Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 334 335 [336]   Dolje

Autor Tema: Tehnicka pitanja  (Posjeta: 711799 )

Tihich

• **
Odg: Tehnicka pitanja
« Odgovori #8375 : 30. Travanj 2019, 18:15:36 »

Ako je to ovaj sa slike računaj da za tehnički trebaš retrovizore i originalni nosač tablice.
Evidentirano

Vodena Pumpa

• *
« Odgovori #8376 : 01. Svibanj 2019, 10:47:31 »

ja bih ti preporucio da si uzmes runnera 50. :palacgore:

ja nebi dao 5milja za taj skuter,to nevrijedi toliko,a on moze traziti milijun kuna za njega,ali pitanje je hoce li dobiti toliko.

runner vrijedi par tisuca,za toliko ga mos naci...

Runner ne bih uzimao jel mi treba nešto poput stalkera sa ravnom podnicom, jel bih skuter koristio za ribolov pa zato tražim nešto jednostavno poput stalkera. Naravno da neću dati 5000 za njega i još ne registriran. Ne znam jel se još proizvodi  i jel se može kupiti novi stalker i koja im je cijena.
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj 2019, 10:56:42 Vodena Pumpa »
Evidentirano

Ivanos46

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: zx10r
« Odgovori #8377 : 01. Svibanj 2019, 19:35:39 »

imas i yamahu aerox,jako.dobar skuter,ali ak ti se.svida stalker,onda si njega uzmi. :palacgore:

neznam jel ima novi za kupiti,valjda ima,ali to je sigurno izmedu 10 do 15milja kn,znam da je novi runner prije kostao oko 18-19 tisuca kn,po meni je to previse za skuter od 50cca,pa makar bio novi...

a gledaj po njuskalu,na index oglasim,ak imas fejs vidi preko njega na oglasnicima i regaj se na forum mojskuter.com tamo ces dobiti sve informacije o tom skuteru,a imas i na tom forumu oglasnik,pa si mozda i tamo nades,osobno nikad nisam vozio taj skuter,ali sigurno nije los,gilera je odlican skuter i kvalitetan,ja sam prije nekih 8-9 godina,imao runnera 70kubika,sve malossi na njemu bilo nafrizirano,tak da znam da su gilere dobri i kvalitetni skuteri.

ali ja osobno nebih dao za tog stalkera,vise od 2000-2500,ak je neregistriran,a ak je registriran onda oko 3000-3500,jer ipak su to skuteri vec dosta stari ako govorimo o godistima pocetkom 2000-tih godina.

a na tvoje pitanje sta da gledas pri kupovini skutera ono osnovno,gume,kocnice,jel je bilo padano sa njim,kakva je masina,kako radi,kako vuce,jel lupa nesto,jel servisiran,itd...

al kazem regaj se na forum mojskuter,tamo ces dobiti sigurno detaljnije informacije o tom skuteru....
Evidentirano

Flion

• *
« Odgovori #8378 : 02. Svibanj 2019, 23:28:55 »

Beverly 500 Cruiser 2007 - odavno me smeta nepostojanje prekidača za paljenje/gašenje svjetla - non stop su upaljena te prilikom startovanja motora gore. Negdje sam čuo da se može kupiti originalni prekidač koji se dogradi/ugradi u postejeću ručicu. Postoji li takav prekidač?
Kad sam ga palio ovu zimu, dosjetim se da izvadim osigurače za prednje svjetlo - rezultat: neće da pali. Ako je bilo koji osigurač izvađen anlaser neće da mrdne. Zašto je to tako riješeno i može li to da se prevaziđe?
Evidentirano

Ivanos46

• **
« Odgovori #8379 : 03. Svibanj 2019, 07:55:21 »

na motoru mora biti tijekom cijele godine upaljeno svijetlo,najmanje kratko svijetlo.

nek te to nebrine. :palacgore:
Evidentirano

Flion

• *
« Odgovori #8380 : 03. Svibanj 2019, 10:44:16 »

Hvala na odgovoru ali to sam već znao. Generalno mi se ne sviđa ideja da ne mogu ugasiti svjetla i želim da to promjenim.
Evidentirano

Shepa

• Sarkazam se u Dalmaciji još uvijek smatra dijelom crne magije
  • Vozi: smireno i staloženo
« Odgovori #8381 : 03. Svibanj 2019, 10:45:22 »

Zar nema relej koji gasi svitla prilikom verglanja? :misli:
Evidentirano
Tapeciram siceve i popravljam oštećenu moto-odjeću.

Flion

• *
« Odgovori #8382 : 03. Svibanj 2019, 10:48:56 »

Nema. Baš loše rješenje.
Evidentirano

Vodena Pumpa

• *
« Odgovori #8383 : 03. Svibanj 2019, 11:10:30 »

Beverly 500 Cruiser 2007 - odavno me smeta nepostojanje prekidača za paljenje/gašenje svjetla - non stop su upaljena te prilikom startovanja motora gore. Negdje sam čuo da se može kupiti originalni prekidač koji se dogradi/ugradi u postejeću ručicu. Postoji li takav prekidač?
Kad sam ga palio ovu zimu, dosjetim se da izvadim osigurače za prednje svjetlo - rezultat: neće da pali. Ako je bilo koji osigurač izvađen anlaser neće da mrdne. Zašto je to tako riješeno i može li to da se prevaziđe?

