Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Dolje

Autor Tema: Opletena kočiona crijeva  (Posjeta: 173934 )

vickodu

• Spol: Muški
  • Vozi: klokana
Odg: Opletena kočiona crijeva
« Odgovori #75 : 10. Veljača 2010, 21:06:05 »

mjenja ulje i stavia dosta dobro i ista stvar...Zasto onda oni sta se voze po grobniku minjaju crijeva a ne ulivaju ovo tvoje skuplje ulje??

Koje si ulje stavio  :misli:
Evidentirano
..BMW je ko Crocsice, pouzdan znak da je vlasnik "odustao" od sexa i života općenito

TVRTKO

• **
  • Vozi: Kawasaki duo pegla
« Odgovori #76 : 10. Veljača 2010, 21:07:58 »

Vjerovatno original u servisu.
Evidentirano

sid

• Vozi: Yamaha XT 350-1995 :)
« Odgovori #77 : 10. Veljača 2010, 21:19:57 »

Vjeruj mi da stavljaju ali ne moje ulje jer ga ja ne proizvodim. Ja sam ti dao savjet iz svog iskustva, a ti budeš procjenio da li je dobar. Ne znam koje si ulje stavio ali vjerojatno neko bi mogo skurit to ulje za par kilometara. ima više vrsta ulja koja podržavaju različite temperature i tako i koštaju. Što je skuplje to ima veču točku vrenja, a nije to moje neko specijalno ulje. Imao sam motor ko i ti i isto razmišljanje. Zato ti i dajem savjet ako ga želiš.

obicno za tim ide i veca higroskopnost, pa je potrebno cesce mijenjati ulje

sto trkacima nije problem jer ga mijenjaju poslije svake utrke (kako koji i kako koje ulje) ali nisu sve stvari koje su dobre za utrke dobre i za cestu.
Evidentirano
Kakvi su vjetrovi, cuje mi se, padat ce govna.
.45 ACP od srca-srcu

TVRTKO

• **
« Odgovori #78 : 10. Veljača 2010, 21:25:37 »

Vozim se i po cesti i po Grobniku. Ne mogu više svako za sebe zna najbolje.
Evidentirano

kruns

• Vozi: vintage
« Odgovori #79 : 12. Veljača 2010, 22:46:23 »

gdje se mogu kupiti opletena kočiona crijeva i nastavci i koliko koštaju otprilike?
Evidentirano

deny-zg

• Vozi: Harley Davidson SP1
« Odgovori #80 : 12. Veljača 2010, 22:48:10 »

gdje se mogu kupiti opletena kočiona crijeva i nastavci i koliko koštaju otprilike?
nije ti palo na pamet procitati onak prvu stranicu ovog topica?
Evidentirano

cRuNk

• Vozi: CBR600RR TT Legends
« Odgovori #81 : 12. Veljača 2010, 22:49:44 »

Moji su upravo na carinjenju u posti... narucio sam ih zajedno u paketu sa pc3 pa nije moglo proci bez carine  :palacdolje:

Bas me zanima razlika ali s obzirom na vremenske uvjete ne budem jos dugo probao :palacdolje:
Evidentirano
Svi su isti i nikad neće skužit neke stvari, to stalno trčanje za lovom i interes samo ubija poimanje ljudskog i sportskog uspjeha i pretvaranje svega i svakoga samo u običan broj ...

SP

• Vozi: Suzuki
« Odgovori #82 : 14. Veljača 2010, 16:18:10 »

Moji su upravo na carinjenju u posti... narucio sam ih zajedno u paketu sa pc3 pa nije moglo proci bez carine  :palacdolje:

Bas me zanima razlika ali s obzirom na vremenske uvjete ne budem jos dugo probao :palacdolje:
jesi ih uzea priko ebay-a ili??
Evidentirano

passenger

• Vozi: Triumph Explorer 1200XcA / Suzuki GSX 750R
« Odgovori #83 : 14. Veljača 2010, 16:55:07 »

ja sam na svoga bandita stavija HEL-ova opletena crijeva(orginal za moj motor),komplet prednja i zadnja.
cjena:1150 kuna + ulje za kocnice motul DOT 5.1(70 KUNA 0.5L),prije bilo tvornicko DOT 4.0.
i servireru platio 200 kuna za montazu
sve skupa izaslo 1420 kuna,investicija zbog koje nisam pozalija! :palacgore:
Evidentirano
...jedan je SUZUKI,a ostalo su sve samo motori...
                         "KO TO MORE - Tučepi"

cRuNk

« Odgovori #84 : 14. Veljača 2010, 20:39:24 »

jesi ih uzea priko ebay-a ili??

Da ebay majka  :palacgore:
Evidentirano
Svi su isti i nikad neće skužit neke stvari, to stalno trčanje za lovom i interes samo ubija poimanje ljudskog i sportskog uspjeha i pretvaranje svega i svakoga samo u običan broj ...

SP

« Odgovori #85 : 15. Veljača 2010, 13:41:59 »

Da ebay majka  :palacgore:
koliko su ti naplatili carinu???i ja bi bas to narucia a neznan jel se isplati..
Evidentirano

cRuNk

« Odgovori #86 : 15. Veljača 2010, 23:50:49 »

Nemam poima znati cu za par dana... a jbg 20-30% na vrijednost paketa sa postarinom valjda... pa sad racunaj  :palacgore:
Evidentirano

SP

« Odgovori #87 : 15. Veljača 2010, 23:59:39 »

Nemam poima znati cu za par dana... a jbg 20-30% na vrijednost paketa sa postarinom valjda... pa sad racunaj  :palacgore:
aj kad ti dode ako ti nije problem napisi koliko te sve skupa izaslo ili posalji na PP  :palacgore:
Evidentirano

kruns

• Vozi: vintage
« Odgovori #88 : 16. Veljača 2010, 07:45:41 »

ja sam na svoga bandita stavija HEL-ova opletena crijeva(orginal za moj motor),komplet prednja i zadnja.
cjena:1150 kuna + ulje za kocnice motul DOT 5.1(70 KUNA 0.5L),prije bilo tvornicko DOT 4.0.
i servireru platio 200 kuna za montazu
sve skupa izaslo 1420 kuna,investicija zbog koje nisam pozalija! :palacgore:

:palacgore:
1400 kuna je dosta para. slažem se da na motoru ne treba štedjeti pogotovo na stvarima poput kočnica ali mislim da i ne treba ni rasipati novce, nemoj me krivo shvatiti. probat ću nazvati firmu sa prve stranice da čujem iz prve ruke što i pošto nude, možda prođem jeftinije pa da znamo za ubuduće.
Evidentirano

cRuNk

« Odgovori #89 : 16. Veljača 2010, 11:42:55 »

Uzeo PC3 i opletena crijeva naprijed i nazad... 1600kn komplet + 350 carine...  nije lose s obzirom koliko bi kod nas platio  :misli:

Koje kociono ulje koristiti? Ili mogu sipati bilo sto od renomiranih proizvodjaca?  :misli:
Evidentirano

crack1m

• **
  • Vozi: suzuki
« Odgovori #90 : 16. Veljača 2010, 14:06:14 »

Uzeo PC3 i opletena crijeva naprijed i nazad... 1600kn komplet + 350 carine...  nije lose s obzirom koliko bi kod nas platio  :misli:

Koje kociono ulje koristiti? Ili mogu sipati bilo sto od renomiranih proizvodjaca?  :misli:

pa kolko ti je koštal powerc...??

sipaj 5.1
Evidentirano

TVRTKO

• **
« Odgovori #91 : 16. Veljača 2010, 16:04:28 »

Gledaj koje ulje ima največu točku vrenja, a ne koji je dot. Ja imam Silkolen pro race 2000 (ili tako nešto), a dot 4 je.
Priče da veže više vodu su istinite ali traje bez brige 1 god  i to nije neka drastična razlika ( tako mi je reko čovjek koji se s time bavi ). Dot 5.1 ima vrelište na oko 270, a ovaj kaj ja koristim preko 300. Obični dot oko 240 i ak se muški voziš skuriš ga bez brige nakon par kilometri. Ulje budeš sam skužio po ručki ili po boji ulja kad ga treba mjenjati. 5.1 Motul je jeftinije oko 80 kn pa probaj ak ti bude odgovaralo ( meni nije). Meni je ovo Silkolenovo super i košta oko 130-140 kn. Traje ti bez brige i ručka ti sigurno nebude s njim propadala. Svako ulje preporučuju da se mjenja nakon 1 god. Ima rulje kaj im je več crno i nije ga mjenjal 3 god i ručka propala do pola, ali im je super jer imaju original ulje iz servisa i oni se voze sigurno tak da njima netreba niko filozofirat. Pa ti pogledaj u koju skupinu spadaš i odluči.  :palacgore:
Evidentirano

strasilo

• don't give a shit
  • Vozi: pocketa i egzotičnu Suzu gura po dvorištu
« Odgovori #92 : 16. Veljača 2010, 17:08:43 »

Ali meni stvarno nije jasno kako je nekome teško zamijeniti ulje svaki puta kad mijenja pločice.... minimalno ...  :misli:
Evidentirano
... isto ti je kao i kad se voziš s ekipom na motoru, džabe ti ako vas je više, a ti se utrkuješ sam sa sobom, pa misliš da si bRRži...

cRuNk

« Odgovori #93 : 16. Veljača 2010, 17:42:57 »

Ali meni stvarno nije jasno kako je nekome teško zamijeniti ulje svaki puta kad mijenja pločice.... minimalno ...  :misli:

Kod mene je na plocicama jako puno "mesa" ali je proslo 2 god. od kupnje motora i 10t km pa mijenjam... Hvala TVRTKO na preporuci svakako cu uzeti u obzir, sutra idem u potragu za uljem pa se bacam na posao  :palacgore:

