Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 [2]  Sve   Dolje

Autor Tema: lupa u masini af1  (Posjeta: 10378 )

yz

• *
  • Spol: Muški
Odg: lupa u masini af1
« Odgovori #25 : 28. Veljača 2009, 18:34:34 »

kada sam ga kupio bio tu sezonu stavljen polini sto sam i vidio kad sam ga skino ali nije bilo donjeg dihtunga.ja sam ga stavio ali neznam koju debljinu nego sam reko musilu da mi treba taj i taj dihtung.da je korpa onda nebi lupalo kad stisnem kvacilo jel tako?
Evidentirano

bmw m 5

• Najbolji forumaš 2009. HONDA HRC TEAM
  • Vozi: se VTR SP 01
« Odgovori #26 : 28. Veljača 2009, 19:09:07 »

kada sam ga kupio bio tu sezonu stavljen polini sto sam i vidio kad sam ga skino ali nije bilo donjeg dihtunga.ja sam ga stavio ali neznam koju debljinu nego sam reko musilu da mi treba taj i taj dihtung.da je korpa onda nebi lupalo kad stisnem kvacilo jel tako?
bi....korpa se uvijek vrti...skini je i provjeri dali ima lufta aluminijski dio od velikog zupcanika koji se nalazi iza korpe....Malo mora...koliko dozvoljavaju opruge koje su unutra..ali ako previse "seta" kada ga ruko mices lijevo desno to nije u redu....
Evidentirano
O&G Team

yz

• *
« Odgovori #27 : 28. Veljača 2009, 19:24:11 »

sada sam se sjetio na korpi mi fali onaj jedan saraf i feder jel do toga?
Evidentirano

Bob Rock

• Vozi: Suzuki GSX-S750
« Odgovori #28 : 28. Veljača 2009, 20:37:57 »

:shock: a šta ti misliš?
Evidentirano
ATT MOTO SUZUKI Split
Ovlaštena prodaja i servis

MOONSHIELD

• Vozi: 0
« Odgovori #29 : 01. Ožujak 2009, 12:25:20 »

vrlo lako moguće :)
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU
you will never quiet this storm!!

yz

• *
« Odgovori #30 : 01. Ožujak 2009, 16:59:12 »

bio sam na to potpuno zaboravio.sad kad cu vracati klip,cilndar koju debljinu brtve da stavim?
Evidentirano

bmw m 5

« Odgovori #31 : 01. Ožujak 2009, 22:45:11 »

bio sam na to potpuno zaboravio.sad kad cu vracati klip,cilndar koju debljinu brtve da stavim?
0.5 do 0.7 mm....ako imas komplet novih brtvi.....stavi onu srednje debljine.....Uglavnom trebao bi mjeriti volumetarsku zapreminu kompresionog prostora.....Stavis klip u gmt....i zatim jednom injekcijom uspes ulje u prostor i to tako da ulje bude do samoga vrha navoja za svjecicu...i tada mjeris kolicinu ubrizganog ulja...ako je manja nego propisana....stavis deblju brtvu...ako je veca ...stavis tanju brtvu.....U uputstvima za kit stoji tocna kolicina ulja...neznam napamet ali mislim da je negdje oko 17ccm....nisam siguran....Ali brtva srednje debljine trebala bi biti ok.
Evidentirano
O&G Team

yz

• *
« Odgovori #32 : 08. Ožujak 2009, 14:06:40 »

nesto mi nije jasno oko korpe pa ako neko ima kakva manual ili slike kaj dolazi iza korpe

po celu klipa sam dobio rupice valjda zbog lose smjese gledo sam u fergazeru je dizna 146 to mi se cini puno frga je dellorto 34 pa ako neko zna koja bi dizna isla od prilike nek pomaze
Evidentirano

vickodu

• Vozi: klokana
« Odgovori #33 : 08. Ožujak 2009, 14:19:30 »

nesto mi nije jasno oko korpe pa ako neko ima kakva manual ili slike kaj dolazi iza korpe

po celu klipa sam dobio rupice valjda zbog lose smjese gledo sam u fergazeru je dizna 146 to mi se cini puno frga je dellorto 34 pa ako neko zna koja bi dizna isla od prilike nek pomaze

Slikaj celo klipa i stavi sliku .Ako ti se pocelo topit celo klipa to nije zbog prevelike dizne
Evidentirano
..BMW je ko Crocsice, pouzdan znak da je vlasnik "odustao" od sexa i života općenito

bmw m 5

« Odgovori #34 : 08. Ožujak 2009, 16:30:03 »

za taj karburator to je jos i premala dizna...Tebi je previse zraka..zato ti se topi celo klipa...a moze i radi neodgovarajuce toplinske vrijednosti svjecice to biti. Na taj motor ide ngk b 10 es..ili eg....i nista drugo. Odnosno nesto drugog proizvodaca...ali u toj skali. Sta ti nije jasno kod korpe ?? Pitaj !!
Evidentirano
O&G Team

yz

• *
« Odgovori #35 : 08. Ožujak 2009, 16:53:12 »

