.:: SKUTERI ::. > Vožnje i druženja

Maxi scooter & friends club meeting point

<< < (2/2415) > >>

gusta:

--- Citat: bad_ri - 24. Svibanj 2008, 07:52:06 ---Ja sam ZA!
Jedino se nadam da me firma neće poslati na neki put baš taj vikend...

Kad bude potvrđeno, mogla bi se ekipa iz Rijeke dogovoriti za zajednički odlazak gore (starom cestom naravno).

--- Kraj citata ---

Okupi ti rijecku ekipu ujutro 31.5. pa svi skupa do Bosiljeva! I nadjemo se pred birtijom, to je i bila ideja, da se svi nadjemo.

@MrJ: Ma bice jos voznji, nije bed, sam ti pomogni frendu da se ozeni  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:!

P.S. Dodana Rijecka ruta.

bad_ri:
O.K. nadam se da će nas i vrijeme poslužiti, inače se nećemo dobro provesti...

Za riječku ekipu zainteresiranu za put do Bosiljeva - prijedlog da se krene 31.5. s parkirališta Delta, svi natankani, s prekontroliranim tlakom u gumama i ostalim sitnicama na motorima...
Vrijeme polaska - mislim da je idealno naći se oko 8:30, te krenuti oko 9:00.
Čekam odgovore i prijedloge...

gusta:
U slucaju da je prognoza stvarno loše vrijeme, odgadjamo meeting. Nema potrebe da kisnemo, sezona je prakticki tek pocela. Rijecani po Garminu imaju cca 105 km do Bosiljeva.

bad_ri:

--- Citat: gusta - 24. Svibanj 2008, 09:00:51 ---Rijecani po Garminu imaju cca 105 km do Bosiljeva.

--- Kraj citata ---

kilometraža mi nikad nije problem  :palacgore: ali je informacija na pravom mjestu zbog kalkulacije goriva... bit ce mi taman do tamo i natrag (nadam se  :mrgreen: )

Mr J:
Ja sam danas bio sa boljom polovicom u Plitvicama i moram priznati da se pastuh od 200ccm dobro drzao, prosjecna brzina po autoputu do KA je bila oko 110-115kmph, po cesti do Plitvica sam vozio izmedju 80 i 100kmph... Uglavnom stigne se za manje od 2h, skuter nije pokazivao nikakve znakove umora ili bilo kakvih drugih smetnji...

Uglavnom, bilo predivno vrijeme i naravno, ja sam uvijek za takve neke izlete!  :palacgore:

Evo jedna slika gdje me draga slikala da niti na brodic/camac ne idem bez opreme :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju