Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 174   Dolje

Autor Tema: Yamaha X-Max & X-City - General Topic  (Posjeta: 579363 )

Igoreta

• Spol: Muški
  • Vozi: Beciklin
Odg: Yamaha X-Max & X-City - General Topic
« Odgovori #625 : 23. Listopad 2009, 11:39:47 »

za ove zvukove,skripanje i to ima jednostavno rjesenje,stavite otvoreni auspuh i brate mili samo udri po gasu,neces cuti ni da vam se getriba sva polomi 8)

a zato se vi ne bunite na svoje talijanske ljubimce?   :misli:

:cijpadrva:   :jesus:

sorry, nisam mogao izdržat  :hehehe:
Evidentirano

aprilliaaa

• BLASTER
  • Vozi: Integra 750
« Odgovori #626 : 23. Listopad 2009, 12:13:24 »

pa to je "poznato" kako su to sve "polu proizvodi" :mrgreen:
Evidentirano

corluka

• Vozi: Honda nc 750xdct
« Odgovori #627 : 23. Listopad 2009, 12:18:19 »

Jebiga,onda treba samo uzimati one skutere koji su made in Japan,T-max,Burgman 650 i Hondu SW.Znam da su skupi ali ne mjenjas ih svaki 2-3g nego ih vozis 10-15g.I ja mrzim kad mi se nesto pokvari,necu vise jel cu u off sorri :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Evidentirano

milanche

• Klavijaturist gej Milanš
« Odgovori #628 : 23. Listopad 2009, 13:12:13 »

Konkretno za onaj moj problem sica,kad ga je decko u servisu otvorio vidio je da je mehanizam za zatvaranje i otvaranje(čitaj opruga) bio tvornicki prezategnut i samo ga je otpustio i sad radi normalno. I kako sam sad ja kriv tu kao korisnik?? Krivo sam upotrebljavao?!?
Evidentirano

Igoreta

« Odgovori #629 : 23. Listopad 2009, 13:35:26 »

Konkretno za onaj moj problem sica,kad ga je decko u servisu otvorio vidio je da je mehanizam za zatvaranje i otvaranje(čitaj opruga) bio tvornicki prezategnut i samo ga je otpustio i sad radi normalno. I kako sam sad ja kriv tu kao korisnik?? Krivo sam upotrebljavao?!?

pa naravno da nisi, nemoraš se pjenit odmah  :(
ali mi je čudno da se to nije odmah primijetilo... al da ti je to razlog zbog kojeg smatraš da je skuter sranje...  :LOL:
samo sam htio reć da jedino oko čega se treba lomit koplja su onaj prvi kvar na 10 km, i ovaj sad (s tim da treba prvo vidjet u čemu je problem, možda ako imaš sreće je totalna glupost)  :wink:
Evidentirano

honda xr

• **
  • Vozi: Yamaha Majesty 400
« Odgovori #630 : 23. Listopad 2009, 14:41:00 »

prvi kvar je kriv servis jer nije obavljen kompletan pregled skutera prije nego je predan kupcu, znaci nulti servis ,ako san u krivu ispravljajte.
a potpuno ga razumin da se pjeni i sve to, jer upravo zato i kupujemo renomirane proizvode di je faktor greske sveden na najveci moguci minimum(mene kao kupca interesira da stavin kljuc ulijen benzinu i vozin, a ne da nesto pregledavan provjeravan itd itd, zato san uzima japanska prometala, jer dosad da kucnem u drvo samo to i radim,okrenen kljuc i vozin) ali uvik se moze desit nesto i niko nikoga neuvjerava u suprotno.
jer da je tija nonstop nesto zavidavat i provjeravat kupija bi kineza  :mrgreen:
Evidentirano
Nisam dovoljno bogat da kupujem kineske motore!

corluka

« Odgovori #631 : 24. Listopad 2009, 13:15:01 »

Jeli ima negdje nekakva slikica ovog novog x-maxa sa naslonjacem,malo sam trazio ali uzalud nigdje da nadem,pa ako neko nesto iskopa neka stavi...bas me zanima kako izgleda..Hvala :palacgore:
Evidentirano

honda xr

• **
« Odgovori #632 : 24. Listopad 2009, 15:15:04 »

2 stranice nazad ali nije ti komplet skuter slikan, cilu sliku imas sa kuferon :palacgore:
Evidentirano

corluka

« Odgovori #633 : 24. Listopad 2009, 16:27:29 »