Razlog tome je da motor ili skuter budu vidljivi ostalima u prometu.
Evidentirano

Flion

• *
« Odgovori #8384 : 03. Svibanj 2019, 11:46:55 »

Opet ponavljam, znam šta je razlog, ali ja želim da to prepravim. Hvala svima na odgovorima ali odgovori ovog tipa ne daju odgovor na postavljano pitanje. Da li neko ima neki praktičan savjet u vezi toga ili ne?
Evidentirano

Ivanos46

• **
« Odgovori #8385 : 04. Svibanj 2019, 16:30:37 »

sve se moze napraviti i prepraviti,samo treba znati kako.

najbolje ti je regaj se na forum mojskuter.com,i tamo ces sigurno dobiti odgovor sta i kako napraviti.
Evidentirano

Flion

• *
« Odgovori #8386 : 07. Lipanj 2019, 18:23:58 »

Primjetio sam da je ulje za motor značajno skuplje nego za automobile.
Npr, Motul ulje za Beverly 500 košta 15eur/L, staje 1,7L i mijenja se na svakih 6000 km. Poređenja radi, za Golf TDI Castrol ulje košta 8-9 eura, i mijenja se na 15.000 km. U blizini imam jednu lokalnu rafineriju u kojoj ulje za navedni Golf TDI motor plaćam 4 eura i mjenjam na 13.000-15.000. Trenutno je automobil prešao 230.000 i motor radi besprekorno.
Koliko sam pročitao na drugim forumima, uglavnom je ulje za motore precijenjeno i ništa mnogo drugačije od automobilskog (nešto malo bogatije cinkom ali u suštini bez značajne razlike). Kakva su vaša iskustva? Sipate isključivo ulje za motocikle ili koristite automobilsko?
Takođe, trebao bih da mijenjam remen, rolice i klizače. U lokalnom bike shopu (nije ovlašteni Piaggio) originalni set dođe oko 300 eura a zamjenski 150. Kupujete li originalni ili zamjenski?
Pozdrav
Evidentirano

ivan2987

• **
« Odgovori #8387 : 23. Srpanj 2019, 09:50:02 »

Pozdrav,kupio sam za vozikanje po moru SYM JET 14 50kubika.
Dali zna neko kak da skinem i gdje ima blokadu? Ako ima....
Da potegne bar malo vise od 45  :D
Evidentirano

Ivanos46

• **
« Odgovori #8388 : 23. Srpanj 2019, 12:31:04 »

ima blokadu,svaki skuter od 50cca,ima blokade.

u auspuhu ima i u prijenosu,.
Evidentirano

Nero

• Vozi: Češće guram
« Odgovori #8389 : 23. Srpanj 2019, 12:38:10 »

Npr, Motul ulje za Beverly 500 košta 15eur/L, staje 1,7L i mijenja se na svakih 6000 km. Poređenja radi, za Golf TDI Castrol ulje košta 8-9 eura, i mijenja se na 15.000 km. U blizini imam jednu lokalnu rafineriju u kojoj ulje za navedni Golf TDI motor plaćam 4 eura i mjenjam na 13.000-15.000. Trenutno je automobil prešao 230.000 i motor radi besprekorno.
Koliko sam pročitao na drugim forumima, uglavnom je ulje za motore precijenjeno i ništa mnogo drugačije od automobilskog (nešto malo bogatije cinkom ali u suštini bez značajne razlike). Kakva su vaša iskustva? Sipate isključivo ulje za motocikle ili koristite automobilsko?
Takođe, trebao bih da mijenjam remen, rolice i klizače. U lokalnom bike shopu (nije ovlašteni Piaggio) originalni set dođe oko 300 eura a zamjenski 150. Kupujete li originalni ili zamjenski?
Pozdrav

Remen original.
Zamjenski puno krace traje (meni).

Za ulje ti nemam pojma, osim što Motul 5100 plaćam 60 Kn litru što ispada 8 eur i što mi je OK.
Evidentirano

exfreerider

• Vozi: GsxR 1000 K8
« Odgovori #8390 : 23. Srpanj 2019, 16:05:36 »

Pozdrav
Auto se u prosjeku vrti na 2-3t/okr a skuter ovisi o kubikaži 2-3x više okretaja zar ne ;)
uzmi sve original i miran si što se tiće prijenosa na Bev 500 to traje dugo pa nema smisla šparati kao ni na ulju
Evidentirano
gas do daske i polako...

hondimir

• Vozi: honda cb 250 rs '84, honda cbr 600 f 96', beverly
« Odgovori #8391 : 24. Srpanj 2019, 11:17:55 »

Aprilia Sportcity 50, štop svjetlo iza slabo svijetli danju, kad se koći dobro se vidi ali ono prvo slabo, zna tko kako to riješiti ?
Evidentirano
Konobar,donesi prozor da skočim!
Toliko smo nesavršeni da očekujemo od strojeva da budu besprijekorni.
 Str: 1 ... 334 335 [336]   Gore

Stranica je generirana za 0.274 sekundi uz 21 upita.