiu burgman 650 upravo kvar sekvencijalnog mjenjača. u tom slučaju burgman ostaje u 2 brzini jer to podrazumijeva mogučnost da se dovuče do servisa. nema povrata u variomat mod več ostaje u 2. brzini sekvencijalnog. Nakon što sam pitao jednog servisera(ne ovlašenog) što misli o njemu i jel ga radio, spomenuo mi je da ima dosta onih "pametnjakoviča" koji voze u 2. bez da i pokušaju popravit kvar.
a znam,al kad ga uvalis u power mode scoot ide hebeno,a opet ako oces cruising uvalis ga na rucni saltung,ubacis u 6-u
brzinu i laganini 120km/h na 3-3,500 djiri,milina,a kad naleti sleper opet power mode i fiju briju  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #459 : 05. Rujan 2008, 15:41:49 »

zeznuli ste ga pa sad neće priznat :LOL:

...ni mrtav!  :pistoles:

Ide 220 i amen!  :LOL:
Evidentirano

Incredible

• Highlanderova snaha
  • Vozi: KTM
« Odgovori #460 : 05. Rujan 2008, 15:43:01 »

treba uvijek bit dosljedan, bravo Bobach :palacgore: :LOL:
kaj bu tebe neko jebal i govoril da nejde kad ide :mrgreen:
Evidentirano
ZAGI

BobaCH

« Odgovori #461 : 05. Rujan 2008, 15:45:15 »

treba uvijek bit dosljedan, bravo Bobach :palacgore: :LOL:
kaj bu tebe neko jebal i govoril da nejde kad ide :mrgreen:
:LOL:

I, btw, ide i brže, al mu smeta onaj čaval! Ja bum to zvadil!  :mrgreen:

------
Al' za istač...Furao sam ženu u Zadar, po autoputu. Dobar dio puta cajger je bio na 200. Ako lažem, dabogda se još jednom ženio! A to više ni mrtav!  :mrgreen:
Evidentirano

madirr

• **
  • Vozi: T max 530
« Odgovori #462 : 05. Rujan 2008, 19:18:13 »

ma nije bitno koliko pokazuje već koliko mu treba do 100 odnosno 200 km,u tome je cijela poanta gp kao skutera
Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #463 : 05. Rujan 2008, 20:47:39 »

ma nije bitno koliko pokazuje već koliko mu treba do 100 odnosno 200 km,u tome je cijela poanta gp kao skutera

..j*beno kratko  :mrgreen:
Evidentirano

madirr

• **
  • Vozi: T max 530
« Odgovori #464 : 05. Rujan 2008, 21:35:49 »

pa upravo sam sa zadnjih nekoliko postova pokazao da 2. trokut ne ističem :misli:.
A što bi GP dobio da ima 2 trokuta? Dobio bi razlog da ga se lakše nazove motociklom, a ovako je ipak samo skuter u usporedbi sa npr TMaxom ako se ovjes uspoređuje. (Kymco nema neovješen agregat). Dobio bi veču krutost prednje vilice, veče samopouzdanje vozača uzrokovano manjim vibracijama. I na kraju da je ta vilica bez 2. trokuta dobra vidjeli bi je i na klasičnim motociklima, a ovako je samo ušteda novaca i prostora
znači da ima dva trokuta ja bi se treba bolje osjećat jer bi ga netko nazva motociklom i to bi me ispunilo ponosom jer bi ga onda moga usporedit s t maxom i normalno ima bi toliko samopouzdanja da ne bi ni izlazia iz okuke kako je dobro, samo bi tražia rotore i bia non stop u boku,i ovo nije klasičan motocikl,ovo je skuter, a ne skuter koji glumi motor sa 43 ipo konja

Evidentirano

paky

• Vozi: na jednom od dva kola
« Odgovori #465 : 05. Rujan 2008, 23:45:55 »

Mislim da član Pec ima nešto sa uredom za homologacijom, a on se jednom izjasnio da je prihvatljivo određeno odstupanje instrumenata kod homologacije vozila.
Koliko je pak to odstupanje ne znam. Motociclismo tvrdi da je max brzina GP-800 na ravnom 190 km/h uz to da sat pokazuje "preko 200". Koliko preko to nisam mogao nači jer nemam taj broj Motociclisma pri sebi.

