Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Dolje

Autor Tema: Yamaha Majesty 400 - General Topic  (Posjeta: 117535 )

joke

• Spol: Muški
  • Vozi: šta stigne : )
Odg: Yamaha Majesty 400 - General Topic
« Odgovori #50 : 06. Listopad 2009, 11:31:34 »

Majesty 400 je Japanac, i potrošnja mu je slićna kao i prethodnom modelu, te iznosi nekih 4-6 litara ovisno o načinu vožnje.
Meni nije prekrupan za grad, pogotovo kad se navikneš na njegove gabarite, lako prolaziš i kroz najuže prolaze.
Dosta je življi od prethodnog i to mu nadoknađuje masu.
Servis je svakih 5000 i cijena im je nekih 500 kn ukoliko nema izmjene dijelova več se radi o normalnom servisnom održavanju.
Osiguranje je nekih 1000 kn.
U bijeloj boji je dobavljiv, ali relativno teško sam ga "iskopao" tako da predviđam brzu rasprodaju pojedinih boja slijedom velikog popusta(neke boje TMaxa su več rasprodane)
Evidentirano

sealion

• Gost
« Odgovori #51 : 06. Listopad 2009, 14:17:05 »

Joke,hvala na odgovorima,tako sam nešto i očekiva :palacgore:
Nego,vidim da spominješ da forumaši kod tebe imaju nešto popusta kod kupnje,pa me zanima kakvi su uvjeti da je to moguće iskoristiti.
Ja san već u tebe uzima x-maxa,a sada mi je,nažalost,ruševina jer san ima prometnu,a i ruka mi je u gipsu,pa san cili u k...u.
U početku san bija 100 % siguran da cu opet uzet isti skuter (šta još nije isključeno),ali me u međuvremenu počeo zanimat Majesty i jedino šta bi sad triba je isprobat ga,pa bi moga reć kojega ću uzet,ali,kako san već spomenija,zbog ruke zasad ne mogu ništa i to me ubija.
Evidentirano

joke

« Odgovori #52 : 06. Listopad 2009, 15:02:39 »

Kako ti već rekoh, dođi kad budeš sposoban vozit i probaj što želiš, naravno ukoliko ih ne nestane do kraja godine, do kada su po ovoj, superpovoljnoj cijeni oba modela.
Evidentirano

sealion

• Gost
« Odgovori #53 : 06. Listopad 2009, 15:15:46 »

Joke,jesu li sada ovi popusti od 15 % do isteka zaliha ili općenito do kraja godine ???
Evidentirano

joke

« Odgovori #54 : 06. Listopad 2009, 15:17:03 »

Do isteka ovogodišnjih zaliha, što je za neke modele već realnost
Evidentirano

sealion

• Gost
« Odgovori #55 : 06. Listopad 2009, 15:27:15 »

O.k.,hvala ti na ovim informacijama,sad mi je trenutno najvažnije policijsko izvješće (koje još čekam :bonk:) i skidanje gipsa,pa eto mene kod tebe na razgovor,a do toga ću svratit koji put malo parit oči,da mi bude malo lakše.

Pozdrav tebi i ciloj ekipi doli u dućanu i servisu te posebno Bobi koji mi je puno pomoga.  :cool: :cool: :cool:

Evidentirano

marki

• **
  • Vozi: Suzuki burgman 650
« Odgovori #56 : 06. Listopad 2009, 15:30:33 »

je li znas joke kad se upali rezerva na mom majesty-u koliko je litara otprilike jos u tanku  :misli: :misli:
racunam neke 3 litre  :misli: :misli:,

voza sam se po gradu i na 192 km se upalilo F na displayu  :mrgreen:,

nisam zna da se majestya po gradu moze nalozit na 6,5L/100km i to ga nisam žilia  :shock: :shock:

Evidentirano

joke

« Odgovori #57 : 06. Listopad 2009, 15:45:23 »

Trebao bi proči 50 km sa uključenim F-Tripom, odnosno upaljenom oznakom rezerve
Evidentirano

marki

• **
« Odgovori #58 : 07. Listopad 2009, 13:34:42 »

iako moram primjetit da je zastita od vjetra stvarno u banani i da bi tribalo uzet vecu,al *ebiga
kad je veca ruzna do bola  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Evidentirano

sealion

• Gost
« Odgovori #59 : 09. Listopad 2009, 14:13:50 »

