Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 6 7 [8]   Dolje

Autor Tema: Kawasaki ER 5 ili KLE?  (Posjeta: 36792 )

fucking

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Hondu i Klapasaki
Odg: Kawasaki ER 5 ili KLE?
« Odgovori #175 : 30. Travanj 2009, 08:53:08 »

a mi se znamo iz vrtića?  :misli:  :mrgreen:
ne nego sa adventurera  :mrgreen:
Evidentirano

live-for-ride

• Vozi: Opet vozi
« Odgovori #176 : 30. Travanj 2009, 09:17:03 »

ovo su tvoji biseri (različito mišljenje :LOL:)

Imaš li ti ideju o tome što si htio reći , a kamoli na što si htio odgovoriti, jer osim što se razbacuješ baljezganjem i stavljaš u navodnike nešto što nema veze s mojim tekstom, kojeg uopće nisi shvatio, a pisan je jednostavnim stilom, vjerojatno samo imaš potrebu za izbaciti nešto pa makar ne koristiti WC
ma bitno da si ti meni sretan.
Kad si već izbrisao pola teksta, mogao si napomenuti da se zadnja rečenica odnosi na er5 :palacgore:
I dalje tvrdim da onaj tko nije upoznao razliku između tipova motora može uspoređivati sve, pitati za savjet, pitati "Kako bi mu koji od nih više odgovarao"  i u kojoj situaciju...a samo idiot se može išćuđivati na nečije "neznanje". I da, navodnici su tebi očito nešto što si prvi put vidio na forumu.
Bože, pa kak ti uopće i znaš koristiti internet.
Evidentirano

tomtigar

• **
« Odgovori #177 : 30. Travanj 2009, 10:14:36 »

ma bitno da si ti meni sretan.
Kad si već izbrisao pola teksta, mogao si napomenuti da se zadnja rečenica odnosi na er5 :palacgore:
I dalje tvrdim da onaj tko nije upoznao razliku između tipova motora može uspoređivati sve, pitati za savjet, pitati "Kako bi mu koji od nih više odgovarao"  i u kojoj situaciju...a samo idiot se može išćuđivati na nečije "neznanje". I da, navodnici su tebi očito nešto što si prvi put vidio na forumu.
Bože, pa kak ti uopće i znaš koristiti internet.

Poanta: (prijevod) Niti jedan pravi ljubitelj motora nikad neće pljuvat po bilo kojem motoru ili ga ocjenjivat po izgledu i prema tome nekom dijeliti savjete, osim balavaca koji su podložni pomodarstvu (čast izuzecima koji su zreliji i pametniji), kada sam ja imo hondu vf 750, drugi su vozili tomose i mz i nikad nikome nisam rekao ni pomislio; "to je šrot koji nikako ne izgleda ili kakve su mu to tehničke performanse, već sam samo podržavao sve koji su bili bajkeri ovakvi ili onakvi :palacgore:, a imao sam 23 - 24 godine ali mi smo očito različiti svjetovi, pa je svaka daljnja diskusija suvišna, a što se tiče tvoje kulture i dijeljenja epiteta poput idiot i slično, moš mi to u facu reć kad god hoćeš retardo retardirani nezreli. U tvojim godinama sam bio zapovjednik sa visokim činom i vodio 200 ljudi balavanderu nedorasli. Prve programe sa par tisuća linija u Basicu sam radio na faksu još 85. godine. Ti si još sisao.
Sramoto :palacdolje:
Evidentirano

[email protected]

• Vozi: Versys 1000
« Odgovori #178 : 30. Travanj 2009, 10:21:05 »

Evidentirano

live-for-ride

« Odgovori #179 : 30. Travanj 2009, 10:42:53 »