na yamahi r6 osim što sat krade obilato krade i okretomjer za 1500-2000  :LOL:  :jesus:
Evidentirano
Do you need Stunt Show?? Info about prices and bookings at:   www.pakystunt.com

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #466 : 05. Rujan 2008, 23:53:03 »

na yamahi r6 osim što sat krade obilato krade i okretomjer za 1500-2000  :LOL:  :jesus:

Več rečeno sto puta, s tim da je kupcima u USA ponuđeno da je vrate i uzmu novac koji su dali za nju. Misliš da če se kupcima GP-a ponuditi isto :misli:
U biti, kad se malo bolje prisjetim, isto se ponudilo kupcima Piaggia X9 500 SL kada je ustanovljeno da im se treba izmjeniti smještaj osovine pogonskog kotača.
Razlika je jedino u tome što je malo kupaca u USA uzelo svoj novac i vratilo R6, a u slučaju X9 su to skoro svi napravili
Evidentirano

paky

• Vozi: na jednom od dva kola
« Odgovori #467 : 05. Rujan 2008, 23:58:12 »

Več rečeno sto puta, s tim da je kupcima u USA ponuđeno da je vrate i uzmu novac koji su dali za nju. Misliš da če se kupcima GP-a ponuditi isto :misli:
U biti, kad se malo bolje prisjetim, isto se ponudilo kupcima Piaggia X9 500 SL kada je ustanovljeno da im se treba izmjeniti smještaj osovine pogonskog kotača.
Razlika je jedino u tome što je malo kupaca u USA uzelo svoj novac i vratilo R6, a u slučaju X9 su to skoro svi napravili

talijan je talijan a japanac ako ne postupi kako treba propada  :jesus:  :mrgreen:
Evidentirano
Do you need Stunt Show?? Info about prices and bookings at:   www.pakystunt.com

Incredible

• Highlanderova snaha
  • Vozi: KTM
« Odgovori #468 : 06. Rujan 2008, 02:34:35 »

mda... smještaj osovine i "laganje" sata su potpuno identičan "kvar" i imaju jednak utjecaj u vožnji  :mrgreen:
Evidentirano
ZAGI

marki

• **
« Odgovori #469 : 07. Rujan 2008, 15:01:52 »

http://cro-moto.com/content/view/1253/1871/

evo jedan interesantan clanak,nisam zna di da ga stavim pa sam ga ovdi uvalia a nisam
tija novi topic otvarat da ne bi bia premjesten ili lockan!!
Evidentirano

biker4life

• moderator
  • Moderator
  • Vozi: yamaha
« Odgovori #470 : 07. Rujan 2008, 16:05:58 »

http://cro-moto.com/content/view/1253/1871/

evo jedan interesantan clanak,nisam zna di da ga stavim pa sam ga ovdi uvalia a nisam
tija novi topic otvarat da ne bi bia premjesten ili lockan!!

Zanimljivo... iako ne volim automatike.  :wink: U autima to opravdavam jedino kod ljudi kojima je auto posao, odnosno, svaki dan provode u njemu 7-8-9 sati, jer bi bez automatike popiz****, pogotovo kroz gradske guzve (recimo taksisti). Skuteri su automatik jer je njihova osnovna namjena brz i jednostavan prolaz kroz gradski krkljanac, sto je OK + otvara dosta mogucnosti dorade na variomatu i ostalim elementima vezanim za prijenos, sto je nekima zanimljivo (pa i meni recimo, iako mi je manual-mjenjac na prvom mjestu). Sad, zasto bih (osobno) htio motocikl-automatik neznam, ali sam siguran da ce i oni naci svoju klijantelu. Kazem, osobno ih ne volim, ali ko voli nek izvoli - postujem tuđi izbor.

