Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 261   Dolje

Autor Tema: Gilera GP-800 - General Topic  (Posjeta: 752546 )

Ivica72

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: only piaggio,gilera,vespa,aprilia
Odg: Gilera GP-800 - General Topic
« Odgovori #575 : 12. Veljača 2009, 12:15:33 »

ma to je skuter broj1 ma sta god netko govorio(zna se na koga mislim,i taj na koga mislim zna da su suzuki motori bolji od...) :jesus:

Ima ona jedna navijačka svima dobro poznata.

Neka pati kome smeta GP je prvak svijeta  :D :D :D
Evidentirano
KUPUJEM RABLJENU RAMU ZA TDM-A MOŽE I MALO
NACIKNUTA

aprilliaaa

• BLASTER
  • Vozi: Integra 750
« Odgovori #576 : 12. Veljača 2009, 12:16:08 »

da iman kose sad bi se sva njaježila :mrgreen: kad pročitan jokine argumente :LOL:
jer po njima je bolji baotian od yamahe i svih ostalih...ako se računa po broju prodanih jediica :misli:
Evidentirano

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #577 : 12. Veljača 2009, 13:02:16 »

a gle joke pa normalno kad se najvise 50ice kupuju...

Za one koji ne znaju, ili ne žele čitati, a pogotovo čitati sa razumijevanjem;
Prvo mjesto je SH150 od Honde Italia 18356 kom.
Drugo mjesto je Yamaha TMax 500 16963 kom.

Tridesetdrugomjesto Piaggio(ovako piše) GP800 1947 kom
Evidentirano

tl1000

• fluke carrier
« Odgovori #578 : 12. Veljača 2009, 13:35:35 »

Za one koji ne znaju, ili ne žele čitati, a pogotovo čitati sa razumijevanjem;
Prvo mjesto je SH150 od Honde Italia 18356 kom.
Drugo mjesto je Yamaha TMax 500 16963 kom.

Tridesetdrugomjesto Piaggio(ovako piše) GP800 1947 kom
i sto ovo znaci  :misli:
da je t-max bolji jer ih je vise prodano  :misli:
ili ima nesto dublje  :mrgreen:
Evidentirano

mv_agusta

• Vozi: bicikl
« Odgovori #579 : 12. Veljača 2009, 13:42:11 »

mislim da se t-max osjetno više prodaje jer je i puno lakši za vozit u gradu što talijanima je jako bitno
i rega je za t-maxa jeftinija i to ima utjecaja, u ostalo nema smisla ulaziti jer je sve več rečeno
Evidentirano
Ride Hard, Ride Free
Volim Ducati, makar i pokvaren u garaži

Sinisa68

• **
  • Vozi: trenutno niš na 2 kotača, na 4 što mi dopadne ruku
« Odgovori #580 : 12. Veljača 2009, 15:51:05 »

Po mojem skromnom mišljenju,rezultati prodaje NE odražavaju kvalitetu,jer kad bi bilo tako,ispalo bi da je npr.Punto puno bolji auto od Porschea. Svi znamo da to nije tako. :mrgreen:
Evidentirano
Vujziti se,ne opasti...
Ak opaneš,ne se stouči...

joke

« Odgovori #581 : 12. Veljača 2009, 15:53:45 »

Off je u temi, ali moram odgovoriti na ove punto/baotian asocijacije.
Naime tu je razvidno da se radi o vozilim najmanje moguče cijene, te je potražnju vrlo lako objasniti, ali kad JA spomenem brojeve i modele onda u obzir uzmite da je cijena vozila skoro ista, ako ne i manja od GP-a, jer mu je Italija i zemlja proizvodnje.
Evidentirano

aprilliaaa

• BLASTER
« Odgovori #582 : 12. Veljača 2009, 15:58:27 »

Naime tu je razvidno da se radi o vozilim najmanje moguče cijene, te je potražnju vrlo lako objasniti, ali kad JA spomenem brojeve i modele onda u obzir uzmite da je cijena vozila skoro ista, ako ne i manja od GP-a, jer mu je Italija i zemlja proizvodnje.

namjerno zaboravljaš dvi stvari:
1. tek mu je prva godina prodaje, te se tek počimje kristalizirati njegova klijentela kao i popratni proizvodi za njega...
2. dvi klase je veči, tako da su značajno veči troškovi registracije i poreza
Evidentirano

