Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 76 77 [78]   Dolje

Autor Tema: Honda silver wing 600  (Posjeta: 237630 )

ronny

• Spol: Muški
  • Vozi: vozaju me
Odg: Honda silver wing 600
« Odgovori #1925 : 06. Kolovoz 2019, 11:46:02 »

jel mozda netko još vozi sw-a.ja sam nakon godina i godina vozikanja na piaggio 500 agregatima prešao na hondu sw 600t iz 2015.mogu rec da je razlika jako velika i baš mi se sviđa kak skuter ide.
Evidentirano
kad brod tone dubina je nebitna...

aprilliaaa

• BLASTER
  • Vozi: Integra 750
« Odgovori #1926 : 15. Kolovoz 2019, 10:39:23 »

Za mene je to i dan danas najbolji skuter
Presa sa dva cca 140 tkm i sve sta mogu rec je najbolje i najpouzdanije u tom svijetu... svi maxiji imaju neke atribute ali sw je u svemu odlican :palacgore:
Evidentirano

ronny

• Vozi: vozaju me
« Odgovori #1927 : 15. Rujan 2019, 19:59:05 »

citam malo ove stare postove iz teme o sw-u i vidim da se remen mijenja na 24tkm.ovaj moj ima 42tkm i nije nikad mijenjan remen.tak mi je bar bivši vlasnik rekao.ja sam u dva mjeseca napravio 3,5tkm i pošto ponekad cujem lupkanje iz variomata tj lijeve strane motora oko prijenosa išao sam danas to raskopati i vidjeti kakva je situacija unutra.remen je lupkao po alu poklopcu jer je razvučen do bola ali nije ispucan i u jako je dobrom stanju vizualno ali ipak sutra naručujem novi.inače skuter je raketa i 90 posto vožnje odradjujem u vožnji udvoje tj sa zenom i stvarno je udoban.putna brzina autoput 120-130 mu je taman a vjetra nema.na večim brzinama 150+ leluja prednji kraj ali to pripisujem normalnim za njega pošto sam čitao o nedostacima prednjeg ovjesa.sve u svemu ja sam zadovoljan. :palacgore:
Evidentirano
kad brod tone dubina je nebitna...
 Str: 1 ... 76 77 [78]   Gore

Stranica je generirana za 0.12 sekundi uz 20 upita.