Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 [2] 3 4 ... 173   Dolje

Autor Tema: Kawasaki ZR7 topic - Koliko nas ima???  (Posjeta: 428646 )

Worf

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Kavasassi zr7
Odg: Kawasaki ZR7 topic - Koliko nas ima???
« Odgovori #25 : 29. Studeni 2008, 08:43:14 »

EEEEE sad sam te skužio, pozz!
bar na 2 foruma još, kolega airbrusher :palacgore:...

...aha prethodni post od vatrogasca je tebi upučen (čitah napreskokce):palacgore:...

E da,airbrush sam zanemario (zbog bolesti),ali sad se polako vračam u formu :mrgreen:  Laganini crtkaram,a slijedeči airbrush će mi bit na rezervoaru kawe silom prilika :mrgreen:   Trebam odnjet tank nekom da mi izvuče udubljenje,pa laganini obrada :misli: far i poklopac sam riješio,a auspuh ima samo malo udubljenje od kamena,i to odozgora,tako ću ga vjerovatno i ostavit,jer je zanemarivo :mrgreen:  Glede satova,još sam neodlučan :misli:  sad je godišnje doba kad večina ljudi nije pri lovi, ni ja nisam izuzetak :LOL:   Probat ću poslat PP Dexteru 5,ako ih nije prodao i da vidim koliko traži za njih :misli:
Evidentirano
'Ljudima se mogu usaditi razne vrste uvjerenja nakon što se moždana funkcija poremeti slučajno ili namjerno induciranim strahom, bijesom,uzbuđenjem

DeXtEr_5

• Vozi: Xciting 250
« Odgovori #26 : 29. Studeni 2008, 10:48:53 »

E da,airbrush sam zanemario (zbog bolesti),ali sad se polako vračam u formu :mrgreen:  Laganini crtkaram,a slijedeči airbrush će mi bit na rezervoaru kawe silom prilika :mrgreen:   Trebam odnjet tank nekom da mi izvuče udubljenje,pa laganini obrada :misli: far i poklopac sam riješio,a auspuh ima samo malo udubljenje od kamena,i to odozgora,tako ću ga vjerovatno i ostavit,jer je zanemarivo :mrgreen:  Glede satova,još sam neodlučan :misli:  sad je godišnje doba kad večina ljudi nije pri lovi, ni ja nisam izuzetak :LOL:   Probat ću poslat PP Dexteru 5,ako ih nije prodao i da vidim koliko traži za njih :misli:

nažalost, satovi su prodani.

aj ti njih poslikaj i stavi slike, da vidimo šta je otišlo. može se sve kupiti na komad, tako da se može proći znatno jeftinije, nego kupovina cijelih satova.  :palacgore:
Evidentirano

frosty

• **
  • Vozi: ZR 7 S
« Odgovori #27 : 29. Studeni 2008, 11:39:11 »

eto i slika mog zvjerkana
Evidentirano

Fat_Joe

• **
  • Vozi: zr7
« Odgovori #28 : 29. Studeni 2008, 18:57:02 »

ej, ja sam svojeg prodao prije mjesec dana....  bio mi je prvi motor, kupio sam ga ove godine i napravio s njime 7000km za 3 mjeseca... uglavnom,uzivao sam...  imao je jebacki zvuk s Kuceljom.....  sad kupujem Z750..

evo slike..
Evidentirano

bubson

• **
  • Vozi: kawasaki 636 , APN-6s, piaggio zip 50,2t, vespa et
« Odgovori #29 : 29. Studeni 2008, 20:40:59 »

ima li netko sa foruma da je kupio iz Dubrovnika ZR7 plave boje, naked ,sa crno- plavim štitnikom na rezervaru cca 20000km????  mislim da je dao golfa u trampu :mrgreen: :misli:
Evidentirano
APN-6s automatsko paljenje nogom 6 puta snažno

Tommee

• MetRRo Magnifico
  • Vozi: Nacionalna klasa Z 750S (Socijal)
« Odgovori #30 : 29. Studeni 2008, 22:02:36 »

Evo gledam vam topic i kontradiktorni ste mi...

