Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 261   Dolje

Autor Tema: Gilera GP-800 - General Topic  (Posjeta: 751965 )

aprilliaaa

• BLASTER
  • Spol: Muški
  • Vozi: Integra 750
Odg: Gilera GP-800 - General Topic
« Odgovori #1250 : 05. Lipanj 2009, 13:33:44 »

Neznam zasto drugi ljudi kupuju GP-a, nemogu govorit u njihovo ime, ali mogu reci na tu temu svoje viđenje..

Kad bi kupio GP to sigurno nebi bilo da se brze vozim, ne samo njega, bilo koji jaci motor/skuter..takav skuter je za mene namjenjen za  daljne puteve, pi tome ne mislim na voznje po HR od 100-200 km ili ko moze brze proci od tocke A do tocke B na Jadranskoj magistrali  :wink:

Gledam ga ga tourer skuter, a ne kao skuter za jurcanje...zsto onda tourer motori imaju po 1400 ccm i preko sto konja ?? da bi ljudi mogli sto brze proc kroz zavoje ili za bolju jurnjavu po autocesti ??

Kolko sam vidio ljudi koji voze takve tipove motora/skutera su stalozeni, mirni, imaju koju dasku u glavi, a ciljevi su im uglavno bili putovanja te uzivanje na njima, nije im bio cilj sto brze proci nego upravo suprotno..

neznam kakvi ljudi kod vas kupuju GP-a, pa imate tako razmisljenje...

motoristi su jedno a skuteraši drugo.  
večina skutera je namjenjena ugodnoj i praktičnoj vožnjii sve što uz to ide. malo je sportski orjentiranih skutera, eto samo t-max i GP od ovih maksija. prema tome ako si već skuteraš tj. po prirodi stvari :LOL: orjentiran na prije spomenuto, onda je logično da će netko tko teži ugodi odabrati nešto od primjerenije ponude za tako nešto i obrnuto...
Evidentirano

aprilliaaa

• BLASTER
« Odgovori #1251 : 05. Lipanj 2009, 13:37:52 »

jedini ti imaš problema u hrvatskoj s GPon :misli: i to je neka glupost koju ti neznaju otkloniti :misli: kod koga servisiraš skut...a da nađeš nekog meštra koji ima čuka u glavi i lipo da ti pretrese cijeli skut od glave do pete pogotovo te žice i elektroniku.
Evidentirano

mrcina

• Vozi: x9 EV 250ccm Black Box / Vectra 1,6 16v
« Odgovori #1252 : 05. Lipanj 2009, 13:40:33 »

i da ovi u moto 01 činimi se da si kod njih na servisu imaju problema sa dijelovima i u svađi su sa ili zastupnikom(uvoznikom) ili samim piaggiom tako da od dijelova banana.
Evidentirano
Piaggio X9 250  Black Box

BobaCH

• Vozi: Cipelcug
« Odgovori #1253 : 05. Lipanj 2009, 13:43:15 »

meni se to desilo na malom skuteru

bio je otišao regler i nije punio ACU, pa je bio unutar 7 dana potrošio novi ACU koji su stavili (nisu provjerili da li ga puni)

Rekli su mi: "provjerili smo...regler je o.k., sve je o.k....Otišao je akumulator jer se puno vozite..."
-------------
Bez obzira na sve...ovo je previše...(a znaš da nisam o svemu ni pisao..)
Evidentirano
Skutera je kraljica točka Gilera - GP800! :-))
>>>>>>>>>>>>>>>  DOBRONAMJERNICI, POSJETITE NAS: FORUM GP 800 <<<<<<<<<<<<<<<<

mrcina

« Odgovori #1254 : 05. Lipanj 2009, 13:44:43 »

bobach odjebi ih, pa ovo nije istinito, ajjjjjmmmmmmeeeeee izjava godine 2009.
Evidentirano

bmw m 5

• Najbolji forumaš 2009. HONDA HRC TEAM
  • Vozi: se VTR SP 01
« Odgovori #1255 : 05. Lipanj 2009, 13:44:52 »

Nego, rekao sam nedavno..."NASTAVLJA SE"...
E pa, nastavlja se!  :x

Malo prije, krenem poslom u grad, okrenem ključ i-ništa! Opet ne radi. Ne pali. Mrtav...!..Umro!...Ne reagira!...Odbija poslušnost!...Crko!...Riknuo!...
Čekam faking kombi...("..da, da..zvati ću čovjeka...sad će Vam se javiti..."). Taj "sad" traje sat vremena...

