Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1] 2  Sve   Dolje

Autor Tema: Jel ima u hrvatskoj gdje kupit zatvorenu veziju Aprilie Rs 125?  (Posjeta: 3780 )

matija_smb

• *
  • Spol: Muški
  • Vozi: Yiying Skuter 50 cc

Evo zanima me jel tko ima zatvorenu verziju i ima li ju gdje za kupit u hrvatskoj?Jer ako uzmem otvorenu onda mi A1 to nepokriva, nego samo do 15 ks.Rabljena nedolazi u obzir jer je to 2-taktni motor, pa dalje se zna;-)
Evidentirano
Zivis dok jezis;-)

gibanica_bj

• *
  • Vozi: jos ne vozi...
Odg: Jel ima u hrvatskoj gdje kupit zatvorenu veziju Aprilie Rs 125?
« Odgovori #1 : 17. Svibanj 2009, 12:05:34 »

Pa kupi zatvorenu, regaj ju i onda ju otvori... :palacgore:
Evidentirano
.............:::::::Vel'ke pile nisu za debile::::::.........

vyp54

• Vozi: B-King, Vespa Cosa
« Odgovori #2 : 17. Svibanj 2009, 12:25:21 »

Evo zanima me jel tko ima zatvorenu verziju i ima li ju gdje za kupit u hrvatskoj?Jer ako uzmem otvorenu onda mi A1 to nepokriva, nego samo do 15 ks.Rabljena nedolazi u obzir jer je to 2-taktni motor, pa dalje se zna;-)
Bojin se da ces ju morat narucit, jer to niko ne kupuje - platis ju ka i obicnu a kasnije jos jedno 4000kn+ da ju otvoriš šta rezultira cijenon od 50 000kn.
Rabljena ne dolazi u obzir? Dobro svako ima svoje misljenje, ali za gore navedenu opciju moras bit 2 puta veci idiot ili 2 puta veci lovaš.
Evidentirano

marko94

• *
  • Vozi: Gilera runner 50cc i apriliu rs125
« Odgovori #3 : 17. Svibanj 2009, 12:54:34 »

Najbolje bi ti bilo da je otvoris posle tehnickog i nemas problema ...  :palacgore:
Evidentirano
.

vyp54

« Odgovori #4 : 17. Svibanj 2009, 14:53:48 »

Najbolje bi ti bilo da je otvoris posle tehnickog i nemas problema ...  :palacgore:
Moze ju otvorit onaj dan kad ju kupi, kod nas na tehnickon ne mire snagu.
Evidentirano

matija_smb

• *
« Odgovori #5 : 17. Svibanj 2009, 21:07:21 »

Ma cuo sam od nekih forumasa da u hrvatskoj nema zatvorene verzije, a 50000 kuna za 125 kubika mi je malo previse ako bi ju narucivo.Vidim da slovenci imaju zatvorenu verziju i cijena je 4999 eura.Otiso bi ja kupit u sloveniju, ali brijem da bi mi na granici ko zna kolko zaracunali.
Evidentirano
Zivis dok jezis;-)

matija_smb

• *
« Odgovori #6 : 17. Svibanj 2009, 21:11:39 »

Ma mislim si ju ja otvorit samo ako kupim otvorenu verziju onda kad me zaustavi murija i u prometnoj pise 29 ks onda kao da sam bez vozacke.Frenda su mi bili zaustavili naplatili mu 10000 kn kazne jer nije imo vozacku i zabranu upravljanja motornim vozilima 2 godine nakon sto polozi vozacki.Uzas, a rade se zapijem za tih 10000 kn, nego da dam plavcima.
Evidentirano
Zivis dok jezis;-)

vyp54

« Odgovori #7 : 18. Svibanj 2009, 08:40:08 »

Ma mislim si ju ja otvorit samo ako kupim otvorenu verziju onda kad me zaustavi murija i u prometnoj pise 29 ks onda kao da sam bez vozacke.Frenda su mi bili zaustavili naplatili mu 10000 kn kazne jer nije imo vozacku i zabranu upravljanja motornim vozilima 2 godine nakon sto polozi vozacki.Uzas, a rade se zapijem za tih 10000 kn, nego da dam plavcima.
Frend ti nije ima vozačku, a ti nemaš kategoriju, velika je razlika.
Ja vozin svog sa 21kW vec duže vrime i nisan ima problema, ako imaš upaljena svitla, imaš kacigu i nisi radija prekršaje 90% njih će te pustit jer je 125, a te kilovate će ti ili progledat kroz prste ili cak nece ni gledat.