2 stranice nazad ali nije ti komplet skuter slikan, cilu sliku imas sa kuferon :palacgore:
Ma znam to,ali hocu radi supruge ona hoce sa naslonjacem,inace mi se ne svida sa koferom nijedan skuter. :palacgore:
Evidentirano

otacxxl

• *
  • Vozi: Yamaha X-Max 250cc
« Odgovori #634 : 25. Listopad 2009, 13:18:12 »

Raja da se pohvalim, ja sam juče pazario X-Maxa 250cc Black Max edition na neviđeno  :)
Odem iz Tuzle u Sarajevo (nekih 130km) do Yamahinog salona da pogledam kako taj X-Max izgleda i da ga kupim, kad ono u salonu imaju samo X-City. Valjda samo imaju jednog X-Maxa negdje u skladištu, a meni je se kupovao taj motor, tako da sam ja pazario a motor nikad nisam u živo vidjeo. Trebalo bi da mi ga dostave u toku sljedeće sedmice.

Cijena je bila pravo povoljna 4090 eura.

Evidentirano
Sve možeš nahraniti, ali oči nikad.

honda xr

• **
« Odgovori #635 : 25. Listopad 2009, 17:29:31 »

cestitam na vozilu :palacgore:
Evidentirano

sealion

• Gost
« Odgovori #636 : 25. Listopad 2009, 18:09:22 »

To,jarane,čestitam na novoj pili !!!  :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Evidentirano

corluka

« Odgovori #637 : 25. Listopad 2009, 18:24:07 »

Okupi bolan cijelu familiju za docek,baci rostilj,nemoj se napit da nemos vozit x-maxa.Sretno sa novim skuterom :palacgore:
Evidentirano

otacxxl

• *
  • Vozi: Yamaha X-Max 250cc
« Odgovori #638 : 25. Listopad 2009, 18:51:22 »

Hvala vam svima puno na čestitkama.
Evidentirano
Sve možeš nahraniti, ali oči nikad.

milanche

« Odgovori #639 : 26. Listopad 2009, 17:43:37 »

Evo danas je riješen i moj problem sa x maxom,oko podne su decki iz servisa došli sa kombijem i pokupili skuter,i popodne me zvao i rekao da sam imao puno vode u rezervoaru!? Pitam se otkud voda?? Da stvar bude bolja na dan kad mi je stao x Max sam tocio gorivo na europetrolu i uvijek tocim na 40km rezerve i do cepa,to bude izmedu 11,5 i 11,8 l cca... Ali taj dan sam uspio utociti 12,7L?? To mi je bilo jako cudno i sačuvao sam racun. E sad ili je gorivo krivo ili motor pusta vodu u rezervoar. Ima li itko kakvu ideju? Šta ako opet padne kiša? Hoće mi opet stati? Ili ako je gorivo da njima na pumpu odnesem racun?? Ima li tko sa sličnim iskustvom? Auuh udavio sam vas jbt
Evidentirano

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #640 : 26. Listopad 2009, 17:52:47 »

Nikad čuo da je nekome propustilo rezervar vodu od kiše ili sl., konkrento kod modela XMax.
Suprotno od toga, dapače, puno puta sam bio svjedok da su ljudi ulili vodu skupa s gorivom u rezervoare raznih vozila, dakako, ne svojom greškom.
Glede štete nastale vodom u rezervoaru istu možeš potraživati(ako ima ikakve dokazive neposredne štete) uz račun i uzorak goriva, te zapisnik ovlaštenog servisa, naravno na adresu vlasnika pumpe goriva.

U konačnici, drago mi je da ti je problem riješen  :palacgore:
Evidentirano

milanche

« Odgovori #641 : 26. Listopad 2009, 18:18:08 »

Hvala,i ja se nadam da je sad riješeno sve vezano uz to,jedino mi jos nije jasno otkud vode u rezervaru,i nadam se da kod kise neće opet stati. Ali nisam ja jedini koji toci na europetrolu? Znaci ja kad utocim,zatvorim cep i gas,ne otvaram ga do novog tocenja tako da mi je upitnik. A osim toga ja sam taj dam prošao 100 km sa istim tankom i tek tad je stao!? U međuvremenu je skuter stajao ispred zgrade,nitko ga ni pipnuo. Ne znam,možda najbolje ne cackati i pustiti tako,bilo pa prošlo jer mi je velika nepoznanica to a mora postojati logično objasnjenje. U svakom slučaju nek se to rijesilo jer 5 dana nisam vozio x maxa,ali da ne bude sve tako crno vozio sam za to vrijeme od cure Zipa 50,i zakon skuteric! :)
Evidentirano

picoda

• Vozi: Tenere
« Odgovori #642 : 26. Listopad 2009, 19:01:25 »