...... Evo, tek toliko da ostanete informirani. "Papir sve trpi" a uskoro bi mi sva ta "svjedočanstva" mogla zatrebati.  8)
Mislim da je došlo vrijeme za odvjetnika i tužbu. Iscrpio sam i zadnje atome tolerancije...
a da ti promijenis majstore/servis.... :misli: Neisplati se tuziti....traje taj proces predugo...i kosta te brdo love i zivaca.....odvezi ga ispred servisa..zovi novinare i reci da ces ga un znak protesta zapaliti nasred dvorista ! Jebiga...zam kako je sad biti bez motora...a pogotovo aku su isti problem vec (bez) uspjesno rijesavali.... :(

Evidentirano
O&G Team

mrcina

« Odgovori #1256 : 05. Lipanj 2009, 13:47:00 »

ma šalji sve u piaggio na meil,samo prevedi na engleski pa čak i ovu zadnju izjavu godine :wc:

bobach jel mogu koristit onaj tvoj post sa izjavom godine.
Evidentirano

bmw m 5

« Odgovori #1257 : 05. Lipanj 2009, 13:51:08 »

ma šalji sve u piaggio na meil,samo prevedi na engleski pa čak i ovu zadnju izjavu godine :wc:

bobach jel mogu koristit onaj tvoj post sa izjavom godine.
zaboli piaggio ona stvar.....za nas balkance...bitno je da se prodalo... :palacdolje:
Evidentirano
O&G Team

mrcina

« Odgovori #1258 : 05. Lipanj 2009, 13:52:29 »

a jel kad se to pročuje jebena im je to antireklama.
Evidentirano

aprilliaaa

• BLASTER
« Odgovori #1259 : 05. Lipanj 2009, 13:54:05 »

ma samo promini te meštre i gotovo.
nemoguće je da nakon godine dana rikne baterija jer si ga puno vozija i palija...pa to je smišno. eto se sad i pokazalo kad ti je u par dana nova otišla. ili ti nepuni ili ti "čuća" negdi struju
Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #1260 : 05. Lipanj 2009, 13:55:26 »

a da ti promijenis majstore/servis.... :misli: Neisplati se tuziti....traje taj proces predugo...i kosta te brdo love i zivaca.....odvezi ga ispred servisa..zovi novinare i reci da ces ga un znak protesta zapaliti nasred dvorista ! Jebiga...zam kako je sad biti bez motora...a pogotovo aku su isti problem vec (bez) uspjesno rijesavali.... :(

Otom-potom što se "ne isplati" tužiti...Manje me živaca košta utjerati pravno, da dobijem ono što sam i platio.
O anti-reklami ne želim javno pričati. Da mogu - mogu! Da li budem nekaj napravio...?...Čut će se...

Ne želim više biti "sad" bez motora a više ni sutra ni danas ni jučer. Dosta sam glumio budalu.
Evidentirano

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #1261 : 05. Lipanj 2009, 13:57:11 »

zaboli piaggio ona stvar.....za nas balkance...bitno je da se prodalo... :palacdolje:

Jes' ti još uvjek ovlašeni serviser piaggio grupe ?
Evidentirano

bmw m 5

« Odgovori #1262 : 05. Lipanj 2009, 13:57:49 »

Otom-potom što se "ne isplati" tužiti...Manje me živaca košta utjerati pravno, da dobijem ono što sam i platio.
O anti-reklami ne želim javno pričati. Da mogu - mogu! Da li budem nekaj napravio...?...Čut će se...