izgleda da fali podloska iza korpe tj korpa struze po jos jednom zupcaniku i zgulila ga je,korpa je udarena ili je nekom ispala iz ruke.na zupcaniku fali jedan zub i na jos jednom zupcaniku isto.one podloske izmedu lamela kakve trebaju biti hrapave ili glatke? i koliko treba biti lamela?
Evidentirano

vickodu

• Vozi: klokana
« Odgovori #36 : 08. Ožujak 2009, 20:58:43 »

izgleda da fali podloska iza korpe tj korpa struze po jos jednom zupcaniku i zgulila ga je,korpa je udarena ili je nekom ispala iz ruke.na zupcaniku fali jedan zub i na jos jednom zupcaniku isto.one podloske izmedu lamela kakve trebaju biti hrapave ili glatke? i koliko treba biti lamela?

Jeli u tebe Rotax 122
Evidentirano
..BMW je ko Crocsice, pouzdan znak da je vlasnik "odustao" od sexa i života općenito

bmw m 5

« Odgovori #37 : 08. Ožujak 2009, 21:09:16 »

podloske su glatke.....a broj lamela neznam...to vidis kad skines onaj gornji al poklopac kojega drze sest sarafa i federa..Kada je sve pravilno stisnuto lamele probaj kroz utor na zvonu pomicati gore-dole.....Nesmiju imati nikakvog lufta. Da ti fali lamela nebi ti kvacilo odvajalo nikako... :(
Evidentirano
O&G Team

yz

• *
« Odgovori #38 : 08. Ožujak 2009, 21:18:50 »

Jeli u tebe Rotax 122
nije.rotax 123 je
Evidentirano

yz

• *
« Odgovori #39 : 13. Travanj 2009, 13:38:13 »

evo slozio sam i naravno osto jedan stariu problem.nemogo fergazer nastelati znacim dellorto 34 dizna 145 na ful gasu ide blub blub :LOL: onaj saraf sam probo vrtiti i nejde na bolje ili isto ili losije.svejecica je nova b10eg.pomagajte
Evidentirano

yatasaki

• Vozi: kr1s zeleni, kx500, tuareg rally 125,..gamma500
« Odgovori #40 : 13. Travanj 2009, 14:00:46 »

za taj karburator to je jos i premala dizna...Tebi je previse zraka..zato ti se topi celo klipa...a moze i radi neodgovarajuce toplinske vrijednosti svjecice to biti. Na taj motor ide ngk b 10 es..ili eg....i nista drugo. Odnosno nesto drugog proizvodaca...ali u toj skali. Sta ti nije jasno kod korpe ?? Pitaj !!

rupice po klipu..detonacija.. ali kazes da zvuk nestane kad se zagrije..koliko ti klip ima lufta
a i provjeri squish, zazor izmedju glave i klipa u GMT i to komadom kositra za lemljenje
Evidentirano
jednostavno je genijalno

yatasaki

• Vozi: kr1s zeleni, kx500, tuareg rally 125,..gamma500
« Odgovori #41 : 13. Travanj 2009, 14:02:15 »

evo slozio sam i naravno osto jedan stariu problem.nemogo fergazer nastelati znacim dellorto 34 dizna 145 na ful gasu ide blub blub :LOL: onaj saraf sam probo vrtiti i nejde na bolje ili isto ili losije.svejecica je nova b10eg.pomagajte
prevelika glavna dizna

mali saraf je za stelovanje smjese na niskim okretajima
Evidentirano
jednostavno je genijalno

yz

• *
« Odgovori #42 : 13. Travanj 2009, 14:13:32 »

lupanje je bilo do korpe.na cilindar sam stavio srednji dihtung(polini je pa dobis 3) bila je kriva svjecica pa je najvjerovatnije zbog nje dobio rupe.koja bi dizna onda trebala ici?
Evidentirano

bmw m 5

« Odgovori #43 : 13. Travanj 2009, 17:53:44 »

lupanje je bilo do korpe.na cilindar sam stavio srednji dihtung(polini je pa dobis 3) bila je kriva svjecica pa je najvjerovatnije zbog nje dobio rupe.koja bi dizna onda trebala ici?
ako je gore 145...ostavi je...Moguce da si rupe po klipu dobio radi previse zraka.....i premalo goriva....Sto je uvjetovano losim(ili nikakvim) filterom zraka.....Inace...svjecica bi ti trebala biti ngk b 10 eg....ili druge marke ali te toplinske vrijednosti.....Takoder bi ti se mogao motor i gusiti na punom gasu....radi loseg zracnog filtera...bas onako kako ti opisujes.... :misli:
Evidentirano
O&G Team

yz

• *
« Odgovori #44 : 13. Travanj 2009, 19:04:42 »

bit ce da je do filtera jer ima onaj iz nape  :LOL: tak sam ga kupio.od ceg da napravim filter da kupim za skutere onaj malossi red spong i izrezem ga ili nes drugo?
Evidentirano

Str: 1 [2]  Sve   Gore

Stranica je generirana za 1.566 sekundi uz 20 upita.