Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 261   Dolje

Autor Tema: Gilera GP-800 - General Topic  (Posjeta: 757134 )

marekvz2

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: smjesu za piceke po Slavoniji
Odg: Gilera GP-800 - General Topic
« Odgovori #1325 : 03. Srpanj 2009, 16:22:46 »

Treba probat.start bude brutalan.
Evidentirano
Fala unapred ak mi neko pokloni motor..hehe

madirr

• **
  • Vozi: T max 530
« Odgovori #1326 : 03. Srpanj 2009, 16:39:14 »

Treba probat.start bude brutalan.
a je,ionako se nekad zaboravim pa ga moram hvatat po cesti kad krećem,posebno po splitu di je asfalt skroz istrošen,sve je dobro kad ideš s namjerom šlajfat ali kad te iznenadi..
Evidentirano

marekvz2

• **
« Odgovori #1327 : 03. Srpanj 2009, 16:45:34 »

al mislim da to tom "skuteru" ne treba.

Stavi bolje gume...
Evidentirano

madirr

• **
  • Vozi: T max 530
« Odgovori #1328 : 03. Srpanj 2009, 16:52:45 »

michelin su na njemu,druge za sada i nemaju,teško tu mogu pomoć bilo koje gume kad je asfalt izlizan ka staklo
Evidentirano

marekvz2

• **
« Odgovori #1329 : 03. Srpanj 2009, 17:01:04 »

da,to za gume je sranje.stavi ti vreču pijeska otraga na nosač kufera,ko kad stave u bunker po zimi da ne proklizavaju kardanci  :mrgreen:
Evidentirano

mrcina

• Vozi: x9 EV 250ccm Black Box / Vectra 1,6 16v
« Odgovori #1330 : 03. Srpanj 2009, 18:30:30 »

bobach nek te ne iznenadi moto01 se ugasio pogodi tko ga preuzeo imaš pravo triput.
Evidentirano
Piaggio X9 250  Black Box

Zapru

• rob tuđe ljubavi....
  • Vozi: Suzuki GSX-S1000F
« Odgovori #1331 : 03. Srpanj 2009, 22:33:34 »

bobach nek te ne iznenadi moto01 se ugasio pogodi tko ga preuzeo imaš pravo triput.
ko
Evidentirano

mrcina

« Odgovori #1332 : 03. Srpanj 2009, 22:51:32 »

pa pogodi
Evidentirano

gorank

• Vozi: Kawasaki
« Odgovori #1333 : 03. Srpanj 2009, 23:25:43 »

pa pogodi
ajde ne drzi nas u neizvjesnosti, tko ih je preuzeo???
Evidentirano

mrcina

« Odgovori #1334 : 03. Srpanj 2009, 23:42:49 »

ako si iz zg kako se i vidi onda buš pogodio iz prve.

lokacija je Z********   ********
Evidentirano

mrcina

« Odgovori #1335 : 04. Srpanj 2009, 09:55:34 »

moto mondo sa zapadnog kolodvora
Evidentirano

gorank

« Odgovori #1336 : 04. Srpanj 2009, 11:44:57 »

moto mondo sa zapadnog kolodvora
Znaci oni su sada na dvije lokacije?
Evidentirano

mrcina

« Odgovori #1337 : 04. Srpanj 2009, 12:02:45 »

da zapadni kolodvor je centra a bivši moto 01 je zapad. po ovome moguč je i istok. dali buju možda preuzeli i one u peščenici to je pitanje.

ovi iz moto 01 su se proširili pa propali a moto mondo se preselio i sad se pak širi.

dobili su i nove makine.
Evidentirano

gorank

« Odgovori #1338 : 04. Srpanj 2009, 14:25:22 »

da zapadni kolodvor je centra a bivši moto 01 je zapad. po ovome moguč je i istok. dali buju možda preuzeli i one u peščenici to je pitanje.

ovi iz moto 01 su se proširili pa propali a moto mondo se preselio i sad se pak širi.

dobili su i nove makine.
Da bar preuzmu i one na Pescenici biti ce mi blize. Jer ovi fakat ne znaju posao, a ono sto znaju prodaju kao da je najgori kvar na svijetu i tako ga naplate!!!
Evidentirano