Evo danas je riješen i moj problem sa x maxom,oko podne su decki iz servisa došli sa kombijem i pokupili skuter,i popodne me zvao i rekao da sam imao puno vode u rezervoaru!? Pitam se otkud voda?? Da stvar bude bolja na dan kad mi je stao x Max sam tocio gorivo na europetrolu i uvijek tocim na 40km rezerve i do cepa,to bude izmedu 11,5 i 11,8 l cca... Ali taj dan sam uspio utociti 12,7L?? To mi je bilo jako cudno i sačuvao sam racun. E sad ili je gorivo krivo ili motor pusta vodu u rezervoar. Ima li itko kakvu ideju? Šta ako opet padne kiša? Hoće mi opet stati? Ili ako je gorivo da njima na pumpu odnesem racun?? Ima li tko sa sličnim iskustvom? Auuh udavio sam vas jbt

Blizu cepa od rezervara imas jednu rupicu koja sluzi kao odljev kad se tu prolije gorivo i sl. Pogledaj da se nije skupilo necistoce pa je zacepljena. U tom slucaju je moguce, iako malo vjerovatno, da kod velikih kisa voda koja ulazi napuni taj "pretinac" pa dio zavrsi u rezervaru.
Malo vjerovatno al te ne kosta nista da malo procackas rupicu. :mrgreen:
Evidentirano

honda xr

• **
« Odgovori #643 : 26. Listopad 2009, 19:57:14 »

ma nevirujen da je rupica, to je gotovo nemoguce tribalo bi livat 2 dana bez prestanka da se zacepi necistocon , ulija si vodu koja je bila u benzini a prema tome sta si napisa da si ulija 12,7 litara mislin da dosad jos niko nije toliko uspija ulit ili se varam?(mozda opet kradu gorivo i namjestaju pumpe,vec je bilo takvih slucajeva)
ali nisan siguran oces li ista postić na pumpi osim velike svađe, tako jednostavno vise tu nikad nemoj livat i problem rijesen :palacgore:
Evidentirano

Igoreta

« Odgovori #644 : 26. Listopad 2009, 21:47:18 »

Ja iz dosadašnjeg iskustva sam primijetio da se dosta osjeti razlika u kvaliteti goriva.
Najbolji mi se pokazao Tifon Eurosuper98 (nažalost više ga nema), Class nije toliko dobar, ali opet najbolji od ovih koje ima. OMV mi je isti ko i INA, čak niti 100-tka nije bolja. Često je problem nekvalitetno gorivo, ljudima auti stalno crkavaju. Za početak toči negdje drugdje. Čuo sam da je gorivo jako loše kad je spremnik benzinske crpke pri kraju, a ti si možda baš naletio na takav slučaj. Kao i kod svakog spremnika, kad je dosta prazan ostaje na "dnu" nečistoća i voda, tako da je tu zapravo najveći problem. Možda je stvar u tome da je "netko odgovoran" prekasno "odlučio" napuniti spremnik pa je ostalo samo smeće. Nažalost, ti si izgleda naletio, a pogotovo kad si natočio puni tank... :napusen:
Naravno da se to nije primijetilo odmah, očito nije bilo baš toliko vode...
Koliko si km napravio s rezervom?  :skuter:
Ja sam jednom napravio cca 60 km i natočio sam 11,5 litara (skroz do vrha, da sam još koju kap prolijevalo bi se van), a i 12 litara je deklariran tank+rezerva, tak da mi to oooopasno smrdi... :yikes:
Drago mi je kaj nije riječ o nekom težem kvaru (bar se nadam), eto vidite da treba prvo vidjet u čemu je problem, a onda sudit jel nešto smeće ili ne...

P.S. Nije da se hvalim, ali mislim da sam bio u pravu.... :bilder:
Evidentirano

marac_zg

• **
« Odgovori #645 : 26. Listopad 2009, 21:48:28 »

Raja da se pohvalim, ja sam juče pazario X-Maxa 250cc Black Max edition na neviđeno  :)
Odem iz Tuzle u Sarajevo (nekih 130km) do Yamahinog salona da pogledam kako taj X-Max izgleda i da ga kupim, kad ono u salonu imaju samo X-City. Valjda samo imaju jednog X-Maxa negdje u skladištu, a meni je se kupovao taj motor, tako da sam ja pazario a motor nikad nisam u živo vidjeo. Trebalo bi da mi ga dostave u toku sljedeće sedmice.

