Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 27 28 [29]   Dolje

Autor Tema: HONDA VARADERO1000  (Posjeta: 123149 )

skafiskafnjak

• *
Odg: HONDA VARADERO1000
« Odgovori #700 : 28. Travanj 2019, 17:50:27 »

Pozdrav svim fanovima varadera, imam pitanje u vezi ciklistike,planiram kupnju al me jedno zabrinjava agregat sa dva klipa,  trenutno vozim tdm i na manjim okretajima nije bas za voznju iznad 4000 je ok, dali je i na varaderu tako ili ne posto ima V motor hvala na odgovoru
Evidentirano

grafit

• Spol: Muški
« Odgovori #701 : 01. Svibanj 2019, 21:23:57 »

Pozdrav svim fanovima varadera, imam pitanje u vezi ciklistike,planiram kupnju al me jedno zabrinjava agregat sa dva klipa,  trenutno vozim tdm i na manjim okretajima nije bas za voznju iznad 4000 je ok, dali je i na varaderu tako ili ne posto ima V motor hvala na odgovoru
motor je odlican vuce sa nule i linearmo sa malim vibracijama,sad ciklistika i tezina je druga stvar .Meni osobno puno bolji nego tdm ali dosra tezi u malim manevrima.Trebas probati
Evidentirano
u dobru se ne uzvisu ,u zlu se ne ponizi!

skafiskafnjak

• *
« Odgovori #702 : 30. Lipanj 2019, 23:27:47 »

Napokon dosla kupnja varadera https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-varadero-xl-1000-1000-cm3-oglas-28280025, prije kupnje moze koji savjet na nešto odredeno na sta bi trebalo obratiti pozornost, i usput ako neko  zna ovog sa linka  savjet preporuka tnx
Evidentirano

Tonac1974

• *
  • Vozi: Honda Varadero XL1000V
« Odgovori #703 : 05. Srpanj 2019, 11:14:59 »

Napokon dosla kupnja varadera https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-varadero-xl-1000-1000-cm3-oglas-28280025, prije kupnje moze koji savjet na nešto odredeno na sta bi trebalo obratiti pozornost, i usput ako neko  zna ovog sa linka  savjet preporuka tnx
Ja imam Varadera 2006 skoro 3 i pol godine i do sada osim redovitog servisa i zamjena potrošnih djelova (lanac,zupčanici,pakne, smering vilica) nisam imao nikakvih
 problema.
Napravio sam oko 30000km sa njime i samo mogu potvrditi da se radi o odličnom motoru.
Po forumima jedino što istiću da zna biti problema sa regulatorom napona i to uglavnom na starijim modelima sa karburatorom.
Sretno i puno kilometara ti želim
Evidentirano

jole0

• *
« Odgovori #704 : 05. Srpanj 2019, 15:39:45 »

POZDRAV
Ukoliko nekoga zanima odlučio sam prodati Varadera. Motor je uredno mažen i pažen.Šifra oglasa-289491107
Evidentirano

cikin13

• *
« Odgovori #705 : 11. Studeni 2019, 00:53:04 »

Poštovanje svima koji volite Varadero.
Kupujem prvi motor i po svemu htio bi transalpa ili varadera. naime u sloveniji sam našao varadera po jeftinim novcima, ali je sd01. onaj s karburatorima. 1999godina. da li je to preskupo održavanje i potrošnja?
visok sam 179cm, probao sam voziti jednog takvog i nije mi problem. nisam divlji vozac da bi odmah trebao paziti sto ima puno snage. istina povuče te, i treba paziti, ali ...
koliko je održavanje za njega? rega+osiguranje? potrošnja?
Evidentirano

Boogie

• *
« Odgovori #706 : 11. Studeni 2019, 08:11:34 »

Poštovanje svima koji volite Varadero.
Kupujem prvi motor i po svemu htio bi transalpa ili varadera. naime u sloveniji sam našao varadera po jeftinim novcima, ali je sd01. onaj s karburatorima. 1999godina. da li je to preskupo održavanje i potrošnja?
visok sam 179cm, probao sam voziti jednog takvog i nije mi problem. nisam divlji vozac da bi odmah trebao paziti sto ima puno snage. istina povuče te, i treba paziti, ali ...
koliko je održavanje za njega? rega+osiguranje? potrošnja?

Na tvom mjestu (s obzirom da kupuješ prvi motor) ja bih se radije odlučio za jeftinijeg, lakšeg, voznijeg Transalpa nego Varadera prve generacije...
Evidentirano
 Str: 1 ... 27 28 [29]   Gore

Stranica je generirana za 0.385 sekundi uz 21 upita.