Zapru

• rob tuđe ljubavi....
  • Vozi: Suzuki GSX-S1000F
« Odgovori #1339 : 06. Srpanj 2009, 12:35:10 »

po meni, treba ih zatvoriti sva 3 8) :palacdolje:
Evidentirano

corluka

• Vozi: Honda nc 750xdct
« Odgovori #1340 : 06. Srpanj 2009, 12:40:50 »

Kad bolje razmislim da,jbg kad imam beverliya,kako se ono kaze "svako u zivotu naleti na majmuna" :palacgore:
Evidentirano

BobaCH

• Vozi: Cipelcug
« Odgovori #1341 : 14. Srpanj 2009, 23:05:54 »

...i tako, vratim se ja sa servisa na 25.000...
Na preporuku nekolicine sa ovog foruma, ipak sam prošli tjedan otišao u Karlovac u ovlašteni servis. (AMI Trade). Skeptičan, jer nakon svega proživljenog..jel! Večinu i u globalu znate i sami, vi koji ste pratili topik.

Na servisu...Kako stvari stoje?

Serviser je profesionalac, ljubazan...
Rastavio je i složio sve što treba na 25tk. Primijetio je da se raspao lonac auspuha i pukla je cijev ispred "grane". Rekao sam da sam to već reklamirao nakon cca 7-10tk u servisu na Pešćenici a što su i sami primijetili, ali su gospoda sa Pešće rekla da to ne spada u garantni rok. Pitao sam "i, kaj sad"? Vele, "je...to je tak..nama su tak rekli "oni iz Splita"!?!...
I? Nikome ništa!? Vjerojatno svakih šest mjeseci kupuješ novi auspuh iako je motor pod garancijom?!

No, dobro...Stao sam sa pričom na onom serviseru u Karlovcu...
Stojim kraj radione, serviser zove u Split i objasni da se lonac totalno raspao i da "sve zvoni" te da je pukla ispušna cijev, curi kočiono ulje iz posudica...

-Razgovara na telefon sa centralom u Splitu-"..ne, nemremo to ni popraviti a ni variti...Da..raspalo se unutra...sve živo..Sve zvoni i klepečeO.K...Reći ću čovjeku...Za koliko?...Aha...za 20 dana..O.K....Da, i posudice za kočiono ulje jako cure..Aha ..i to budete poslali..O.K...Hvala.."
Tako je tekao razgovor i za 20 dana iz Splita stiže lonac auspuha, posudice kočionog ulja (mislim da i cijev auspuha-nisam siguran). Serviser me tražio broj mobitela da mi javi kada dođu dijelovi pa da se dogovorimo za datum servisa...Već sam rekao-profesionalac u poslu.

Koleđicom u glavu (tako sam se osječao)
Nazove me prije par dana frend i pita kaj da radi..kam da ide a da ne ide na Pešćenicu u servis. Ja mu od sveg srca preporučim "Karlovac" i danas se otfuramo tamo. I frendica za koji dan ide u taj servis!
Pred radionom nas dočeka serviser i veli:
"Problem..znate kaj..ne znam kaj da velim"..Ja zbunjen..mislio sam da je bed kaj kasnimo 10-ak minuta...Kaže on: "Zvali su me iz Splita da im pošaljem kilometražu i broj šasije. Nakon kratkog vremena gospodin (nije bitno ime) me nazvao i veli...Ne, za taj motor ne može auspuh. Posudice za ulje ćete dobiti ali auspuh ne! To je problematična mušterija i za taj motor ne može! A i posudice ima da mi nakon zamjene dostaviš u Split za dva dana!!...Ne...za njega ne može auspuh! On je nama problematičan, i gotovo! I tužio nas je...Ne može za njega!" ??? (tužio???Mami, tati..nemam pojma samo je tako rekao..?!)
Serviser je inzistirao da me onda dotični nazove i sam mi to kaže, ali ne...to nije na njemu...Zadatak da mi se priopći da sam "problematična mušterija" pao je na leđa nedužnog, ni krivog ni dužnog, servisera. Kao i sve u Hrvatskoj...Najebe uvijek "mali čovjek"...