Da je kupiš u sloveniji i dođeš u HR, kad bi ti zaračunali carinu i kasnije porez i povrat poreza ispala bi ti ista cijena ka i kod nas. Novi je 44 otvoreni ili zatvoreni virujen da nije neka razlika, ali za zatvorenog ce ti posli tribat jos jedno 4-5 tisuca za kupit ventil, elektroniku, sajlu, solenoid...
Evidentirano

marko94

• *
  • Vozi: Gilera runner 50cc i apriliu rs125
« Odgovori #8 : 18. Svibanj 2009, 15:23:53 »

Ako vec oces da budes 100% legalan kupi onda yamahu r125 (11 kW) ili ako vec oces apriliu rs uzmi rs50 stavi neki auspuh i ici ce ti kao rs125 zatvorena ... to ti mnogo jeftinije ispadne ...
Evidentirano
.

Frane_ST

• **
« Odgovori #9 : 18. Svibanj 2009, 18:36:38 »

Ako vec oces da budes 100% legalan kupi onda yamahu r125 (11 kW) ili ako vec oces apriliu rs uzmi rs50 stavi neki auspuh i ici ce ti kao rs125 zatvorena ... to ti mnogo jeftinije ispadne ...
:stupid: :bonk:

Fronius

• Vozi: o
« Odgovori #10 : 18. Svibanj 2009, 19:04:55 »

Po mogucnosti auspuh sa mlaznim motorom umjesto topa. A di samo nalazite takve gluposti??!!!
Evidentirano

alenRI

• **
  • Vozi: zelenu neman
« Odgovori #11 : 18. Svibanj 2009, 20:07:19 »

rs50 je bicikla s pomoćnim motorom.imao sam rs125 zatvorenu verziju i mogu ti reć da je muka Isusova je vozit je po uzbrdicama,s suvozačem i pri malčice zahtjevnijoj vožnji.a prilokom kretanja moraš poprilično motor držat na kvačilu da bi donekle normalno krenuo.u obzir dolazi jedino otvorena verzija.
Evidentirano
Prodajem Arlen Ness odjelo vrhunsko,klokanova koža,titan protektori,vel. 50,nošeno dva put,9000kn

vyp54

« Odgovori #12 : 18. Svibanj 2009, 20:32:16 »

Je li ima iti jedan tvoj komentar koji je tocan u ovoj temi?
:mrgreen:

Da stavi cili setup na RS 50 neznan bi li mu isla ka RS 125, neznan zasto se uopce uspoređuju ta dva motora -.-
Kad ce RS 50 imat okretnog momenta i elastičnost ka 125?
Nikad.
Evidentirano

matija_smb

• *
« Odgovori #13 : 18. Svibanj 2009, 20:48:18 »

Da i ja sam cuo "vrlo dobre stvari" o Rs 50 i o tome da te mogu skuteri preteci, a vjerujte mi nezelim se sramotit tako :LOL:Evo postavio sam pitanje na dva prodajna mjesta rs 125 i reko mi je frajer da mogu narucit zatvorenu verziju i da cu dobit tvornicki kit za 29 ks, ali mi se neda ici u matulje po njega ako ga nemogu vozit od tamo;-) (registarcija i ostale pizdarije).Zato sam pitao frajera iz ducana u zg-u i reko mi je da mogu narucit, ali mi nije reko jel dobivam tvornicki kit.Jer koji ce mi vrag zatvorena verzija??? osim da mi se njezina snaga upise u prometnu, a kasnije mi ga murjaci mogu popljugat.
Evidentirano
Zivis dok jezis;-)

matija_smb

• *
« Odgovori #14 : 18. Svibanj 2009, 20:51:17 »

Ista je cijena zatvorena verzija + tvornicki kit i otvorena verzija jer je tvornicki kit kao dodatna oprema.
Evidentirano
Zivis dok jezis;-)

vyp54

« Odgovori #15 : 19. Svibanj 2009, 10:57:52 »

Ista je cijena zatvorena verzija + tvornicki kit i otvorena verzija jer je tvornicki kit kao dodatna oprema.