Ne želim više biti "sad" bez motora a više ni sutra ni danas ni jučer. Dosta sam glumio budalu.
onda sretno..... :?
Evidentirano
O&G Team

bmw m 5

« Odgovori #1263 : 05. Lipanj 2009, 13:58:29 »

Jes' ti još uvjek ovlašeni serviser piaggio grupe ?
bio nekad davno....sad to radim iz gusta..... :mrgreen:
Evidentirano
O&G Team

gastajbarter

• Vozi: dvogrbu kamilu i SC 57
« Odgovori #1264 : 05. Lipanj 2009, 14:01:00 »

probaj nek ti dadnu kakvo zamjensko vozilo dok je tvoj u servisu..to je najvise sto realno mozes dobit...i mijenjaj servisera jer ocito neznaju svoj poso
Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #1265 : 05. Lipanj 2009, 14:10:46 »

probaj nek ti dadnu kakvo zamjensko vozilo dok je tvoj u servisu..to je najvise sto realno mozes dobit...i mijenjaj servisera jer ocito neznaju svoj poso

Ma, znam sve to. Thnx..Spremao sam se na put u subotu...
Propalo mi je i to. A i današnje obavljanje dogovora koje sam imao... :?
Evidentirano

liberty

• Vozi: budem piaggio
« Odgovori #1266 : 05. Lipanj 2009, 14:17:20 »

meni ao BobaCH što sve to proživljavaš :(
nemoj opet kupiti GP-a, očito je do servisera krivnja :?
Evidentirano

v lady

• **
  • Vozi: alkalne baterije AA 500
« Odgovori #1267 : 05. Lipanj 2009, 14:17:56 »

gluposti se događaju, meni se prošli tjedan desilo skoro nemoguće, a to je da se gasi u vožnji.
Ujutro neće upaliti, popodne neće, prikopčam ga na punjač 5 minuta i upali normalno, vozim se 100 metara i ugasi se.
Vraćam se popodne s posla i ugasi se u centru gužve. Mislim si, oču ga sad gurat, kad ono vergla i upalio je. Svaki put kad pustim gas on puca. Da poludiš. Dodatna oprema u gepeku punjač. Gledam akumulator on je ok, već sam mislila nešto je s paljenjem, kvragu sad kad me na servisu odrape.

I tak sam bila negdje i velim na glas kaj me mući i kaže mi neko promjeni benzinsku. I stvarno odem ja na Tifon i više problema nema.

Pouka:

Ne točiti na Cro benz
Evidentirano
Bok ti si zlatna želja? Hoćeš li mi ispuniti ribicu 3 puta?

massa.st

• Vozi: 0 - 24
« Odgovori #1268 : 05. Lipanj 2009, 14:38:40 »

Kakav primitivni komentar!...
"Jaki skuter za šminku" je i T-max, Burgman, i sve više od 300ccm. Kaj to tebi govori?

Očito je da ti imaš manjka novca jer voziš "što stigneš"...Iz tvoje perspektive, za tebe sve samo "šminka"...

a kralju ako te bas zanima vozim t-maxa .....i nisam ga sigurno uzea za sminku...nego da pilotiram sa njime.....hahhhhahaha .....i to je istina masu ljudi uzima motor iz sminke kao vozim gp800 jer je najjaci a ni on sam nezna sta ce mu........a to da vozim sta stigne znaci da imam veliku obitelj i imam jako puno novaca i sta svi nesto voze, nesto sta njima pase pa tako i ja vozim sta mi se taj tren vozi............a vidim da je tebi gp vise na servisu nego sta ga vozis....pa sretno ubuduce sa njim...............
Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #1269 : 05. Lipanj 2009, 14:46:20 »

gluposti se događaju, meni se prošli tjedan desilo skoro nemoguće, a to je da se gasi u vožnji.
Ujutro neće upaliti, popodne neće, prikopčam ga na punjač 5 minuta i upali normalno, vozim se 100 metara i ugasi se.
Vraćam se popodne s posla i ugasi se u centru gužve. Mislim si, oču ga sad gurat, kad ono vergla i upalio je. Svaki put kad pustim gas on puca. Da poludiš. Dodatna oprema u gepeku punjač. Gledam akumulator on je ok, već sam mislila nešto je s paljenjem, kvragu sad kad me na servisu odrape.

I tak sam bila negdje i velim na glas kaj me mući i kaže mi neko promjeni benzinsku. I stvarno odem ja na Tifon i više problema nema.