Finish...
Nakon dobre klope, vratili smo se po frendov motor. Pokazao mu je čovjek što je zamijenjeno i zašto te nedostatke koje je uočio i ispravio. Zaželio nam sretan put i otišli smo par km dalje podmiriti račun. Dok je frend plaćao, izašao je (mislim) vlasnik-gazda AMI Trade-a, i nakon par riječi, rekao da su im javili iz Splita da za ovaj GP sa "problematičnim vlasnikom" ne može zamjena auspuha!..Mislim, vidio sam da je čovjeku neugodno...Izašla je i gospođa koja tamo radi i upoznata je sa cijelom situacijom. Ni njoj, koliko sam primijetio, nije bilo ugodno.

Otišli smo laganini za Zagreb a u glavi mi bruji sve ovo od danas. Očito je da se dijelovi mogu zamijeniti Jozi, Peri, Štefu ali ne i onima koji su im već "dosadni" pa dolaze jednom tjedno otkloniti kvar. I to još u garantnom roku. Da stvar bude gora "tek si kupio motor a već nas daviš sa neispravnim motorom"...

Ima još..Kratko:
Motor nije palio pa su po tko zna koji puta kombijem došli po njega i nakon cca sat vremena "detektirali i otklonili kvar". Što je bilo u kvaru? Pa, "samo" akumulator od skoro 800 kuna plus prijevoz kombijem, jer garancija za akumulator je 6 mjeseci. Istovario sam soma kuna, ali...Mislim da je prošlo dva-tri dana, sjedam na motor, klik...Mrtav!...ne pali!! E,...opet sam ih nazvao iako se osječam kao kreten...Broj servisa na Pešćenici imam na "quick dial" zabog svega ovoga...Nisam ih zvao. Tako sam se usrano i sa oproštenjem sjebano osječao da..hmmm.. ne znam..Nazvao sam frenda, došao je i instrumentom provjerio akumulator..Da, ovaj novi! Crko. Nekaj mu pojelo struju!...Brat mu je elektroničar, pa smo mu prepustili da pogleda "kaj cica struju"..Pronašao je za par minuta. Prekidač svjetla pod sjedalom.
I, javim ja lijepo na Pešćenicu da je riknuo prekidač i da su mi prodali akumulator bez veze...Soma kuna sam spušio radi šaltera pod sjedalom...
Kao da ništa nije bilo, vele, naručit ćemo vam prekidač i javit kad dođe. Nakon 10-ak, 15 dana, zovem i pitam jesu li rodili dijelove...Vele: "pa tu je to..u kutiji...Je..vaše je prezime gore"???!!
Usput su mi zamijenili i zadnju lampu...Vratili su mi "stari" akumulator, kojega sam napunio i naravno-potpuno je ispravan. Dakle, ja jedini imam 2 akumulatora! Zlu ne trebalo. Možda bude rat pa mi zatrebaju oba. A znam da će biti "rata". Nekako mi se to danas "ukazalo" nakon dolaska u Zagreb, razmišljanja i konzultacija sa ljudima "koji se kuže" kaj treba napraviti.

Dobio sam i "po nosu" odnosno, pokušao je jedan od big-bosova prekinuti moje pisanje na ovom forumu!
Nešto u stilu: Zakaj ste pisali sve ono o nama, na forumu...ja sam sve pročitao...vi ste nas blatili i pljuvali pa mi je pala prodaja za xy%...i iz Italije su me tražili da se "očitujem" zbog vas...Kaj vam to treba?...Imate moj br. telefona pa me zovite ako ima problema a ne ovako, javno nas sramotite...Mogli bi vas tužiti ali nećemo...Nemojte više "da vam se to ponovi" da pišete na motori.hr..!!" Ajme, On-mene treba tužiti?? Za što? Napomenuo sam mu da isprinta i podcrta makar i jednu rečenicu koja nije istinita od svih mojih postova! Neka pokaže gdje sam vrijeđao "njegov servis i njegove dečke". Neka mi pokaže što nije istina...E pa, gospodine B., obzirom da čitate ovaj moj topik, demantirajte me. Citirajte post u kojem sam lagao. Sad imate priliku i razloga javiti se osobno ovdje u ovu temu! Spreman sam, i odgovorno i ovdje javno stojim iza svih, ali svih mojih postova i iznesenih činjenica. Znate i sami da u ovom topiku to nije sve što mi se dešavalo..! Pitajte "svoje" u servisu za "malo zakrenuti volan-upravljač...itd..."...Nije mi se dalo pisati da me ne zaj3bavaju tu na forumu za "poluproizvod" kojega vozim! Ako vas i to zanima, mogu nadopisati. Vjerujem da su sve informacije glede servisa, dobro došle budućim korisnicima Vaših usluga! Ako se Vama ne da pisati, i "Vaši sa Pešćenice" čitaju ovaj topik. Tako su mi rekli. Pa eto i njima prilika da zaboldaju i citiraju barem jednu jedinu laž! Ako ju pronađete, javno ću se ispričati!
Bože dragi, gdje mi živimo...!!!