O.o?
Prije nije bilo tako, kupija bi zatvorenu i ko te j**e.
Onda ako je ista cijena, ne vidin zasto se ne isplati.
Osin sta se generalno ne isplati dat tolike pare za taj motor ali to je druga prica.
Evidentirano

matija_smb

• *
« Odgovori #16 : 19. Svibanj 2009, 21:33:00 »

Evo ducan koji daje zatvorenu verziju + tvornicki kit: http://www.motomatusic.hr/
MODEL      RS 125
MOTOR    Jednocilindrični, dvotaktni s ispušnim ventilom
ZAPREMINA    124,8 cm3
NAJVEĆA SNAGA    11 kW (15 KS) pri 8.250 okr/min
NAJVEĆI OKRETNI MOMENT    12,1 Nm pri 7750 okr/min
KOMPRESIONI OMJER    12,5 : 1
NAJVEĆA BRZINA    155 km/h
NAPAJANJE GORIVOM    rasplinjač 28 mm
HLAĐENJE    Vodeno
PODMAZIVANJE    automatski uljni mješač
PRIJENOS SNAGE    mjenjačka kutija sa 6 brzina
GORIVO    bezolovni benzin
SPREMNIK GORIVA    14 lit (uključuje i rezervu od 3,5 lit)
POKRETANJE    Električno
KOČNICA PREDNJA/STRAŽNJA    Disk 320 mm / Disk 220 mm
GUMA PREDNJA/STRAŽNJA    110/70 x 17" / 150/60 x 17"
DIMENZIJE    1955 x 720 x 805 mm
OVJES PREDNJI / STRAŽNJI    USD vilica 40 mm / hidraulični monoamortizer s podešavanjem opterećenja opruge
TEŽINA VOZILA / OKVIR    115 kg / aluminijski
OSNOVNA OPREMA    radijalni prihvat kočionih kliješta
DODATNA OPREMA    Tvornički kit za pojačanje na 22 kW (30 KS)
BOJA    Crna Aprilia, bijela Aprilia

E a ovi u zg-u:
Ja ih pitam:Jel ima kod vas za kupit zatvorenu verziju Aprilie Rs 125 jer me zakon
 regulira do 15 ks.Ako kod vas nema jel mozda znate gdje u hrvatskoj ima za
 kupit zatvorenu verziju?Unaprijed zahvaljujem

Odgovor:
Postovani,
>
> Dakako da se zatvorena verzija moze naruciti i cijena bi joj vjerovatno bila
> ista kao i otvorenoj verziji.(41.880,00 kn)
> Ali, ta zatvorena verzija se narucuje po specijalnoj narudzbi.
> Svakako prije same narudzbe potrebna je kaucija.
>
> Hvala na upitu

Ja:Ako narucim zatvorenu verziju jel onda dobivam kao dodatnu opremu tvornicki kit za pojacanje na 22 kw ili moram to odvojeno kupovati?Pozdrav

Odgovor:

Poštovani,

Ta opcija postoji međutim vrlo je skupa i ne dobija se uz motor već se dodatno naručuje(klip,cilindar,dvije centraline,drugi auspuh).Po nama Vam je to oko 15000 kn dodatnog troška(s rukama naravn

Hvala na upitu
Evidentirano
Zivis dok jezis;-)

vyp54

« Odgovori #17 : 19. Svibanj 2009, 22:54:04 »

Cilindar?
Klip!?!?
DVI centraline!?!?

pa 2009 ima samo 1 centralinu, a cisto sumnjan da postoji cilindar za slabiju verziju, kad je sve dosad bila razlika samo u (ne)postojanju ventila.
Nebuloze.
Ja san ti reka da se to narucuje odvojeno, ocito neki pljackaju a drugi ne.
Evidentirano

alenRI

• **
  • Vozi: zelenu neman
« Odgovori #18 : 19. Svibanj 2009, 23:13:10 »

ma po pola tih dućana laprdaju bezveze.nema tip pojam o čemu priča.koje dvije centraline.a o klipu i cilindru da i ne pričamo.nazovi ga i reci mu da je glup.razlika je u ventilu i elektromagnetu koji ga pokreće.a i max brzina zatvorene verzije je daleko ispod 155km/h
Evidentirano
Prodajem Arlen Ness odjelo vrhunsko,klokanova koža,titan protektori,vel. 50,nošeno dva put,9000kn

matija_smb

• *
« Odgovori #19 : 19. Svibanj 2009, 23:15:35 »