Poanta: (prijevod) Niti jedan pravi ljubitelj motora nikad neće pljuvat po bilo kojem motoru ili ga ocjenjivat po izgledu i prema tome nekom dijeliti savjete, osim balavaca koji su podložni pomodarstvu (čast izuzecima koji su zreliji i pametniji), kada sam ja imo hondu vf 750, drugi su vozili tomose i mz i nikad nikome nisam rekao ni pomislio; "to je šrot koji nikako ne izgleda ili kakve su mu to tehničke performanse, već sam samo podržavao sve koji su bili bajkeri ovakvi ili onakvi :palacgore:, a imao sam 23 - 24 godine ali mi smo očito različiti svjetovi, pa je svaka daljnja diskusija suvišna, a što se tiče tvoje kulture i dijeljenja epiteta poput idiot i slično, moš mi to u facu reć kad god hoćeš retardo retardirani nezreli. U tvojim godinama sam bio zapovjednik sa visokim činom i vodio 200 ljudi balavanderu nedorasli. Prve programe sa par tisuća linija u Basicu sam radio na faksu još 85. godine. Ti si još sisao.
Sramoto :palacdolje:
aha, sad si se uvrijedio jer je napisao nešto netko ko ne djeli tvoje mišljenje. Sjeti se svojih postova meni napisanih pa pročitaj i vidi tko je počeo bit bezobrazan. Život nije vojska i vojni režimi u stvarnom životu ne prolaze. Moraš znati da ja nisam vojnik koji će se sa svime složiti (na što si ti možda naviko, vidi se Jugo škola) već sam netko tko misli, i iznosi mišljenje. Vidiš kak ispadne kad se netko suprotstavi tebi :mrgreen:
Poraste tlak. Ak hočeš da drugi budu kulturni prema tebi, moraš i ti biti prema njima :palacgore:
Čudi me toliko iskustvo, znanje, očito i sposobnost kad si vodio 200 ljudi, a tako malo tolerancije.
Ne pljujem ja po motorima. Izvukao si iz konteksta tj zapamtio da sam napisao nešto što je "loše" a zaboravio da sam napisao nešto što je dobro. Ja mislim da je KLE bolja kupnja, ti ne i to je to. Ustvari...imaš pravo, ER5 je bolja kupnja. :palacgore:
Evidentirano

tomtigar

• **
« Odgovori #180 : 30. Travanj 2009, 11:38:01 »

Obzirom na početno pitanje i dilemu; Ako se voziš sam 80% i isto tako većinom gradska vožnja i okolica onda kle je puuno bolji izbor.

:shock: Guten morgen!, and good night! :)
Evidentirano

live-for-ride

« Odgovori #181 : 30. Travanj 2009, 12:09:34 »

:shock: Guten morgen!, and good night! :)
:palacgore:
Evidentirano

tvigi

• Vozi: on mene
« Odgovori #182 : 30. Travanj 2009, 16:50:11 »

po kojem isusu je muškiji motor lol? pa ljudi moji,ne čine vas motori muškijim,de shvatite to već...
ne budite isfrustrirana jadna bagra  :mrgreen:
svaki motor je dobar ako je tvoj  :LOL:
znaš koji motor nije dobar? onaj sa kojim ideš pehaka  :LOL: :LOL: :palacgore:
pas maters odma moram pol normabela čvaknut  :x :mrgreen: :mrgreen:

eee kume,rekla bi moja žena,i pony bi ispod tebe ispao "muški" motor  :bananalove: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
.....nego djeca :LOL: za razliku od onih kaj ih još moraju napraviti :LOL:
Evidentirano
Alkohol mi budi strast,
a žena otriježnjenje.

Faber

• GOSPAR SLAVONSKI
  • Vozi: GSR 600 L0
« Odgovori #183 : 01. Svibanj 2009, 10:59:49 »

.....nego djeca :LOL: za razliku od onih kaj ih još moraju napraviti :LOL:
:mrgreen: :mrgreen: :LOL:paaa...
Evidentirano
!BMK!

branitelj91

• *
  • Vozi: ZX9R
« Odgovori #184 : 19. Svibanj 2009, 13:02:06 »

He, svaka tema jednom pređe u neki oblik raspre.

Nepotrebno.

Dobri čovjeće, stvar ti stoji ovako:

Kle, (od mene ima peticu), lijep vozan motorčić koji se ne srami ni dužeg puta, premda će te malko na tom putu umoriti. Snage za početnika ima i više nego dovoljno, sve ostalo neka ti ne bude briga. Visok jest, mekan isto tako. Kočnice se daju malko porediti, (staviš širmane cijevi, drugu čeljust i drugi disk), no onda imaš drugi problem. Konačni zaključak, kakvog ga kupiš takvog ga vozi, kad ga prerasteš ideš na nešto drugoi.