Marki,je li može pitanje,pošto vidim da voziš Majesty ? Kažeš da mu zaštita od vjetra nije najbolja,pa me to malo buni  :misli:,pošto sam pregledao osvrte svih onih koji ga imaju ili su ga imali,to nitko ne spominje,dapače, svi doslovno hvale kako je zaštita od vjetra i kiše fenomenalna.Mene zanima da li bi za moju visinu bila o.k.,a visina mi je oko 170 cm :misli: (pretpostavljam da si ti viši od toga pa je to razlog ili se varam).I ako mi možeš reći kakve su mu kočnice,da li su dovoljno dobre ove šta standardno dolaze s njim ili je bolje uzet opciju sa ABS-om ?
« Zadnja izmjena: 09. Listopad 2009, 22:24:53 sealion »
Evidentirano

marki

• **
« Odgovori #60 : 12. Listopad 2009, 07:19:08 »

Marki,je li može pitanje,pošto vidim da voziš Majesty ? Kažeš da mu zaštita od vjetra nije najbolja,pa me to malo buni  :misli:,pošto sam pregledao osvrte svih onih koji ga imaju ili su ga imali,to nitko ne spominje,dapače, svi doslovno hvale kako je zaštita od vjetra i kiše fenomenalna.Mene zanima da li bi za moju visinu bila o.k.,a visina mi je oko 170 cm :misli: (pretpostavljam da si ti viši od toga pa je to razlog ili se varam).I ako mi možeš reći kakve su mu kočnice,da li su dovoljno dobre ove šta standardno dolaze s njim ili je bolje uzet opciju sa ABS-om ?

ja sam visok 187 cm i meni je zaštita od vjetra gotovo pa nikakva  :palacdolje:,mislim da ti sa svojih 170 cm ne bi trebao imat problema   :wink:,sta se tice kocnica ,ja jos nisam dosao u prigodu da mi treba abs tako da ti nesto pametno ne mogu rec, mislim da sam  vidia par jokinih postova di on govori da je cak bolje bez abs-a,mozes njega pitat
Evidentirano

sealion

• Gost
« Odgovori #61 : 12. Listopad 2009, 07:48:55 »

ja sam visok 187 cm i meni je zaštita od vjetra gotovo pa nikakva  :palacdolje:,mislim da ti sa svojih 170 cm ne bi trebao imat problema   :wink:,sta se tice kocnica ,ja jos nisam dosao u prigodu da mi treba abs tako da ti nesto pametno ne mogu rec, mislim da sam  vidia par jokinih postova di on govori da je cak bolje bez abs-a,mozes njega pitat
O.k.,zahvaljujem na odgovoru !  :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Evidentirano

marki

• **
« Odgovori #62 : 12. Listopad 2009, 09:19:51 »

O.k.,zahvaljujem na odgovoru !  :palacgore: :palacgore: :palacgore:

inace o skuteru stvarno sve najbolje (osim zastite od vjetra  :mrgreen:),stvarno sam prezadovoljan,mjesta ispod sica,
udobnost,ekonomičnost,dizajn (ovo je subjektivno viđenje)......
Evidentirano

sealion

• Gost
« Odgovori #63 : 12. Listopad 2009, 10:56:29 »

inace o skuteru stvarno sve najbolje (osim zastite od vjetra  :mrgreen:),stvarno sam prezadovoljan,mjesta ispod sica,
udobnost,ekonomičnost,dizajn (ovo je subjektivno viđenje)......
Reci mi za ono kad ti se upalila lampica od rezerve,pa je Joke reka da bi triba proć 50 km sa rezervom,jesi li vidija je li toliko ili manje ? I koliko po tebi tvoj troši kombinirane vožnje ???
Evidentirano

joke

« Odgovori #64 : 12. Listopad 2009, 11:21:50 »

U tom slučaju trebalo bi uzet litru benzine u bocu, i vozit dok motor ne stane.
Sve ostalo je nagađanje, ali trebao bi dohvatit 50 km na rezervi
Evidentirano

sealion

• Gost
« Odgovori #65 : 12. Listopad 2009, 11:40:54 »

Pa di si Joke,legendo ??? Doša bi ja do salona,ali moran mirovat neko vrime,pa da te pitam kakvo je stanje sa "veličanstvom",po mogućnosti bez ABS-a,imaš li kojega u salonu,a ako nema oćeš li dobivat još kojega ?
Evidentirano

joke

« Odgovori #66 : 12. Listopad 2009, 11:42:43 »