Brijete mi na klasiku i sta ja znam sto, a sve i jedan tu motor vam je modan, farban, i sta ti ja znam sto, sve stvari mu radite sto nikako ne ide na klasicne nakede (naravno subjektivno misljenje), carbon look zmigavci, maleni retrovizori, ralice, lakiranje, topovi neki racing... Điz..

Ako toliko volite klasiku onda uredite motor u tom duhu, ali ipak mi se cini da se ipak prizeljkuje R look, pa stoga i takvo modanje...

Eto, no offense, ja inace obozavam klasicni izgled nakeda i nikada to ne bih dirao...
Evidentirano
Proširite horizonte - pušite dinamit.

Color television! Bah, I won’t believe it until I see it in black and white.

bubson

• **
  • Vozi: kawasaki 636 , APN-6s, piaggio zip 50,2t, vespa et
« Odgovori #31 : 30. Studeni 2008, 01:22:13 »

možda netko nema novaca za bolje pa sređuje ono što ima, nek ljudi rade ono što ih čini sretnima, što se sekiraš :?
Evidentirano
APN-6s automatsko paljenje nogom 6 puta snažno

Mayco

• **
  • Vozi: XL1200 old school
« Odgovori #32 : 30. Studeni 2008, 07:29:40 »

Brijete mi na klasiku i sta ja znam sto, a sve i jedan tu motor vam je modan, farban, i sta ti ja znam sto, sve stvari mu radite sto nikako ne ide na klasicne nakede (naravno subjektivno misljenje), carbon look zmigavci, maleni retrovizori, ralice, lakiranje, topovi neki racing... Điz..

Ako toliko volite klasiku onda uredite motor u tom duhu, ali ipak mi se cini da se ipak prizeljkuje R look, pa stoga i takvo modanje...

Eto, no offense, ja inace obozavam klasicni izgled nakeda i nikada to ne bih dirao...
:misli:

No offense, također, al moram prokomentirat :mrgreen:...
   Zašto neko uljepšavanje mora po tebi vući na R?!? Pa bilo je nekad i cafe racera i sličnih pila koje nisu današnji R plastičnjaci a imaju sportski štih. Da, imamo klasične nakede ( i ZR7S koji je pravi allrounder), a ne oldtimere 1. kat. u kojoj sve mora biti u tvorničkom stanju, mali žmig., auspuh, maskica, ništa to tu meni ne vuče na R, to je čista individualizacija i ono što vlasnika čini sretnim...
   Je'l bi možda trebali onda stavitione štitnike/skije od tomosa T12 pa da bude što klasičniji?!?  :jesus: :mrgreen:
Evidentirano
PREDATORS
In road we trust

Worf

• **
« Odgovori #33 : 30. Studeni 2008, 13:46:54 »

Vidim da ti voziš z750,a voliš klasične nakede :misli:  mislim da smo mi bliži klasičnom nakedu za razliku od tebe  :misli:  Ipak zr7 ja doživljavam kao spoj klasike i modernog,a samom preradom će se približit, ili klasici, ili modernom, to ovisi o ukusu vlasnika :jesus:
No offense,ali meni je z750 jedan od ljepših japanskih nakeda,al mislim da bih brzo išao u njegovu preradu,čisto onak da se razlikujem od milion klonova koji se vozikaju po našim cestama :jesus:
Dok zr7 možeš voziti i tvorničkog,bez ikakve prerade,pa ćeš se ipak razlikovat od mase,jer ih nema baš puno na cestama :palacgore:
Evidentirano
'Ljudima se mogu usaditi razne vrste uvjerenja nakon što se moždana funkcija poremeti slučajno ili namjerno induciranim strahom, bijesom,uzbuđenjem

piko38

• *
  • Vozi: ZR 7
« Odgovori #34 : 30. Studeni 2008, 18:09:09 »

Pozdrav ekipa .....