Cijena je bila pravo povoljna 4090 eura.

stari,čestitke.. :palacgore:
i puno sretnih i bezbrižnih kilometara.. :skuter: :skuter:
Evidentirano

marac_zg

• **
« Odgovori #646 : 26. Listopad 2009, 21:51:20 »

Ja iz dosadašnjeg iskustva sam primijetio da se dosta osjeti razlika u kvaliteti goriva.
Najbolji mi se pokazao Tifon Eurosuper98 (nažalost više ga nema), Class nije toliko dobar, ali opet najbolji od ovih koje ima. OMV mi je isti ko i INA, čak niti 100-tka nije bolja. Često je problem nekvalitetno gorivo, ljudima auti stalno crkavaju. Za početak toči negdje drugdje. Čuo sam da je gorivo jako loše kad je spremnik benzinske crpke pri kraju, a ti si možda baš naletio na takav slučaj. Kao i kod svakog spremnika, kad je dosta prazan ostaje na "dnu" nečistoća i voda, tako da je tu zapravo najveći problem. Možda je stvar u tome da je "netko odgovoran" prekasno "odlučio" napuniti spremnik pa je ostalo samo smeće. Nažalost, ti si izgleda naletio, a pogotovo kad si natočio puni tank... :napusen:
Naravno da se to nije primijetilo odmah, očito nije bilo baš toliko vode...
Koliko si km napravio s rezervom?  :skuter:
Ja sam jednom napravio cca 60 km i natočio sam 11,5 litara (skroz do vrha, da sam još koju kap prolijevalo bi se van), a i 12 litara je deklariran tank+rezerva, tak da mi to oooopasno smrdi... :yikes:
Drago mi je kaj nije riječ o nekom težem kvaru (bar se nadam), eto vidite da treba prvo vidjet u čemu je problem, a onda sudit jel nešto smeće ili ne...

P.S. Nije da se hvalim, ali mislim da sam bio u pravu.... :bilder:

12,5 litara,ako se ne varam.. 8)
inače i ja točim na Tifonu,Class 95,a kad sam na moru ili na putu na prometnim INA postajama..

i da se pohvalim,danas natočih 9,7 litara..a prešao 316 kilometara..
što će reći da mi je potrošnja 3,07 l/100km.. 8)
ja zadovoljan.. :mrgreen:
Evidentirano

Igoreta

« Odgovori #647 : 26. Listopad 2009, 22:13:08 »

točno, 12,5 litara  :palacgore:

sad sam išao pogledat...
inače, ja sam prošle godine kad sam išao sam doma s mora, bila mi je potrošnja 2,98 litara na 100 km...  :jesus:

jel ima ko da mu troši 4 ili više litara?
ja svom da neznam kaj radim, ne ide preko 3,7...
Evidentirano

marac_zg

• **
« Odgovori #648 : 26. Listopad 2009, 23:00:05 »

točno, 12,5 litara  :palacgore:

sad sam išao pogledat...
inače, ja sam prošle godine kad sam išao sam doma s mora, bila mi je potrošnja 2,98 litara na 100 km...  :jesus:

jel ima ko da mu troši 4 ili više litara?
ja svom da neznam kaj radim, ne ide preko 3,7...

svaka čast.. :palacgore:
sad imam novi izazov.. :mrgreen:
i još nekoga tko može potvrditi moju priču o potrošnji..ne znam zašto,ali ljudi mi ne vjeruju da neće preko 4 nikako.. :mrgreen:  o ovom 3 litre/100 km neću ni pričati.. :mrgreen:
i da,i mene zanima da li ima netko kome troši iznad 4 litre?
Evidentirano

shike

• *
  • Vozi: x-max 250
« Odgovori #649 : 26. Listopad 2009, 23:48:23 »

...vec sam cuo da su ljudi imali kvarova (na autima) u vrijednost novog x-maxa zbog loseg benzina as europetrola...tako da se ne bi cudio da je do njih...
Evidentirano
 Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 174   Gore

Stranica je generirana za 0.114 sekundi uz 21 upita.