2      RS 125        44.084,21       -         41.880,00 sa popustom na gotovinu. 41000 je cijena Rs 125 i dobivam tvornicki kit kao dodatnu opremu, a ondje u zg-u dobivam zatvorenu verziju bez kita za 41 000 kn.Koja pljačka!!!
Evidentirano
Zivis dok jezis;-)

rednyaW

• god admin wannabe
  • Vozi: KTM BattleDuke
« Odgovori #20 : 19. Svibanj 2009, 23:31:05 »

drzi se ti kineza...
Evidentirano
ma joj...

matija_smb

• *
« Odgovori #21 : 20. Svibanj 2009, 10:46:04 »

Koja zjb. sa ovim motorom.Jebote oni bi tebe trebali zvat i molit da iskesiras tolko para za 125 cc, a ne ti njih.Mislim stvarno da dam 15 000 kn za tvornicki kit i te pizd..... .Onda si rade uzmem yamahu r125 i vozim do 18 godine.
Evidentirano
Zivis dok jezis;-)

vyp54

« Odgovori #22 : 21. Svibanj 2009, 12:32:36 »

Koja zjb. sa ovim motorom.Jebote oni bi tebe trebali zvat i molit da iskesiras tolko para za 125 cc, a ne ti njih.Mislim stvarno da dam 15 000 kn za tvornicki kit i te pizd..... .Onda si rade uzmem yamahu r125 i vozim do 18 godine.
Postavljanje filozofskih teza o tome koliko je isplativo ili ne nije potribno.
Kad ce ti vec starci dat tolike pare za prvi motor, onda dali 44 ili 41 je manje bitno. Ti si ionako prvi sta uopce trazi zatvorenu verziju, ja bi rađe da 300kn onome na tehnickome da "slucajno" upise 11kW.
Za sve ostalo bi citira Wayndera.
Evidentirano

matija_smb

• *
« Odgovori #23 : 28. Svibanj 2009, 15:16:50 »

Prvo se ocu 1 mjesec dana vozit na zatvorenoj verziji, pa onda da ju otvorim.Jer nije baš da si želim zgrebat novi motors :wink: Ali sad me više Aprilia toliko ne privlači jer je spora naprema Cagivi koja (zatvorena verzija 15 ks) ide 160, a otvorena ima 35 ks.Ali Aprilia ima kvalitetnu mašinu unutra i zakon dizajn, a na Cagivi mi je najruzniji nos inače je  :palacgore: Zato jel tko zna kolko ide otvorena verzija Cagive?Koji je bolji motor sto se tice ugode u voznji (mislim opcenito svega:koji bolje lezi u zavoju, lakse za vozit, bolji polozaj vozaca...)?Eeee da...Šta stvarno moras sa 2-taktnim motorom stajat svakih 100 km voznje?Jer bi mi fakat bilo zakon po staroj cesti do Opatije s motorom na more i gledat trebe kak se kupaju.hehe
Evidentirano
Zivis dok jezis;-)

MARINO

• **
« Odgovori #24 : 30. Svibanj 2009, 16:09:14 »

Prvo se ocu 1 mjesec dana vozit na zatvorenoj verziji, pa onda da ju otvorim.Jer nije baš da si želim zgrebat novi motors :wink: Ali sad me više Aprilia toliko ne privlači jer je spora naprema Cagivi koja (zatvorena verzija 15 ks) ide 160, a otvorena ima 35 ks.Ali Aprilia ima kvalitetnu mašinu unutra i zakon dizajn, a na Cagivi mi je najruzniji nos inače je  :palacgore: Zato jel tko zna kolko ide otvorena verzija Cagive?Koji je bolji motor sto se tice ugode u voznji (mislim opcenito svega:koji bolje lezi u zavoju, lakse za vozit, bolji polozaj vozaca...)?Eeee da...Šta stvarno moras sa 2-taktnim motorom stajat svakih 100 km voznje?Jer bi mi fakat bilo zakon po staroj cesti do Opatije s motorom na more i gledat trebe kak se kupaju.hehe
:LOL: :LOL:
pričaš da aprilija ima kvalitetnu mašinu i donosiš neznam kakva zaključke a po tvom postu bi svako reko da nikad nisi ni vidio masinu od 125 2t,nego si gledo slike po netu i cito teme po forumima
razlika izmedju rs-a i mita je mala sta se tice brzine s tim da mito dodje 5000kn više
moj savjet ti je da si prvo kupiš apn-a i naučiš osnove pa onda kupi nešto jače
no hard feelings :palacgore:
Evidentirano
 Str: [1] 2  Sve   Gore

Stranica je generirana za 0.148 sekundi uz 20 upita.