BobaCH

• Vozi: Cipelcug
« Odgovori #583 : 12. Veljača 2009, 16:02:42 »

mislim da se t-max osjetno više prodaje jer je i puno lakši za vozit u gradu što talijanima je jako bitno
i rega je za t-maxa jeftinija i to ima utjecaja, u ostalo nema smisla ulaziti jer je sve več rečeno

Upravo sam htio napisati to ali sam vidio tvoj post.
Između ostaloga, meni tablice prodaje isto toliko znače u životu koliko i informacija o boljim i lošijim gumama za Boeing 747. Kaj ima veze prodaja Audi vozila ili Yamaha skutera sa mojim GP-om?? Gdje su tu dodirne točke, to ne zna vjerojatno ni onaj koji piše o tome.
Imam frenda koji se profesionalno bavi biciklizmom pa mi ne pada na pamet da recimo cijenu njegovog bicikla(!) uspoređujem sa cijenom nekih skupih skutera. A taj bicikl premašuje i cijenu mojeg GP-a, btw. što ne znaći da bih ipak trebao razmisliti o kupovini bicikla.

Mislio sam da će Vam neke od informacija koje sam napisao, možda koristiti i biti interesantne pa sam si zato dao truda. Dakle, da ponovim, radi se o GP-u, njegovim manama i prednostima, iskustvu i spoznajama stećenim nakon podosta kilometara, tehničkim karakteristikama...

Hebe mi se za Talijane, hebe mi se za tisuću i nekaj prodanih GP-a, hebe mi se za...
Ponavljam se, ali da kupujem danas skuter, ne bih uopće razmišljao. Opet bih kupio GP-a, ma što vi mislili o tome!

Prestat ću se javljati po ovom pitanju jer mi nema smisla uložiti trud u post od milion rečenica nakon kojega se raspravlja o prodaji Yamahe.
BTW, zna li netko koliko koštaju nove gume za 747-icu?  :? 8)

Hvala!
[email protected]
Sorry kaj sam te spomenuo u ranijem postu. Namjera je bila našaliti se, a nikako uvrijediti te.
----------------------------
Evidentirano
Skutera je kraljica točka Gilera - GP800! :-))
>>>>>>>>>>>>>>>  DOBRONAMJERNICI, POSJETITE NAS: FORUM GP 800 <<<<<<<<<<<<<<<<

madirr

• **
  • Vozi: T max 530
« Odgovori #584 : 12. Veljača 2009, 16:06:30 »

Ponavljam se, ali da kupujem danas skuter, ne bih uopće razmišljao. Opet bih kupio GP-a, ma što vi mislili o tome!

također

Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #585 : 12. Veljača 2009, 16:08:53 »

U kratko da repliciram, iako sam rekao da neću više pisati:

Pa šta? Kaj meni ima veze cijena slabijeg motora koja je gotovo jednaka cijeni mojega? Vjerojatno je precijenjen pa je tomu tako. Osobno, za lovu koju sam pljunuo dobio sam jači, brži, veći, lijepši, startniji. Kaj sam bedast pa da dam toliku lovu za skoro u pola slabiji, slabo startniji, i sporiji motor?

Ajd', da ne jodlam...jasnno vam je moje mišljenje...
Evidentirano

Tmax

• Vozi: AT&SH150&Z350i
« Odgovori #586 : 12. Veljača 2009, 16:54:08 »

Mislio sam da će Vam neke od informacija koje sam napisao, možda koristiti i biti interesantne pa sam si zato dao truda. Dakle, da ponovim, radi se o GP-u, njegovim manama i prednostima, iskustvu i spoznajama stećenim nakon podosta kilometara, tehničkim karakteristikama...

Prestat ću se javljati po ovom pitanju jer mi nema smisla uložiti trud u post od milion rečenica nakon kojega se raspravlja o prodaji Yamahe.

Hvala!

Nemoj, mene zanima sve što napišeš u vezi GP800 :palacgore:, a to što ga nemam ne znači da ga možda jednom neču kupiti, a do tada svaka info. puno znači.
BTW koje gume si stavio?
Evidentirano

biker4life

• moderator
  • Moderator
  • Vozi: yamaha
« Odgovori #587 : 12. Veljača 2009, 18:47:18 »

@BobaCH: Bas mi je drago da si nam ukratko napisao nesto o svakodnevnom koristenju GP-a, bas me zanimalo kako te sluzi! :palacgore: Osim par sitnica, cini se da je sve super. :palacgore:

Tmax

« Odgovori #588 : 12. Veljača 2009, 18:55:23 »

:ohne:

Joooj ako Joke ovaj post vidi najebo si  :mrgreen:

Zašto :misli: Neču kupiti drugi barem još 3-4 godine, a do tada možda GP800 dobije ABS i malo više mesta pod sicem (za moju N103) i dođe u izbor ( a možda če i BMW predstaviti model SCT800 :cool:).
Jer ako bi kada sam kupovao svoj maxi GP800 imao ABS možda bi ga i uzeo.

