Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 25 26 [27]   Dolje

Autor Tema: YAMAHA FJR 1300-gen.topic  (Posjeta: 103726 )

Luk6a

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: FJR
Odg: YAMAHA FJR 1300-gen.topic
« Odgovori #650 : 07. Listopad 2019, 16:38:56 »

Evo jedna slikica za buđenje iz ljetnog sna. Vozi li se uopče itko :misli: Izgleda da se vozi, ali bez problema :palacgore:

Evidentirano

jessy

• Vozi: FJR 1300
« Odgovori #651 : 07. Listopad 2019, 17:17:30 »

Jel to sa nekog putovanja?
Evidentirano
Rokovnici, planeri, kalendari iz vlastite proizvodnje, veliki izbor promotivnih proizvoda npr: majice, jakne, kape i flis sa dotiskom ili štikom, olovke, kožna galanterija, veleprodaja uredske opreme i potrošnog materijala
www.vega-dubravka.hr

Luk6a

• **
  • Vozi: FJR
« Odgovori #652 : 07. Listopad 2019, 18:22:26 »

Jel to sa nekog putovanja?
Jes, bio prošli mjesec do Grčke sa ženom. Laganini dvije sedmice. Malo Albanije (Kruje, Girokaster), pa Grčka (Kefalonija, Delfi, Meteori), Makedonija (Bitola, Ohrid) pa opet Albanija (Skadar) i na kraju skoknuo do Žabljaka.

Čuo danas da si i ti bio ovo ljeto dolje. Javi se obavezno slijedeći put.

Poslano sa mog DIG-L21 koristeći Tapatalk

Evidentirano

jessy

• Vozi: FJR 1300
« Odgovori #653 : 08. Listopad 2019, 08:51:46 »

:palacgore:
Evidentirano
Rokovnici, planeri, kalendari iz vlastite proizvodnje, veliki izbor promotivnih proizvoda npr: majice, jakne, kape i flis sa dotiskom ili štikom, olovke, kožna galanterija, veleprodaja uredske opreme i potrošnog materijala
www.vega-dubravka.hr

ko samui

• **
« Odgovori #654 : 19. Listopad 2019, 21:42:53 »

Pozdrav je ko s foruma radio koji upgrade ovjesa na FJR, ja sam narucio komplet wilbers progresive plus straznji 640 road amortizer za svoju RP 13 iz 2008 ovo serijsko mjesanje mi se niti malo ne svida.

I jucer sam stavio nove pirelli Angel GT II nevjerovatne gume ,na bmw  R1200R iz 2016 su mi Michelini Road 5 nemogu vode donit ovom novom pirelliju a motor je 50 kg laksi.

Stavim slike kad ovjes dode te prve komentare s voznje

Evidentirano

karet

• **
  • Vozi: cestom uglavnom
« Odgovori #655 : 19. Listopad 2019, 22:36:05 »

Pozdrav je ko s foruma radio koji upgrade ovjesa na FJR, ja sam narucio komplet wilbers progresive plus straznji 640 road amortizer za svoju RP 13 iz 2008 ovo serijsko mjesanje mi se niti malo ne svida.

I jucer sam stavio nove pirelli Angel GT II nevjerovatne gume ,na bmw  R1200R iz 2016 su mi Michelini Road 5 nemogu vode donit ovom novom pirelliju a motor je 50 kg laksi.

Stavim slike kad ovjes dode te prve komentare s voznje
Da se tvornicki ovjes uredit odn podesit da ne mjesi, konkretno vilce sam otvrdnuo, a zadnji tvornicki amortizer je dobio podlosku od cca 8mm i poluga opterecanja stavljena na tvrdje , odnosno blokirana gornja kraca opruga. Takav postav je bio uredan, cak je i malo podiglo zadnji kraj sta mi je odgovaralo jer su stalno nogari strugali po zavojima. Mjesanje sam rjesio ali struganje ne jer jednostavno motor je takve koncepcije. Na kraju prodao, a jedan je razlog bio i to rano brusenje stafni i nogara.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
Evidentirano

Gog

• *
« Odgovori #656 : 19. Listopad 2019, 22:51:14 »

Evo jedna slikica za buđenje iz ljetnog sna. Vozi li se uopče itko :misli: Izgleda da se vozi, ali bez problema :palacgore:

Bas tako, voznja bez problema. Prosli tjedan se vratili nakon 5500 km po Turskoj.

Evidentirano
 Str: 1 ... 25 26 [27]   Gore

Stranica je generirana za 0.186 sekundi uz 20 upita.