Dragi Lastane, nadam se da ovo pismo neće završiti u košu! (mislim na "upravu" portala "motori.hr")
Ma trebao sam odmah u 24 sata, rtl, potrošački kod, Večernji, Jutarnji, svi forumi koji mi padnu na pamet...Na sve adrese..
Iz koga oni rade budalu? (ne, ne trebate mi odgovoriti!:-) Znam odgovor. Ovo je samo fraza!) Kaj si oni umišljaju? Misle da bude to ovako završilo?
Ako sam preživio rat i zarobljavanje, preživijeti ću i Piaggio i Pešćenicu, i "Split" i gospodina kojemu sve pada radi mene i Interneta...i lonac auspuha.

Uživajte na ispravnim motorima dok možete!
-----
BTW,
Hvala ekipi AMI Trade-a na ljubaznom, korektnom i profesionalnom odnosu!
Pozdrav "gazdi" i "ljudima za pultom" u dućanu. Ne crvenite se! Niste Vi krivi za tuđe propuste!
Hvala serviseru-"picajzli". Samo što ne govori "Vi" motoru dok ga slaže! Živa istina!
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj 2009, 23:17:41 BobaCH »
Evidentirano
Skutera je kraljica točka Gilera - GP800! :-))
>>>>>>>>>>>>>>>  DOBRONAMJERNICI, POSJETITE NAS: FORUM GP 800 <<<<<<<<<<<<<<<<

mv_agusta

• Vozi: bicikl
« Odgovori #1342 : 14. Srpanj 2009, 23:35:14 »

ovo je strašno, mislim da zbog ovakovg odnosa piaggio hr prema kupcu ja nikad više neću kupit nešto iz njihovog programa(nadam se da će se u dogledno vrijeme aprilia osamostalit jer mi se dorsoduro jako dopada :D )

anyway ovo je jako loš odnos prema kupcu pogotovo ovi s pešćenice neznam šta bi napisao jer ovako nešto doživit nakon što ostaviš 10k eura za skut i onda još ko zna koliko za servise redovne a i one iznenadne :palacdolje: :palacdolje:
Evidentirano
Ride Hard, Ride Free
Volim Ducati, makar i pokvaren u garaži

liberty

• Vozi: budem piaggio
« Odgovori #1343 : 14. Srpanj 2009, 23:56:01 »

malo me sve to žalosti
mislim, ipak je GP perjanica grupacije, premium skuter

ja sa serviserima ili kontaktirajući telefonski/mail-om piaggio hrvatska nisam imao nikakvih problema
dapaće, imao sam osjećaj da su upravo onoliko korektni prema meni koliko drže postotak tržišta
Evidentirano

fjaka

• Vozi: piaggio x8 400, vespa gts
« Odgovori #1344 : 15. Srpanj 2009, 00:10:03 »

uh kada ovo procitam dodje mi da više nikad ne uzmem ni peporucim ništa iz gupacije piaggio (iako sam se vozio bez ikakvih problema na 4 njihova skutera)

jer ako ti se dogodi kakava serijska greška na proizvodu samo ce te nogirati... ovaj slucaj, pa sa x9 od Nike...

nisam upoznat jeli bilo ostalih slucajeva sa motorim, ali znam da i drugi tako rade, sjecam se prije par godina kada su bile serijske greška na citroenima c5 ...nikome ništa... tako da mi citroen uopce ne dolazi u obzir više za auto...