P.S. ja sam jedan od onih kojim nije "težko" priznat da je GP800 snažniji i brži 8), a sve ostalo se mi više sviđa na mome maxiju (mjesto ispod sica, ABS, nema lanac... ).
Evidentirano

jedimaster

• Vozi: Tie fighter
« Odgovori #589 : 12. Veljača 2009, 18:57:27 »

Zašto :misli: Neču kupiti drugi barem još 2 godine, a do tada možda GP800 dobije ABS i malo više mesta pod sicem (za moju N103) i dođe u izbor.
Jer ako bi kada sam kupovao svoj maxi GP800 imao ABS možda bi ga i uzeo.

P.S. ja sam jedan od onih kojim nije "težko" priznat da je GP800 snažniji i brži 8), a sve ostalo se mi više sviđa na mome maxiju (mjesto ispod sica, ABS, nema lanac... ).

Tmax na sve ovo tvoje mogu reći samo  :palacgore:
Evidentirano
www.apertemedia.hr , izrada web stranica , grafička priprema , tisak...

Tmax

« Odgovori #590 : 12. Veljača 2009, 19:03:35 »

Tmax na sve ovo tvoje mogu reći samo  :palacgore:

Gle ja ovo vidim kao i @BobaCH. Izvadili smo dosta novca za naše :skuter:, kupili ono što nam se tada sviđalo i tačka. Zašto sada da "pljujem" po GP800 ili bilo kojem modelu.

P.S. možda se i ja ohrabrim kao @BobaCH i nešto tako kao on napišem o svome maxiju :misli:
Evidentirano

joke

« Odgovori #591 : 12. Veljača 2009, 19:08:41 »

Svi vi zaboravljate da sam ja ipak 5-6 godina bio voditelj Piaggio centra i 2 godine Aprilia prodavaonice, koje su btw obe u to vrijeme prodavale najviše tih vozila u RH, te da imam i odlične predispozicije da usporedno komentiram njihove modele.
Netko če reči da imam i osobne razloge da bi lagao u korist Yamahe, ali ja mislim da nema potrebe Yamahu veličati takvim sitnicama, jer njena veličina i kvaliteta, pogotovo u odnosu na piaggio grupu je neupitna.
Ja ne sumnjam da če se GP kroz nekoliko godina razviti u bolji stroj, jer sa svim piaggio proizvodima je tako, budu predstavljeni kao neka eskluziva i vremenom se kroz njihove korisnike "bruse" da bi nakon nekoliko generacija bili potpun stroj.
Samo je "caka" da kroz to vrijeme Yamaha sigurno neče mirovati, več će i ona imati odgovor, na koji če piaggio opet morati parirati duplom zapremninom ili nečim sličnim.
Evidentirano

jedimaster

• Vozi: Tie fighter
« Odgovori #592 : 12. Veljača 2009, 19:23:23 »

Svi vi zaboravljate da sam ja ipak 5-6 godina bio voditelj Piaggio centra i 2 godine Aprilia prodavaonice...

Netko če reči da imam i osobne razloge da bi lagao u korist Yamahe, ali ja mislim da nema potrebe Yamahu veličati takvim sitnicama, jer njena veličina i kvaliteta, pogotovo u odnosu na piaggio grupu je neupitna.

Ima nas koji ne zaboravljamo di si bio i koliko si "pumpao" Piaggo grupu u to vrijeme , sad samo sebe diskreditiraš komentarima kao što su ovi!
Evidentirano
www.apertemedia.hr , izrada web stranica , grafička priprema , tisak...

joke

« Odgovori #593 : 12. Veljača 2009, 19:31:23 »

Ima nas koji ne zaboravljamo di si bio i koliko si "pumpao" Piaggo grupu u to vrijeme , sad samo sebe diskreditiraš komentarima kao što su ovi!