ER, (nemam previše iskustva s tim motorom, ER5, no), imao sam prilike voziti frendovog ER7N tako da ti o tome mogu reći sa strane nekoga tko je vozio taj motor.
I opet pila ima svojih prednosti i mana, no u svako slučaju nemoj dvojiti. Nego lijepo uzmi neki oglasnik, dobro pogledaj i odluči vodeći se izgledom i metodom sviđanja. Motor nikada nemoj gledati kao nešto što si sad kupio i moraš ga u životu imati zauvijek. Nije tako i pogrešno je.
Sve je u životu podložno promjenama pa tako i to, dok ne naiđeš na nešto što te zadovoljava u potpunosti.

Osobno, KLE sam vozio nekih dvije ili tri godine, bio sam zadovoljan svime što taj motor nudi, osim sicem. Jebi ga, nije mi to pasalo pa sam ga promjenio. Sad, (kako sam na jednoj drugoj temi poforuma spomenuo), vozim zekonju, (z 750), i trenutno sam zadovoljan svime što taj motor nudi, bez ikakvih ali. Ako u životu budem htjeo nešto više ima i za to riješenja.

Eto.
Mislim da sam ponešto pridonio tvojoj odluci, ili bar umanjio dvoumljenje.

L.P.
Evidentirano

bev

• **
« Odgovori #185 : 19. Svibanj 2009, 13:25:49 »

Branitelju hvala ti na lijepom odgovoru  :palacgore:!
U međuvremenu sam kupio KLE-a i mislim da nisam fulao, zasada sam jako zadovoljan  :D.

Pozdrav  :palacgore:!
Evidentirano

branitelj91

• *
« Odgovori #186 : 19. Svibanj 2009, 13:30:11 »

Hajde neka.

Drago mi je i želim ti puno lijepih kilometara.

L.P.
Evidentirano

bev

• **
« Odgovori #187 : 19. Svibanj 2009, 14:45:11 »

Hajde neka.

Drago mi je i želim ti puno lijepih kilometara.

L.P.

Hvala vidimo se na cesti  :palacgore:!
Evidentirano

corky

• **
  • Vozi: Honda xl 650 na relaciji Split -Solin
« Odgovori #188 : 19. Svibanj 2009, 23:34:45 »

motor je bio u vlasništvu nekog sa adventure ,,,,,,ima iste utege , nosaće boćnog kufera kao i moj....

uživaj u vožnji ...ja sam sa svojim zadovoljan , ako i budem uzimao što jače on će ostati u kući... ijako ne vjerujem jer sam  jačeg imao, ali nisam mogao iskoristiti 10% mogućnosti koje mi je taj motor pružao ,,,, sa KLE to nije tako jer omjer registracije, potrošnje , održavanja je uveliko na njegovoj strani. 

Kad sam zadnji veći motor proda ...dao sam obećanje da neću uzeti jeće od 500 ccm dok mi djeca ne napune 18 godina ,,, pa još samo pet godina imam za razmišljanje. :LOL:
Evidentirano
Luda za tićima i motorima

bev

• **
« Odgovori #189 : 20. Svibanj 2009, 09:34:13 »

motor je bio u vlasništvu nekog sa adventure ,,,,,,ima iste utege , nosaće boćnog kufera kao i moj....

Tako je bio je od Marva - čovjek i pol  :wink:!

uživaj u vožnji ...ja sam sa svojim zadovoljan , ako i budem uzimao što jače on će ostati u kući... ijako ne vjerujem jer sam  jačeg imao, ali nisam mogao iskoristiti 10% mogućnosti koje mi je taj motor pružao ,,,, sa KLE to nije tako jer omjer registracije, potrošnje , održavanja je uveliko na njegovoj strani.

Hvala na lijepim željama - vidimo se negdje na cesti  :palacgore:!
Evidentirano

Gjuro

• **
  • Vozi: A nešto
« Odgovori #190 : 20. Svibanj 2009, 10:03:14 »

ja sam kupio kle, vozilo prije njega je bila mountin bike, nisam imao ni skuter.  :mrgreen:

prvi dan sam tražio mjenjač, pokušavao se popet na njega, pao 2 puta u idućih 2 dana  :mrgreen: za 4 dana napravio 1000 km, počeo ga učit dizat na zadnje (nije baš išlo  :D ). za mjesec dana stavljao top i đinđe minđe. za 2 mjeseca ga stavio u oglasnik.  :mrgreen: preporučam što jače da kupiš jer ćeš brzo prerast što kupiš da kupiš u klasi 500. i preporučam er5 ako nisi baš previsok jer kle ima jako visoko težište i početnicima zadaje teške muke dok ga ne ukrote, ništa strašno al ja mrzim izgrebane plastike  :? :palacgore:

Ti si mokri san svake punice :mrgreen:
Evidentirano
Opinions are like assholes - everybody's got one.
And they all stink.