ma pričajte vi što želite ovo ili ono...prvo .... polovne ZR7-ice je večina kupila radi njihove cijene , kao i ja naravno. Dal je vozan ili nije .. to ovisi o tome tko i što želi od motora ...ja sam sa svojim u godinu i pol napravio 28.000 km i još mi je guza u komadu i još se i dalje vozim i čekam da ova fucking kiša prestane da napravim koji đir ....

istina da su noviji motori vozniji, moderniji i bla bla bla....al za onoga tko je tako reči jedva došao do motora .. ma super pila kojoj nesmiješ vadit mast ..bar ne konstantno ....

dal sam sad kome nabio trn u oko ili ne .. ako jesam sorry....
Evidentirano

sid

• Vozi: Yamaha XT 350-1995 :)
« Odgovori #35 : 30. Studeni 2008, 19:07:39 »

Pozdrav ekipa .....

ma pričajte vi što želite ovo ili ono...prvo .... polovne ZR7-ice je večina kupila radi njihove cijene , kao i ja naravno. Dal je vozan ili nije .. to ovisi o tome tko i što želi od motora ...ja sam sa svojim u godinu i pol napravio 28.000 km i još mi je guza u komadu i još se i dalje vozim i čekam da ova fucking kiša prestane da napravim koji đir ....

istina da su noviji motori vozniji, moderniji i bla bla bla....al za onoga tko je tako reči jedva došao do motora .. ma super pila kojoj nesmiješ vadit mast ..bar ne konstantno ....

jesi jesi  :mrgreen:
Evidentirano
Kakvi su vjetrovi, cuje mi se, padat ce govna.
.45 ACP od srca-srcu

frosty

• **
« Odgovori #36 : 30. Studeni 2008, 20:58:23 »

kada čovjek prijeđe sa gpz-a 750 unitraca sa sjebanim vilicama na zr-a ima osječaj da vozi najboljeg r-a :LOL:
to vam kažem iz vlastitog iskustva,mene je osobno zr oduševio u godinu dana kak ga imam napravio sam 1otkm kad sam ga tisko malo ulja je proguto ali recite mi koji ga ne proguta motor je udoban i motor malo troši
zr defitivno nije motor za obaranje brzinskih rekorda na grobniku ali je motor sa kojim se normalan čovjek može puno godina vozit ako ga redovno održava
još imam samo jednu stvar za reć:LET THE GOOD TIMES ROLL :palacgore: 8)
Evidentirano

Tommee

• MetRRo Magnifico
  • Vozi: Nacionalna klasa Z 750S (Socijal)
« Odgovori #37 : 30. Studeni 2008, 21:30:35 »

Vidim da ti voziš z750,a voliš klasične nakede :misli:  mislim da smo mi bliži klasičnom nakedu za razliku od tebe  :misli:  Ipak zr7 ja doživljavam kao spoj klasike i modernog,a samom preradom će se približit, ili klasici, ili modernom, to ovisi o ukusu vlasnika :jesus:
No offense,ali meni je z750 jedan od ljepših japanskih nakeda,al mislim da bih brzo išao u njegovu preradu,čisto onak da se razlikujem od milion klonova koji se vozikaju po našim cestama :jesus:
Dok zr7 možeš voziti i tvorničkog,bez ikakve prerade,pa ćeš se ipak razlikovat od mase,jer ih nema baš puno na cestama :palacgore:

Mmmm, si mozda razmislio da uz nesto drugo volim klasicne nakede, recimo kao drugi motor si silno prizeljkujem moto guzzi classic...

Ali mislim da se poanta moga posta nije skuzila...
Evidentirano
Proširite horizonte - pušite dinamit.

Color television! Bah, I won’t believe it until I see it in black and white.

Worf

• **
« Odgovori #38 : 30. Studeni 2008, 21:41:49 »

Pozdrav ekipa .....