Zašto bi to bilo istina što ti pišeš i kako kažeš drugi misle.
Dok sam ja bio u Piaggiu imao sam određenu moč koju sam mogao iskoristiti i iskorištavao sam upravo za svoje klijente, i zato ih je toliko i bilo.
Dok je Aprilia bila samo Aprilija bila je takva kakva je bila i promijenila se nakon propasti i kupovine Piaggia, te je po meni sad Piaggio, isto kao i Gilera i Derbi.
S druge strane, zašto bi ja prešutio svoje emotivne greške i pustio vama da se na greškama učite, ako sam saznao i sebi pokazao i dokazao( i ja sam nekad volio i piaggio i apriliu) da je Yamaha ipak daleko ispred, a pogotovo daleko ispred svim u RH zahvaljujuči kvalitetnoj postprodaji.
Po meni bi veči "grijeh" bio da sad prešutim ono što znam, a što nisam obavezan kao što su obavezni drugi koji su takav ugovor s piaggiom potpisali

P.s. i mogli smo prekinut s offom "joke" tema je bilo i previše na forumu
Evidentirano

aprilliaaa

• BLASTER
« Odgovori #594 : 13. Veljača 2009, 08:04:33 »

čitajući ovo sve gori moga bi i koju suzu pustit :LOL:
a uglavnom smo došli svi do zaključka, što san tvrdio prije nego se je i pojavija GP u dučanima, da je to klasa za sebe SADA TRENUTNO!
... a kad dođe neštonovo bumo dalje to razmotrili :mrgreen:
Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #595 : 15. Veljača 2009, 11:06:49 »

Nemoj, mene zanima sve što napišeš u vezi GP800 :palacgore:, a to što ga nemam ne znači da ga možda jednom neču kupiti, a do tada svaka info. puno znači.
BTW koje gume si stavio?

Gume su Michelin. Jedino sam njih našao u dimenzijama koje su na GP-u. Odnosno, nisam ja našao nego mi je ovdje jedan forumaš pomogao, pronašao i poslao...Htio sam probati staviti drugi "brand-name" gume, ali nisam mogao nigdje pronaći tu dimenziju. Odnosno, nudili su mi dvije različite što naravno, nisam htio.
Zadovoljan sam sa gumama iako se, moram priznati brže troše nego kaj bi htio. Doduše, puno se vozim, težak je motor (a bogme i ja)...O.k., nek se troše, kupit ću nove... :wink: Ako ne nađem ni jedan drugi model, stavljam opet Michelin-ke.
 :palacgore:
Evidentirano

mrcina

• Vozi: x9 EV 250ccm Black Box / Vectra 1,6 16v
« Odgovori #596 : 15. Veljača 2009, 11:23:20 »

jesu gold ili pilot
Evidentirano
Piaggio X9 250  Black Box

mv_agusta

• Vozi: bicikl
« Odgovori #597 : 15. Veljača 2009, 11:44:13 »

ma kakav gold, pilot SC ako se ne varam
Evidentirano
Ride Hard, Ride Free
Volim Ducati, makar i pokvaren u garaži

Tmax

« Odgovori #598 : 15. Veljača 2009, 12:05:35 »

Gume su Michelin. Jedino sam njih našao u dimenzijama koje su na GP-u. Odnosno, nisam ja našao nego mi je ovdje jedan forumaš pomogao, pronašao i poslao...Htio sam probati staviti drugi "brand-name" gume, ali nisam mogao nigdje pronaći tu dimenziju. Odnosno, nudili su mi dvije različite što naravno, nisam htio.
Zadovoljan sam sa gumama iako se, moram priznati brže troše nego kaj bi htio. Doduše, puno se vozim, težak je motor (a bogme i ja)...O.k., nek se troše, kupit ću nove... :wink: Ako ne nađem ni jedan drugi model, stavljam opet Michelin-ke.
 :palacgore:

Pa ako se malo brže troše a dobro drže cestu onda to nije tako bitno. Jel možeš da napišeš osječaje u vožnji (kako drže na suhome, mokrome, dal proklizu i slično) 8).
Ove godine i ja ču trebat nove gume, i pošto na njemačkom Tmax forumu jako hvale Michelin pilot SC zanima me tvoji osječaji sa tom gumom.

jesu gold ili pilot

Gold standard je touring guma, koja se radi u dimezijama za "normalne" maxi skutere (nemoj me pogrešno shvatit), najbitnije kod te gume jeste vek trajanja i dobar odziv na suhoj cesti. Na mokrome nisu dobre (imao sam ih na atlanticu 500 sprint).
Evidentirano

mrcina

• Vozi: x9 EV 250ccm Black Box / Vectra 1,6 16v
« Odgovori #599 : 15. Veljača 2009, 12:16:04 »

nisu dobre niti na suhome kad je hladno u ovo doba godine.
Evidentirano
Piaggio X9 250  Black Box
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 261   Gore

Stranica je generirana za 0.268 sekundi uz 21 upita.