Samo imam jedno pitanje - zasto GP800 nije u ponudi sa recimo mjenjacem poput Mane? Mislim da bi to bio odlican potez od strane Piaggia. To bi pretvorilo GP800 u odlican GT skuter/motocikl, i kao takav bi bio vrlo zanimljiv, pogotovo ako bi masina bila mrvicu pojacana za duge ture/putovanja pod punim opterecenjem (vozac + suvozac + krcati kuferi).  :misli:

mv_agusta

• Vozi: bicikl
« Odgovori #471 : 07. Rujan 2008, 16:49:39 »

IMO dn-01 je besmislen
burgman je kao goldwing među motorima
dok MANA mi je nekako mi se čini kao dobar motor za prijelaz sa skuta na motor :misli: nisam je vozio tako da nemogu niš više reći ali čini mi se ok, iako ja na motoru više volim vidjeti manualni mjenjač opet s drufe strane nekom ko želi motor a opet jako puno vremena provodi u gradu i želi pojednostavit rukovanje motorom MANA mu dođe ko budali šamar jer ima i mjesta za stvari, MANA mi je ok ali nebi kupio da imam novac
Evidentirano
Ride Hard, Ride Free
Volim Ducati, makar i pokvaren u garaži

biker4life

• moderator
  • Moderator
  • Vozi: yamaha
« Odgovori #472 : 07. Rujan 2008, 16:56:38 »

IMO dn-01 je besmislen
burgman je kao goldwing među motorima
dok MANA mi je nekako mi se čini kao dobar motor za prijelaz sa skuta na motor :misli: nisam je vozio tako da nemogu niš više reći ali čini mi se ok, iako ja na motoru više volim vidjeti manualni mjenjač opet s drufe strane nekom ko želi motor a opet jako puno vremena provodi u gradu i želi pojednostavit rukovanje motorom MANA mu dođe ko budali šamar jer ima i mjesta za stvari, MANA mi je ok ali nebi kupio da imam novac

Potpisujem. Ma u biti, potpisujem i ovo ostalo. Burgman je sigurno odlican za putovati, međutim, prevelik je za grad.  :? Ovaj DN-01 je zaista besmislen, a Mana...mozda bi bila OK za prijelaz skuter-motor, ali opet nije klasicni manual mjenjac, pa je pitanje sto si naucio, a mislim da je to ipak previse $$$ za prijelaz. Kad jednom uđes u đir sa kuplungom (a to je vjerovatno vrlo brzo, ja recimo prije AŠ nisam nikad vozio manual-a,  :skriven: pa sam za 10min sve skopcao, jest da sam imao prije toga oko 10ak tkm, od toga nekih 8-9 s SP-om, ali opet, to je drugi svijet). Naucis u AŠ mijenat brzine, i (ukoliko vozis nesto 4T 250 ili 500 ili SP i sl.), nakon toga uzmes klasicni manual i pali - vozi.  :palacgore: Pozz...

mv_agusta

• Vozi: bicikl
« Odgovori #473 : 07. Rujan 2008, 17:02:53 »

pa nisam se puno vozio sa manualcima ali treba mi cirka 5min da se priviknem za normalnu vožnju a za neke brzinske egzbicije treba puno prakse

anyway več smo u OFFu, mogao bi neki mod ovo napravit kao zasebnu temu onaj link koji dao neko
Evidentirano
Ride Hard, Ride Free
Volim Ducati, makar i pokvaren u garaži

jedimaster

• Vozi: Tie fighter
« Odgovori #474 : 07. Rujan 2008, 19:50:52 »

2 Bobach

koliko god GP sporije nego što sat pokazuje išao za T-Max je nedostižno  8)

2 mv_agusta

mnogi nemaju pojma ali Mana je zvijer , to toliko dobro sve funkcionira da je iznenađujuće! To je pravi pravcati motor a nikako skuter , taj mijenjač radi savršeno i samo je stvar navike. Isti je stvar kao i sa automatskim mjenjačima na autima , netko to voli a netko ne !

Evidentirano
www.apertemedia.hr , izrada web stranica , grafička priprema , tisak...
 Str: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 261   Gore

Stranica je generirana za 0.279 sekundi uz 21 upita.