Evo,ja se osječam dovoljno kompetentnim da ti odgovorim :mrgreen:
Kao prvo,ljetos sam prodao Cagivu Raptor 650,o voznosti i startnosti tog motora se spredaju urbane legende :palacgore:  tako da ga sad ja ne moram hvalit :mrgreen:  ali htio sam zbog svojih godina i zdravstvenih problema preči na jedan smireniji naked,al da to ipak bude naked od kojeg ću možda jednom moć napravit žešču preradu i nađoh ovaj zr7 koji mi uz male dorade ovjesa jako paše :palacgore:
Glede cijene,hmmm,ne znam koje je godište tvoj i koliko si ga platio :misli:  al moj je 2003 i nije baš jeftin,uostalo proguglaj malo oglase pa ćeš vidjet kako se kreču cijene zr7,a pogotovo 2003 godište :misli:
Ća si me kapija,ma forši ti nisi jako kontenat sa svojim motorinom,pak pensaš da nismo ni mi,eko ti link na talijanski forum za zr7,pa pogledaj ća oni pensaju o ten motoru :misli:
http://www.motoclub-tingavert.it/f122s.html
Evidentirano

vatrogasac

• **
  • Vozi: KAWASAKI ZR 7
« Odgovori #39 : 30. Studeni 2008, 21:45:23 »

Mozes li malo vise reci o ovjesu?Sta si doradio?
Evidentirano

Worf

• **
« Odgovori #40 : 30. Studeni 2008, 22:07:38 »

Mozes li malo vise reci o ovjesu?Sta si doradio?

Joj,pisao sam već o tome,neda mi se baš ponavljat :mrgreen:   i na motocikli.com stranicama sam pisao o tome,pod nickom warg,pogledaj tamo,lakše je za naći :mrgreen:  pogledaj pod tehnička pitanja i pod naked podforum :misli:
Evidentirano

Mayco

• **
« Odgovori #41 : 01. Prosinac 2008, 11:21:26 »

Stavio bih gore neki aftermarket slip-on auspuh ili tako nešto jer mi je ovaj izgreban, ne mora davati neke strašne performanse (al se neću žaliti ako daje :wink:), više ono da ima dobar zvuk i da ljepo zgledi ( ne neki mali i ne neki čudnog oblika :mrgreen:), jel ima ko kakva iskustva, šta paše na Zr-a, gdje nabavit?

Možda kakav akrap ali stariji model, ovi novi hexagonalni ne pašu na taj motor... ima neko?
Isto tako, jel treba što poštelavati na mašini ako se promijeni auspuh, (street legal)?
Evidentirano
PREDATORS
In road we trust

frosty

• **
« Odgovori #42 : 01. Prosinac 2008, 14:08:52 »

ja sam eto primjetio da su mi retrovizori usko postavljeni tj. ja sam malo većih gabarita :LOL:
na jednom zr forumu sam našo dosta jednostavno riješenje a ako se pažljivo napravi ne zgleda grdo :palacgore:
Evidentirano

max23pig

• **
  • Vozi: KAWASAKI ZR-7S
« Odgovori #43 : 01. Prosinac 2008, 22:34:42 »

BOK EKIPO  EVO DA I JA NESTO KAZEM 
 IMAM  KAWASAKI ZR7S ( PLAVUSA)2003- 24670 KM, KUPJEN SA 22.175 KM - ZNACI 2495 KM ( SRAMOTA)   :?