Inace... Crijeva su nova ali pc3 je rabljen pa je zbog toga takva cijena  :wink: Jos ako budem kod šile-a odnjeo na stol da
lijepo podesi i postela kako treba ima da letim  :letim:
Evidentirano

strasilo

• don't give a shit
« Odgovori #94 : 16. Veljača 2010, 17:51:04 »

Kod mene je na plocicama jako puno "mesa" ali je proslo 2 god. od kupnje motora i 10t km pa mijenjam... Hvala TVRTKO na preporuci svakako cu uzeti u obzir, sutra idem u potragu za uljem pa se bacam na posao  :palacgore:

Inace... Crijeva su nova ali pc3 je rabljen pa je zbog toga takva cijena  :wink: Jos ako budem kod šile-a odnjeo na stol da
lijepo podesi i postela kako treba ima da letim  :letim:

pa i treba mijenjati... treba ti dva dcl ulja i pola sata posla...
Evidentirano
... isto ti je kao i kad se voziš s ekipom na motoru, džabe ti ako vas je više, a ti se utrkuješ sam sa sobom, pa misliš da si bRRži...

TVRTKO

• **
« Odgovori #95 : 16. Veljača 2010, 20:46:17 »

Ako mjenjaš pločice uzmi u obzir da ti je ista fora i sa pločicama ko i sa uljem. Kolko para toliko muzike. Ako se odlučiš na EBC Sint. HH pločice ili kojeg drugog proizvođača samo da su od takvog materijala, daj kad promjeniš crijeva probaj kak koči motor, pa onda promjeni pločice pa opet probaj. I daj molim te napiši kaj si sa čime dobio.  :palacgore:
Evidentirano

garfield1974

• Vozi: Kawasaki GTR 1400
« Odgovori #96 : 16. Veljača 2010, 21:15:32 »

Valjda postoji razlog zasto su meni napisali na poklopac "Use DOT 4 only".
Zasto onda petljati ?
Evidentirano
MK "BEŠTIJE" - ZADAR
Za vjetar u kosi ne triba ti brz motor nego kosa.

passenger

• Vozi: Triumph Explorer 1200XcA / Suzuki GSX 750R
« Odgovori #97 : 16. Veljača 2010, 23:15:30 »

Ako mjenjaš pločice uzmi u obzir da ti je ista fora i sa pločicama ko i sa uljem. Kolko para toliko muzike. Ako se odlučiš na EBC Sint. HH pločice ili kojeg drugog proizvođača samo da su od takvog materijala, daj kad promjeniš crijeva probaj kak koči motor, pa onda promjeni pločice pa opet probaj. I daj molim te napiši kaj si sa čime dobio.  :palacgore:

a iskustva sa ferodo plocicama :misli:
Evidentirano
...jedan je SUZUKI,a ostalo su sve samo motori...
                         "KO TO MORE - Tučepi"

TVRTKO

• **
« Odgovori #98 : 17. Veljača 2010, 15:22:33 »

a iskustva sa ferodo plocicama :misli:

Nisam nikad imao na motoru, ali na autu imam samo ferodo. Na autu su odlične, ali se i brže potroše. To me ne smeta jer mi ravnomjerno potroše disk, a ne da moram ravnat diskove kad mjenjam pločice. To isto sam čitao za njih i na stranom forumu za motor svi ih hvale, ali ih muči potrošnja. Ja ne volim mjenjat. Našao sam kombinaciju za auto i motor. Za motor još imaš Lucas  (Motormania) i Carbone Lorraine (Novema Nova). Negdje sam prije čitao kao test pločica i da su pobjedile EBC, druge su bile Carb. Lorraine. Ja imam volju probat i druge, ali me strah ako bubnem 600 kn, a nebudu mi ko EBC onda budem lud. Kad kupuješ traži konbinaciju pločica cesta-staza.
Evidentirano

strasilo

• don't give a shit
« Odgovori #99 : 17. Veljača 2010, 15:35:26 »

Nisam nikad imao na motoru, ali na autu imam samo ferodo. Na autu su odlične, ali se i brže potroše. To me ne smeta jer mi ravnomjerno potroše disk, a ne da moram ravnat diskove kad mjenjam pločice. To isto sam čitao za njih i na stranom forumu za motor svi ih hvale, ali ih muči potrošnja. Ja ne volim mjenjat. Našao sam kombinaciju za auto i motor. Za motor još imaš Lucas  (Motormania) i Carbone Lorraine (Novema Nova). Negdje sam prije čitao kao test pločica i da su pobjedile EBC, druge su bile Carb. Lorraine. Ja imam volju probat i druge, ali me strah ako bubnem 600 kn, a nebudu mi ko EBC onda budem lud. Kad kupuješ traži konbinaciju pločica cesta-staza.

Lucas ima i Purić ... ;)

ne koče loše i dosta pravilno troše disk, ali škripe za popi*diti...
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Gore

Stranica je generirana za 0.266 sekundi uz 20 upita.