baldeks

• Vozi: Gilera Nexus 300ie
« Odgovori #1345 : 15. Srpanj 2009, 02:14:16 »

malo me sve to žalosti
mislim, ipak je GP perjanica grupacije, premium skuter

ja sa serviserima ili kontaktirajući telefonski/mail-om piaggio hrvatska nisam imao nikakvih problema
dapaće, imao sam osjećaj da su upravo onoliko korektni prema meni koliko drže postotak tržišta
mislim da sve te sitnice oko marke skutera riješi dobar serviser...jer da su oni na svaku točnu primjedbu sa smješkom na licu riješili problem,uz obaveznih "oprostite","ispričavamo se još jednom" itd nebi bilo ovakvih situacija niti ovakvih "javnih ocrnjivanja"  :wink:
Evidentirano

BobaCH

• Vozi: Cipelcug
« Odgovori #1346 : 15. Srpanj 2009, 02:47:01 »

mislim da sve te sitnice oko marke skutera riješi dobar serviser...jer da su oni na svaku točnu primjedbu sa smješkom na licu riješili problem,uz obaveznih "oprostite","ispričavamo se još jednom" itd nebi bilo ovakvih situacija niti ovakvih "javnih ocrnjivanja"  :wink:

U pravu si. To se "proteže" kroz cijelu priču od početka kalvarije.
Evidentirano
Skutera je kraljica točka Gilera - GP800! :-))
>>>>>>>>>>>>>>>  DOBRONAMJERNICI, POSJETITE NAS: FORUM GP 800 <<<<<<<<<<<<<<<<

aprilliaaa

• BLASTER
  • Vozi: Integra 750
« Odgovori #1347 : 15. Srpanj 2009, 07:58:00 »

sve mi je to čudno :misli: izvozali su te izgleda dobro
samo znan da nitko nema problema s GP-on osim tebe. kojega san god sreo obavezno san i pita ima li problema...odgovor..nikakvih.
i sad kakav zaključak čovik da donese :misli:
i kako sad lonac izgorija...šta je izgorilo zašto :misli: nakon 25000...

eto ako "oni" ovo prate neka onda meni daju jednog GP-a da in ga reklamiran i vozan :LOL: svi će znat 100 na 100 da je najbrži i najbolji :LOL: a pogotovoo yamahashaiiii 8) :LOL: :D :wink:
Evidentirano

bmw m 5

• Najbolji forumaš 2009. HONDA HRC TEAM
  • Vozi: se VTR SP 01
« Odgovori #1348 : 15. Srpanj 2009, 08:11:36 »

jako cudno da split nije htio priznati taj auspuh....Ja nisam nikad imao problema sa njima...uvijek sve garancije "prolaze" bez i najmanjeg problema...bez obzira na karakter musterije...To nebi trebalo imati nikakve veze. Motor je motor...i on je kao takav pokriven jamstvom...Koliko je meni poznato..u servisnoj knjizici ne postoji stavka gdje pise da jamstvo prestaje vaziti ako je musterija "problematicna"..... :mrgreen: To prvi puta cujem. To nije "stil" ljudi u splitu....nikako...mislim da je tu netko drugi kriv...netko koji je tebe okarakterizirao kao "problematicnog"....."neuravnotezenog".....i tko za sta sve jos...a taj "netko"...hm....nema veze sa splitom.Jer decki u splitu uvijek odrade svako jamstvo korektno i fer....bez nekih suvisnih pitanja... :palacgore:
Evidentirano
O&G Team

artsi

• *
  • Vozi: Piaggio x8 400 ie
« Odgovori #1349 : 15. Srpanj 2009, 08:48:07 »

Iz vlastitog, dugogodišnjeg iskustva korištenja Piaggiovih proizvoda nisam imao nikakvih problema sa reklamacijama unutar garantnog roka, ali to najviše zavisi od servisera kojem ste ukazali povjerenje održavanja svog ljubimca.
...tako da cijela ova priča, svoj početak i kraj ima u poslovnosti, stručnosti i korektnosti spominjanih servisera i njihovom odnosu prema klijentima.
Evidentirano
...pametno i daleko...
 Str: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 261   Gore

Stranica je generirana za 0.264 sekundi uz 21 upita.