Neznam kako da pocnem pa idemo redom  , iskustva sa motorim su mi mala  kaj se tice voznje vozio sam automatik  i apn 6  tu i tamo sogorov kawasaki klr 125 dok ga nije slupao. Motor sam uzeo jer ga ima jedan moj frend i samo ga hvali  usto jednostavan  je za održavanje , nema puno elektronike te ima 76 konja  kaj za mene pocetnika  je ok .. Osobno mi se ne sviđa naked pa sam uze tuning verziju (poluoklopom) . U malo kaj sam se vozika nemogu puno reci a kaj znam da su mu mali kratki zavoji boljka ili se  ja  nisam  snasao na  motorom. Imao sam jedan mali izlet sa ceste na livadu ,koji je zavrsio sa ogrebotinama na motoru ,strganim žmigavcem (277 kuna) i vecom masnicom na mojim rebrima ..  Sam sam zalizao rane i sebi i njoj .Nakon pada  odvezao sam motor na prvi veliki servis   24.000 km - 1400 kuna  ulje pro4 15w-50 ( cijena je okvirna  plus-minus) .Potrošnj goriva  377 km prebacivam na rezervu i na benzinskoj tocim 19.48 l eusuper 95 .. Sve u svemu ok  , jedino sam primjetio da mi iz rezervara zna piscati zrak mislim na čep na rezervaru    :misli: :misli: ima li ko isto iskustvo ???
 Razmisljam o kupnji  MRA vjetrobransko staklo , kozu za rezervar i kofere  G.I.V.I 40 litara
Evidentirano

flOorKilla

• **
  • Vozi: k zr7
« Odgovori #44 : 02. Prosinac 2008, 00:00:30 »

normalno je da pusta benzinske pare kroz odusak na cepu rezervoara. tako da nebrini za to  :palacgore:
Evidentirano
necu potpis

frosty

• **
« Odgovori #45 : 02. Prosinac 2008, 15:43:37 »

zato i ima odušak na čepu rezervara da puhne kad mu je preveć :LOL:
a kaj se tiče zavoja sorry ali mislim da ti treba malo više kilometara i iskustva uopće a ne samo na tom motoru da upoznaš njegove max. mogućnosti :palacgore:
Evidentirano

Strojo

• **
  • Vozi: Više ništa. A kak se čini tak bu i ostalo.
« Odgovori #46 : 02. Prosinac 2008, 21:44:38 »

A kako bi trebali ležati kratki i oštri zavoju krmetu poput ZR-a ?
Pa to je motor od preko 200 kg sa serijski mekanim ovijesom i uskim upravljaćem te nisko postavljenim osloncima za noge.
U nekoliko navrata sam imao priliku vozit po zavojitim žumberačkim cestama i mogu reć da sam se više umorio od te vožnje nego od cijelodnevne vožnje s prevaljenh 827 kilometra u jednome danu po ljetnim vrućinama.
Evidentirano
POBRKAO SAM SVOJE NAMJERE SA SVOJIM MOGUČNOSTIMA !

vatrogasac

• **
  • Vozi: KAWASAKI ZR 7
« Odgovori #47 : 02. Prosinac 2008, 22:03:47 »

krmetu poput ZR-a ?

Pa nemoj tako o zr-u :mrgreen:
Evidentirano

*Brzi*

• **
  • Vozi: Kawasaki ZR-7
« Odgovori #48 : 02. Prosinac 2008, 22:12:26 »

Pozdrav ekipi!

Evo moj je 1999 god., 46 000 km i samo toči i vozi  :palacgore:
  Najviše mi odgovara što ima solidan moment pa se može udobno putovat i jako je umjeren u potrošnji. To što nije baš za kratke zavoje me ne smeta previše jer odavno sam prestao jurit, a kome smeta... nek kupi ninju  :mrgreen:

Mayco

• **
« Odgovori #49 : 03. Prosinac 2008, 00:28:13 »

A kako bi trebali ležati kratki i oštri zavoju krmetu poput ZR-a ?
Pa to je motor od preko 200 kg sa serijski mekanim ovijesom i uskim upravljaćem te nisko postavljenim osloncima za noge.
U nekoliko navrata sam imao priliku vozit po zavojitim žumberačkim cestama i mogu reć da sam se više umorio od te vožnje nego od cijelodnevne vožnje s prevaljenh 827 kilometra u jednome danu po ljetnim vrućinama.
:nono: tako o ZR-u :mrgreen:!

Btw. ja na svoga stavio niži i širi  LSL-ov upravljač, puuuno bolji osječaj...
Evidentirano
PREDATORS
In road we trust
 Str: 1 [2] 3 4 ... 173   Gore

Stranica je generirana za 0.156 sekundi uz 20 upita.