Trenutno mogu dobiti bilo koju boju, ali stanje se mjenja sukladno trajanju akcije i približavanju kraja godine te je potrebno brzo reagirati ukoliko se želi uhvatiti ova cijena.
Dogodine naravno, sve nanovo, ali uz "normalne" cijene
Evidentirano

sealion

• Gost
« Odgovori #67 : 12. Listopad 2009, 11:49:29 »

Meni samo preostaje da mi prođe ovi misec pa da vidim kako će se stvari odvijat,prije toga ne mogu ništa.Nego,reci mi kad se odlučim na kupnju i recimo da želim Majesty-a bile boje,a ti ga nemaš u salonu i u mogućnosti si ga nabavit,koliko bi tribalo vrimena do onoga "ključ u ruke"?
Evidentirano

joke

« Odgovori #68 : 12. Listopad 2009, 14:03:52 »

Meni samo preostaje da mi prođe ovi misec pa da vidim kako će se stvari odvijat,prije toga ne mogu ništa.Nego,reci mi kad se odlučim na kupnju i recimo da želim Majesty-a bile boje,a ti ga nemaš u salonu i u mogućnosti si ga nabavit,koliko bi tribalo vrimena do onoga "ključ u ruke"?

24 sata ukoliko ga nemam u salonu, a ima ga u HR, ili 5 minuta, ukoliko ga budem imao u izlogu.
Iako, iskreno, sumnjam da če ih biti na kapaljku za mjesec dana, i možda čak budu rasprodani, pogotovo bijela boja.
Evo upravo jutros prodah jednog u NMJ boji
Evidentirano

sealion

• Gost
« Odgovori #69 : 12. Listopad 2009, 15:03:54 »

Boja mi na kraju krajeva i nije toliko bitna,to mi je najmanje važno,najbitnije je oće li ih bit.
Uglavnom,Joke,čut ćemo se i vidit,o Majesty-u san sazna više-manje sve šta me zanimalo,jedino ga još isprobat,ali o tome kad bude vrime.
Pozdrav !!!  :palacgore:
« Zadnja izmjena: 12. Listopad 2009, 16:02:05 sealion »
Evidentirano

joke

« Odgovori #70 : 12. Listopad 2009, 16:11:27 »

Ne mogu garantirat da če bit ijedne boje do kraja godine.
Evidentirano

honda xr

• **
  • Vozi: Yamaha Majesty 400
« Odgovori #71 : 12. Listopad 2009, 16:33:37 »

cini mi se da je jeftinije njezino velicanstvo odrzavat nego x-maxa(pretpostavljan sve do velikog servisa) :mrgreen:
Evidentirano
Nisam dovoljno bogat da kupujem kineske motore!

sealion

• Gost
« Odgovori #72 : 12. Listopad 2009, 19:43:49 »

cini mi se da je jeftinije njezino velicanstvo odrzavat nego x-maxa(pretpostavljan sve do velikog servisa) :mrgreen:
Pa i nije velika razlika,gledajući ta dva skutera.Mene je prvi servis za x max-a izaša 420 kn,a Joke navodi da je servis za Majesty-a 500-tinjak kuna,šta je stvarno neznatna razlika između ta dva skutera,šta se kubikaže tiče i po meni se Majesty više isplati.
Evidentirano

marki

• **
« Odgovori #73 : 13. Listopad 2009, 13:28:24 »

Reci mi za ono kad ti se upalila lampica od rezerve,pa je Joke reka da bi triba proć 50 km sa rezervom,jesi li vidija je li toliko ili manje ? I koliko po tebi tvoj troši kombinirane vožnje ???

nisam toliko lud da ga idem vozit dok ne stane  :mrgreen: :mrgreen: mislim da trosi oko 5,5L/100km kombinirane voznje,

U tom slučaju trebalo bi uzet litru benzine u bocu, i vozit dok motor ne stane.
Sve ostalo je nagađanje, ali trebao bi dohvatit 50 km na rezervi

mislim da gradske voznje bi bilo oko 30km,a vanka 50 km,

inace kad digitalni mjerac padne na pola,u roku jako malo km dodje do rezerve,ocu rec da kazaljka ne pada proporcionalno kilometrima od punog tanka do rezerve
Evidentirano

sealion

• Gost
« Odgovori #74 : 13. Listopad 2009, 14:18:04 »

Marki,reci mi koliko si dosad redovitih servisa ima i cijene istih,ako nije problem ?
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Gore

Stranica je generirana za 0.217 sekundi uz 20 upita.