Pouka:

Ne točiti na Cro benz

Točim (gotovo) uvijek na Tifonu. Kad god je moguće.
Moj jebivjetar je još pod garancijom. Tek mu je godina dana. Strah me i pomisliti što će se sve dešavati kada bude (samo malo) stariji!
Vozilo koje je prije par dana napunilo godinu dana, a da sam svaki mjesec par puta u servisu?? Nekome bi to trenao biti dobar indikator za zaključke.
---------------
Evo, čuo sam se prije par minuta sa servisom..."Kaj..treba vam 2 sata da me nazovete?..."
..."Paaa...Javit će vam se čovjek...Kaj vas nije nazvao?..."  :?
Sad je i vozač kombija nazvao..."čujte, ja nemrem danas...mogu sutra u 9 ujutro.."..
 :box:
Evidentirano

bmw m 5

« Odgovori #1270 : 05. Lipanj 2009, 14:49:11 »

a kralju ako te bas zanima vozim t-maxa .....i nisam ga sigurno uzea za sminku...nego da pilotiram sa njime.....hahhhhahaha .....i to je istina masu ljudi uzima motor iz sminke kao vozim gp800 jer je najjaci a ni on sam nezna sta ce mu........a to da vozim sta stigne znaci da imam veliku obitelj i imam jako puno novaca i sta svi nesto voze, nesto sta njima pase pa tako i ja vozim sta mi se taj tren vozi............a vidim da je tebi gp vise na servisu nego sta ga vozis....pa sretno ubuduce sa njim...............
imas novaca...da...na netu sam i ja bill gates... :LOL: Da imas toliko love kao sto pricas sad bi bio na maldivama...i cuclao pinacoladu....a ne ovdje gubiti se...sa nama "obicnim smrtnicima"...Bobach je ok....ne treba da ga dodatno provociras bez potrebe... :palacdolje:
Evidentirano
O&G Team

BobaCH

« Odgovori #1271 : 05. Lipanj 2009, 15:03:44 »

Hvala na druženju, ali ti si mi očito najmanje što mi treba u ovom trenu! To kaj je gp toliko na servisu ne govori o meni nego o nekom drugom, jel..! 8)
Odi ti samo...pilotiraj i dalje!
Sretno i tebi!
Evidentirano

baldeks

• Vozi: Gilera Nexus 300ie
« Odgovori #1272 : 05. Lipanj 2009, 15:19:48 »

Hvala na druženju, ali ti si mi očito najmanje što mi treba u ovom trenu! To kaj je gp toliko na servisu ne govori o meni nego o nekom drugom, jel..! 8)
Odi ti samo...pilotiraj i dalje!
Sretno i tebi!
bobač stvarno mi je ža zbog ovog šta ti se događa,da si tolike novce da bi šetao po servisima  :palacgore:,a valjda će se to riješit....a ovaj massa od 16 postova,to neću komentirat...lovaš  :LOL: daj meni 10kn za kavu ako nije bed  :mrgreen:
Evidentirano

aprilliaaa

• BLASTER
« Odgovori #1273 : 05. Lipanj 2009, 15:30:56 »

po meni ovo što ti se događa ima najviše veze sa serviserom, a manje s GPon
Evidentirano

BobaCH

« Odgovori #1274 : 05. Lipanj 2009, 15:37:47 »

po meni ovo što ti se događa ima najviše veze sa serviserom, a manje s GPon

Tako je. To i ja tupim cijelo vrijeme ovim nevjernim Tomama...Kao GP je banana od proizvoda...
Nije ni meni lako sa time se nositi. Baš i nemam protuargumenata, jel..!  :mrgreen:

A ništa...Idem u grad obavljati dogovoreno. Frend dolazi po mene, a GP-a ću rješavati u ponedjeljak.
Javim vam novosti...Sigurno ovaj moj topik čitate kao i Crnu kroniku...Otvoriš forum pa prvo na ovu temu.. :LOL:
J3biga...ne ostaje mi ništa nego se zaj3bavati na svoj račun!  :bonk:

p.s.
Hvala vLady na (privatnoj) ponudi za najam skutera..! :ruza:
Evidentirano
 Str: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 261   Gore

Stranica je generirana za 0.224 sekundi uz 21 upita.