Depp

• **
  • Vozi: BMW
« Odgovori #191 : 21. Svibanj 2009, 19:21:58 »

:palacgore: Sretna vožnja na novom motoru!
Evidentirano
runaway

bev

• **
« Odgovori #192 : 22. Svibanj 2009, 09:44:46 »

:palacgore: Sretna vožnja na novom motoru!

Hvala Depp - isto  :palacgore:!
Evidentirano

aria

• **
  • Vozi: kawasaki kle 500
« Odgovori #193 : 24. Svibanj 2009, 12:35:48 »

sritna ti voznja ,a mozda se i vidimo :palacgore:
Evidentirano
www.aria-trogir.hr

moto-klub malari trogir

bev

• **
« Odgovori #194 : 24. Svibanj 2009, 13:01:48 »

sritna ti voznja ,a mozda se i vidimo :palacgore:

Također, bilo bi fora  :palacgore:!
Evidentirano

dado76

• *
  • Vozi: KLE 500 ; DT 175 MX
« Odgovori #195 : 07. Lipanj 2009, 00:48:26 »

vidim da se ova tema rasplamsala mada je Bev našao svoj put. Složio bih se sa konstatacijom da svaki motor ima svoje prednosti i mane i u tom pogledu podržavat ću svakog ko kupuje motor da mu se pomogne u odabiru najboljeg pogotovo kad dođe po savjet ovdje gdje se okupljamo da bi mogli pomoći drugima da ne pogriješe previše. :palacgore:
Evidentirano
Svatko hvali svoga konja!!!!

live-for-ride

« Odgovori #196 : 07. Lipanj 2009, 10:33:09 »

vidim da se ova tema rasplamsala mada je Bev našao svoj put. Složio bih se sa konstatacijom da svaki motor ima svoje prednosti i mane i u tom pogledu podržavat ću svakog ko kupuje motor da mu se pomogne u odabiru najboljeg pogotovo kad dođe po savjet ovdje gdje se okupljamo da bi mogli pomoći drugima da ne pogriješe previše. :palacgore:
mwni se čini da se tema ugasila još 24.5. :mrgreen:
Evidentirano

branitelj91

• *
« Odgovori #197 : 08. Lipanj 2009, 09:20:52 »

Neznam postoji li, no ako ne postoji onda bi administratori ili moderatori foruma blagosloviti ideju o otvaranju jednog zajedničkog podforumskog naslova koji bi se ticao upravo ovakve teme.

Tako bi svi koji su u nekim dvojbama, ili pak ne znaju što kupiti, (u smislu traženja savjeta), imali jedno mjesto gdje bi za relativno malo vremena, (i malo više truda jer treba iskopati iz brda informacija one koje mogu pomoći), mogli pobrati dovoljno znanja s kojim bi mogli donijeti odluku.

Eto, od mene toliko  ;-)
Evidentirano

mario #8

« Odgovori #198 : 08. Lipanj 2009, 21:49:15 »

Neznam postoji li, no ako ne postoji onda bi administratori ili moderatori foruma blagosloviti ideju o otvaranju jednog zajedničkog podforumskog naslova koji bi se ticao upravo ovakve teme.

Tako bi svi koji su u nekim dvojbama, ili pak ne znaju što kupiti, (u smislu traženja savjeta), imali jedno mjesto gdje bi za relativno malo vremena, (i malo više truda jer treba iskopati iz brda informacija one koje mogu pomoći), mogli pobrati dovoljno znanja s kojim bi mogli donijeti odluku.

Eto, od mene toliko  ;-)
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,141149.0.html :wink:
Evidentirano
 Str: 1 ... 6 7 [8]   Gore

Stranica je generirana za 0.356 sekundi uz 20 upita.